Foto: Stephan Röhl Flickr.com CC 2.0

Niemiecka polityk Ska Keller z partii Związek 90/Zieloni podzieliła się ostatnio swoim pomysłem rodem z nazistowskich Niemiec, aby przesiedlać przymusowo całe syryjskie wioski do Europy Wschodniej np. Łotwy. Gdy ta informacja została rozpowszechniona w zagranicznych mediach, Keller wycofała się z tego pomysłu twierdząc, że źle ją zrozumieli dziennikarze.

Wiceprzewodnicząca frakcji Zielonych w Parlamencie Europejskim tłumaczyła w rozmowie z dziennikiem „Neuen Osnarbruecker Zeitung”, że Europejczycy „ze Wschodu” powinni zostać zmuszeni do przyjmowania uchodźców – i to całych społeczności. Zaproponowała m.in., by na Łotwie osiedlić całe syryjskie wioski. W jej opinii to miało być jedyne wyjście, gdy uchodźcy nie chcą jechać do kraju, w którym nie ma ich rodaków.

Po tych słowach posłankę spotkała duża fala krytyki od internautów z wielu europejskich krajów. Do tego stopnia, że ogłosiła dementi w tej sprawie.

Biuro prasowe Zielonych zrzuca winę na dziennikarzy niemieckiej gazety „Neuen Osnarbruecker Zeitung”, który mieli źle zrozumieć wypowiedź Keller.

„Jej intencją było pokazanie, że przykładowy kraj Unijny, jak Łotwa, gdzie praktycznie nie ma uchodźców, byłby dla Syryjczyków bardziej atrakcyjnym miejscem osiedlania, gdyby mogli tam się przenosić w większych grupach” – informuje biuro prasowe. Podkreślono, że Ska Keller nie chce nikogo przymusowo przesiedlać.

82
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
36 Comment threads
46 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
42 Comment authors
MarioBrosAntyHegemonczestmirasdfsdfaqw Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Kris11
Gość
Kris11

Po prostu wygadała się. Taki plan jest, Niemcy nie byliby Niemcami gdyby nie mieli dokładnego planu deportacji. Po prostu jeszcze nie czas na ogłoszenie tego głośno i idiotka została „upomniana” przez elitę IV Rzeszy.

lolo ktory nie pisze
Gość
lolo ktory nie pisze

@Kris11 Nie ważne co tam Niemcy mają za plany. Jak to mówią: „Człowiek strzela, Pan Bóg kule nosi”. Więc plany planami a my róbmy swoje. Nauka płynie z tego taka – napiszę dosadnie: nie przejmować się pie.doleniem lewackich pind. Jak ona pragnie cułości to niech sobie weźmie 10 „dzieciaczków” i… Czytaj więcej »

Kris11
Gość
Kris11

@lolo
Problem z Niemcami polega, że mają niezachwianą wiarę w swoje plany. Tak mniej więcej po 30 milionach ofiar zaczyna docierać do nich, że znowu plan nie wypalił.

lolo ktory nie pisze
Gość
lolo ktory nie pisze

@Kris11
Jeśli chodzi o niezachwianą wiarę to można sobie np. niezachwianie wierzyć w makaron. Oczywiście al dente.

lolo ktory nie pisze
Gość
lolo ktory nie pisze

Ps (@Kris11)
A tu jak podchodzić do problemu „uchodźców” po chrześcijańsku. Ks. Małkowski:
http://www.fronda.pl/a/ks-stanislaw-malkowski-dla-frondy-islamscy-najezdzcy-to-element-wojny-przeciwko-europie,95074.html

lolo ktory nie pisze
Gość
lolo ktory nie pisze

Oglądam sobie „Minęła 20-sta”. Trzeba zapamiętać sobie koniecznie tych geniuszy inaczej z PO, Nowoczesnej, PSL-u co to zdradzą nas za miskę unijnej soczewicy. He, he, he… właśnie prowadzący program podał, że jak dzisiaj Polacy poinformowali policję francuską, że problem z płonąca barykadą na autostradzie do Calais to policja odpowiedziała, że… Czytaj więcej »

lolo ktory nie pisze
Gość
lolo ktory nie pisze

Ps No nie da się inaczej ich określić jako zdrajcy. Z PSL-u straszył przerażeniem polskich rolników co to będzie jak wyjdziemy z UE. Ja jestem ciekaw jakie będzie przerażenie polskich rolników jak mi relokują „uchodźców” po wsiach… chociaż nie chciałbym tego dożyć. Wtedy nie pozostanie mi nic innego jak pójść… Czytaj więcej »

