Komisja Europejska nie chce ograniczenia migracji do Włoch. W związku z tym proponuje przekazanie Włochom 35 mln euro, aby nie zamykali swoich portów dla statków NGO z imigrantami.

Włosi grozili zamknięciem portów dla statków organizacji pozarządowych przemycających imigrantów z Libii. Ambasador Włoch przy UE Maurizio Massari poruszył tę kwestię w rozmowie z unijnym komisarzem ds. migracji Dimitrisem Awramopulosem.

Komisja Europejska nie zgadza się na takie rozwiązanie. „Nasze wysiłki muszą się koncentrować na solidarności – z osobami uciekającymi przed wojną i prześladowaniami oraz z naszymi państwami członkowskimi znajdującymi się pod największą presją.” – powiedział szef KE Jean-Claude Juncker. Dodał, że należy również pomóc Libii.

KE w związku z tym proponuje zwiększyć finansowanie dla Włoch, przeznaczając dodatkowe 35 mln euro. Chce też pomóc władzom Libii w walce z nielegalną migracją, przeznaczając dodatkowe 46 mln euro.

Temat ma być jeszcze przedyskutowany podczas przyszłotygodniowego spotkania unijnych ministrów spraw wewnętrznych w Tallinie.

źródło: PAP

Materiał chroniony prawem autorskim. Kopiowanie i wykorzystywanie treści opublikowanych na ndie.pl zabronione.

112
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
25 Comment threads
87 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
37 Comment authors
stanislawziomPedro Chubascossamolmaru2 Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
urbi
Gość
urbi

Junkers szasta milionami na lewo i prawo. Pewnie jest w pijanym widzie i oderwany jak zawsze od rzeczywistości.

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

@urbi
Masz na myśli: Junkersa Ju 87 Stuka – niemiecki bombowiec nurkujący?

urbi
Gość
urbi

Rozpiętość skrzydeł 14 m, prędkość maksymalna 310 km, długość 11 metrów,
widzisz jaki jam jest pojętny

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

@urbi
Nie przeczę. Zwłaszcza jak wiki „pod ręką”… Ale myślisz, że nasz Junckers ma rozrzut 14 m z tolerancją +/- do 11 m, przy prędkości opadania 310 km/h?

pojawiam się znikam
Gość
pojawiam się znikam

@lolo ktory jeszcze pisze My tu gadu gadu, hi hi, ha ha ale czy czasem KE nie łamie znowu prawa przekupując Włochy? Już nie wspomnę o tym, że dalej nie ma żadnych działań obronnych dla Europy jest za to znowu nachalne i niezgodne z prawem upychanie każdego dnia Afryki i… Czytaj więcej »

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

@pojawiam się znikam Oczywiście. Nie jestem prawnikiem, ale wg. mnie KE dawno już straciła prawo do decydowania o tym co państwa członkowskie powinny robić w kwestii „uchodźców” co w sumie oznacza, że wszystkie kompetencje KE są pod jednym wielkim znakiem zapytania. KE zaakceptowała arbitralnie podjętą decyzję przez p. Merkel odnośnie… Czytaj więcej »

Beny
Gość
Beny

nie ma działań obronnych, ponieważ celem nie jest ograniczenie napływu muzułmanów tylko niestety przyjęcie ich w jak największej ilości …..

maru2
Gość

Włosi powinni mu zaproponować 70 mln EUR żeby się odpi***lił.

ziom
Gość
ziom

Nie ma i nie będzie żadnych działań obronnych ze strony Europy.Nwo zakłada wymieszanie białego człowieka z ciapatymi I czarnymi by pozbyć się białej rasy.powód ? Białego najtrudniej manipulować.biały to z reguły chrześcijanin co też jest solą w oku światowych przywódców.morał jest taki migracja jest celowym działaniem.

Paff
Gość

@lolo-ktory-jeszcze-pisze
Bez przesady. Ten europedalski model ma rozrzut góra 1 metr, z rozpryskiem do max 1,5 metra, i to z katalizatorem marchewki. Prędkość opadania (wg brukselskich norm tzw. ZWAŁA) też zależy od zatankowanej mieszanki, jej temperatury oraz systemu wspomagania (POPIT-Ka)

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

@Paff
No wiem, ale sobie wyobrażasz jak następuje przyziemienie na trotuarze z prędkością 350, częścią czołową…

Tomasz
Gość
Tomasz

Łatwo zestrzelony z tyłu mi od od dołu.czyli klasyczny kop w jaja

Paff
Gość

@lolo-ktory-jeszcze-pisze
Jemu chyba chodzi o Junkers EU 3,4‰ Beka – brukselski urzędas zataczający.

