Muzułmanie rozklejali w Cardiff naklejki na słupach i przystankach autobusowych zachęcające ludzi by nie chodzili na wybory, gdyż nikt nie może ustanawiać prawa, tylko Allah. Władze miasta zaczęły je już usuwać.

Żółta naklejka ostrzegawczo brzmi: „Demokracja to system, w którym człowiek narusza prawo Allaha. (…) Islam jest jedynym realnym rozwiązaniem dla Wielkiej Brytanii. (…) To kompleksowy system, (red. prawo szariatu) gdzie prawa Allaha są realizowane.” – czytamy. Na samym dole widnieje hasztag #Dontvoteformanmadelaw.

Radny Ashley Govier powiedział, że ludzie mają prawo głosować, i musi to być przestrzegane.

Dzielnica Grangetown jest bardzo tolerancyjna, ale to musi iść w obie strony. Jeśli zdecydują się nie skorzystać z prawa do głosowania, to ich sprawa. – dodał radny Govier.

Rada miasta już wysłała pracowników, którzy usuną wszystkie naklejki.

11
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
6 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
HarrybkStefanwhite_knight_PolskaHah Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
lemingolog
Użytkownik

Ale ci angole to kretongi. Dla nich jest lepiej, żeby muslimy nie chodziły na wybory, bo za niedługo, po prostu ich przegłosują i wprowadzą szariat. Zero instynktu samozachowawczego, mentalność samobójcy, zero umysłowe.

Adrem
Gość
Adrem

No i dobrze, niech nie idą !

ljk
Gość
ljk

Islam jest niekompatybilny z demokracją i świeckim państwem. Konsekwencją nie głosowania przez muzułmanów będzie brak zgody na akceptację wyników wyborów oraz prawa ustanowione przez ludzi w tych wyborach wyłonionych. Europa przyjmuje i utrzymuje, choć sama szybko gospodarczo podupada, setki tysięcy, miliony muzułmańskich imigrantów, którzy wprost twierdzą, że prawa demokratycznej cywilizacji… Czytaj więcej »

bk
Gość
bk

A najgorsze jest to, że jak już nastapi to, o czym psizesz, tj. muzułmanie będą nas tu, w Europie „nawracać” (czyt. zarzynać jak bydło, uprzednio torturujac i gwałcąć), to nie będziemy już mieli dokąd zwiewać. Nie chcę ugruntowywać syndromu twierdzy, ale to rzeczywiście wygląda tak, że jesteśmy jak w Okopach… Czytaj więcej »

Harry
Gość
Harry

W Syrii i Iraku jest o tyle lepiej, że niektórzy jeszcze tam walczą (Kurdowie, armia syryjska wierna Asadowi i iracka, naloty). W Europie nie będzie komu walczyć. Bo co lepsi uciekną, reszta ulegnie.

Hah
Gość
Hah

Głupcy! To nie muslimy mają nie głosować tylko angole. Ciapaki wystawiają swoich kandydatów na wszelkie możliwe stanowiska i w ten sposób przejmują stery tego państwa. Głupi angole mają nie głosować aby ułatwić przejście kandydatom „mniejszości”. Kiedy wreszcie zrozumiecie mentalnoś muzułmańską która nakazuje wręcz kłamać, oszukiwać, ogłupiać, a w końcu eliminować… Czytaj więcej »

bk
Gość
bk

Mnie zastanawia, kto finansuje te np. nalepki… Brytoli to jakoś nie zastanawia, niestety.

white_knight_Polska
Gość
white_knight_Polska

Niech nie glosuja, kozojebca allah bedzie im wyplacal zasilki. Chcecie szariatu ? To wracajcie skad przybyliscie !!!

Stefan
Gość
Stefan

„Dzielnica Grangetown jest bardzo tolerancyjna” lol grin 8 lat mieszkałem w Cardiff i jest to jedno z tych miejsc, które się omija bo tam „hard to spot a whit man…” Grangetown to ciapacka nora z councilowskimi mieszkaniami lub domami, w których się wynajmuje pokój.