Guru ideologii multi-kulti i tropiciel islamofobii oskarżony o gwałt. Ujawniają się kolejne ofiary

Muzułmański teolog Tariq Ramadan, przez lata kreowany na guru ideologii multi-kulti, profesor europejskich uczelni, został oskarżony o gwałt ze szczególnym okrucieństwem. Urodzony w Genewie zwolennik idei euroislamu został tymczasowo aresztowany przez francuskie służby – informuje „Gazeta Polska Codziennie”.

Jeden z głównych tropicieli islamofobii w Europie jest oskarżony o gwałty i napaść seksualną. Jedną z ofiar Ramadana miała być obywatelka Francji o algiersko-tunezyjskich korzeniach Henda Ayari, obecnie feministyczna aktywistka.

Do pierwszego gwałtu miało dojść w 2009 r. w trakcie konferencji w Lyonie. Ramadan miał ściągnąć do pokoju hotelowego kobietę, a następnie brutalnie ją pobić i zgwałcić.

Ayari w październiku ubiegłego roku oskarżyła Ramadana, że ją zgwałcił. Po tej informacji kolejne pięć kobiet potwierdziło, że także one zostały skrzywdzone przez profesora.

„Gazeta Polska Codziennie” przypomina, że Ramadan, który wykładał m.in. na Uniwersytecie Oksfordzkim i Uniwersytecie we Fryburgu.

Ramadan kreowany był jako przykład udanej integracji i wzorzec zwycięstwa polityki multi-kulti. W rzeczywistości okazał się gwałcicielem i „wilkiem w owczej skórze”, który sympatyzuje z organizacjami terrorystycznymi.

„Gazeta Polska Codziennie”

Dodaj komentarz