foto: pixabay.com

Kanadyjski parlament uchwalił niewiążącą rezolucję dającą możliwość uznania tzw. islamofobii za niezgodną z prawem.

Autorką rezolucji zwanej „M-103” była liberalna członek parlamentu, Iqra Khalid, urodzona w Pakistanie i przybyła stamtąd do Kanady. Rezolucja została uchwalona stosunkiem głosów 201-91 w czwartek. Kontrowersje wzbudza wykluczający język. Wyróżnia on islam ­– jako chroniony – a pomija inne religie. Krytycy nazywają rezolucję krokiem w stronę prawa szariatu.

Poseł Partii Konserwatywnej, David Anderson, próbował zmienić rezolucję, by skorygować niezdefiniowaną „islamofobię” słowami, które obejmowałyby żydów, chrześcijan, sikhów i hindusów. Poprawka nie przeszła. Khalid odmówiła odpowiedzi na pytania prasy o to, dlaczego język definiujący islamofobię nie został uwzględniony w rezolucji. Rezolucja zgłoszona minionej jesieni zyskała więcej uwagi po styczniowej strzelaninie w meczecie w Quebecu.

Na stronie internetowej parlamentu i w innych miejscach pojawiły się wielorakie petycje, podpisane przez dziesiątki tysięcy sygnatariuszy, sprzeciwiając się rezolucji antyislamofobicznej. Ogólnokrajowe badanie opinii publicznej, przeprowadzone przez Forum Research, pokazało, że Kanadyjczycy w przeważającej części nie aprobują rezolucji – tylko 14 proc. odpowiedziało, że projekt ustawy powinien pozostać w obecnej postaci.

źródło: Pch24.pl

Dodaj komentarz

46 komentarzy do "Kanada może karać za „islamofobię”"

Powiadom o
avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
HSR
Gość
HSR

Islam jest jak rak, który rozwija się na osłabionym organizmie (w tym przypadku: narody które odeszły od Boga, urabiane przez dziesięciolecia lewacką ideologią) powodując ostatecznie jego śmierć…

Anahu Yamito
Gość
Anahu Yamito

Najgorszym rakiem jest lewactwo. Lewacy pozwalaja rakowi islamu toczyc Europe i swiat.

Dorami
Gość
Dorami

Islam to rak, a lewactwo to element rakotwórczy

Asgard4444
Użytkownik
Początkujący

@HSR
Zupełna racja.
A na marginesie – kiedy zaczną karać za pedofilofobię i złodziejofobię?

shuboshi
Użytkownik
Nowicjusz

Kanada już jest stracona! Jedyna nadzieja w prezydencie Trumpie!
W Europie tylko kraje Europy tzw.Środkowo-Wschodniej pozostają ostoją chrześcijaństwa i zaporą przed zalewą muzułmańskiej inwazji! Pozostawmy naszym dzieciom i wnukom Ojczyznę wolną od muzułmańskiej zarazy!Mam już swoje lata i tylko w Was młodych jest nadzieja!

Robert
Gość
Robert

Niestety większość młodych do banda lemingów cierpiących na syndrom sztokholmski. Tak mają wyprane mózgi że nie wyobrażają sobie życia bez bata nad sobą. Smutne ale prawdziwe. Są jak te Minionki. Muszą komuś służyć.

888
Użytkownik
Chorąży

@Robert
Popieram. Tak jest jak piszesz. Jeśli My, starsze pokolenie nie zrobimy porządku to z naszej wspaniałej chrześcijańskiej cywilizacji pozostaną tylko wspomnienia. Tylko czy starczy nam sił? Pozdrawiam.

shuboshi
Użytkownik
Nowicjusz

Wychowujmy naszą młodzież w duchu chrześcijaństwa, wpajajmy im duch wolności i wspaniałą historię naszej Ojczyzny. Polska była zawsze przedmurzem chrześcijaństwa i taką pozostanie!W sojuszu z naszym bratankami Węgrami!

Robert
Gość
Robert

Bylem z żoną pomodlić się na Jaszczurówce, wpadła banda młodzieży(16,17 lat) z „wychowawcami”. To było okropne- śmiechy, pogaduchy, selfie. Nie zauważyłem ,by ktoś przeżegnał się, próbował być skupiony. Wleźli jak do obory. Wreszcie ich zabrano, a wtedy podszedł nauczyciel i przeprosił nas za zachowanie tych ludzi. Dlaczego jednak tolerował takie zachowanie zamiast od razu ich zdyscyplinować?

