fot. pixabay.com

„Radykalny islam w coraz większym stopniu przenika do francuskich przedsiębiorstw państwowych i prywatnych” – twierdzi Denis Maillard, autor książki zatytułowanej „Kiedy religia wprasza się do przedsiębiorstwa”. Przykładem są paryskie zakłady komunikacji miejskiej RATP.

Coraz częściej zdarzają się sytuacje, w których wyznawcy islamu, nie chcą przejmować prowadzenia składu metra po ich poprzedniczce na miejscu motorniczego, bo to kobieta.

Dzieje się tak mimo podpisanego przez nich przy przyjmowaniu do pracy kontraktu, w którym jest wprowadzona w 2005 roku klauzula o tak zwanej „neutralności religijnej”.

Wynika z niej, że takie formy zachowania podlegają sankcjom zawodowym, ale w praktyce uchodzą płazem – informuje „Le Figaro” cytując książkę Danisa Maillarda.

Szczególnie widoczne jest to na przedmieściach, gdzie muzułmanie zamykają się przed dyrekcją w swoich pomieszczeniach, wyciągają swoje dywaniki i wznoszą modły do Allaha. Najwidoczniej muzułmanie we Francji to święte krowy.

IAR

41
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
18 Comment threads
23 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
29 Comment authors
ola22PolishWoodpeckerrDaniAnnagKozyOdeszłyDoLamusa Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
DUALIBRA
Gość
DUALIBRA

Całkiem im się poqrwiło w tych małych móżdżkach. Gdyby sytuacja była odwrotna to zaraz byłoby, że rasiści itp. itd. A tutaj qrwa nic i ch*j

Dracu
Gość

Bo to nowa rasa panów wg lewackiej ideologii. Każde pastuch i negroid jest cenniejszy niż złoto. Tak się im wmawia, że mogą wszystko, bo tolerancja, bo swoboda itd.
Nie rozumieją tylko, że są narzędziem do zniszczenia białego heteroseksualnego chrześcijanina w celu stworzenia tępego mieszańca, którym będzie można łatwo sterować.

ANDE
Gość
ANDE

Przeciez oni mozgow nie maja

Patriota
Gość

Kilka informacji na temat francji: Raport z badań przeprowadzonych pośród 7.000 muzułmanów uczących się w szkołach średnich po atakach terrorystycznych we Francji: 33% uznało za akceptowalny udział w brutalnych działaniach na rzecz islamu 20% zgodziło się z oświadczeniem, że akceptowalne jest aby bronić swojej religii z użyciem broni 24% badanych… Czytaj więcej »

Annag
Gość
Annag

lepiej nich żabojady biorą się za robotę od wczesnego dzieciństwa aż do śmierci bo pasożyty szybko się mnożą….i tylko się d…ą i jak mówią (youtub) – w ich słowniku nie ma słowa praca…

Kris11
Gość
Kris11

Teoretycznie nie ma jeszcze kalifatu, ale praktycznie wszystkie dziedziny zycia są przygotowane do wprowadzenia szariatu. Tak wyglądają „NOWOCZESNE” narody które odrzuciły Boga. Kończą jako wyznawcy pustynnego demona.
PS. Podobno na ostatnim 33 stopniu masonerii następuje przymusowe przejście na islam.

kris
Gość
kris

NA 31 stopniu przechodzi się na islam, na 33 jest już coś innego

szyszkin
Gość

Na 33 stopniu jest pedalstwo lizbijstwo i zoofilizm

Kris11
Gość
Kris11

@szyszkin
Mylisz się, zboczenia są już na pierwszych stopniach.

easyrider
Gość

Islam jest już tam przyklepany. Nie ma co do tego wątpliwości. Polska z Węgrami powinna wystąpić z UE i ukierunkować działania wywiadu na wspieranie ruchu oporu białych. Tak, by doszło tam do wojny domowej z islamem i z lewactwem. Tylko zryw ludzi i wybicie najeźdźców wraz z tymi, którzy ich… Czytaj więcej »

