foto: pixabay.com

Niemiecki system sądowniczy jest w rozsypce pod naporem terroru, ponieważ kanclerz Angela Merkel otworzyła drzwi dla nieograniczonej liczby imigrantów w 2015 roku.

Niemiecka prokuratura otworzyła 1200 spraw o terror w 2017 r. Około 1000 z nich miało związek z radykalnym islamskim terroryzmem. Oznacza to pięciokrotny wzrost tych spraw od 2016 r., kiedy liczba ta wynosiła około 250, przy czym około 200 przypadków było związanych z radykalnym islamem.

Sven Rebehn, szef niemieckiego stowarzyszenia sędziów, ostrzegł, że system stara się poradzić sobie z ogromem rozległej liczby spraw, szczególnie w obciążonych imigrantami miastach takich jak Berlin, Dusseldorf, Frankfurt i Hamburg.

Federacja sądowa obliczyła, że ​​potrzebnych jest około 2 000 dodatkowych sędziów i prokuratorów, jeśli kraj ma nadzieję stawić czoła rosnącemu zagrożeniu terrorystycznemu i usunąć zaległości, lub też jeśli napotka na rzeczywistą trudność w najbliższej przyszłości.

Tzw. uchodźcy nie tylko zwiększyli obciążenie sądów w dziedzinie terroryzmu – na przykład 91% przypadków bawarskich gwałtów przypisano imigrantom we wrześniu 2017 r.

Koszty rozszerzenia zdolności sądowniczej do absorpcji fal terrorystycznych nie są jednak jedynym wydatkiem w Niemczech w wyniku masowej migracji. Przewiduje się, że w ostatnich latach koszty przybycia nowych mieszkańców tego kraju sięgną blisko 100 miliardów euro,  a liczba ta prawdopodobnie wzrośnie.

 breitbart.com

Materiał chroniony prawem autorskim. Kopiowanie i wykorzystywanie treści opublikowanych na ndie.pl zabronione.

56
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
26 Comment threads
30 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
36 Comment authors
kubaGarruseasyridermordercy polskiej zydowkiJanusz Ji Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
anty
Użytkownik

Niech koryciarze nadzwyczajnej kasty z „zagrożonych” Polskich sądów tam jadą. Jest pełno wakatów, kaska też większa niż w „kraju totalitarnym PiS”, no i będą na „postępowym zachodzie Europy”, o którym tak bardzo marzą.

Gal Anonim
Gość
Gal Anonim

Sędzia Rzepliński i sędzia Tuleja mogliby tam się wybrać.Nabraliby doświadczenia zawodowego.

Mr. ??
Gość
Mr. ??

Maja wolne pobłażliwe sądy zgodnie z wartościami unijnymi grin

Gal Anonim
Gość
Gal Anonim

A mnie zastanawia jedna rzecz. Na dzikusów szwaby mogą znaleźć 100 mld euro,a dla nas za straty wojenne spowodowane 2 wś. znaleźć nie mogą.
To jest ta szwabska obłuda.A może my nadal jesteśmy dla nich ,,untermenschen”.Jeśli tak Szwaby postępują to niech ich zjedzą zarówno Murzyny i Araby.

Amon
Gość
Amon

No pewnie że niemiaszki mają nas za podludzi. Zawsze mieli. Jesli zjedzą ich murzyny i araby to przyjdą potem po nas. A my jesteśmy dla nich bardziej smakowitym kąskiem. A tych brakujących sędziów i prokuratorów zwerbują z Europejczyków przyszłości.

Kris11
Gość
Kris11

@Mr.?
Brakujących 2000 sędziów dobiorą ze świetnie wykształconych nachodźców.

Anahu Yamito II
Użytkownik

Pewnie rzesze prawnikow przybyly zza wody, ino ze oni spece od prawa sharia unamused

Kinga
Użytkownik

Oj tam, oj tam nie wnikajmy w szczegóły. wink Przeciętny Szwab i tak nie ma o niczym pojęcia, dowie sie na czym szariat polega, wtedy gdy przed owym sądem stanie lol
https://docer.pl/doc/8c11cs

Kinga
Użytkownik

Z braków kadrowych zatrudnią muzułmańskich znawców prawa i wprowadzą szariat.

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Kinga „W trosce” o prawa człowieka, ma się rozumieć? grin

easyrider
Użytkownik

Kinga
Tak się stanie. Demografia i polit „poprawność” to spowodują. Powinniśmy im „pomóc”. Wprowadzić dyktaturę czasu wojny, zmienić prawo, pozbawić obywatelstwa „postępowych” internacjonałów – w tym sędziów – i wysłać im tę całą hałastrę. Niech u nich rozsadzają państwo od środka.

kowalski
Gość
kowalski

100% trafne.Powinni zatrudnić „prawników” z afro-azjatyckiego desantu.

