fot. pixabay.com

Kontrwywiad ostrzega przed dziećmi z islamistycznych rodzin. Kontrwywiad dostrzega w tych dzieciach „potencjał zagrożenia, którego nie wolno zlekceważyć”.

Według kontrwywiadu dzieciom „od urodzenia narzuca się ekstremistyczny światopogląd dopuszczający przemoc wobec innych oraz wykluczenie wszystkich, którzy nie należą do tej grupy”. Z tego względu partie CDU/CSU chcą obniżyć do 14 lat granicę wieku, od której można je inwigilować.

Szef kontrwywiadu Hans-Georg Maaßen oświadczył dla grupy medialnej Funke, że socjalizacja dzieci w islamistycznym otoczeniu „budzi zaniepokojenie i z tego względu w nadchodzących latach będzie stanowić wyzwanie także dla Federalnego Urzędu Ochrony Konstytucji”.

W grudniu ubiegłego roku Maaßen ostrzegł przed niebezpieczeństwem związanym z kobietami i dziećmi bojowników tzw. Państwa Islamskiego w Syrii lub Iraku, odesłanymi przez ich mężów i ojców do Niemiec.

dw.com

59
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
25 Comment threads
34 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
37 Comment authors
PandaRadosławFun FucktorySARAeasyrider Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Obserrwatorix
Użytkownik

Wszystkich ich trzeba wywalić z Europy. Nie nadają się, ani mentalnie ,ani intelektualnie,w ogóle nie nadają się do Europy. Zachowują się jak zwykłe psychole i tym samym winni być izolowani od normalnych ludzi.

El-Raton
Użytkownik

Obserwrwatorix: Wszyscy wiemy, ze nie jest to realistyczne. Chrońmy wiec przynajmniej nasz kraj.

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

El-Raton, Wszystko jest realne jak się chce. Że nie ma woli polityków to inny temat i raczej powinniśmy myśleć jak „uruchomić” jak najszybciej tą wolę polityczną?… Śmiertelna zaraza nie zna granic. Atakuje wszystkich. To samo jest z tym zalewem niebezpiecznej, nielegalnej dziczy. Jeśli Europa nie będzie bezpieczna to NASZ! kraj… Czytaj więcej »

ABC
Gość
ABC

Skoro rodziny muzułmańskie stanowią zagrożenie w Niemczech, to po co je tam trzymają i sprowadzają coraz więcej?

easyrider
Użytkownik

Ściągają ich tu pod legendą: starzejącej się Europy, braku rąk do pracy, potrzeby rozwiązania problemów demograficznych Afryki, ubogacania etc. To lipa, mit. Dla swoich zindoktrynowanych wykonawców. Skądś muszą brać debili do wdrażania swojego zbrodniczego planu. Doskonale wiedzą, że islam nie uznaje współistnienia z innymi religiami. Islam jest totalny. Wiedzą, że… Czytaj więcej »

Anahu Yamito II
Użytkownik

Mala żmija jest tak samo jadowita jak ta dorosla evil

easyrider
Użytkownik

Ale co im da inwigilowanie? Łby im przeformatują? Poza tym jaka skuteczność takiej inwigilacji? Tych k.urew przybywa dzień po dniu i jeszcze ściągają nowych. Kim oni to chcą inwigilować? I jak? Przepastują się? Czy zatrudnią jak do policji „dobrych” muzoli?

Panda
Gość
Panda

To zupełnie jak jakieś 40% polaków. Właśnie miedzy innymi przez te 40% psycholi zrezygnowałem z tego państwa ponad 10 lat temu. Kiedyś żyłem w strachu przed losowym spotkaniem z pseudo kibicami w autobusie lub centrum handlowym. Dzisiaj jestem szczęśliwym człowiekiem. Jeżeli nikt normalny nie obejmie władzy w Polsce, to niech… Czytaj więcej »

Radosław
Gość
Radosław

Trzeba było trenować sztuki walki, a nie poddać się i uciec. To nie kraj dla mięczaków i właśnie dzięki temu nie dotrze do nas problem imigrantów terroryzujących autochtonów.

Panda
Gość
Panda

Agresja nigdy nie jest dobrym rozwiązaniem. Mięczakiem jest ten kto się do niej stosuje. Jak ktoś ma problemy to niech idzie do psychologa.

Koko
Gość
Koko

Tak więc z tego wniosek że nie wolno przyjmować nawet niemowląt bo to potencjalni terroryści. I piszę to poważnie a nie z przekąsem.

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Koko,
A jakim prawem mamy obowiązek przyjmować swojego odwiecznego wroga na NASZ! ląd i do krajów narodowych? Wg. czego mamy obowiązek przyjmować jakiegokolwiek obcego?

koko
Gość
koko

Oczywiście jestem zadnia że nie mamy żadnego obowiązku kogokolwiek przyjmować, tym bardziej muslimów. No może jedynie białych farmerów z RPA bo to wartościowi i cenni ludzie.

