W obozach dla imigrantów na berlińskim lotnisku Tempelhof zakwaterowano już ponad 2,3 tys. osób. Wśród imigrantów dominują muzułmanie, którzy planowali zbiorowe zabójstwo chrześcijan.

W środę 24 lutego, jeden z mieszkańców obozu na lotnisku Tempelhof podsłuchał pod prysznicem rozmowę grupę mężczyzn, którzy planowali zabójstwo chrześcijan z Iranu, znajdujących się w tym samym obozie. Policja nie chce ujawniać swojego informatora.

Jeden z niedoszłych morderców został już zidentyfikowany i zatrzymany przez policję – donosi niemiecki dziennik „Der Tagesspiegel”. Jest nim 19 letni imigrant z Afganistanu. Prokuratura wszczęła śledztwo.

Kierownictwo obozu jest zdania, że to chrześcijanie sprawiają największe problemy. Dlaczego? Ośmielają się czytać Biblię w obecności muzułmanów. To wyprowadza ich z równowagi.

Obóz w Tempelhof od samego początku jest polem do bijatyk i konfliktów na tle etnicznym i religijnym. W połowie lutego muzułmańscy imigranci ciężko pobili sześciu chrześcijan z Iranu oraz Syrii. W konsekwencji kierownictwo obozu wyrzuciło z niego… zaatakowanych chrześcijan, ponieważ „oni są źródłem problemu”.

Ochroniarze w obozach dla azylantów rzadko stają w obronie chrześcijan, bo większość z nich to muzułmanie. Władze miasta zatrudniają muzułmanów, bo łatwiej im się porozumiewać z uchodźcami, językowo i kulturowo. Mają niemieckie obywatelstwo, ale mentalnie wciąż są na Bliskim Wschodzie.

Według oficjalnych danych statystycznych, w 2015 r. w lokalnych ośrodkach dla imigrantów, berlińska policja odnotowała ponad 2000 przestępstw, z czego około 1000 zdarzeń miało charakter brutalny.

40
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
14 Comment threads
26 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
21 Comment authors
BenekBELZEBUBhimePassangerstanislawpaluchzdzichu rozpierdalacz Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Scarface
Gość
Scarface

Kurwa – jak się to czyta, to się flaki przewracają! „Kierownictwo obozu jest zdania, że to chrześcijanie sprawiają największe problemy. Dlaczego? Ośmielają się czytać Biblię w obecności muzułmanów. To wyprowadza ich z równowagi.” – jak długo jeszcze to muzułmanie będą traktowani jak święte krowy?! Niedobrze mi.

XaX
Gość
XaX

Tak mówią bo jak by powiedzieli coś złego o muzułmanach to zostali by najpewniej zwolnieni albo posądzeni i wpakowaniu do więzienia za mowe nienawiści … A i to wpisuje się w ciąg dalszy niszczenia chrześcijaństwa.

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

I od razu mi się przypomniał ten muzułmanin po kursie „dobrych manier wobec Europejek” co to zastosował bliskowschodnie „dobre maniery” w piwnicy.

Luk
Gość
Luk

Na świętość trzeba sobie zapracować, a „niegrzeczne” krowy traktuje się elektrycznym pastuchem.

Dernybout
Gość
Dernybout

Mam nadzieję, że Japonia sprzeda patent albo chociaż gotowe, pierwsze sztuki swoich exosuitów, które można przemalować na biało czerwono i dodać jakieś stalowe, husarskie skrzydła. Niech kroczą te machiny kroczące, koniecznie z podwieszonymi M134G. Niech się ch*je boją

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

Powinny być wypełnione smalcem wieprzowym bo tak to będą „chodzić” w glorii męczenników.

kaassi
Gość
kaassi

ktoś powiedział „oni nie uciekają przed wojna, ale wojnę przynoszą z sobą” – to cała prawda. chieli zamordować masowo chrzescija? coż, kogoś to dziwi?..tak robią w każdym kraju w Afryce i na B. Wschodzie – po prostu przynoszą swoje zwyczaje, robią to co nakazuje im koran – „mody, rzezie i… Czytaj więcej »

kaassi
Gość
kaassi

ps. „mody” miało być mordy

kaassi
Gość
kaassi

rozbawił mnie fragment „Kierownictwo obozu jest zdania, że to chrześcijanie sprawiają największe problemy. Dlaczego? Ośmielają się czytać Biblię w obecności muzułmanów. To wyprowadza ich z równowagi” – hsaha No tak, pozniej tez bedzie nasza wina, „zabili ją, ale to nie wina muzulmanina tylko jej bo nie miała burki”;) Głupota Europy… Czytaj więcej »

kaassi
Gość
kaassi

dodam jeszcze kilka przykładow głupoty Europy: W grudniu toczyl się zaciety spór o religijny charakter Bożego Narodzenia. We Włoszech wiele szkol zrezygnowało z wystawiania szopek, by nie urazić muzułmanów/. Z kolei we Francji awanturę wywołała choinka w szkole. Wszystko z powodu poprawności politycznej, która nie pozwala obrażać uczuć mniejszości, głównie… Czytaj więcej »

kaassi
Gość
kaassi

sorry, nie mogę edytowac notki, ale musiałam nacisnac z 2 razy ctr + C, bo wkleil mi sie jeden fragment ktory chcialam przytoczyc z trzy razy;l)