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

@Paff
Ale nurkowanie też w programie.

Pedro Chubascos
Gość

@lolo
Z pewnością – ale w szambie.
Wiesz, skąd się wzięło słowo „szambo”? wink

Marcin Opus
Gość

@lolo
A może pruskiego junkra?

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

@Marcin Opus
Prusactwo… Obecnie dominujący prąd myślowy w UE. W związku z tym UE powoli pogrąża się w chaosie, wygląda na to że wojennym.

Pedro Chubascos
Gość

Ten zachowuje się podobnie.

j 23
Gość
j 23

A może w zmowie z mafią….? Warto by się nad tym zastanowić i temat drążyć aż do wyjaśnienia – kto, dlaczego, po co i za ile…?!

Archer
Gość

Do Wloch przyplynelo, z grubsza liczac, jakies 100000 nachodzcow wiec wychodzi po 35000€ na lba, chyba ze Juncker zaplaci a’konto za nastepne 100000 wiec na lba wyjdzie tylko 1750. Tanio to sobie euromasoneria wyliczyla bo miesieczne utrzymanie jednego pasozyta kalego czy alibabe w Niemczech kosztuje cos 2500€ a to juz… Czytaj więcej »

kowalski
Gość
kowalski

Czy to debilizm czy skrajny cynizm nie pozwala dostrzec tzw. KE że problemem nie jest brak pieniędzy lecz nadmiar opalonych gości i że problem „cieknącego kranu” chcą rozwiązać podstawiając kolejne miski zamiast zwyczajnie zakręcić lub zaczopować kran.

pojawiam się znikam
Gość
pojawiam się znikam

Rozdawnictwo pieniędzy z kiesy rdzennych Europejczyków ciąg dalszy? A końca zalewu naszego kontynentu przez tą dzicz nie widać… Cała Afryka i Azja już spakowana? Co jo godom, co jo godom!? Co oni pakują oprócz swoich doopsk do nas, za nasze i na nasze!?

Kris11
Gość
Kris11

35 mln to grosze. Ważne że Unia się wali, to że nie potrafią sobie poradzić z imigrantami jest znakiem rychłego upadku. Np. Francja – premier alarmuje że kraj jest na skraju wielkiego krachu gospodarczego, a Macron coś bredzi o momozwiązkach i takich tam. To już jest koniec, nie ma już… Czytaj więcej »

pojawiam się znikam
Gość
pojawiam się znikam

@Kris11 Fakt. UE wali się…Dlatego obawiam się najgorszego, bo dzicz nie ma żadnych hamulców a dostawy dziczy cd. Makaron to następna wydmuszka i nawet nie słucham tego figuranta.

Kris11
Gość
Kris11

@pojawiam się i znikam
Jak zabraknie pieniędzy, a zabraknie, goście wezmą sobie domy sami albo rządy, jak w niemczech i Szwecji, zaczną wysiedlać ludzi, ale tym razem na masową skalę.

pojawiam się znikam
Gość
pojawiam się znikam

@Kris11 Wysiedlać? No to jesteś marzycielem…Gdzie wysiedlać? Do św. Piotra?

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

@pojawiam się znikam
O to zadbają już „uchodźcy”. Czyż nie o to chodziło od początku?

pojawiam się znikam
Gość
pojawiam się znikam

@lolo ktory jeszcze pisze Niestety! Ta od dawna o to „dba” o czym już wiele razy Europa przekonała się.

