Senegalczyk krzyczał do gwałconej kobiety „rasistka”. Usłyszał 8 lat pozbawienia wolności

Imigrant z Senegalu, który nazwał kobietę rasistką a następnie zgwałcił – skazany na 8 lat pozbawienia wolności. Wyrok wydano 21 kwietnia.

25-letni Senegalczyk Assane N. przybył do Niemiec wędrując przez Włochy, gdzie odmówiono mu azylu i przez Szwajcarię, gdzie jak mówił w sądzie, nie podobało się mu.

4 września 2015 roku – w miesiąc po przybyciu do bawarskiego Mühldorfu zobaczył na ulicy wracającą do domu z dyskoteki 19-letnią dziewczynę. Wpierw zażądał od niej pocałunków, a gdy odmówiła zarzucił jej rasizm. Następnie popchnął ją w krzaki i zgwałcił. Dziewczyna natychmiast rozpoznała sprawcę z przedłożonych jej na komisariacie policji 31 fotografii tzw. uchodźców afrykańskich w Mühldorf. W międzyczasie był on już notowany przez policję z powodu kradzieży smartphona w ośrodku dla azylantów.

Skradziony smartphon dziewczyny oraz opisane przez nią ubranie znalezione podzas rewizji w jego pokoju w ośrodku dla azylantów, a następnie ślady DNA identyfikują Assane N. jednoznacznie jako sprawcę.

Po relacji o gwałcie w mediach na policję zgłosiło się kilkanaście kobiet które Assane N. zaczepiał na ulicy i chciał z nimi seksu. Podczas rozprawy sądowej Assane N. zaprzeczał wpierw że zgwałcił, potem gdy się dowiedział od swojego adwokata z urzędu, że są ślady DNA, przy czym obrońca mu wytłumaczył co to jest DNA, zmienił swoje zeznanie i stwierdził, że seks odbył się za zgodą obydwu stron. Kilka dni temu został skazany na 8 lat więzienia.

W Senegalu 97% ludności wyznaje islam.

źródło: wochenblatt.de

Materiał chroniony prawem autorskim. Kopiowanie i wykorzystywanie treści opublikowanych na stronie ndie.pl zabronione. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.

73 komentarz do “Senegalczyk krzyczał do gwałconej kobiety „rasistka”. Usłyszał 8 lat pozbawienia wolności

 1. Biedna dziewczyna. Ale zachowanie tego Senegalczyka (pamiętamy: Makrela zaprosiła „wszystkich”, ale chodziło o Syryjczyków uciekających przed wojną) jest wielce symptomatyczne – nie daje się zgwałcić = rasistka. Dobrze, że póki co, kobiety nie są za to karane!

  1. Nasi wspaniali lewacy z Makrelą na czele tylko patrzyć jak zmienia prawo ,że kazda biała kobieta będzie rasistka jak się nie odda gwałcicielowi ,oczywiście ciapatemu albo murzynowi !!
   Niszczą Europę niszczą kulturę niszczą nasze bezpieczeństwo kosztem barbarzyńców z Afryki!!

  2. @bkkkk zgadzam się z Tobą, z tym że krzyczał że jest rasistką to niewątpliwie szkoła Merkel. Ale zastanawia mnie również to że ten zbok dostał 8 lat, musisz przyznać że to surowa kara nawet jak na warunki niemieckie. Z tego wynika że w jakiś sposób prawo jest tam przestrzegane. Tylko takie pytanie: Po co im to było? Przecież mieli taki piękny, doskonale utrzymany i urządzony kraj. Jedna głupia decyzje głupiej baby i wszystko legnie w gruzach. A że jest to sytuacja nieodwracalna nie mam najmniejszych wątpliwości. Pozdrawiam.

   1. On nie ma pojęcia co to DNA i co to rasizm, rasizm to dla niego slogan rzucony z góry którym ma się bronić przed każdym białym Europejczykiem. To jest ciemna masa, prymitywne osobniki bo pewnie te inteligentniejsze zostały w Syrii żeby planować kolejne zamachy. O tym jak prymitywni są ci ludzie i jak łatwo nimi sterować można wywnioskować choćby z tego, że każdy rozgarnięty człowiek któremu udało się wydostać z trzeciego świata nawet będąc leniwym siedziałby w tym przytulnym mieszkaniu, wydawał pieniądze z socjalu na ubrania i imprezy których zakazuje mu religia u siebie i szukał kobiet które oddadzą się ciapatemu. Ale nam zostało wysłane najgorsze z najgorszych ścierwo, bezmózgie w większości po wyrokach u siebie żeby tą Europe obrócić w pył i ten Senegalczyk jest właśnie takim nikim i standardy Europy z zera nie zrobią człowieka. A jest ich już miliony.