Kvanne
Gość
Kvanne

Która młodzież? Młodzież w wieku ok. 18-25 lat ma poglądy zdecydowanie antylewackie i antyislamistyczne, zaś w pokoleniu 30-40 latków roi się od fanów KODu i Tuska. Wypraszam sobie.

Cheek
Użytkownik
Nowicjusz

Tak samo jak Kvanne. Mam 18 lat, poglądy antyislamskie i prawicowe. Tyle że w naszym przedziale wiekowym część ludzi taki temat jak islamizacja w ogóle nie interesuje, taka prawda…

Remik71
Użytkownik
Nowicjusz

25?- to juz nie młodzież. Mówimy tu o 15-18 latek a ta w wiekszości obojetnie na co (oczywiscie na przekór rodzicom i dorosłym ma anty na wszystko-taki „urok młodziezy”-co do kodu i innych duperelków raczej obstawiałbym 50-70 i to ludzi stroniacych od pracy fizycznej od zawsze.

dobra rada
Gość
dobra rada

Dorosna to zrozumia . Sa mlodzi to szaleja .

AntyHegemon
Użytkownik
Porucznik

To zwykła cenzura, celowe postawienie Islamu poza wszelką krytyką. To krok ku upadku Państwa. Nie wzięto nawet pod uwagę opinii obywateli, a to wiadome do czego prowadzi.

XaX
Gość
XaX

Co ciekawe, katofobia będzie dozwolona i po katolikach będzie można jeździć do woli i bezkarnie ich mordować -.-. Nie ma to jak podwójne standardy lewaków.

Robert
Gość
Robert

Tak wygląda demokracja. Pusty nic nie znaczący slogan.

888
Użytkownik
Chorąży

@AntyHegemon
Ja bym zwrócił uwagę jeszcze na inny aspekt. Pokazuje nam to jak olbrzymią władzę nad nami sprawują czosnkowi. Bo chyba wszyscy jesteśmy zgodni co do tego że to właśnie oni stoją za islamizacją naszej Ziemi.

XaX
Gość
XaX

W islamie też są kary za krytykę (czyt islamofobię) islamu … Wszystkie prawa jakie dotąd wprowadzili eurolewacy są zgodne z koranem. Kanada kolejny kraj do odstrzału. Poza tym co to ma w ogóle być, żeby pakistańczyk rządził kanadą? Przecież to wiadome, że będą robić dobrze dla swoich grup tak jak tusk niemiec robił dobrze niemcom. Ciekawi mnie jedno, dla czego ci co promują świeckie społeczeństwa w krajach katolickich są tak zakochani w islamie -.-.

888
Użytkownik
Chorąży

@XaX
„Ciekawi mnie jedno, dla czego ci co promują świeckie społeczeństwa w krajach katolickich są tak zakochani w islamie” – czyli nie wiadomo o co chodzi? Tak? A jeśli nie wiadomo o co chodzi… dopowiedzmy sobie resztę.

XaX
Gość
XaX

W sumie to by mogło pasować że chodzi o kasę … Lewak to człowiek bez wartości dla którego najważniejszą wartością jest pełna micha i dużo kasy -.-. Wiem z autopsji poprzez ludzi których znam że ludzie głównie wspierający totalną opozycję kierują się logiką „byle mi było dobrze” a innych mam gdzieś …. Taki człowiek jest łatwy do zmanipulowania i programowania przy pomocy forsy. Choć tutaj myślę, że chodzi o coś więcej (NWO).

..prawda.
Gość
..prawda.

Czy tym sposobem, Kanada wyprzedzi Niemcy, jak i Szwecję w wyścigu w którym celem jest islamizacji planety? Kto pierwszy osiągnie pełnie islamizacji we własnym kraju oraz zmusi kolejnych niewiernych do przejścia także na radykalny islam? Kto wręcz będzie bardziej, czyli bardziej radykalny w islamie od wręcz samych islamistów arabskich? Kto wygra ten wyścig? cóż za emocje grin

888
Użytkownik
Chorąży

Kolego nie ma takiego pojęci jak radykalny islam, nie wierzysz? to przeczytaj:
https://ndie.pl/mamed-chalidow-wyznaje-radykalnym-muzulmaninem/

..prawda.
Gość
..prawda.

radykalny islam jest to życie w islamie z wysokim procentem islamu, a 100% islam to najbardziej radykalny islam, czyli radykalny islam to po prostu islam, czyli w tym pedofilia itd. co tam mają zapisane w swoich księgach. Poszukaj sobie tłumaczenia słowa „radykalny”.