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

@pojawiam się znikam
No to już by było po raz trzeci w ostatnich – tak mniej więcej – 100-u latach… Jak to mówią do trzech razy sztuka.
Zastanawia mnie jedno… czy nad procesami destrukcji w Niemczech ktoś jeszcze panuje czy już żywioł?

pojawiam się znikam
Gość
pojawiam się znikam

@lolo ktory jeszcze pisze Tak mniej więcej w ostatnich 100-tu latach Niemcy wywołali 3-cią europejską. Nie pocieszajmy się ona już pełza?…To chyba już rozkład ale jeszcze „trochę” to wszystko nabierze rozpędu?…

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

@pojawiam się znikam Jest przepowiednia – ale nie pamiętam teraz gdzie – że Niemcy wywołają III wojnę światową. Ja obserwuję Niemcy od 1989 r. i te procesy destrukcji w Niemczech dla mnie były już widoczne po 90-tym roku. Teraz z powodu „uchodźców” wszystko nabiera potężnego przyspieszenia. Napisałem @Krisowi11, że w… Czytaj więcej »

Kris11
Gość
Kris11

@lolo „A do tego wszystkiego należy dołożyć plany masonerii by zniszczyć Niemcy.” Tu się nie zgadzam, masoneria na tym etapie nie chce zniszczyć NIEMCY, ale NIEMCÓW. NIEMCY mają być zapalnikiem wywołującym efekt domina. Ciągle z uporem maniaka powtarzam, że Niemcy mają być PLANOWO islamskie, gdyż tylko islam da im siłę… Czytaj więcej »

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

@Kris11 To co masoneria chce a to co może to dwie różne rzeczy. Pytanie, które już zadałem, czy w Niemczech jeszcze ktoś panuje nad problemem „uchodźczym”? Inaczej: czy jest to jeszcze proces sterowany czy już wymyka się spod kontroli? A poza tym jeśli my nie zapomnimy o Bogu to Bóg… Czytaj więcej »

Kris11
Gość
Kris11

@lolo Módlmy się i pracujmy, a Bóg nam poszczęści. Ora et labora. Proces jest sterowany, a co z tego wyjdzie? Ja mam przekonanie że my po raz pierwszy raz od kilkuset lat mamy swoje okienko u Opatrzności. Oczywiście, my też mamy swój udział w Dziele, w ostatniej chwili wybraliśmy właściwą… Czytaj więcej »

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

@Kris11
Mamy to okienko. I baczmy by się nam nie zamknęło. Cieszmy się z tego co mamy, ale nie zapominajmy, Kto jest dawcą wszystkiego.

ocoloto
Gość
ocoloto

lolo ktory jeszcze pisze… niemcy nie wybuchną dopóki nie będzie zamieszek na poziomie francji, mają zbyt wyprane mózgi i są zbyt zastraszeni, stara wiara wymiera, a młodzi jak to młodzi…. są za takimi zmianami, chyba, że tragedia dotknie kogoś bezpośrednio, takie „prywatne” tragedie są niestety ukrywane, aby nie napędzać spirali… Czytaj więcej »

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

@ocoloto
W takim razie czy Niemcy (naród) w ogóle wiedzą kim są? Co do lewactwa to nie mam złudzeń. To w ogóle to co oni prezentują nadaje się tylko do szamba. Od powietrza głodu, ognia, wojny i lewactwa uchroń nas Panie.

ocoloto
Gość
ocoloto

nikt nie panuje, koalicjant CSU jeszcze coś próbuje podskakiwać, ale nic konkretnego z tego nie wychodzi, więc europę czeka wielka CZARNA dziura…

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

@ocoloto
To znaczy, że wszystko zależy od muzułmanów i od tego co zrobią zwykli Niemcy, w których frustracja narasta i nie ufają swojej władzy. Niemcy w tej chwili tracą prestiż.

Kris11
Gość
Kris11

@ocoloto
Nie ma koalicjantów i opozycji w Niemczech smile To jest SYSTEM.

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

@Kris11 To już nie „świetlana przyszłość” tylko „krach gospodarczy”? Hmmm… I pewnie by chcieli byśmy się do tego przyłączyli w ramach słynnej już na cały cywilizowany świat solidarności europejskiej. No jak Drogie (uj jak drogie) Schetyniątka… To co zsolidaryzujecie się chyba z Francją bo tak chrzanicie o tej „solidarności” i… Czytaj więcej »

Kris11
Gość
Kris11

@lolo
Dzieje się, historia zapieprza na naszych oczach. Schetyniątkami nie trzeba się przyjmować, sami siebie orają białej kości, widziałeś dzisiaj minę pana szablozębnego? Jutro przyjeżdża do nas Trump na szczyt Trójmorza, a to oznacza że będziemy się trzymać daleko od samozaorania Europy.