Garrus
Użytkownik

Ale Azjatów to Ty nie obrażaj proszę ja Ciebie wink Azjaci to 2mld chińczyków i hindusów + kolejne setki milionów Japończyków, Koreańczyków itd. a Ty ich obrażasz tymi 300-400 milionami nierobów z Bliskiego Wschodu, w dzisiejszych czasach trzeba już to rozgraniczać niestety.

więzzień
Gość
więzzień

A ty co. Obrońca uciśnionych się znalazł? Pisze przecież chłopak że z afro-azjatyckiego desantu. Rusz trochę mózgownicą.

Garrus
Użytkownik

Ktoś tu powinien ruszyć mózgownicą, prawda, tylko że tym kimś nie jestem ja, podpowiem, to że napisał „afro-azjatyckiego” to nie oznacza że tyczyło się to samych arabów, a całej Azji, czytanie ze zrozumieniem i geografia były już w szkole podstawowej, trzeba było czasem do niej wchodzić a nie tylko w… Czytaj więcej »

easyrider
Użytkownik

Garrus
Ale Azjaci to też mieszkańcy Iranu, Pakistanu, Bangladeszu, Indonezji, Malezji etc. Warto pamiętać, że najliczniejszym państwem islamskim jest właśnie Indonezja. Przy okazji – Azjatami są też Mośki. Izrael leży w Azji.

Garrus
Użytkownik

Nigdzie nie napisałem że oni nie są Azjatami, tylko że napisał o „afro-azjatyckim desancie”, czyli należy przez to rozumieć że do Europy po socjal wali cała Azja, co moim zdaniem jest obraźliwe dla przedstawicieli narodów które między innymi wymieniłem, szczególnie że muslimskich nierobów jest co najwyżej kilkaset milionów, a porządnych… Czytaj więcej »

easyrider
Użytkownik

Garrus
Po co się bawić w wyliczanki? Desant jest niewątpliwie i afrykański i azjatycki. Ktoś mógłby powiedzieć: po co w to mieszać porządnych, białych Afrykanerów? Też są z Afryki a do Europy nie ciągną.

Garrus
Użytkownik

W takim razie tak samo można powiedzieć że ndie to lewacki portal na którym piszą ludzie lubiący kiełbaski niekoniecznie te z lodówki, bo przecież po co bawić się w wyliczanki, a taka osoba pewnie się tu znajdzie na przykład w postaci któregoś z tych troli które tu czasami wpadają Albo… Czytaj więcej »

easyrider
Użytkownik

Garrus
Co Ty z tymi porządnymi Azjatami? Chińczycy są również naszymi rywalami i potencjalnymi wrogami. Akurat teraz mają inne priorytety ale gra się toczy o to samo od początku świata – o dominację. Inna kwestia, że Chińczycy robią to dużo inteligentniej i cierpliwiej niż islam.

Garrus
Użytkownik

Tak jak mnie obraziłoby przyrównanie do banderówek z banderlandu, tak dla nich obrazą jest przyrównywanie do wysadzających się wśród bezbronnych ludzi śmieci, tyle i aż tyle, nie są krystaliczni, my też nie jesteśmy Chrystusem narodów bez skazy, ale nie równajmy wszystkiego do poziomu gówna bo tak, nie wiem, łatwiej?

easyrider
Użytkownik

Garrus
Dyskusja jest już o niczym. Chcesz by Twoje zdanie było ostatnie? To napisz je. Inwazja odbywa się z Azji i Afryki. W dupie mam czy Chińczyków to obraża. Nawiasem mówiąc sądzę, że oni doskonale wiedzą, że nie zaliczamy ich do islamskich hord z Azji. Pozdrawiam

Garrus
Użytkownik

Jest o niczym, ale to nie ja ją ciągnę, napisałem pierwszego posta w żartobliwym tonie po czym rozpętała się gównoburza o nic, do której wspaniałomyślnie postanowiłeś dołączyć, a teraz gdy brakło Ci argumentów, wyszukałeś jakiś chyba z odbytu o tym, że chcę aby moje zdanie było ostatnie, jeszcze wystawiasz się… Czytaj więcej »

Janusz Ji
Gość
Janusz Ji

Już mają muzułmańskich policjantów, mają też zamiar szkolić na kierowców autobusów a w przyszłości muszą na pilotów Lufthansy i Luftwaffe, bo byłaby to dyskryminacja.