888
Użytkownik
Chorąży

Pojęcia wymyślone przez lewaków. Ten co bierze zasiłki i cicho siedzi to dobry islamista ten co morduje, radykalny.

..prawda.
Gość
..prawda.
„Ten co bierze zasiłki i cicho siedzi” – ten, to nie wiadomo czy to jest katolik czy islamista, szatanista itd. a jedynie wiadomo że to ktoś kto się zapewne opierdala i dostaje kase od państwa. A co do „radykalny” to już pisałem. A lewacy to durnie, z jednej strony mówią pozytywy o islamie (czyli w tym radykalnym islamie), chcą przyjmować islamistów, a z drugiej strony krytykują „radykalny islam” (czyli islam na wysokim poziomie życia w islamie) i z nim walczą na np. dalekim wschodzie. Więc powinno się wywalić wszystkich islamistów, gdyż zagrażają naszemu bezpieczeństwu, no bo islam to sporo paskudztw… Czytaj więcej »
urbi
Gość
urbi

@prawda
Nie wiem czy Cię dobrze zrozumiałem ale chyba nie stawiasz znaku równości między Europejczykami będącymi na zasiłkach, zresztą z różnych powodów, a islamskimi nierobami?

..prawda.
Gość
..prawda.

@urbi
A i dodam, wyprzedzam kolejne pytanie, otóż w islamie jest bodajże normą pedofilia i inne dziwne zjawiska, więc w takiej sytuacji z paskudztwami ze swoich ksiąg czy co tam mają typu koran, nie mają wtedy szans aby można ich uważać za normalnych.

..prawda.
Gość
..prawda.
„Ten co bierze zasiłki i cicho siedzi” Z tak długiego zdania, nie da się określić kim jest dany typ. Ciężko zrozumieć widzę. Co do znaku równości, to pójdźmy w tą stronę, daję znak równości dla rdzennego europejczyka pedofila będącego w dodatku na zasiłku oraz np. arabskiego pedofila także będącego na zasiłku. Tego i tego powinno się, wiadomo co z nim zrobić. Natomiast do tych co są normalni, nie chleją, nie biorą prochów, nie są pedofilami, gwałcicielami itd. i pechowo nie mają pieniędzy przez co biorą zasiłki, to do nich nic nie mam. Minus dali Ci ze sporym opóźnieniem mózgowym, kodowcy… Czytaj więcej »
test24
Gość
test24

Do Kanady ciężej dopłynąć pontonem, ale braki w logistyce Kanadyjczycy nadrabiają przywilejami grin

Arar
Gość
Arar

A christianofobia jaką muslimki w różnych krajach ukazują? Czy też raczej, femininofobia. Bo boją się kobiet nie ubranych w cholerne firanki.

Kris11
Gość
Kris11

Kanadyjczycy w przeważającej części nie aprobują rezolucji – tylko 14 proc. odpowiedziało, że projekt ustawy powinien pozostać w obecnej postaci.

Rezolucja została uchwalona stosunkiem głosów 201-91 w czwartek.

Oto demokracja w pełnej krasie, wybrańcy narodu mają głosy tego narodu w czarnej dooopie. Ja p….ę, mieszkałem tam kiedyś przez 8 lat, nawet czasem myślałem, że może na starość będę musiał tam uciekać z kalifatu europejskiego. Teraz wiem, że Kanadyjczycy będą spierdalać szukając jakichś enklaw, może do Polski.

qfwefq
Gość
qfwefq

Zobaczcie jak silne jest tam lobby islamskie … to sie w glowie nie miesci ze system ktory nawoluje do nienawisci zyskuje prawa absolutne, a wszyscy normalni spychani sa na margines …. to jest nowotwor, kurwa do kad ten swiat zmierza … to przerazajace ze normalni ludzie nic nie robia ….

bernard
Gość

No o co chodzi o co chodzi cyt. z. “seksmisji “
To jest zatrważające

PamelaKKK
Gość
PamelaKKK

Wybrali sobie geja na premiera to mają….

w.....y
Gość
w.....y

Robi sie coraz bardziej ciekawie. Teraz zasadnicze pytanie- kto pierwszy i kiedy postawi kropke nad ” i „

Chory świat
Gość
Chory świat

( Pozwalasz islamiście będziesz miał zajebiście ) – Ostatnio Kanada w debilizmach mocno stara sie doścignąć Szwecję . Ot , takie zlewackie zawody , kto jest większym durniem i mordercą własnych narodów w dzisiejszych głupich czasach .