    1. Niczym podobnie brzmiący tekst z filmu „Chłopaki nie płaczą” cyt.
     „– A więc uważnie mnie posłuchaj, Bolek. Byłeś w Stanach?
     – Nie.
     – No właśnie, a ja znam kogoś, kto był i opowiedział mi to i owo. Wiesz, skąd się wzięli czarni w Ameryce?
     – Z Afryki?
     – No właśnie, handlarze niewolników przywieźli ich z Afryki. A czy ty myślisz, że to taka prosta sprawa wysiąść na plaży w Afryce, złapać w siatkę silnego, zwinnego Murzyna i wywieźć go za ocean?
     – Chyba nie.
     – No jasne, że nie. Udało im się to, ponieważ wywozili tylko takich, co nie potrafili spierdolić przed siatką albo byli największymi głąbami w plemieniu i wódz ich sprzedawał za paczkę fajek, bo i tak nie miał z nich żadnego pożytku. I ci wszyscy nieudacznicy pojechali do Ameryki. Pożenili się, porobili dzieci, świat poszedł do przodu. Pojawiły się komputery, amfetamina, samoloty, ale co z tego, jeżeli ich serca pompują tę samą krew. Są potomkami człowieka, który dał się złapać w siatkę na własnym podwórku. Dlatego nie uważam, że naszym chłopakom brakuje luzu, kapujesz?”

     1. W edukacji brakuje informacji, że Europejczycy (głównie holendrzy) kupowali Murzynów od Arabów (muzułmanów), którzy wcześniej podbili Afrykę, w swoim dżihadzie, zabijając przy tym 50 mln rdzennych afrykanczyków. Tą zbrodnie nazywają „łzami dżihadu”. Jakkolwiek nie należy popierać handlu niewolnikami, to jednak byli oni potrzebni w koloniach ponieważ prawie cała tubylcza ludność wyginęła na skutek chorób przywiezionych przez Europejczyków i nie miał kto pracować na farmach. Już wtedy Afryka to nie było safari plemiona i wioski murzyńskie tylko Kalifat islamski. I tak jest do dzisiaj

  1. Nie nadążasz;). Burmistrz Kolonii już wyjaśniła: chodzić grupami, trzymać się na odległość wyciągniętej ręki. Był też jakiś dla nas humorystyczny filmik w Finlandii. Lewaki mają swoje własne, utopijne wyobrażenia o tym, jakie czary należy odprawić, żeby gwałchodźca, nie wiem? Nie zgwałcił? Zaczął śpiewać „Odę do radości”?

   1. ….Henrietta Reker… to jedna a co z innymi lewicowcami? Z resztą jej rady to nie jakiś wyznacznik bo jest wiele przeciwników. Jej rady to coś a’la farmazony Kazimiery Szczuki – gada bo gada chociaż logiki w tym nie ma. Przykład tekstu Henrietty – Poradziła ona także kobietom, aby „trzymały się grupami, nie rozłączały się, nawet w świątecznej atmosferze”. To mają wszystkie zamieszkać razem? Zgoda niech chodzą te kobiety grupą, ale i tak zawsze jedna sama zostanie bo jej nie będzie miał kto odprowadzić (może właśnie tak było z tą kobietą). Chodzenie grupami może dotyczyć jakiś wypadów na kawę a nie życia codziennego.

    1. Ale takich wypowiedzi nie można tłumaczyć. Jeśli polityk danego kraju daje takie rady to znaczy że :
     1. Nie radzi sobie z problemem i nie powinien pełnić stanowiska ani minuty dłużej
     2. Należy go/ją przebadać psychiatrycznie
     3. Należy obłożyć go/ją całkowitym, dożywotnim zakazem pełnienia funkcji publicznych

     Teraz kwestia takiego obcokrajowca co najmniej 5 lat za każde zbliżenie – było 4 czyli 20 lat minimum, bez prawa do szybszego zwolnienia, po odbyciu kary natychmiastowa deportocja, prosto z bramy dostarczamy go do granicy kraju, kraje wewnątrz uni dostarczają do granicy UE i niech sobie radzi. Jeśli spróbuję wrócić służba która go odwoziła powinna mieć obowiązek otworzenia ognia i zabicia, oczywiście został by o tym poinformowany wcześniej. Kajdany zdejmujemy takiemu dopiero na granicy. Teraz kwestia kto za to zapłaci? Napewno nie my, bo nic dobrego taki osobnik dla nas nie zrobił, więc albo pełen koszt odsiadki poniesie jego państwo lub rodzina lub zapłaci za nią sam z góry, albo delikwenta wieszamy. Nie ma możliwości deportacji przed odbyciem kary.
     Oczywiście jest jeszcze kwestia jego rodziny – jeśli przebywa na terenie UE natychmiastowa, bezapelacyjna deportocja i dożywotni zakaz wjazdu na teren Unii.
     To jest normalność, nie to co socjaliści próbują nam wmówić.