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

A wiesz… ten „czerwony kapturek”… Ten kolor… taaa… tak koresponduje z maczetą…

ggg
Gość
ggg

O ile mnie pamięć nie myli,to uchodźcy mieli być chrześcijanami prześladowanymi w swoim kraju za przekonania religijne ~ przecież prawdopodobnie wojna , która tam trwa jest skierowana wlasnie przeciwko nim. A zachód przyjął niewielki odsetek uchodźców,o ogromny najeźdźców muzułmańskich. Pytam, gdzie tu logika?

Wiarus55
Gość

Największa wina leży po stronie Niemieckiego urzędu ds. emigrantów. Dla czego zakwaterowali muzułmanów, chrześcijan i pozostałych emigrantów innych wyznań w jednym ośrodku? Gdyby byli porozdzielani to nie byłoby tych przestępstw. Każdy obóz miał by swoją kulturę i religię. W spokoju mogli by jakoś egzystować. A może celowo to zrobili?

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

A komu zależy na chrześcijanach? Nie ekscytują się love parade… Chociaż kto wie, czy pod światłym przewodnictwem „naszego drogiego papieża Franciszka” i to się nie zmieni…

kaassi
Gość
kaassi

nie zgodzę sie z takim mysleniem – przeciez oni pozniej wejdą na nasze ulice, między nas. Muzulmanie musza ‚nauczyc się” (wiem to utopijne myslenie – dlatego nie powinno się ich w takiej ilosci wpuszczac do Europy) żyć z innymi w zgodzie. Nie potrafią? – deportować do krajów muzułmanskich. Separowanie ich… Czytaj więcej »

Svarog
Gość
Svarog

Czyli jesteś za tym by tworzyć tzw. Strefy No-Go bo czym innym one są jak kawałkiem przestrzeni gdzie żyją np. tylko muzułmanie oddzieleni od reszty społeczeństwa. Byle tylko był spokój, da? Jasne, niech niemcy zaczną dawać obozy tylko dla Muzułmanów, albo lepiej, niech podzielą je jeszcze na obozy po narodowości… Czytaj więcej »

kasia
Gość
kasia

“Kierownictwo obozu jest zdania, że to chrześcijanie sprawiają największe problemy. Dlaczego? Ośmielają się czytać Biblię w obecności muzułmanów. To wyprowadza ich z równowagi.” Obejrzyjcie proszę filmy dokumentalne o egzorcyzmach. W czasie odprawiania egzorcyzmów nad osobą opętaną przez diabła ksiądz używa krzyża i Biblii. Osoba opętana wpada w istny szał na… Czytaj więcej »

kici kici KOCUR
Gość

Zgadzam się z Tobą w 100 % pozdrawiam.

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

W zasadzie to nasuwa się jeden wniosek: każdy muzułmanin winien być egzorcyzmowany. Ale niestety w KK zamiast dni modlitw za muzułmanów mamy Dni Islamu. „Powiadam wam: Tak samo w niebie większa będzie radość z jednego grzesznika, który się nawraca, niż z dziewięćdziesięciu dziewięciu sprawiedliwych, którzy nie potrzebują nawrócenia.” (Łk 15:7;… Czytaj więcej »

Asgard
Gość
Asgard

Też tak uważam. Wielu myśli, że Mahomet nie słyszał szeptu anioła, ale diabła. Jest trochę publikacji na temat islamu i po zapoznani się z nimi, cały czas mam takie przekonanie, chociaż nie określam się katolikiem a heretykiem:) Na marginesie w świetle działań papieża katolik postępujący zgodnie z wiarą to teraz… Czytaj więcej »

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

Wiesz, mamy teraz dwóch papieży o odmiennym sposobie myślenia. Mniemam, że nie miałeś na myśli Benedykta XVI. I zawsze można stwierdzić, że w świetle działań katolika postępującego zgodnie z wiarą w Tradycji 2000 lat papież F. – bo o nim jak mniemam piszesz – to teraz heretyk chyba… a może… Czytaj więcej »

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

Ps. Właściwie pytanie powinno brzmieć: która wiara jest głoszeniem prawdy o Bogu?

hime
Gość
hime

zacutuje Haus’a: Jeśli rozmawiasz z Bogiem, jesteś religijny. Kiedy Bóg przemawia do ciebie jesteś chory psychicznie.

