Polska otrzyma od Unii 69,3 mln euro na poprawę warunków życia… dla imigrantów

imigranci / włochy / statekKomisja Europejska poinformowała dzisiaj o przekazaniu Polsce do 2020.r ponad 69,3 mln euro na działania związane z polityką migracyjną, jak tworzenie i poprawa warunków w ośrodkach dla uchodźców.

Komisja Europejska poinformowała, że Polska zatwierdziła program wsparcia finansowego z unijnego Funduszu Azylu, Migracji i Integracji. Środki z funduszu mają być przeznaczone na tworzenie i rozbudowę ośrodków dla uchodźców w celu polepszenia warunków oraz m.in wdrożenie procedur azylowych, które spełniają „unijne standardy”. W Polsce pieniądze będą przeznaczone także na zapewnienie bezpłatnej pomocy prawnej imigrantom, programy integracyjne, szkolenie personelu, i co ciekawe „zwiększenie świadomości społeczeństwa w dziedzinie migracji”.

Największe wsparcie otrzymają Włochy i Grecja, oraz Hiszpania. Dla Włoch przeznaczono 558 mln euro, natomiast dla Grecji 474 mln euro. Hiszpania otrzyma 521 mln euro.

Czy Polsce wystarczy pieniędzy? Wszystko wskazuje na to, że nie, bowiem wzbogacenie kulturowe poprzez multikulturalizm musi kosztować, po decyzji rządu o przyjęciu 2 tys. osób z odmiennych kręgów cywilizacyjnych funkcjonariusze ABW mają znacznie więcej pracy związanej z monitorowaniem osób podejrzanych o sprzyjanie islamistom.- Według członków sejmowej speckomisji, służby, potrzebują jeszcze w tym roku setek tysięcy złotych. Wsparcie Unii Europejskiej w tym zakresie jest zbyt małe.

7 komentarz do “Polska otrzyma od Unii 69,3 mln euro na poprawę warunków życia… dla imigrantów

 1. Samo utrzymanie 2 tysięcy uchodźców za tą kwotę przez 5 lat (od teraz do 2020 roku), to około 500 euro na jednego uchodźca miesięcznie. A do tego jeszcze trzeba im budować ośrodki, później domy itd…

 2. Tu już nie chodzi tylko o te pieniądze tylko o świadomość mieszkania w Polsce tysięcy czarnych imigrantów. Patrząc na to co oni wyprawiają w Afryce i w Europie bedziemy żyli z dusza na ramieniu. Nie bedzie można nigdzie puszczać samych dzieci bo zabiją i spalą(afrykańscy chrześcijanie) lub zgwałcą i odetną głowę(afrykańscy muzułmanie) bo sie im coś nie spodoba. Bedziemy przez okno wyglądać wieczorem czy sie gdzieś nie kręcą. Mężowie będą pilnować dzieci na podwórku by im coś nie zrobili. Życie w strachu jak w getcie we własnym kraju. Budujemy sobie w miarę spokojną cywilizację a potem politycy dorzucają nam łyżkę dziegciu do beczki miodu zamiast nas bronić. Nie po to pracujemy od rana do wieczora by tak żyć!

 3. -> 69 300 000 euro – tyle wynosi dotacja z unii przez 5 lat (do 2020)

  -> dzielimy to przez 5 lat:
  13 860 000 euro – tyle wynosi dotacja na rok

  -> dzielimy przez 12 miesięcy:
  1 155 000 euro – tyle wynosi dotacja na miesiąc

  -> dzielimy przez 2000 imigrantów:
  578 euro * 4,2 kurs = 2426 zł – tyle wynosi dotacja na jednego imigranta.

  Nie jeden Polak chciałby tak zarabiać. Nie chcemy imigrantów!

 4. Jest to największy błąd jaki popełnia w tej chwili Polska !!!
  Juz niedługo bedzie taki sam kibel jak w GB,D,NL,B,F
  Polacy nie róbcie tego ! Te kolorowe dzikusy doprowadza ten czysty kraj do takiego SYFu, ze nie będziecie tego w stanie ogarnąć!

Dodaj komentarz