PolishWoodpeckerr
Gość
PolishWoodpeckerr

Pamiętaj, że nieobecni nie mają głosu… powinniśmy siedzieć w UE do samego końca i torpedować jak tylko możemy ich lewackie pomysły, przy okazji pompować od nich tyle kasy ile się da. Ponadto jest nam jeszcze potrzebne dużo czasu na wzmocnienie wszelakich struktur państwowych. Tak więc z tym ,,wychodzeniem,, to powoli….myśmy… Czytaj więcej »

Kostek69
Gość

Spokojnie historia już wielokrotnie pokazywała że każda Qultura która odrzuciła Jezusa upada, tak będzie i z tą… Bóg z nami!

ola22
Gość
ola22

Gott mit uns? ty f a s z y s t o…

Kostek69
Gość

Masz paranoje

Kris11
Gość
Kris11

@ Kostek
Ola to pewnie Tusk, który po kryjomu czyta ndie i komentuje w swoim ojczystym języku, czyli mieszaniną niemiecko – polsko- kaszubską. Dla przypomnienia, tusk to taen osobnik który dla pijaru wziął kościelny ślub, a następnie oświadczył, że biskupom nie będzie się kłaniał. Po czym wylizał odbytnicę Adolfiny.

ola22
Gość
ola22

Kris analfabeto jakbyś obserwował moje antyimigranckie wpisy to byś nie pitolił głupot. Po prostu wiem kto i w jakich okolicznościach przyrody miał napis „Bóg z nami” a takimi ludźmi się brzydzę. Faszyzm mnie brzydzi bardziej niż islam i upaina razem wzięte. Tfu!!!!!

złośnica
Gość
złośnica

Wcale mnie to nie dziwi. W Wielkiej Brytanii gdzie mieszkałam 2 lata zdarzyło mi się być w sytuacji, że na spotkaniu biznesowym muzułmanie nie podali mi ręki, resztą nie tylko mi – żadnej obecnej kobiecie. Po prostu nas ignorowali. I to byli tzw „umiarkowani” muzułmanie, wykształceni w UK, ogoleni, ubrani… Czytaj więcej »

szokman
Gość
szokman

Tak upada naród kolaborantów i tchórzy. To musiało nastąpić bo już w czasie II wś Francuzki pokazali gdzie mają honor i uczciwość. Teraz to skundlone społeczeństwo płaci za swoje spedalenie i moralną kastrację. Islamskie robactwo ma status VIP of africa i nikt im nic nie zrobi bo tworzą hermetyczne społeczności… Czytaj więcej »

Logic1
Gość

Jeśli jest ich tylu to naturalne że wszędzie przenikają. Ja czekam na moment aż przenikną do parlamentu i zaczną współrzadzić.

Marcin
Gość
Marcin

No tak, ciągle krytykujecie islam i muzlimów. OK bardzo dobrze. Ale co realnego zrobiliście by w naszym kraju się nie rozplenili. Bo bardzo prosto pisać, trudniej podjąć jakieś dzialania

złośnica
Gość
złośnica

Pisanie też jest ważne, bo wielu Polaków jeszcze się nawet nie obudziło, że z tym islamem jest coś nie halo. Szeroko zakrojona akcja informacyjna jest bardzo potrzebna. Piszmy gdzie się da.

Logic1
Gość

Tak my piszemy a oni działają. Tak bedziemy dalej pisać to nam w koncu milicja szariatu do drzwi zastuka.

Bachus
Gość
Bachus

@Marcin, pytasz się co zrobiłem po za pisaniem na wszelkich możliwych portalach? 1. Moja córka, 11 lat, jak rozmowa jej rówieśników schodzi na tematy „ciapate”, od razu tłumaczy wszystkim, że to wredni, głupi, śmierdzący tchórze. Wyjaśnia pochodzenie tej szatańskiej religii i o jej skutkach, szczególnie w kontekście pedofilii, etc… 2.… Czytaj więcej »

Kostek69
Gość

Brawo! Szacunek! Kiedyś wspominałem że należało by jakiś wspólny tekst zrobić anty przeciw sprzedawcom kebabow z bliskiego wschodu i dawać im ma knajpy, to chwila roboty a ludzie by się nie truli. Ostatnio 4 osoby u mnie w pracy z zatruciem pokarmowym wylądowało – jedli kebsy od kozisynów