   2. Czyż istnieje szczersza oda do radości niż darmowe mieszkanie, taksówki, utrzymanie, seks i bezkarność. Wobec takich przywilejów to „Odę do Radości” nauczyłbym się nawet warczeć odbytem…

 2. Czarnuchy i Araby to już pierdolca formalnie dostali na punkcie wyimaginowanego rasizmu. Dziewczyna nie chciała pocałować przypadkowego faceta i od razu „rasistka”. Poważnie? To właśnie takie zachowanie powoduje, że nie lubimy czarnuchów. Kiedy sobie w końcu asfalty wbiją do głowy, że nie jesteśmy rasistami ze względu na kolor ich skóry, ale z powodu ich charakteru złodziei, gwałcicieli, morderców i terrorystów. Jakoś nie mamy problemów Indianami, Azjatami, Hindusami, Tamilami, Eskimosami, Latynosami czy Aborygenami. Natomiast ci, co nam zarzucają rasizm są właśnie sami największymi rasistami.

  1. W stanach dla tego każdy biały to rasista czy chcesz czy nie .Tylko dlatego że biały powie ze czarny ma stać w kolejce ,albo dla tego ze zwrócisz mu uwagę że głośno się zachowuje ,już cię nazwie rasistą .
   Rasizm to słowo ,liberałom i lewakom nie daje spać ,nawet tyłki wyliżą i dadzą się sponiewierać byle ciapaty nie nazwał ich rasistą

  2. @Karbulot i widzisz tutaj trafiłeś w samo sedno. Społeczeństwo wielokulturowe to utopia. Zawsze w takich państwach multi-kulti będą wzajemne swary i animozje, nie da się pogodzić ze sobą wszystkich odmienności kulturowych. Ten kto mówi inaczej, delikatnie mówiąc plecie bzdury. Nawet w takim państwie jak Stany Zjednoczone, które nawiasem mówiąc, szczycą się swoją wielokulturowością nie jest lepiej, a śmiem twierdzić że nawet gorzej. Zresztą najlepszym przykładem było ostatnie rozdanie Oskarów. Organizatorom zarzucono że żaden czarnoskóry nie otrzymał głównej nagrody. Czyli innymi słowy, miernota, beztalencie ale czarnoskóry i nagrodę musi otrzymać, jak nie to wszyscy biali rasiści. I jeszcze taki Chris Rock, prowadzący tę galę na każdym kroku to wypomina. Pozdrawiam

   1. Zgadzam się. I dodam jeszcze, że dopóki muzułmanie w Europie będą mniejszością, wciąż będziemy słyszeć zarzuty, jacy to jesteśmy nietolerancyjni rasiści. To jest bowiem ich oręż w walce z nami. A ponieważ nasze rządy i UE są przeczuleni na słowo „rasizm” i robią wszystko aby to nie zaistniało, muzułmanie o tym wiedząc nagminnie je stosują, bo dzięki temu otrzymują co chcą. Natomiast kiedy muzułmanie staną się u nas większością, rasizm się skończy. Zdając sobie sprawę, że są górą wdrożą to wszystko co u siebie, szariat, islam itd. A my doznamy tych wszystkich „atrakcji”, jakie doznają wszystkie mniejszości chrześcijańskie w krajach muzułmańskich.

 3. W czasie 2 WŚ niemieccy żołnierze wermachtu urządzali sobie taką zabawę z pojmanymi Polakami. Mianowicie rozbierali nieszczęśnika i przywiązywali za genitalia sznurkiem do klamki tak aby stał na palcach, a gdy słabły mu nogi to go pejczem po dupie lali. I co można? No można! To ja mam ich ( Niemców) uczyć co powinno się robić z alkutasami?

  1. Witaj Wiarus, mam do Ciebie taką małą uwagę, widzę że tę dzicz nazywasz alkutasami, nie powiem, dobry pomysł tylko ja proponuję abyś pisał przez dwa l, bo rozumiem że nazywasz ich tak od Allaha. Teraz na pierwszy rzut oka to ta nazwa kojarzy się raczej z alkotestem. Ale to oczywiście tylko taka moja uwaga i myślę że się nie obrazisz. Pozdrawiam.