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

@Kris11
A tej ksywy nie znałem… Dzisiaj telewizji nie oglądałem więc nie wiem co tam zapodają.
P. Trump… Trzeba go godnie przywitać. Przylatuje dzisiaj. Haneczka chyba w gotowości bojowej… Ale chyba Air Force One nie będzie prywatyzować?

Kris11
Gość
Kris11

@lolo
Ksywa to mój copyright smile

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

@Kris11 He, he, he… „zdolny towarzysz” z Waści. Ale w „Wiadomościach” TVP1, 19:30, pokazywali minę, mniam, „umiłowanego przywódcy”… no w porównaniu z p. Tuskiem to jednak popłuczyny po nim. Nawet jak na standardy PO. Mówią właśnie o tym jak Niemcy u siebie już podają, że „uchodźcy” byli przepuszczani jak leci… Czytaj więcej »

Kris11
Gość
Kris11

@lolo
Już jest po wywiadzie…i znowu folksdojcze zaorani. Aż mi się nie chce wierzyć, że jeden dzień i dwa do zera. Jeśli nie powstanie prawdziwa opozycja w Polsce, propolska opozycja, to boję się że brak takowej doprowadzi do rządów dyktatorskich w Polsce smile smile

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

@Kris11 Jeśli dyktatura – tzw. miękka, nie tyrania – wzmocni Polskę to co się denerwować. Ja wiesz całą tę demokrację mam w głębokim dystansie. Ja jestem monarchistą. Mnie interesuje władza mocna, działająca w duchu katolickim choć nie narzucającym wiary. To czego wielu nie chce przyjąć do wiadomości to to, że… Czytaj więcej »

Kris11
Gość
Kris11

@lolo
Ja nie jestem monarchistą bo jak pomyślę o kandydatach na króla to się boję. Jestem zwolennikiem Chrystusa Pana i jego królowania. On nas Zbawi. My Polacy nie zapominamy o tym, i nie zapominamy o Matce Boskiej którą heretycy postanowili „obalić”. I zobacz jak się to kończy dla nIEMCÓW i Szwedów.

Kris11
Gość
Kris11

@lolo I jeszcze jedno. Nie chciałem o tym pisać, ale chyba warto. Różaniec. Wszędzie się przejawia opinia że to mocna broń. Kiedyś w to sam nie wierzyłem. Od roku odmawiam różaniec do Matki Boskiej Fatimskiej. Dwa miesiące temu moja żona zachorowała, to znaczy była pewna diagnoza. Modliłem się niedawno przed… Czytaj więcej »

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

@Kris11 Jak się w ogóle to kończy dla Zachodu, wyznawców „czystej wiary”… Ha, ha, ha… obecnie czystej wiary Islamu. A co do Matki Bożej to ja dodam, że wg. mnie tak na prawdę jak nie ma Maryji to i nie ma Chrystusa. I mało mnie interesuje to co na mój… Czytaj więcej »

Kris11
Gość
Kris11

lolo@
Różaniec! Mamy rocznicę w Gietwarzłdzie! Jedyne objawienie w Polsce! W tym roku mamy rocznicę!

Askja
Gość

Oprócz doopsk też inne, bardzo opuchnięte części anatomiczne.
Tak opuchnięte, że jak taki ponton/statek by zatonął, to pasażerowie dryfowaliby niczym stado aretuz ; )

pojawiam się znikam
Gość
pojawiam się znikam
pojawiam się znikam
Gość
pojawiam się znikam