Work Buy Consume Die
Gość
Work Buy Consume Die

Nie bój się używać nazwy Szatana. On i jego hordy demonów razem wzięte i tak są niczym w porównaniu do Bożej mocy. To oczywiste, że ci ludzie są opętani. Bo co to za „bóg” który nie widzi w ciemnosci? Muzułmanie to bałwochwalcy, którzy kilka razy dziennie oddają cześć czarnemu kamieniowi… Czytaj więcej »

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

A mnie jako katolikowi zarzucają, że mam obrazy świętych w pokoju. A przede wszystkim zastrzeżenia do postawienia Krzyża z Człowiekiem do niego przybitym. Co jest bardziej logiczne?

Mike
Gość
Mike

Ludzie trzeba robic wszystko,aby to islamskie bydlo nie dostalo sie do Polski!
Mieszkam czasowo z tym bydlem w bloku,to wiem co to jest.Smrod dookola,krzyk bachorow na okraglo,a najgorsze beda weekendy,kiedy to bydlo wychodzi na balkony.Wtedy muzyka dzikusow na full,a przy tym jakies dzikie rozmowy,spiewy,etc.
Policja nawet nie reaguje na wezwania.

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

A jaki to postępowy kraj jest teraz Twoim „domem ojczystym”?

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

Żeby była jasność: pytanie nie jest kpiną. Co najwyżej kpina dotyczy „postępowego kraju” w ramach postępu fundującego sobie wczesne muzułmańskie średniowiecze. „Dom ojczysty” jest w cudzysłowie ze względu na to, iż emigracja staje się przybraną ojczyzną ale nie ojczyzną, miejscem urodzenia, światem wartości wyniesionych z domu, którymi człowiek nasiąka i… Czytaj więcej »

Tao
Gość

Ciekaw jestem czy Niemcy będą również budowali w obozach piece grzewcze oraz piękne prysznice na wzór obozu taki jaki jest w Oświęcimiu.

Czy na taki luksus to zasługują tylko Polacy i Żydzi?

Do obrazu updajaących Niemiec, można otworzyć butelkę dobrego piwa.

Passangerstanislawpaluch
Gość

A ja napiszę tylko tyle : UCZMY SIĘ OD IZRAELITÓW !!!! Tak , uczmy się od nich jak stawiać mur bo mają go od dawna i skutecznie chronia swój spokój. Proponuję zakupić od nich jak najszybciej know-how i zabrac się do pracy !!!!Pominę to , że zza tego swojego wysokiego… Czytaj więcej »

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

Ach, jak wiele prawdy zawarłeś w tym jednym ostatnim zdaniu… smile

Asgard
Gość
Asgard

Popieram ich rozsadek i politykę. Musimy robić tak samo.:) Tym bardziej, ze oni są oblężeni przez pogan. U Nas zaraz będzie to samo.

Asgard
Gość
Asgard

@Passangerstanislawpaluch
Komentarz źle umieściłem.

ChodnikowyWilk
Gość
ChodnikowyWilk

ahahaha Uwaga, cytuję: „Kierownictwo obozu jest zdania, że to chrześcijanie sprawiają największe problemy. Dlaczego? Ośmielają się czytać Biblię w obecności muzułmanów. To wyprowadza ich z równowagi.” Przepraszam bardzo, ale o czym to świadczy? Tylko i wyłącznie o tym, że to niecywilizowany dzicz niezdolny do asymilacji i życia z innymi. Skoro… Czytaj więcej »

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

Wiesz… najpierw napisałeś: „Banda nierobów, morderców, pedofilii i zoofilii, bez ambicji, bez wykształcenia, bez serca, sumienia i mózgu…”, a potem, że są „niekulturalni”. Obśmiałem się… Ha, ha, ha… Pnięknie Ci wyszło. Cudne… Przypomniał mi się spektakl teatru telewizji: „Przedstawienie Hamleta we wsi Głucha Dolna” – w roli głównej m.in Janusz… Czytaj więcej »

zdzichu rozpierdalacz
Gość
zdzichu rozpierdalacz

sprawa jest prosta. albo brakło napalmu w europie albo brakło jaj elicie rządzącej europą.
ale raczej to drugie

Passangerstanislawpaluch
Gość

@ zdzichu „destroyerze” : napalmu i innego świństwa na swiecie dostatek nie tylko w magazynach ale i na dnie naszego kochanego Bałtyku. Nie w braku „cochones” także jest istota sprawy. Oni , politycy , mają głowy na karku , jaja i zimną krew by realizować plan którego skutki widzimy na… Czytaj więcej »

BELZEBUB
Gość
BELZEBUB

„Kierownictwo obozu jest zdania, że to chrześcijanie sprawiają największe problemy. Dlaczego? Ośmielają się czytać Biblię w obecności muzułmanów. To wyprowadza ich z równowagi.” BIBLIA ZAKAZANA?!!!!! ALBO PSYCHICZNIE NIEZRÓWNOWAŻENI smile

Benek
Gość
Benek

typowa idiotyczna poprawność polityczna ślepych i głupich lewaków niemieckich , którzy niszczą własną tożsamość narodową