21-letni Hatem H. przyjechał do Niemiec w październiku 2015 roku, od listopada 2015 mieszka w Plauen i posiada status uchodźcy. Przeciwko uchodźcy Hatemowi H. prokuratura wszczynała od listopada 2015 do listopada 2017 roku 400 razy dochodzenia z powodu przestępstw lub wykroczeń.

Hatem H. jest prawdziwym rekordzistą i karierowiczem ponieważ w ciągu około 730 dni dopuścił się 400 przestępstw notowanych przez policję, do tego dochodzą przestępstwa nie ujawnione.

Uchodźca jest członkiem tzw. „Gangu Tunnel” aktywnego na centralnym przystanku tramwajowym „Tunnel”. Tam odbywa się handel narkotykami, pasażerowie przesiadający się lub czekający na tramwaj są szykanowani, bici, obrabowywani. Jednym z gangsterów jest uchodźca Hatem H.

Mimo prawie 400 dochodzeń przeciwko niemu, sąd w Plauen skazał go w październiku 2017 roku za ciężkie pobicie na 8 miesięcy w zawieszeniu. Po wyroku Hatem H. był nadal aktywny, dwa razy zaatakował bez powodu przechodniów, jednemu wbił nóż w brzuch, drugiego uderzył rozbitą butelką w głowę.

W ciągu miesiąca dorobił się 13 przestępstw, po czym został aresztowany i od tego czasu jest znajduje się w więzieniu, obecnie odbywa się proces. W sali sądowej Hatem H. siedzi na ławie oskarżonych według relacji „Bilda” mocno zrelaksowany.

Materiał chroniony prawem autorskim. Kopiowanie treści bez pisemnej zgody wydawcy zabronione.

43
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
21 Comment threads
22 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
29 Comment authors
DawidhalszkaSARATZ.Wujek dobra rada Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o