fot. pixabay.com

Według najnowszego raportu zespołu ds. polityki zagranicznej i bezpieczeństwa Towarzystwa Henry’ego Jacksona terroryści stosują handel ludźmi, w tym handel niewolnikami seksualnymi, jako źródło swojego finansowania. „Biznes” ten przyniósł islamistom w ubiegłym roku do około 30 milionów dolarów.

Grupy terrorystyczne takie jak ISISI i Boko Haram zajmują się podejmowaniem starań o podjęcie okupu dzięki zakładnikom, co jest pokłosiem zmniejszania się dawnych źródeł ich dochodów, takich jak opodatkowanie i sprzedaż ropy naftowej.

W badaniu sugeruje się, że porwania przyniosły w ubiegłym roku zysk od 10 milionów dolarów do 30 milionów dolarów. Opisuje się w nim, jak ekstremiści używają przemocy seksualnej, w tym gwałtu, niewolnictwa seksualnego i przymusowego małżeństwa, w celu zwiększenia rekrutacji czy karania niewiernych. Ofiary wymienione w badaniu obejmują 10-letnią dziewczynkę z Libii, która wielokrotnie była gwałcona przez handlarzy, podczas gdy była w obozie.

Yvette Cooper, przewodnicząca wpływowej komisji ds. spraw wewnętrznych, powiedziała: „Isis, Boko Haram i inne takie grupy coraz częściej postrzegają handel ludźmi jako potencjalny dochód – i wiemy, że terroryści wykorzystują seksualną przemoc jako jedną z broni, którą używają do budowania strachu”.

Raport stwierdza, że ​​terroryści używają taktyk na rzecz zorganizowanej przestępczości, takich jak pranie brudnych pieniędzy, przemyt imigrantów, handel ludźmi, narkotykami i przemyt broni palnej, a także seksualne niewolnictwo, które są powszechnie stosowane w islamskich kontrolowanych obszarach Iraku i Syrii. Zyski finansowe są kluczowym czynnikiem powodującym niewolnictwo seksualne.

Sprawozdanie zaleca, aby prawodawstwo brytyjskie, w tym ustawę o nowoczesnych aktach niewolnictwa i terroryzmie, interpretowano szerzej w celu odzwierciedlenia przemocy seksualnej jako taktyki terroryzmu.

źródło: home.bt.com

Materiał chroniony prawem autorskim. Kopiowanie i wykorzystywanie treści opublikowanych na ndie.pl zabronione.

14
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
8 Comment threads
6 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
12 Comment authors
JędruśGut gutprawyobywatelPoodsObywatelka Ziemi Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Bielik
Gość

Zwierzęta potrafią się lepiej zachowywać niż te śmiecie. Przykre jest to że dla Niemiec te śmiecie są cenniejsze niż złoto. Jak wytłumaczyć ofiarą że krzywdy na nich dokonały „platynowi najeźdźcy”?

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

@Bielik To jest wszelka patologia. Sadyści i różne zaburzone odchyły tzw. przemocowcy. Dla mnie bulwersujące jest to, że narody Europy pozwalają się tak otumaniać i przekonać do bredni o ubogaceniu, kłamliwych usprawiedliwień kulturą, religią itd. że w Europie nie ma zdecydowanego buntu/sprzeciwu przeciw tej morderczej dla nas „polityce” i ideologii.… Czytaj więcej »

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Ps. Już przestali się kryć i coraz rzadziej robią „podchody zakulisowe”, to już otwarta wojna przeciw nam i naszej cywilizacji? „Zakaz wstępu chrześcijan na Oksfordzie. Ta religia jest szkodliwa” (reporters)

Amon
Gość
Amon

@Bielik:
W tym jest problem że oni zachowują się zgodnie ze swoją kulturą i religią. Traktują niewiernych i kobiety jak zwierzęta bo tak ich uczono od dziecka.

Karlosww
Gość
Karlosww

Mój królik odgryzł głowy swoim dzieciom a pies gwałcił martwego kota. także albo mam pecha do zwierząt albo mało wiesz

bkkkk
Gość
bkkkk

Innymi słowy: religia pokoju. Bez klamek. (Tak, tak, wiem, że to nie ma nic wspólnego z islamem ani z uchodźcami. Bo oczywiście Boko Haram jest wyznania boko-terrorystycznego, a ISIS jest wyznania isislamistycznego, żadne z nich nie jest wyznania islamskiego i żadne z ich nie wysyła do nas swoich żołnierzy jako… Czytaj więcej »

Rodeo Drive
Gość
Rodeo Drive

nie ma zadnego panstwa ISIS, takie panswto mozna by bylo zbombardowac w jeden dzien, takich bojowkarzy pozabijac w jeden dzien, , „panstwo ISIS” musi istniec aby zawsze mozna bylo na nich „rzucic” wine, gdy na swiecie jakis muuzlmaniec w imie allaha nas morduje, ISIS to sciema, po prostu kolejna grupa… Czytaj więcej »

Amon
Gość
Amon

Otóż to. To sztuczny twór wykorzystywany prze żydoelity w dodatku prawie zdechły. Nawet jak całkowicie zniknie to ludziom będą wmawiać że ta ,,radykalna forma islamu” zapoczątkowana przez isis przetrwała i dalej miesza w głowach dobrych i spokojnych muzułmanów…

Kris11
Gość
Kris11

Niedługo w UK zaczną handlować białymi na masową skalę, tego już nikt nie zatrzyma, bo nikt też nie chce zatrzymać.

Obywatelka Ziemi
Gość

Pieniadze tak, jak najbardziej. Jednak wymienione organizacje nie robia tego tylko i wylacznie z ich powodu.
Poczytajcie Koran, prosze. Zrozumiecie ich postepowanie.

Gut gut
Gość
Gut gut

Czytanie tej ich śmieciowej książeczki to tylko strata czasu, po za tym po co rozumieć coś co zasługuje tylko na eksterminacje?

prawyobywatel
Gość

A te debile tylko ciągle nowe sprawozdania piszą, którymi pewnie islamiści sobie doope podcierają. Zamiast wziąć za pysk to dziadostwo, to się z nimi chrzanią, okradają Europejczyków dla tych pasożytów, zamiast użyć śrutu i dziurawych pontonów. Tej dziczy już się Europa nie pozbędzie, chyba że znajdzie się ktoś z jajami… Czytaj więcej »

Poods
Gość
Poods

Nowym?

Jędruś
Gość
Jędruś

Niniejszy artykuł polecam pełowcom i innym przygłupom ku przestrodze. Może gdyby ich żony lub córki padły ofiarą seks-niewolnictwa, może trochę inaczej zaczęliby gadać? Chociaż nie wiem, czy przy tym poziomie tępoty umysłowej Schetyna, Petru i inni „geniusze” staliby się mądrzejsi. Mam wątpliwości, aczkolwiek terapia szokowa być może jednak byłaby dla… Czytaj więcej »