Sasa
Gość
Sasa

A ja nawróciłem paru POwców. Dziś nienawidzą PO uświadomiłem ich co do obecnej inwazji i dalej już poszło łatwo. Trzeba przede wszystkim propagować NDIE: wielu moich znajomych nie wiedziało w ogóle o tej stronie a to im bardzo pomogło przejrzeć na oczy. Mówią, że nie wiedzieli, że takie rzeczy się… Czytaj więcej »

KozyOdeszłyDoLamusa
Gość
KozyOdeszłyDoLamusa

Ciekawe kto im najlepiej pomaga się rozplemiać w naszym kraju hmm…

kacu1980
Gość

Polmozgi zakompleksione ktore lecza jakies swoje kompleksy wzgledem kobiet.

German concentration camps
Gość
German concentration camps

no, to tylko czekac az dobiora sie do elektrowni atomowych, wyjałowią całą Europę

Kostek69
Gość

Wywalić na bruk, to pracodawca rządzi czy pracownik? Chcą się modlić to w domu a nie na ulicach

Marcin Opus
Gość

Wy wstrętni rasiści, ksenfofoby, islamofoby i co tam jeszcze lewakom przyjdzie na myśl. Na chwilę pisania niniejszego komentarza jest trzynaście innych, krytykujących sytuację. Nikt nie zauważył ważnej rzeczy – ONI PRACUJĄ. Widzicie jak oni się wspaniale asymilują. No dobra, poniosło mnie w tym optymiźmie i sarkazmie.

aqw
Gość

Za 10 lat w Kalifacie Francji będa masowe zwolnienia kobiet bo ich obecnośc uraża uczucia islamistów. tego zyczą Polkom lewacy i feministki. Jako kobieta i matka dziewczynki kategorycznie się temu przeciwstawiam. Tylko PiS gwarantuje brak islamistów. Dlatego będę na nich głosowac. Wisi mi cokolwiek innego, mogę sie z ich niektórymi… Czytaj więcej »

ola22
Gość
ola22

Głosuj na PiS a jak cię katolik zgwałci (oficjalnie kilka tysięcy rocznie, a w rzeczywistości kilkadziesiąt tysięcy gwałtów dokonanych przez katolików) to będziesz musiała urodzić. Czego ci życzę. Przyjemności.

Kostek69
Gość

Ja ogólnie uważam że aborcja powinna być przyzwolona dla osób zgwałconych w dzisiejszych realiach nie trudno o to by kozisyn zgwałcił, a chyba nie chcemy wpół Polaków na ulicach prawda? To ich sposób na ekspansje-gwałty.

Kostek69
Gość

I też na PiS będę głosował chociaż prezesa nie lubię mimo to w większej mierze dobrze gada… Inni nam islam narzuca….

Dzik
Gość

A to dopiero początek! Pod wodzą karzełka Mikrona to groteskowe państewko zniknie na dobre i stanie się kalifatem Bo takim jak pajac Mikron najbardziej przeszkadzają krzyże i kościoły, no bo „jesteśmy świeckim państwem”… Nooo, pajac strasznie martwi się też sytuacją w Polsce ale permanentny stan wojenny w żabim państewku-kalifacie, zatrzymywany… Czytaj więcej »

Chory swiat
Gość

Lewactwo myśli , że końcem tej gry będzie ich wielkie moralne i społeczne zwycięstwo . Ja myśle , że …. kalifaty .

Bachus
Gość
Bachus

@Marcin, pytasz się co zrobiłem po za pisaniem na wszelkich możliwych portalach? 1. Moja córka, 11 lat, jak rozmowa jej rówieśników schodzi na tematy „ciapate”, od razu tłumaczy wszystkim, że to wredni, głupi, śmierdzący tchórze. Wyjaśnia pochodzenie tej szatańskiej religii i o jej skutkach, szczególnie w kontekście pedofilii, etc… 2.… Czytaj więcej »

Precz z pseudouchodźcami
Gość

Krowa chyba nie jest halal, więc nie są świętymi krowami. Raczej kozami…