Kris11
Gość
Kris11

@lolo Co rolnictwa, PSL gra sprytnie, polscy rolnicy są uzależnieni od dotacji i wielu z nich prędzej przyjmie do gminy beżowych (bo nie wiedzą co oni przynoszą ze sobą) niż mieliby zrezygnować z dotacji. Ja mam tylko nadzieję że rząd przeprowadza chociaŻ symulacje wyjścia z UE, wszystkie warianty, złe i… Czytaj więcej »

Joker
Gość
Joker

Jestem rolnikiem i mam w dupie dotacje z unii za żadne skarby ciapaków tu nie wpuściłbym to nasz kraj a Ty nie wypowiadaj sie o rolnikach bo bo są o wiele bardziej ogarnięci niz ci sie wydaje…ważne żeby Polska byla Polską a nie judaszowy hajs z unii

Kris11
Gość
Kris11

@Joker
To oświeć nas, napisz coś więcej o sobie

Kris11
Gość
Kris11

@Joker
Dlaczego według ciebie nie mogę się wybowiadać o rolnikach skoro codziennie daję im chleb?

Kris11
Gość
Kris11

@lolo Poseł Mroczek? Niech zgadnę, pomroczność jasna? Ci nasi lewacy nic nie rozumieją i nie mam tutaj na myśli tzw. problemu uchodźców. Oni bronią jakiegoś Makarona przed polskim rządem. To makaron ma rację, nie polski rząd. Nawet w XVIII w. Targowica tak się nie odsłaniała, wtedy zdrada następowała z przebraniu… Czytaj więcej »

lolo ktory nie pisze
Gość
lolo ktory nie pisze

@Kris11 Wg. mnie. Ci zdrajcy to czysta wiara w zwycięstwo ideałów masońskich. To że one są irracjonalne to nie ma znaczenia. To jest w sumie gorsze niż Targowica. I tu nie chodzi nawet o rozbiór Polski a jej zniszczenie tak jak i zniszczenie Europy. Ta sprawa jest coraz bardziej widoczna.… Czytaj więcej »

Kris11
Gość
Kris11

@lolo ” I tu nie chodzi nawet o rozbiór Polski a jej zniszczenie tak jak i zniszczenie Europy. Ta sprawa jest coraz bardziej widoczna. ” Oczywiście, że o to idzie gra, ale doprecyzuję: zniszczenie katolicyzmu plus obozy pracy. Taka nowa postać komunizmu: brak Boga + darmowa siła robocza. Oczywiście Niemcy… Czytaj więcej »

Kris11
Gość
Kris11

@lolo
Wspaniały ksiądz, oby więcej takich.

Elana Stuber
Gość

@Kris11
A ja z otwartymi rękami przyjmę do siebie dwie opalone, ATRAKCYJNE syryjskie kobiety. Oczywiście sam se chce wybrać, a nie przez niemieckiego pośrednika grin

lolo ktory nie pisze
Gość
lolo ktory nie pisze

@AntyHegemon
I ich mężów, ich dzieci, ich dziadków, żony ich mężów i ich dzieci, ich siostry i ich mężów i dzieci, braci, wujków, pociotków do 10 pokolenia wstecz i wprzód. Można powiedzieć, że spełnisz postulat p. Keller o przesiedlaniu całych wiosek…

Tak na marginesie: słyszałeś o łączeniu rodzin? Taki pakiet „pani+”…

Elana Stuber
Gość

@lolo … i wszystkich ich znajomych! I znajomych tamtych znajomych, i ich rodziny. A tamte rodziny mają również rodziny i będę tak brał, aż zajmiemy Twoje mieszkanie z całym wyposażeniem, bo Ci biedni ludzie muszą mieć, gdzie mieszkać, a Ty sobie jakoś poradzisz. Może być? Wiesz staram się iść twoim… Czytaj więcej »

lolo ktory nie pisze
Gość
lolo ktory nie pisze

@AntyHegemon
Skoro nie wiesz jak reagować to nie reaguj. Rozumiem, że mimo „Anty” preferujesz jednak dowcip typu niemieckiego. No cóż, nie będę Cię więcej ograniczał swoimi uwagami.