@Askja Jeszcze raz bo nie przeszło lol lol lol

easyrider
Gość

@pojawiam się i znikam 35 milionów to nawet na waciki nie wystarczy. Nawet gdyby to było 35 miliardów, to i tak te pieniądze są bez znaczenia. To 1/60 ich rocznego PKB. To grosze. Istota leży gdzie indziej. Jeżeli UE bredzi o uszczelnianiu granic a jednocześnie chce dać kasę by dalej… Czytaj więcej »

pojawiam się znikam
Gość
pojawiam się znikam

@easyrider A kiedy UE nie bredzi (zwłaszcza ostatnio) Już dawno się zamotali i panika, bo Jeżu S& spółka nakazał! Europie przyjmować milion dziczy do Europy rocznie. No i co nie wywiązali się. Pozornie odbiegnę od tematu czytałam przed chwilą „Migranci w Europie – czy szykuje się powtórka z roku 2015?”… Czytaj więcej »

easyrider
Gość

@pojawiam się znikam Swoją teorię przedstawiłem wcześniej. Wojna domowa w Europie, totalny chaos, nowy D-Day, zresetowane liczniki lichwiarskich banków, funduszy etc. i nowy plan Marshalla, który da czosnkowym nowe paliwo. Ludzie, u których Soros jest jednym z figurantów, ewidentnie oceniają, że potrzeba jeszcze więcej „wzbogacaczy”, żeby doszło do otwartego konfliktu.

pojawiam się znikam
Gość
pojawiam się znikam

@easyrider Dojcze ponoć u Saudów siedzą? A oni „gustują” w terenach.. I nowy podział świata? To już nie będzie świat, który znamy. „Zabawek” wszelkiego rodzaju dużo się pałęta to i o resztę nie trudno.

Karbulot
Gość

Oferta Komisji Europejskiej jest co najmniej bezczelna. Trzeba doprawdy mieć tupet, aby krajowi proponować dalsze pogrążanie się w bagnie, za pieniądze. Szczególnie kiedy Austria zamyka granicę w Włochami, a sami Włosi (o dziwo) zaczynają sobie zdawać sprawę, że nikt od nich tego balastu nie przejmie. Włochy same są jednym z… Czytaj więcej »

easyrider
Gość

@Karbulot Ta kwota to jak splunięcie w twarz. To w ogóle nie jest kwota do rozważań. Włochy mają około 2000 mld (2 biliony) USD PKB rocznie. Nawet 35 mld to przy tym grosze. A 35 mln? To farsa. Skądinąd to już bez znaczenia. Tylu „inżynierów”, których wchłonęli już nieodwracalnie zniszczy… Czytaj więcej »

Kris11
Gość
Kris11

Wczoraj o tym pisałem, za 35 milionów moze ogarną Iphony dla gości z dalekich krajów. „Chce też pomóc władzom Libii w walce z nielegalną migracją, przeznaczając dodatkowe 46 mln euro. O tym, jak te środki zostaną wykorzystane, mają zadecydować wspólnie władze libijskie i włoskie.” Czyli mafia włoska i libijska przkręcą… Czytaj więcej »

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

@Kris11
No jasne. Jeszcze trochę stateczków po 10 tys. „gości” dziennie i nawet 35 mld ojro rozwieje się jak dym. Ciekawe z czego KE będzie dawała te pieniądze? Z funduszy strukturalnych czy już z uposażeń europosłów?

Violanta
Gość
Violanta

Pewno z kasy Sorosa

Kris11
Gość
Kris11

@Violanta
Soros nie jest wyrywny z własną kasą, doradza Angeli zaciągnięcie kredytów na nachodźców.

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

@Kris11
Pewnie w jakim swoim banku lub u zaprzyjaźnionych kolegów. Ha, ha, ha… I bysnes sze krenczy. A potem Angela zaciągnie następny kredyt na spłatę poprzedniego.

Kris11
Gość
Kris11

@lolo
Nie przesadzajmy, będzie pożyczał tylko do momentu kiedy Niemcy przestaną być wypłacalne, a potem kupi ich jak Niemcy kupili Grecję. To będzie pięlny widok: Niemcy zapieprzający dla Sorosa za miskę ryżu pod batem SS Halalsturmerów.

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

@Kris11 Ha, ha, ha… Jawohl Herr Halalfuhrer. Ale proponuję nie ulegać euforii tylko wykorzystać co się da z tej wizyty i ciągnąć wózek dalej. Oczywiście to chwila oddechu i radości jednak nie mniej jutro jest też dzień i „dość ma dzień swojej biedy”. Trudności się nie kończą, pojawią się nowe.… Czytaj więcej »

Kris11
Gość
Kris11

@lolo
Kroczy, kroczy i wszystkich nas dotyczy pycha. Może być jeszcze róznie, ale chciałbym dożyć momentu gdy Fuhrerem Rzeszy będzie Żyd Soros, a ministrem wyznania Addolfah Jawohlah. Rozmarzyłem się.