   1. Z rysów twarzy to ja raczej skłonny jestem twierdzić że najbardziej przypominałaby wnuczkę Ernsta Kaltenbrunnera z charakteru, niemądrych i nieodwracalnych pomysłów to jakieś geny Martina Bormana ewentualnie Heinricha Himmlera.

 4. Za złamanie prawa dostał 8 lat pozbawienia wolności, a co z zadośćuczynieniem dla tej kobiety, właściwie kobiet? Czy to nie jest łamanie praw obywatela państwa demokratycznego (patrz łamanie demokracji)?

 5. art 160 kodeku karnego
  § 1. Kto naraża człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3
  a więc:
  każdy kto domaga się przyjęcia islamskich imigrantów, zachęca lub pochwala ich przyjmowania, zataja popełnione przez imigrantów zbrodnie popełnia przestępstwo kryminalne z artykułu 160 kk,

  1. @Mateusz, nie będę ukrywała że raczej słabo znam się na obowiązującym prawie, ale jeśli to co piszesz jest prawdą to masz rację. Przyjmowanie u nas tych tzw. uchodźców stanowi zagrożenie jeśli już nie bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, to na pewno sprowadzanie tych ludzi stanowi zakłócenie ładu i porządku. Czego najlepszym i niepodważalnym dowodem są wydarzenia z Kolonii w Sylwestra oraz zamieszki na granicy grecko-macedońskiej. A na to paragraf też powinien się jakiś znaleźć. Być może powinna to być jakaś nasza broń w walce tym całym 'lewactwem” i próbom wciśnięcia nam tej dziczy. Pozdrawiam i poddaje pomysł pod rozwagę prawnikom.

   1. Zapisy prawa to jedno, a jak będą interpretowane to zależy od woli politycznej, na interpretacje prawa taką jak napisałem w poście ,myślę że nie mamy co liczyć , no chyba że do władzy dojdzie skrajna prawica

 6. A w Polsce 97 % to katolicy ! ( dokładność użyta na biezace potrzeby , żeby nie było ). Wśród tych 97 % katolików przynajmniej 50 % ucieło by mu jaja i wbiło mu je do mordy kopniakiem , przynajmniej 30 % nabiło by go przez tyłek na pal soląc uprzednie obficie odbyt , a statystyczne 15 % nie certoląc się zbytnio zaraziło by typka ołowicą z parabelki. To niestety nie stało się w Polsce , kraju ksenofobicznych , rasistowskich , ciemnogrodzkich cebulowych łbów i kartoflanych nosów ( to o nosach i cebuli zasłyszane u arabofilnej cioty i kundla ). Dzisiaj pojechałem , pusciły hamulce dobrego wychowania a jak trzeba bedzie to i za kłonicę chwycę ………i HOWGH !!!! ( jak mawia jeden forumowicz którego pozdrawiam bo wiem że czyta smile )

   1. Jak to dobrze, że są jeszcze antyrasiści, gotowi oddać beżowym własne żony, córki i siostry do gwałtów zbiorowych, i jeszcze nastawić swojego odbytu. Antyrasizm to choroba psychiczna, to się leczy!

 7. Przyjeżdżam po 4 latach spędzonych w Lodynie odpocząć do Polski. Bielsko – Biała, moje miasto. Spokój, kultura i cisza. Ludzie (często dziewczęta) spacerujące po centrum wieczorem. Nikt się nie boi, ludzie są u siebie. Po 4 latach w Londynie jestem zaskoczony, że tak można, a dlaczego? Kultura Mono-Kulturowa. Tak trzymać.

  1. @Maciej. Ja też byłem w swoim mieście dzisiaj na dłuższym spacerze. Też widoki wspaniałe. Cisza spokój i bezpieczeństwo. Masa dziewcząt i pań w krótkich spódniczkach, jest na co popatrzeć. Aż się nie chce wierzyć że w najbliższej przyszłości mogłoby się to zmienić. Pozdrawiam serdecznie.

