Limburg morderstwo honorowe

Limburg – miasto liczące 35 tys. mieszkańców i leżące w zachodniej Hesji jest znane ze starówki i katedry. Katedra znajdowała się na na banknocie z najwyższym nominałem 1000 marek. Obecnie miasto jest znane z ubogaceń multikulturalnych.

W poniedziałek 7 października 32-letni uchodźca z Syrii ukradł ciężarówkę i wjechał nią kolumnę innych jadących aut, chciał zabić jak najwięcej ludzi. Syryjczyka uznano za psychicznie chorego, a planowany przez niego zamach uznano za drobny incydent.
W innych krajach są też osoby psychicznie chore, ale te nie porywają ciężarówek.
Nie minęło nawet trzy tygdnie gdy Limburg ponownie znalazł się w mediach. W piątek 25 października krótko przed godziną 9 rano 34-letni Tunezyjczyk wjechał autem w swoją żonę, gdy zraniona kobieta leżała na ziemi, Tunezyjczyk wyszedł z auta, otworzył bagażnik, wyjął z niego siekierkę i porąbał jej głowę. Ludziom którzy przybliżyli się do niego, by pomóc kobiecie, groził pistoletem. Egzekucja była typowym morderstwem honorowym, ponieważ 31-letnia żona odeszła od niego i mieszkała w specjalnym ośrodku dla kobiet, przedtem maltretowanych przez mężów. Tunezyjczyk wytropił ją i zamordował oczywiście w dzień świąteczny – w piątek.

Tym razem niemieckie państwowe stacje telewizyjne podały tą informację, ponieważ mord wydrzył się na oczach wielu ludzi, niektórzy filmowali przebieg morderstwa.
Przypomnijmy tutaj, że 16 sierpnia 2018 Somalijczyk zabił w Offenburgu bez żadnego powodu lekarza dra Joachima Tünchera. Wówczas kontrolowane przez rząd Merkel stacje telewizyjne ARD i ZDF („Nasze matki, nasi ojcowie”), zastępujące zresztą nie istniejące Ministerstwo Propagandy kierowane przez doktora Goebbelsa, nie poinformowały o tym, twierdząc, że było to „zdarzenie o znaczeniu regionalnym”.
Media ostrzegały w piątek przed rozpowszechnianiem nagranego filmiku z egzekucją ponieważ stanowi to naruszenie prawa. Równocześnie do Niemiec przyjeżdża co roku tysiące osób bez dokumentów i rejestruje się nieraz wielokrotnie. Media nie widzą w tym żadnego problemu.

Kwiaty i świece są składane w miejscach morderstw w prawie każdym niemieckim mieście

Zgodnie z Koranem żona ma prawo do rozwodu, ale gdy ma poważne powody. Takim powodem może być np. kłótnia pomiędzy małżonkami trwająca ponad cztery miesiące i gdy w tym czasie mąż kara małżonkę abstynencją seksualną. Podczas trwania kłótni mąż może mieć inne małżeństwa zawierane na czas z innymi kobietami.

“Mężczyźni są opiekunami/zarządcami niewiast” (…) „A jeśli chodzi o te, ze strony których obawiacie się nieposłuszeństwa, napominajcie je i trzymajcie się od nich z daleka w ich łożach oraz poddawajcie je karze (Koran sury 4:33-4:37 tutaj sura 4:35). O wymiarze kary decyduje właściciel kobiety.

Invader murders his wife with an AXE in Limburg, Germany!

Limburg axe murderer was a German born of Tunisian (Muslim) decent

niemcy w bialy dzien islamista zmasakrowal swoja zone

Źródła:

https://www.alislam.org/quran/view/?page=202&region=PL

48
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
11 Comment threads
37 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
31 Comment authors
Luckoszczam oszczanaPeterpolewkauhahahanhaha Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o