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

@Kris11
Jak tak patrzę na to co robią Niemcy to tak sobie myślę, że lepiej by ich nie było… To jest wybitnie destrukcyjny element rzeczywistości politycznej. Ale powtórzę, bądźmy wierni Bogu, wierni prawdzie a reszta sama się rozwiąże.

pojawiam się znikam
Gość
pojawiam się znikam

@lolo ktory jeszcze pisze Obawiam się, że KE niedługo już nic nie będzie dawała. A agresorzy co wtedy zrobią, czy sami sobie nie wezmą u nas co będą chcieli? Właśnie słucham (yt) „Islam jako zagrożenie dla Polski i Europy, to konfrontacja cywilizacyjna (cz.1/2)”

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

@pojawiam się znikam Oczywiście. W wielu moich wpisach o tym napomykam. I to nie dlatego, że jestem prorokiem. To wynika z czystej kalkulacji ekonomicznej: Jak długo da się utrzymywać nieustannie rosnącą armię darmozjadów o coraz większych roszczeniach w dodatku przy stałym poziomie sił wytwórczych? Nawet gdyby V4+ przyjęły to co… Czytaj więcej »

Kris11
Gość
Kris11

@lolo
Pieniędze się skończą, co wiec zrobią? To co już powoli wprowadzają Niemcy – masz wolne mieszkanie – oddaj, tyle że następny etap będzie wyglądał tak, masz mieszkanie lub dom – oddaj. W Niemczech jest to o tyle łatwiejsze, że większość Niemców wynajmuje, nie są właścicielami.

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

@Kris11 A w dodatku państwo niemieckie robi remont przystosowawczy dla „uchodźców” na koszt właściciela tego mieszkania. No czyste niewolnictwo. Wiesz gdyby nie to, że „uchodźcy” zostaną u nas to bym postulował aby osiedlili się we wszystkich mieszkaniach p. Adamowicza. I przystosowanie na jego koszt. W końcu ma na to pieniądze,… Czytaj więcej »

Kris11
Gość
Kris11

@lolo
Ta para z piekła rodem będzie niedługo eksmitowana ze swoich nieruchomości, taką mam przynajmniej nadzieję, do Białołęki lub na Rakowiecką. Bardziej bym postulował kultywowanie multi-kulti pod celą, zamknąć ich z więźniami halal, których tam trochę siedzi.

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

@Kris11
Pani Haneczka… Hmmm… zdaje się, że wybitnie nie jest halal…

Kris11
Gość
Kris11

@lolo
I o to chodzi, że nie jest halal. Ale tym halal zdaje się nie przeszkadza, że wycinana łechtaczka ma certyfikat koszerności.

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

@Kris11
Nie lubie p. Hani właściwie jest mi obrzydliwa, ale jak na mój gust jesteś nieco „niesmaczny”.

Kris11
Gość
Kris11

@lolo
To nie ja jestem niesmaczny, od lat nie jadam w kebabowniach bo nie wiem co oni tam dodają.

Paff
Gość

To za mało. Brukselskie prostytutki powinny nakazać Włochom wprowadzenie pierwszeństwa w przyjmowaniu w portach statków z transportem człekokształtnych z Afryki przed masowcami, tankowcami i kontenerowcami. Bo ekonomiczne aspekty obsługi transportu morskiego nie mogą przesłaniać ogromu bólu spuchniętych, czarnych jąder.

easyrider
Gość

@Paff To się nazywa uszczelnianie granic a’la eurokołchoz. Znacznie prościej byłoby uruchomić regularne połączenia promowe. Bo mostu przez Morze Śródziemne, przy stanie dzisiejszej techniki, zbudować się nie uda. Ewidentnie szmaciarze idą na to, by przekroczyć masę krytyczną.