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

koko,
Burowie nie są zainteresowani NASZYM! krajem. Jak i nasz (ponoć) rząd i inne organizacje „humanitarne” nie wykazały zainteresowania losem mordowanych przez dzicz białych farmerów i chrześcijan w Afryce. Na szczęście znaleźli schronienie w Australii i z tego co wiem, osiedlą się też w sąsiedniej Rosji?

easyrider
Użytkownik

Żadnych „uchodźców” czy „imigrantów”. Każdy to potencjalny wróg. Przez wieki byli naszymi wrogami i nic się nie zmieniło. Nie zastrzeli taki czy nie zadźga, to zagłosuje na resztę swoich pobratymców i efekt osiągnie – ustanowienie ich porządku. Sama ich obecność to śmiertelne zagrożenie.

Kasia
Gość
Kasia

Teraz o tym sobie przypomnieli? Teraz to już musztarda po obiedzie

markiza
Gość
markiza

Z innej beczki. Dożywcie dla 18-letniej terrrorystki w Wielkiej Brytanii Najmłodsza członkini kobiecej, rodzinnej komórki terrorystycznej w Wielkiej Brytanii, 18-letnia Safaa Boular, została skazana na dożywocie, czyli co najmniej 13 lat więzienia. Boular była członkinią trzyosobowej komórki kobiecej, która planowała zamach terrorystyczny w Londynie w ubiegłym roku. Dwie pozostałe osoby… Czytaj więcej »

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

markiza Z tej samej beczki. Twoja terrorystka już jest „stara”. Już jest młodsza, cyt. „Sąd w Wielkiej Brytanii skazał na karę dożywotniego więzienia 17-letnią terrorystkę, która wraz ze swym niedoszłym mężem planowała przeprowadzić zamach w British Museum. Jej wspólnik zginął w Syrii walcząc po stronie ISIS. Sędziwie nie mieli litości… Czytaj więcej »

Remno
Gość
Remno

Akowcy też nie mieli oporów przed korzystaniem z dzieciaków w powstaniu .

Maxarp
Gość
Maxarp

Remno, niniejsze forum jest nastawione na klaskanie i jednmyslnosc, fakty niewygodne, niepasujace pomija się jak to robili radzieccy naukowcy, tu się wyraża emocje, fakty mogą jedynie popierać założony kierunek, nie zmienia to mojej postawy i lubię czytać te komentarze, choć jestem przez nie coraz bardziej złym człowiekiem

easyrider
Użytkownik

Klaskanie i jednomyślność? Tu? Wiele osób tu różni się poglądami. A jakież fakty „niewygodne”, „niepasujące” pomija się tu?

markiza
Gość
markiza

Nie chodzi mi o wiek skazanej tylko o fikcyjność kary.

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Nie wiesz jeszcze o tym, że wszystkie kary dla dziczy to jest wielka fikcja? Czy prace społeczne za okrutny zbiorowy mord na rdzennej Europejce to jest kara? A takich i podobnych przypadków jest bardzo wiele. Zresztą…Od pierwszego nielegalnego inwazora z obcego lądu, to wszystko jest łamaniem wszelkiego prawa. Tak pisanego… Czytaj więcej »

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Ps. miało być gwałt a nie mord. Ale za morderstwa rdzennych Europejczyków, dzicz też dostaje wyjątkowo łagodne wyroki.

Kapsułkafirst
Gość
Kapsułkafirst

Ku rwa mać ! Nie obsraj się . Po chu ja tyle pierdzielisz.

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Żebyś mógł taką tfu!rczą myśl wyprodukować i coś więcej przeczytać, niż jedną linijkę tekstu smile

Panda
Gość
Panda

pojawiam się i znikam
„tfu!rczą”? naucz sie najpierw tego polskiego jezeli chcesz zgrywac takiego wielkiego modralinskiego i socjopatycznego polaczka.
co do reszty, nie wiem czy polowa ludzi na tej stronie wgl doszla do wieku pelnoletnosci

Arti
Użytkownik

W Syrii 11 latki rozstrzeliwaly „niewiernych” a mlodsze obcinaly glowy misiom i lalkom przed kamerami. Ot „religia pokoju”

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Arti,
Kilkuletniego berbecia (3-5 latek?) widziałam jak rozstrzelał związanego człowieka. Berbeć oczywiście wykonał polecenie pod czujnym okiem instruktora-tatusia (chyba).

