Setki Finów protestowało w całym kraju przeciwko islamizacji

Setki Finów zgromadziły się w kilku miastach w całej Finlandii, by protestować przeciwko wzrastającej liczbie imigrantów.

W sobotę około 200 osób zebrało się w Helsinkach by sprzeciwić się napływowi imigrantów, krzycząc “Finlandia należy do Finów!”. Tego samego dnia protesty odbyły się również w Tornio I Kemi, położonych w północnej Finlandii. Policja twierdzi, że wszystkie przebiegły w pokojowej atmosferze i nie doszło do większych incydentów.

Protestujący są zdania, że rząd powinien w pierwszej kolejności zatroszczyć się o samych Finów i obecnie coraz trudniejszą sytuację ekonomiczną kraju, zamiast decydować się na pomoc imigrantom.

W ciągu ostatnich kilku dni do Finlandii przybyło od 500 do 1.000 “uchodźców”, którzy przedostali się do kraju przez przejście graniczne w Tornio, leżące na granicy szwedzko-fińskiej. Według Finnish Immigration Service, w tym roku do Finlandii przybyło już 11.000 ubiegających się o azyl imigrantów. Większość z nich dostała się do kraju właśnie przez przejście graniczne w Tornio.

Fińskie Ministerstwo Spraw Wewnętrznych przewiduje, że w tym roku do Finlandii przybędzie 30.000 uchodźców ubiegających się o azyl, co będzie rekordową ilością w historii Finlandii.

muslimmirror.com

6 komentarz do “Setki Finów protestowało w całym kraju przeciwko islamizacji

  1. Finowie nie do końca zatracili kontakt z rzeczywistością. Dla mniejszych nacji przyjmowanie masowo nielegalnych imigrantów (którzy słyną głownie z drenowania budżetu oraz dzietności) stanowi problem, nie ma się co oszukiwać. Łotwa i Litwa chyba też raczej niechętnie patrzą na ten masowy wyreżyserowany napływ nielegalnych imigrantów.
    Tylko Merkel idzie w zaparte i dalej trąbi, że trzeba pomagać ludziom uciekającym od wojny i biedy.

    Za to w Polsce izraelski Mosad będzie pomagał przy weryfikacji imigrantów smile Mam to uznać za przejaw solidarności ze strony państwa, które odmówiło przyjmowania nielegalnych imigrantów? Takie rzeczy to tylko w Polsce. (ciekawe czy B`nai brith też zaangażuje się także w pomoc dla uchodźców)

  2. To dobry znak! Mam nadzieje tylko, ze Polskie Prawo nie bedzie tak skonstruowane, ze napastnika sie wypuszcza a ofiare zamyka. Kazdy z nas ma swoj poglad, ja osobiscie optuje za partia w calosci konserwatywna z silnym liderem.bo w moim odczuciu tylko taka moze nas wyciagnac z tego bagna. Korwin, osmieszany i opluwany byl wizjonerem, bo juz 22 lata temu przewidzial te sytuacje. Jest staly w pogladach wiec mozna sie na nim oprzec. Sa wartosci wieksze niz zycie i trzeba sobie jasno zdawac z tego sprawe, Zarty sie skonczyly.

Dodaj komentarz