Kocur
Gość
Kocur
Na tym forum (i innych, podobnych tematycznie też), co chwila „ktoś” się dziwi, że; „lewactwo jest takie głupie”. Ludzie! lewactwo nie jest głupie! To są szczwane sqrwysyny, opanowane nienawiścią do Normalnych Ludzi! Sqrwiele ci nienawidzą wszystkiego co Chrześcijańskie, boją się też tych co są ateistami, ale są honorowymi i uczciwymi ludźmi. lewactwo obce i rodzime, razem z czosnkowymi, zbija na „tym” taką kasę, że nam się te kwoty w głowach nie „mieszczą”. lewactwo, to głównie pedofile, zwyrodnialcy i różnej maści dewianci, liczą, że ich zboczone (tfu)życie „zniknie” w islamie -przecież tę religię wymyślił niepiśmienny-pedofil-okrutnik. Taką, powyższą litanię, można by ciągnąć… Czytaj więcej »
Kocur
Gość
Kocur

P.S.
Czasem zastanawiam się, czy And@rs B@hring Br@ivik przypadkiem, takim małym przypadeczkiem, nie miał racji co do metody deratyzacji naszej planety. Ale to tylko takie „nieśmiałe myśli”.

Kanadyjka
Gość
Kanadyjka

Kocham moja prace I myslalam, ze popracuje jeszcze pare lat po 60, ale zdecydowalam, ze puka 60 I do widzenia. Nie bede tu harowac na islam I leni. Niech oni na mnie pracuja. Mam juz nie tak duzo. Jakos wytrzymam. A potem bede biegac po lekarzach, zeby mnie trzymali przy zycu do 100+. Taka osobiosta zemsta na ciapatych I lewakach.
Moj mini swiat jest zagrozony. Ostatnio inzynierowie z Nokia tak cuchna w korporacyjnym gymie, ze wejsc sie nie da. Wczoraj wrocilam do domu. Nie dalo sie tego smrodu wytrzymac. Kultura taka na wyzszym poziomie.

Jan
Gość
Jan

Wyglada na to, ze inwazja Islamu i towarzyszace jej oglupienie lewakow to nic innego jak sprawka samego Szatana – trudno inaczej wytlumaczyc fakt absurdalnego wycofywania sie panstw zachodnich z przestrzegania podstawowych swobod obywatelskich, z jednoczesnym rozciagnietym w czasie samobojstwem (bo Islam nie znajdzie dla nich zrozumienia zrozumienia, ani tolerancji) lewackich elit i samobojstwem popieranych przez nich libertynow, homoseksualistow, etc.

Pedro Chubascos
Użytkownik
Początkujący

Szwecja i Kanada, ramię w ramię. Ku zagładzie. Ślepi? Głupi? Czy to celowe?

dobra rada
Gość
dobra rada

Kanada to kraj dla dziada

K.K. Ździch
Gość
K.K. Ździch

A w zaborczej Michnika (Szechtera) tak zachwalają Kanadę, jako kraj miłości i tolerancji. Tak, kraj opanowany przez potomków ss galizien, bandersynów i przebierańców różnego rodzaju, na pewno będzie miły dla chrześcijan…

bernard
Gość

Te śniade nieroby wszędzie gdzie się rozplenią w b.znikomych ilościach podejmują pracę. Z jakiej racji europejczycy mają na to barachło pracować. ????!!!!!!!

LoMo
Gość
LoMo

ciekawe jak krótką maja pamięć …kanadole to jednak głupole…jeszcze w latach 70 tych tępili ruchy i organizacje skupiające indian kanadyjskich i jakoś nie bolało ich prześladowanie indian.. ateraz no proszę tę bande bierze w ochrone

ja33
Gość
ja33

Kanadyjczycy niebawem doznaja podobnego szczescia jak dzis Szwedzi.Czy tam jeszcze rządzą Kanada rdzenni czy juz obcy?

wpDiscuz