foro: Flickr.com CC
foro: Flickr.com CC
foto: Flickr.com CC

Opozycja zamierza złożyć wniosek do Trybunału Karnego w Hadze o ukaranie Węgier, jeśli węgierski parlament przyjmie propozycję mającą na celu umożliwić mobilizację armii wobec nielegalnych imigrantów.

To nie kryzys imigracyjny, to już inwazja – Zoltan Kovacs rzecznik węgierskiego rządu powiedział, że rozważane jest wysłanie wojsk na południe Węgier w celu uszczelnienia granicy. Fidesz podkreśla, że użycie armii ma zapobiegać przedostaniu się nielegalnych imigrantów do Węgier i krajów UE.

Nie spodobało się to Koalicji Demokratycznej (DK), która zamierza odwoływać się do Międzynarodowego Trybunału Karnego w Hadze, jeśli Węgry wyślą wojska przeciwko nielegalnym imigrantom. Wiceprzewodniczący partii Csaba Molnár powiedział na konferencji prasowej, że propozycja Viktora Orbána i „pozbawiona skrupułów i nieludzka”. Uważa, że wysyłanie armii przeciwko niewinnym ludziom, jest zbrodnią przeciwko ludzkości.

Nie dziwi takie stanowisko, zważywszy, że DK jest partią lewicową – założona przez byłego premiera Węgier Ferenca Gyurcsány i innych rozłamowców ze Węgierskiej Partii Socjalistycznej (następcy Węgierskiej Socjalistycznej Partii Robotniczej)

politics.hu / prawy.pl

17
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
12 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
14 Comment authors
WITOSS1683.09.12Nemokrisbk Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Michał
Gość
Michał

Zły to ptak co we własne gniazdo sra.

Jakub
Gość
Jakub

Wszystkich lewakow z Europy wyslac razem z muzulmanskim scierwem tam, skad przyjechali! To jedyny ratunek dla Europy!

ABC
Gość
ABC

Oby jak najszybciej Węgry wysłały wojsko na granicę.

Harry
Gość
Harry

Wojsko jest od tego, aby chronić państwo przed zagrożeniem z zewnątrz. A imigracja na taką skalę nim właśnie jest. Od kiedy użycie wojska jest zbrodnią przeciwko ludzkości? Jak nikogo nie zabiją gdzie tu zbrodnia. Argumenty z d…y.

Zenek
Gość
Zenek

Dokładnie – argumentacja z dupy. Typowe lewactwo ścinające gałąź na której samo siedzi.
To do czego ma służyć wojsko, jak nie do tego, żeby bronić kraju przed każdą inwazją?
Kiedy ci wszyscy lewicowi debile się ockną?

Krisuu
Gość
Krisuu

Drogi Harry, lewaki to do siebie mają że przeważnie dają argumenty z d..y smile

Myślałem że to wiedziałeś smile

rafalb
Gość
rafalb

cesarstwo rzymskie nie upadło przez najazdy prymitywnych hunów a właśnie przez masową migrację plemion germańskich którzy w cesarstwie szukali lepszego życia.

kris
Gość
kris

Czesi to ujęli wprost https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10204388647868029&set=a.1143884969057.2019658.1585490482&type=1&theater – w normalnych krajach za nielegalne przekroczenie granicy jest kara, mniejsza lub większa. W Eurolandzie za to samo są tylko bonusy! Moja przyjaciółka z Ukrainy czekała 4 miesiące na kartę pobytu po wcześniejszym udokumentowaniu miejsca pobytu i źródeł dochodu. Bez tego nawet nie mogła śnić… Czytaj więcej »

Nemo
Gość
Nemo

Wieksza zbrodnia przeciwko ludzkosci jest zdrada wlasnego narodu ,sprowadzanie milionow osobnikow z obcego kulturowo swiata i w nastepstwie zaglada wlasnej kultury ,uwienczona rozruchami (a moze i wojna domowa) zainicjowanych przez agresywnych prymitywow proroka. Europa Zachodnia stoi juz wlasnie na krawedzi za ktora zaczyna sie chaos. Eurokratom z Brukseli nie pasuje… Czytaj więcej »

1683.09.12
Gość
1683.09.12

To oznacza, że DK nie zna konstytucji własnego kraju. Ustawa Zasadnicza Węgier z dnia 25 kwietnia 2011 r. (Tłumaczenie: Jerzy Snopek)- najpierw kilka fragmentów z preambuły: (…)”Jesteśmy dumni z tego, że nasz naród przez wieki orężnie bronił Europy oraz wzbogacał skarbiec wspólnych wartości swym talentem i swoją pracowitością.”(…) „Przyrzekamy chronić… Czytaj więcej »

WITOSS
Gość
WITOSS

Na pewno preambula do wegierskiej Konstytucji brzmi powazniej niz tej pookraglostolowej a´la Stolzman, ktora jest zbiorem pustoslowia.

DuMaM
Gość
DuMaM

Kurde, to czemu w USA nikt nie zaskarżył, że na granicy z Meksykiem ciągle stacjonuje kilka patroli wojska poza strażą graniczną.

pan_piotr
Gość
pan_piotr

W takiej sytuacji Orban powinien przerzucić Koalicję Demokratyczną (DK) za słynny płot skoro optują za rozpieprzaniem swojego kraju smile

bk
Gość
bk

Mnie zastanowiła gadka o „niewinnych” ludziach. Owszem, w masie imigrantów-nielegałów może się znaleźć ktoś rzeczywiście potrzebujący pomocy, uciekający z prawdziwych przyczyn humanitarnych a nie koń trojański. Owszem, wobec tych innych (tj. koni trojańskich) obowiązuje zasada domniemania niewinności (dopóki tej winy nie udowodni im się formalnie), ALE. Ale nielegalny imigrant, jak… Czytaj więcej »

1683.09.12
Gość
1683.09.12

Granica chińsko-peruwiańska mnie przeraziła. Nie będę spać przez najbliższe 72 godziny.

WITOSS
Gość
WITOSS

Zdrajca narodowy zasluguje tylko na to by stanac przed plutonem egzekucyjnym. Dotyczy to lewactwa, ktore stanowi w kazdym w normalnym kraju V Kolumne.