Paff
Gość

@easyrider Pół biedy, że oni swoich wyznawców pedało-lewackiej ideologii sekty Euroszamba uważają za idiotów. Wszak latami wychowywali sobie te bezmyślne klaszczące pacynki gardzące swoją kulturą i historią. Ale i nas próbują oszukać, że próbują powstrzymać inwazję człekokształtnych z Afryki. Stąd te 46 milionów dla Libii na tzw. walkę z nielegalną… Czytaj więcej »

easyrider
Gość

@Paff Mają dobre wzorce. Tak jak komuniści, wyspecjalizowali się w odwracaniu pojęć. Niby prochu nie wymyślili, bo wszystkie te zagrywki już dawno opisał Sun Tzu. Teraz to się nazywa wojną informacyjną. Wykorzystują to, że większość ludzi, ma mózgi przeładowane kosmicznymi ilościami zbędnych informacji i nie jest w stanie odróżnić informacji… Czytaj więcej »

Marcin Opus
Gość

@easy
Mostu może wybudować się nie uda, ale można próbować, najwyżej koszty będą razy pięć od planowanych, a ile wziątek przy tym. Zupełnie jak lotnisko, chyba w Berlinie.

Arek
Gość
Arek

Z Libii „przed wojną i przśladowaniami” …uciekać mogliby tylko Libijczycy; …reszta już dawno nie jest uciekinierami -od momentu przekroczenia drugiej granicy

test24
Gość
test24

Nie lepiej po prostu najbiedniejsze kraje afrykańskie włączyć do Unii Europejskiej? Zmieni się nazwę na Unia Solidarności i będzie wszystko śmigać.

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

@test24
Nie da rady? A co z ubogaceniem Europejczyków? Afryka pieniądze weźmie, ale nie ma pewności, że odwiedzi europejskich kolegów.

Kris11
Gość
Kris11

@lolo
Oni udowodnią że można zjeść ciasteczko i mieć ciasteczko.

pojawiam się znikam
Gość
pojawiam się znikam

@Kris11 Wspomniałeś wcześniej o Makaronie no to proszę „Deputowana Macrona pogryzła taksówkarza” lol No i przypatrz się uważnie urodzie tej deputowanej – „rdzenna francuzka” grin

Kris11
Gość
Kris11

@pojawiam się i znikam
E tam, news jest jesli Taksówkarz pogryzł deputowaną makarona, to że deputowana pogryzła kogoś to tak jakby napisać że pies kogoś pogryzł, dzień jak co dzień. smile

Bielik
Gość

Boże widzisz i nie grzmisz! Już dawno fale powinny zalać te pontony i zesłać na dno, no chyba ze Allah ma większa moc

przemq
Gość

Walka z migracją by unia gejropejska

test24
Gość
test24

„Musimy walczyć z nielegalną imigracją, dlatego dajmy kilkadziesiąt milionów, żeby nielegalni imigranci do nas przypływali” xD

Codec33
Gość
Codec33

he he, psie pieniądze. Za zagładę cywilizacji.

Rodeo Drive
Gość
Rodeo Drive

czyli jawny dowd na to ze problemem sa wlaodarze unii, ktorzy generuja problem i ucienaja wszelkie inicjatywy, ktore chcialaby go naprawic.

Wotum nieufnosci wobec wlodarzy Unii!

pojawiam się znikam
Gość
pojawiam się znikam

@Rodeo Drive Oczywiście, że tam jest problem i oni zrobili problem Europie. Jakie wotum? Moje skromne zdanie: sąd, więzienie, zapłata za szkody jakie poniosła Europa no i przede wszystkim DEPORT AFRYKI DO AFRYKI! No i pozamiatane! Ale to chyba tylko w sferze moich marzeń?…

pojawiam się znikam
Gość
pojawiam się znikam
w.....y
Gość
w.....y

Jewropejska ” Noc kabaretowa ” trwa w najlepsze. Coprawda widzowie coraz bardziej zniesmaczeni i biedniejsi, ale reszta bawi sie doskonale. Sa juz nawet tacy co opuszczaja widownie, ale pozostalym zapewne zatrzasna drzwi.Jak juz nastapi koniec tych wystepow to kto bedzie bil brawa , i kto policzy utarg ?

Marcin Opus
Gość

Tani są ci makaronu. Ta kwota to równowartość kary dla Polski za odmowę przyjęcia 140 tzw uchodźców.

Bielik
Gość

Będę powtarzać za każdym razem że te pieniądze przeznaczył bym na remont piecy