Na samym szycie listy bestsellerów wyszła świeżo wydana książka o charakterze antyimigranckim i antyislamskim pod tytułem „Wrogie przejęcie. Jak Islam hamuje postęp i zagraża społeczeństwu.”

Thilo Sarrazin napisał książkę „Wrogie przyjęcie”. Pozycja idealnie wpasowała się w panujące w Niemczech nastroje wraz ze swoją ponurą wizją przyszłości. Islam został w niej opisany jako „ideologia przemocy pod płaszczykiem religii”

Zdaniem autora, jeżeli Europa nie podejmie zdecydowanych działań na rzecz powstrzymania muzułmańskiej imigracji to krajów UE, to europejskie społeczeństw będzie w konsekwencji wchłonięte przez islam. Należy podkreślić, że „Wrogie przejęcie” zadebiutowało w ubiegłym tygodniu na pierwszym miejscu listy bestsellerów niemieckiego Amazona.

Autor książki miał problemy z poprzednim wydawcą, który nie chciał wydrukować książki ze względu na zbyt radykalną krytykę islamu. Sprawa została nagłośniona w niemieckich mediach – o sprawie informowaliśmy również na łamach naszego portalu.

48
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
14 Comment threads
34 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
33 Comment authors
KATOLbkkkkAnahu Yamito IILogic1El-Raton Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o