 8. Kolejna ciekawostka. Zauwazyliscie moze fryzury murzynow? Hmm…takie krotke…prawie jak zolnierz. Prawda? Wiecie czemu tak sobie robia? Bo to jest pozostalosc po kolonizacji. Tak tak, Brytyjczycy wprowadzili takowe standardy by wszy, czy innego ustrojstwa nie przynosili do misji, gdzie kolonizator chcial zrobic z nich cywilizowanego czlowieka. Uhmm…
  Do tego w czasie kolonizacji ( beda to holendrzy oraz francuzi) byly rowniez ustalenia jak spelnic standardy tzw „bialego czlowieka”. Bylo ich kilka: stop szamanizmowi i wszelakim czarom, chodzenie do szkoly, wlozenie ubrania gdy idzie sie miedzy ludzi. Wiecie ilu afrykanczykow spelnilo te normy? 47. Dokladnie tyle. Na przestrzeni okolo 50 lat. Czyli eee wypada jeden na rok. Srednio.
  Teraz jest w UE pewnie juz 1mln…przeciez ucywilizowanie zajmie dluzej niz egzystuje Wszechswiat!

   1. @ Jestem Gosciem, to sa tacy sami ludzie jak my. Jak czlowiek sie rodzi, nie wie co to jest zlo, dobro, rasizm, egoizm itp itd. To glownie spoleczenstwo, srodowisko w jakim dorastasz ksztaltuje czlowieka. Oczywiscie znajduja sie i psychopaci / seryjni mordercy (zauwaz, ze to glownie biali, straszne ale prawdziwie – czemu? Bo to tego potrzeba wyzszej glowki…90% z tych jak ja to znazywam „wyzszej klasy przestepcow” to bardzo, bardzo inteligentni ludzie, z IQ powyzej 120 – powaznie, taki Ted Bundy np…).
    Niestety wieszkosc przyjezdnych do UE z nich wychowala sie w buszu…gdzies w patologii, nie znajac innego swiata. Nie mieli szans na wyksztalcenie, ale widza w TV jak ludzie zyja i tez tak chca.
    Co robisz jak nie masz nic do stracenia? Jak nic nie umiesz i wiesz, ze nie osiagniesz wiele? To idziesz tam, gdzie sa bogaci i moze cos skapnie (czytaj socjal) a jak nie to kradniesz. I tak sie wlasnie dzieje w UE.
    Co zrobili biali? Skolonizowali…, zabrali do Europy jako sluzbe, narzucili prawa, zmienili styl zycia, a potem…zostawili bo juz nie bylo co kolonizowac.
    Inna sprawa, ze Afryka nie bronila sie przed tym (nooo moze kilka pleniom, jakis maly kraj dzida…jak bialy mial juz wtedy amerykanskiego Colta).
    Pamietaj tez, ze kolonizacja trwala dobre 600 lat…latnia z dupa po swiecie przez bialego.
    Myslisz, ze czemu Indie sa dwujezyczne? Tak, wiadomosci sa w hindi ale tez i po angilesku, jak i gazety czy nauki w szkolach. Bo to przeciez kolonia UK byla…dalej…niektore wyspy Karaibskie…na jednej jak Kuba masz hiszpanski, ale juz Martynika szprecha po fancusku. Jaka kolonia taki jezyk.
    Inna sprawa, ze kazdy kontynent na tej cudnej planecie mial takie same szanse rozwoju…i jak widac…hahah widac ktora cywiliacja zdominowala swiat.
    Oni tez by tak chcieli…ale nie dadza rady..bo kamieniem czy palka nie da sie utrzymac wysokich standardow zycia. A praca i nauka…a to dla nich jest troszke trudne razz by nie pisac awykonalne razz
    Pozdro

 9. Bez komentarzy;moj bylby nie na miejscu (razem?)
  Znam Afryke ! całą;roznica zachowan,odczuć i caly wachlarz innych roznic kulturalnych brr.
  Tego nie da sie opisac. (tego co dzieli Europe od Ich kultury)
  Oznajmil mi ze jest juz europejczykiem;.
  Wiec pytam o przemiany powody.
  Wiec on;=wczoraj na DISCO!=upilem sie wiskom!
  BEZ RASIZMU; ta roznica to nie jest rasizm!!! postrzeganie ICH to nie rasizm

 10. Musza wypuscic Bravika, zeby szkolil innych mlodych adeptow do walki z wariactwem celowego lewackiego marksizmu, ktory ma zmyc chrzescijan z powierzchni ziemi. Po to wszystko. Politycy nie sa tak glupi, politycy robia to celowo!!!

 11. w Senegalu nie ma wojny, czarny nie dostał azylu..i poszedł sobie dalej, a powinien od razu byc deportowany (tylko, że e deportacje beda mialy sens jak sie w konca zamknie te cholerne granice!)

  Afryka jest cala pogrozona w przemocy, gwałtach..dlacxego? bo czarni w duzej mierze maja po prostu taką mentalnosc. A teraz płyną do Europy….obrócic nasz kontynent w III świat. Niech ktos w koncu zrobi z tym porządek..

Dodaj komentarz