W zeszłym roku w Niemczech doszło do 3533 ataków na uchodźców – wynika z informacji podanych przez niemieckie MSW.

W 2016 roku odnotowała ponadto 217 ataków na wolontariuszy udzielających imigrantom pomocy oraz doszło do 3533 ataków na uchodźców bądź ośrodki, w których mieszkają. W tych incydentach obrażenia odniosło 560 osób, w tym 43 dzieci.

MSW zaznacza, że odnotowano spadek napaści na tzw. uchodźców, jak i na ośrodki. Ministerstwo zastrzega przy tym, że podane dane mogą jeszcze ulec zmianie.

W zeszłym roku do Niemiec przyjechało 280 tys. imigrantów z zamiarem ubiegania się o azyl. Rok wcześniej było ich prawie 900 tys.

PAP

24
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
17 Comment threads
7 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
22 Comment authors
ZenekFun FucktoryfuckinbundeskalifatMarcin OpusPJJ Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Marcin Opus
Gość

Nie napisali, że na imigrantów napadali … imigranci. Brak też informacji o napadach na obywateli dokonanych przez imigrantów.

hero3hero3
Gość

obywatele nieważni, ważni biedni uchodźce

Fantomas
Gość
Fantomas

Te 3,5 tysiąca to zapewne ataki islamskich imigrantów na tzw uchodźców. Ataki tzw uchodźców na tzw uchodźców, porachunki pomiędzy różnymi grupami etnicznymi i wyznaniowymi wśród tzw uchodźców. Zapewne niewielka ilość to efekt wkurzenia rdzennych obywateli Niemiec na politykę migracyjną Merkel.

dsad
Gość
dsad

Dla przykładu „Anis Amri podejrzany o przeprowadzenie ataku terrorystycznego w Berlinie został zastrzelony przez policję w Mediolanie. (…) Największy włoski dziennik „Corriere della Sera” napisał w piątek, że Amri odbywał karę w czterech więzieniach na Sycylii w latach 2011-2015. Został skazany za udział w podpaleniu dwóch ośrodków dla uchodźców i… Czytaj więcej »

Metalhorsie79
Gość

No tak, bo jak policyzc czy jedna kobieta zgwalcona zbiorowo to jedno przestepstwo czy kazdego dzikusa liczyc oddzielnie jako dokonujacego przestepstwa? Rabunki to samo… Zenada nie statystyka…

kolejarz
Gość
kolejarz

Qwa kto daje te minusy? Zjebie jeden ciekawe czy zaminusujesz też gwałt na kimś z twojej rodziny???

Obskurna Lupa
Gość
Obskurna Lupa

@kolejarz
pewnie ten co minusuje dał by lajka bo pewnie lubi takie rzeczy
popaprany psychol

PJJ
Gość

Ja ci dałem budyniu

fuckinbundeskalifat
Gość
fuckinbundeskalifat

jakas spierdolina sorosa albo taki co sam lubi gwalcic dzieci

AntyHegemon
Gość

Najczęściej to sami na siebie napadają, a wina oczywiście spada na rdzennych Niemców A gdzie statystyki mówiące o atakach imigrantów na Niemców? Gdzie są te liczby, które pokażą nam, ile tak naprawdę uchodźcy dokonali molestowań i gwałtów na kobietach, itd.? Tego nie zobaczymy, bo oni przecież mają prawo się tak… Czytaj więcej »

Qatar
Gość
Qatar

Jacy dokładni, a już na odwrót to tego nie ma.

John Wayne
Gość
John Wayne

Stanowczo za mało

Kvanne
Gość
Kvanne

A te dzieci to przed czterdziestką chociaż?

WieR
Gość

Możliwe że akcje policji i porachunki pomiędzy ich gangami też
zaliczyli do statystyk ataków na ” biednych niewinnych imigrantów”

Core
Gość
Core

„W zeszłym roku w Niemczech doszło do 3533 ataków na uchodźców” a wspomniano chociaż, że sprawcą tych ataków i to w 100% byli WŁAŚNIE „uchodźcy”?

easyrider
Gość

3,5 tysiąca? Naziole mało się starają. Powinni zwiększyć wydajność tak ca. stukrotnie. I to ich dziadkowie doszli od Moskwę i do Kaukazu? Wittmann się grobie przewraca.

Marcin Opus
Gość

Ba. Wittmann miał Tygrysa,a oni mają najwyżej psa lub kota.

ocoloto
Gość
ocoloto

coś na poprawę humoru: Niemcu rok 2050. Dwóch policjantów zatrzymuje kierowce. Policjant bierze dowód osobisty patrzy i woła kolegę. Hassan ! Tak Muhhamed ? Popatrz jakie dziwne nazwisko – Muller….

Marcin Opus
Gość

@ocoloto
Stare, ale dobre. Ja pamiętam to już z lat osiemdziesiątych, w roli głównej Turcy. Jest tylko jeden mały zong – czy oni rzeczywiście będą pracować?

kowalski
Gość
kowalski

Niemcy mogą mieć znacznie poważniejszy problem nawet od dodatkowego miliona muslimskich uchodźców.W Turcji narasta fanatyzm muzulmański a jest to 80 milionowe państwo dysponujące największą armią w Europie,szybko mnożące się i mające swoje wielomilionowe populacje już zadekowane lecz coraz bardziej fanatyczne w Niemczech ,Austrii itp.Dlaczego nikt tego nie zauważ tylko słyszy… Czytaj więcej »

J-IIISobieski
Gość
J-IIISobieski

Uuuuuu, Niemcy sie radykalizują ???? Jak to mozliwe …. przeciez to sami lekarze , inzynierowie, informatycy i prawnicy, czy cos jest z nimi nie tak ? NIE MOŻLIWE …. Rząd Niemiec nie moze sie mylić przecież to sami specjaliści uciekający przed wojną, wypisz wymaluj każdy z nich jest jak Verner Von… Czytaj więcej »

Publiusz
Gość
Publiusz

A pamietamy przeciez jaki to harmider urzadzily szkopskie merdia po tym ,jak w Elku wybito szyby w kebabie ,po zamordowaniu Polaka przez jedengo z jego pracownikow ! Pisano wtedy ,ze Polska jest przybytkiem zacofania ,niegodna miejsca w Europie, a tu prosze 3,5 tys. ( wprawdzie slusznych) niemniej faktycznych atakow przeciwko… Czytaj więcej »