Elana Stuber
Gość

@lolo Źle odebrałeś kontekst zdania co do reakcji na Twoje komentarze. Chodziło mi o to, że nie zawsze wiem czym Cię uraczyć, bo często przychodzisz nic nie mówiąc, że tak to ujmę. Nie chce tu nikogo obrażać i tego nie robię. To że ktoś interpretuje czyjeś słowa na swój”słuszny” sposób,… Czytaj więcej »

lolo ktory nie pisze
Gość
lolo ktory nie pisze

@AntyHegemon Skoro wyjechałeś „geniuszem” to nie pozostało mi nic innego niż odwołać się do mojego genialnego geniuszu. Nie możesz mieć chyba o to pretensji? A poza tym wykorzystałem Twój post do przypomnienia wszystkim o tej zasadzie łączenia rodzin. Nie zaszkodzi od czasu do czasu o tym przypomnieć, bowiem to jest… Czytaj więcej »

lolo ktory nie pisze
Gość
lolo ktory nie pisze

Ps (@AntyHegemon) Ale „z innej beczki” jak już napomknąłem o tym finansowaniu. Otóż… Zastanawia mnie czy przy zatwierdzaniu budowy osiedla muzułmańskiego jak i meczetu, jakiś urzędnik albo „grupa trzymająca władzę” się nie „pożywili”. Żywić można się w różny sposób. Np. p. Owsiak znakomicie się „odżywia” przy okazji działalności charytatywnej. Czasem… Czytaj więcej »

Elana Stuber
Gość

@lolo Wyjechanie z geniuszem miało zaznaczyć wtrącenie przez Ciebie pozamerytorycznych przesłanek. Mówiłem i to w dużej części żartobliwie o 2 syryjskich kobietach i ich oddelegowaniu do mnie – do „pracy” nic poza tym. Ty przeniosłeś sprawę na zewnętrzny tor, zatarłeś jej istotę i nadałeś patetyczny ton. Łączenie rodzin, a łączenie… Czytaj więcej »

lolo ktory nie pisze
Gość
lolo ktory nie pisze

@AntyHegemon Cytuję: „A ja z otwartymi rękami przyjmę do siebie dwie opalone, ATRAKCYJNE syryjskie kobiety. Oczywiście sam se chce wybrać, a nie przez niemieckiego pośrednika” Widzisz tu jakieś wspomnienie o pracy? Poza tym prace mogą być różne, np. w salonach masażu. Też są potrzebne atrakcyjne. Wiesz @Hegemon, wycofuję się i… Czytaj więcej »

lolo ktory nie pisze
Gość
lolo ktory nie pisze

Ps
Moja nieobecność nie będzie też związana z jakimkolwiek pobytem w miejscach przymusowego odosobnienia.

Elana Stuber
Gość

@lolo Jeśli napisałem:”dwie opalone, ATRAKCYJNE syryjskie kobiety”, to można się domyślić, że jednak do pracy, tylko takiej niekonwencjonalnej i w rozregulowanym trybie (przede wszystkim nocnym). Mniejsza o szczegóły tego… Lolo Twoja obecność tutaj mi nie przeszkadzała, nie przeszkadza i nie będzie przeszkadzać. W nikim tutaj nie widziałem wroga i nie… Czytaj więcej »

Miranda Ewen
Gość

@AntyHegemon
Proszę Cię,nie przeginaj…Czy w naszym pięknym kraju nie ma seksownych POLEK o śniadej karnacji!Weź sobie taką,a w ramach gry wstępnej załóż jej na głowę jakąś szmatę…
Wilk syty i owca cała…POZDRO!!!

Elana Stuber
Gość

@czestmir Nie przeginam, to tylko niektórzy tutaj tak to odbierają, ale to już ich próbkę wewnętrzny. No i głównie chce wyrównać szansę tzn. tak wiele Polek puszcza się z muzułmanami, to i ja chciałbym na odwrót. Tylko różnica byłaby taka, że to nie ja bym się wykazał łatwością, a te… Czytaj więcej »

Archer
Gość
Archer

Nie „IV Rzeszy” tylko „Niemieckiego Emiratu”

Robbin St Ledger
Gość

Wlasciwie nie mozna miec do niej wiekszych pretensji , glupote oddziedziczyla po rodzicach…no bo kto normalny nadaje swojemu dziecku takie glupie imie?Niech sie tez wystrzega popelnienia wykroczenia drogowego w Polsce ,bo jeszcze jakis policaj wypisujac jej mandat napisze : ….Sra Keller!

XaX
Gość
XaX

Ja tam się cieszę że Czechy wychodzą z UE :D. Kolej na Węgry i na nas wtedy zrobić unię środkowo europejską i będzie cacy :). My najlepiej rozumiemy swoje problemy bo zachód żyje w zupełnie innym świecie.

