foto: pixabay.com

Niemiecki system sądowniczy jest w rozsypce pod naporem terroru, ponieważ kanclerz Angela Merkel otworzyła drzwi dla nieograniczonej liczby imigrantów w 2015 roku.

Niemiecka prokuratura otworzyła 1200 spraw o terror w 2017 r. Około 1000 z nich miało związek z radykalnym islamskim terroryzmem. Oznacza to pięciokrotny wzrost tych spraw od 2016 r., kiedy liczba ta wynosiła około 250, przy czym około 200 przypadków było związanych z radykalnym islamem.

Sven Rebehn, szef niemieckiego stowarzyszenia sędziów, ostrzegł, że system stara się poradzić sobie z ogromem rozległej liczby spraw, szczególnie w obciążonych imigrantami miastach takich jak Berlin, Dusseldorf, Frankfurt i Hamburg.

Federacja sądowa obliczyła, że ​​potrzebnych jest około 2 000 dodatkowych sędziów i prokuratorów, jeśli kraj ma nadzieję stawić czoła rosnącemu zagrożeniu terrorystycznemu i usunąć zaległości, lub też jeśli napotka na rzeczywistą trudność w najbliższej przyszłości.

Tzw. uchodźcy nie tylko zwiększyli obciążenie sądów w dziedzinie terroryzmu – na przykład 91% przypadków bawarskich gwałtów przypisano imigrantom we wrześniu 2017 r.

Koszty rozszerzenia zdolności sądowniczej do absorpcji fal terrorystycznych nie są jednak jedynym wydatkiem w Niemczech w wyniku masowej migracji. Przewiduje się, że w ostatnich latach koszty przybycia nowych mieszkańców tego kraju sięgną blisko 100 miliardów euro,  a liczba ta prawdopodobnie wzrośnie.

 breitbart.com

Materiał chroniony prawem autorskim. Kopiowanie i wykorzystywanie treści opublikowanych na ndie.pl zabronione.

56
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
26 Comment threads
30 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
36 Comment authors
kubaGarruseasyridermordercy polskiej zydowkiJanusz Ji Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o