Gule1
Użytkownik

A co to za różnica ilu dodatkowo zatrudnią , jak po tygodniu nachodca wyjdzie i popełni następne 2 przestępstwa. Puki nie zmieni się podejścia do brudasów i nie zacznie się ich deportować to Niemcom nic nie pomoże i na sprawy karne będą czekać tyle co my teraz do lekarza ,… Czytaj więcej »

KarolNJ
Użytkownik

Odszkodowania wojenne to nam chyba tymi złotkami zapłacą.

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

KarolNJ Chcesz oparzenie wrzątkiem leczyć? Wrogowi tego życz a nie nam. Uważasz nas za swoich wrogów?

KarolNJ
Użytkownik

Sarkazmu w wypowiedzi to Ty nie potrafisz wyczuć, niestety.

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

KarolNJ Może ogarnęło mnie świąteczne „zmęczenie” a może Twój sarkazm taki lotny jak spryt bacy w komentarzu ‚Leśnik”. Pozdrawiam i wielu sarkazmów życzę:)

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

No i co ty Angelo, Martinku i inni mądralińscy na to!? Fikać umiecie tylko do nas, bo wiecie, że my jesteśmy honorowy i cywilizowany naród a do tego dla was przewidywalny, bo przecież wasi „rezydenci” nie nadaremno u nas kręcą lody i wprowadzają chaos informacyjny i w ogóle klimaty propagandy… Czytaj więcej »

AntyHegemon
Użytkownik

Dla terrorystów, tylko „szybkie sądy” bez zbędnej biurokracji, procedur itd., które to wszystko spowalniają. Jasna sprawa – jasny wyrok; kula w łeb i spokój, a nie miesiące czy lata „rozprawiania się” z każdym terrorystą, a potem jeszcze utrzymywanie go w więzieniu. To nie liczba sędziów jest problemem, tylko prawo procesowe,… Czytaj więcej »

kolejarz
Gość
kolejarz

Ja mogę zostać sędzią w germanistanie! Wszyscy winni i koniec kropka, rozstrzelać i zakopać w wieprzowej skórce! Byle ojrosy na koncie co miesiąc się zgadzały;)

Leśnik
Gość
Leśnik

Baca chce odbyć podróż Zakopane-Gdynia. W pociągu straszny tłok, cudem znajduje jakiś kawałek wolnego miejsca w przedziale, a tu przed nim cała noc jazdy. Myśli co by tu zrobić, aby móc się przespać. Postanowił zrobić współpasażerów w balona. Udaje strasznie zdenerwowanego. Nagle jeden z podróżnych go pyta: -Panie, dlaczegoś pan… Czytaj więcej »

ABC
Gość
ABC

Czyli w Niemczech jest zagrożona demokracja?

El-Raton
Użytkownik

Tak na poważnie? Bardziej, niż gdziekolwiek indziej.

Kinga
Użytkownik

Nie jest zagrożona bo już jej tam nie ma wcale.

Obywatelka Ziemi
Użytkownik

Niech zatrudnia z uchodzcow, w koncu to inzyniery, doktory, wyksztalcone czlowieki. I integracja bedzie i jaka pozycja w spoleczenstwie i jak chwalic sie potem bedzie mozna smile

zezzol
Gość
zezzol

Ci Niemcy to jednak mądrzy dzieki imigrantom kreci im sie gospodarka zarabiają taksówkarze sklepikarze restauracje a teraz brakuje sędziów, powinni więcej ściągnąć uchodzców z Afryki wtedy PKB razy dwa gwarantowany

aqw
Użytkownik

Uwaga będę wieszczyć!: Otóż by lepiej rozumieć mentalnośc terrorystów nastawią sie na przyjmowanie na sędziów imigrantów!!!!! I się wtedy zacznie prawdziwy terror w Niemczech!

fsdfsd
Gość
fsdfsd

Proponuje wyeksportowac naszych komuszkow.

Annag
Gość
Annag

by by helmuty…………………..już po was……tylko nie przyjeżdżajcie do nas bo macie teraz pławić się w tym swoim gównie……po wieki…..

goj
Gość
goj

Niech se wezmą tych z Polski, co ich PejS zaraz wykopie na pysk grin

ocoloto
Gość
ocoloto

goj…. przecież to debile są, języków nie znają, prawa nie znają, dla tego procesy u nas latami trwają, bo co miesiąc muszą sobie przepisy poczytać…, więc z naszego „antydemokratycznego” państwa w życiu nie wyjadą (chyba, że na wakacje) wink pozdrawiam i wesołej końcówki świąt życzę