Ania Kropelka
Gość
Ania Kropelka

Niemcy przynajmniej starają się ogarnąć problem, bo z tego co widzę w Polsce nikt potencjalną grożbą radykalizacji muzułmańskiej młodzieży się nie przejmuje. Codziennie widuję wałęsających się po mieście brodatych Czeczenów ubranych w koszulki i spodnie moro, do pełnego rynsztunku brakuje im tylko kałasznikowów. Może jestem przewrażliwiony, ale wydaje mi się,… Czytaj więcej »

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Oj Aniu, Aniu…Gdyby Niemcy (tak samo jak i inne państwa narodowe w NASZEJ! Europie) CHCIAŁY! ogarnąć problem, to już dawno by był ogarnięty! Tylko DEPORT! na wczoraj, na najbliższe wybrzeże czarnego lądu! Niech nie zapomną wziąć ze sobą dziczolubnych, żeby miał kto dogadzać dziczy tak jak w Europie! Co za… Czytaj więcej »

Sokole Oko
Gość
Sokole Oko

Na kary roku więzienia w zawieszeniu na trzy lata skazał w poniedziałek sąd w Białej Podlaskiej (Lubelskie) trzech Czeczenów, których uznał winnymi czynnej napaść na funkcjonariuszy Straży Granicznej i kierowanie wobec nich gróźb. „Za przyjęciem takiego rozstrzygnięcia przemawia analiza dowodów(…), a poddano je analizie kompleksowej. Przy czym sąd brał pod… Czytaj więcej »

prawyobywatel
Użytkownik

Po takiej akcji powinni być wydaleni z Polski. Po co robić im jakieś sprawy jeśli i tak są wolni. Dziękujemy kochani sędziowie, że bronicie w naszym kraju dziczy, a pan, panie Ziobro weź się za zmianę przepisów prawa w stosunku do dziczy.

Arar
Użytkownik

Mhm, innymi słowy będą inwigilować wszystkich tylko nie muslimów. Ale każdy powód dobry by na legalu ludzi już od najmłodszych lat szpiegować.

szokman
Gość
szokman

Dlaczego lekka rączką jugendamt odbiera dzieci Polakom tylko za to ,że są smutne w szkole a nie moga obdierać dzieci kozojebcom za zbrodniczą indoktrynację?? Prosze niech mi to ktoś, qrwa, wytłumaczy?????

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

szokman, To proste. Cywilizowany Polacy i również rdzenni Europejczycy (jak i Niemcy) nie stanowią żadnego zagrożenia dla Niemców, nie muszą ich utrzymywać, nie terroryzują nikogo itp. Więc Niemcy mają „odwagę” poniewierać w każdy możliwy sposób Polaków. Co innego nasze PRZECIWIEŃSTWO! jaśnie państwo dzicz! Oooo! To już inna sprawa! Aż tak… Czytaj więcej »

Panda
Gość
Panda

pojawiam się i znikam
czytajac Twoje kometarze nie widze w Tobie ani odrobiny ucywilizowania o ktorym tak glosno krzyczysz

SARA
Gość
SARA

Bo się ich boją.Bo mają zakaz wtrącania się do islamskich rodzin.

Bielik
Użytkownik

Biedni, uciekli przed wojną to jeszcze teraz będą ich inwigilować. Nie no żart

Kanadyjka
Użytkownik

„Zaleca” to znaczy nic nie robic, a my podalismy tylko do wiadomosci. Jakby co, to jestesmy kryci, bo informacja poszla.

kkkkkkkk.llll
Gość
kkkkkkkk.llll

Walka z wiatrakami, wpusciliscie konia trojanskiego do Europy, nasze wnuki wam tego nie zapomna ….. o ile dozyjemy wnuków …..

SARA
Gość
SARA

Może lepiej niech się nie rodzą,bo jaka przyszłość je czeka?

qwerty
Użytkownik

za 14 lat to te dzieci będą inwigilować niemiaszków

Chory swiat
Użytkownik

Przynajmniej jeden i to poważny urząd wie co w przyszłości czeka Niemców . Obawiam sie , że ta przestroga w niczym nie zmąci spokoju , słuszności i pewności kancelory Angeli . Ciekawe do kiedy będzie można zwiększać oddziały służb , żeby dawać sobie wywiadowczo i fizycznie rade z nieuchronnie rosnącą… Czytaj więcej »

Chory swiat
Użytkownik

Sorki , poprawka – „jak będzie ich dziesiątki milionów „.

El-Raton
Użytkownik

https://juergenfritz.com/2018/08/06/was-kommt-auf-uns-zu/

Pozostawię to bez komentarza. Niestety po niemiecku, ale wideos są jednoznaczne. Na pierwszym członek gangu arabskiego, żyjący z socjalu w BMW. Potem traktowanie kobiet i kanibalizm. To nas czeka, jeśli się będziemy tylko przyglądać.

Gsriszmaldi
Gość
Gsriszmaldi

Na czym gotują te mięso ? Ani wody, ani tłuszczu.

Wolny Dziad Obywatelski
Gość
Wolny Dziad Obywatelski

Nie inwigilowac lecz zneutralizować. Można do tego użyć elektrowni weglowych tak tepionych przez lewakow.