Seria rasistowskich napadów w Niemczech

Gwałt w Monachium

Tydzień temu, w nocy z soboty na niedzielę została zgwałcona 18-letnia dziewczyna wracająca z party w ratuszu organizowanej dla 18-latków przez burmistrza miasta. Po drodze szła przez mały park w którym przebywał uchodźca z traumą i czekał na okazję. Uchodźca pobił ją i zgwałcił, uciekł gdy zbliżyli się przechodnie zainteresowani krzykiem dziewczyny i którzy zawiadomili policję. W ramach pościgu załogi radiowozów skontrolowały kilka osób na ulicy, spisały ich dane i sfotgrafowali je.
W poniedziałek na jeden posterunek policji w Monachium zgłosił się tak jak codziennie 29-letni Asif M., uchodźca z traumą z Afganistanu. Pan Asif M. ma obowiązek codziennego meldowania się na policji, ponieważ jest na wolności z wyroku w zawieszeniu za molestowanie seksualne i handel narkotykami. Okazało się, że policja posiada jego fotkę zrobioną w nocy z soboty na niedzielę. Pan Asif M. został aresztowany bezpośrednio na posterunku.

Gwałt w Mönchengladbach

Po żmudnym i zawiłym dochodzeniu, ale bez podania szczegółów, policja aresztowała gwałciciela 19-letniej dziewczyny w Mönchengladbach. Podczas porównania danych podejrzanych z Mönchengladbach z policją francuską okazało się, że jest jej znany pan z nieco innym nazwiskiem, ale tym samym DNA i liniami papilarnymi. 18-letni pan z Gwinei został aresztowany w ośrodku da azylantów w Ratingen.

Rasistowski napad w Münster

Wieczorem w środę 16-letni chłopak siedział na ławce ze swoją 15-letnią dziewczyną na małym skwerku w pobliżu dworca głównego w Münster. Dwóm panom przybyłym z „południa” nie spodobało się to i zażądali od chłopaka by odszedł od dziewczyny, a następnie pobili go. Napad ma jednoznacznie tło rasistowskie, ponieważ w kręgach w których obracają się ci sprawcy, jest niedozwolone by niepoślubieni przebywali razem. Jeżeli obyczaje w Niemczech im się nie podobają, to oznacza że przebywają tam tylko by szerzyć wszelkimi metodami własne obyczaje.

Rasistowski napad w Ahlten

Dwóch braci Hindusów, z których jeden był zainteresowany „Niemką” pochodzenia kurdyjskiego, umówiło się tydzien temu w piątek na rozmowę z jej bratem na dworcu w Ahlten koło Hanoweru. Brat przyszedł w towarzystwie piętnastu innych „Niemców”, 17-letni Hindus został zrzucony na tory i przy okazji obrabowany.
Rasistowsko wychowany brat nie zgadza się na znajomość jego siostry z Hindusem. Ten pan i jego znajomi mogliby też trochę powalczyć z armią turecką.

Rasistowski napad w Wendlingen

Trzech mężczyzn czekało na kolejkę podmiejską w poniedziałek wieczorem w Wendlingen pod Stuttgartem. Torby z zakupami odstawili na ziemię. Bezpańskie torby wpadły w oko trzem innym panom na peronie i chcieli je sobie zawłaszczyć. Właściciele tych torb nie wiedzieli, że trzeba je trzymać na głowie. Jednym z zaatakowanych kamieniami udało się zawiadomić policję. Dwóch z nich miało rany na twarzy, trzeciemu złamali nos. Policjanci aresztowali jeszcze na dworcu trzech rasistów, dwóch z Gambii i jednego z Nigerii w wieku 25-28 lat.

Rasistowski napad w Monachium

We wtorek po południu została w Monachium napadnięta 14-letnia dziewczynka gdy szła z koleżanką. Ciemnoskóry mężczyzna zażądał od niej pieniędzy, następnie dusił ją i przycisnął do zaparkowanego auta. Koleżanka zaczęła krzyczeć i zwróciła uwagę przechodniów. Przypadkowy rowerzysta pojechał za nim kawałek drogi, ale zgubił go z oczu gdy rasistowski sprawca wbiegł do stacji metra.

Źródła:

https://www.bild.de/regional/muenchen/muenchen-aktuell/muenchen-18-jaehrige-nach-rathaus-party-vergewaltigt-65550892.bild.html

https://www.express.de/moenchengladbach/tat-in-moenchengladbach-aufgeklaert-polizei-nimmt-vergewaltiger-fest—er-ist-erst-18-33356722

https://www.presseportal.de/blaulicht/pm/11187/4413714

https://www.presseportal.de/blaulicht/pm/amp/70388/4408970

https://www.presseportal.de/blaulicht/pm/116091/4410829

https://www.tz.de/muenchen/stadt/altstadt-lehel-ort43327/muenchen-unbekannter-greift-junges-maedchen-14-an-taeterbeschreibung-veroeffentlicht-13156156.html

Dodaj komentarz