Miranda Ewen
Gość

A ja durny myślałem,że SKA to taki styl muzyczny…Uczymy się całe życie :)))

NIE
Gość
NIE

Niemcy znow wciagna caly swiat do wojny, ci ludzie niczego sie nie nauczyli …. powinnismy sie odizolowac i to jak najszybciej od UE i budowac sojusz trojmorza plust os atlantycka USA – UK – POLSKA – AZJA

Szokman
Gość
Szokman

Niemiecki lewacki pustak…. Głupich nie sieją, sami się rodzą….

lolo ktory nie pisze
Gość
lolo ktory nie pisze

@Szokman A tu – piszę tu z całą premedytacją – dedykuję wszystkim lewackim debilom co pieprzą o „pokojowym Islamie”… i chcą nam ten „pokojowy” Islam władować do Polski. Czyż Arabia Saudyjska przez takich nie została wybrana na przewodniczącego komitetu ONZ ds. praw człowieka. Zatem lewackie matoły na jakiej zasadzie kierowcy… Czytaj więcej »

Maryann Raynor
Gość

Przenosić w większych grupach? Co za głupie babsko. Dla takich małych krajów jak Łotwa to byłby samobój dokonany w ekspresowym tempie. Populacja wynosi niecałe 2 miliony, więc Łotysze szybko by stali się mniejszością we własnym kraju.

kowalski
Gość
kowalski

Tylko że nie ma różnicy czy populacja pasożytów zostanie silowo osiedlona na np.Łotwie czy raczy sama dobrowolnie wyrazić zgodę na kolonizacje kolejnego kraju.Przecież w tych obu przypadkach nie zapytano by gospodarzy o zgodę!

w.....y
Gość
w.....y

Ona tylko badala grunt. Ot i cala tajemnica. Jak nie z tej strony to z innej, ale cel ma byc osiagniety.

bkkkk
Gość
bkkkk

Znaczy się tępa jest, skoro tak proste rzeczy trzeba jej tłumaczyć jak krowie na rowie. CO tylko potwierdza moja tezę, że zielone et consortes nie mają nijakich kwalifikacji do rządzenia. I że jaki wybraniec, tacy wyborcy. Ale to już całkiem inne tematy.

lolo ktory nie pisze
Gość
lolo ktory nie pisze

@bkkkk
Jakie mają kwalifikacje widać w Białowieży.

Chory świat
Gość
Chory świat

( Rozumiemy , wybaczamy ) – No właśnie , jej sie tylko pomyliło – to całe niemieckie wsie miały być przeniesione do Afryki . Oj tam , każdemu może sie pomylić .

Askja
Gość
Askja

No tak, ludzie na żartach się nie znajo… Gupie i prymitywne takie, no.
Co zostało zobaczone, nie odzobaczy się, co zostało powiedziane się nie odpowie.
Chyba nie ma medali dla Pomysłodawców Roku, ale ja taki tej pani zrobię.
Ulepię jej ładny krążek z plasteliny i zaocznie przyznam.
Będzie czerwony.

Grześ
Gość
Grześ

Powinna po prostu powiedzieć: „to był taki skrót myślowy”. Teraz to takie modne wśród naszej opozycji totalno- lewackiej.

Janek
Gość
Janek

Juuuuż????

robert
Gość
robert

Zrobił się zbyt duży smród dlatego się wycofuje

spisek
Gość
spisek

Pamiętam, jak jej wykręcało ryj po słowach Korwina.
Jak diabła święconą wodą.

Lewactwo to nieodwracalny brain washing.
Już się jej nie da naprawić.

malabiala
Gość
malabiala

A czy tej dzidzi przyszło do głowy, że niektórzy nie chcą być atrakcyjnym krajem dla islamu?

Mr. ??
Gość
Mr. ??

Syryjczycy walczą u siebie z ISIS, Al Nusra i tworami Arabskiej wiosny
Do Europy zachodniej zwalają się najeźdźcy z Afryki i B.Wschodu dla socjali, podboju w pierwszej kolejności są niemcy, francja, szwecja …

Robbin St Ledger
Gość

Czy wczoraj mial miejsce atak DDOS na serwer ndei.pl, bo musialem czekac dobre 5 minut zanim sie zalogowalem, a sam wpis wchodzil na forum nastepne 5 minut!Czyzby sprawdzala sie zapowiedz Tuska ,ze Eurokolchoz zabiera sie za „ekstremistyczne” portale?

888
Gość
888

@Publiusz
To samo miałem. Ale dzięki Bogu wszystko wróciło do normy.

Micaela Nealey
Gość

@888
Ja też.