Donald Trump, kandydat na Prezydenta Stanów Zjednoczonych z ramienia Partii Republikańskiej, podczas swojego wiecu wyborczego przedstawił naiwność Europy za pomocą opowiadania.

Trump to wyrazisty polityk, tym razem na swoim wiecu wyborczym postanowił opowiedzieć słuchaczom wymowną bajkę w kontekście niedawnego zamachu terrorystycznego w Brukseli. Historyjka, jak można przypuszczać, miała bardzo aluzyjny sens i swoją mocną puentą praktycznie w stu procentach wyczerpała podjęty temat. Nagranie mówi samo za siebie.

pl.blastingnews.com

46
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
16 Comment threads
30 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
24 Comment authors
kasiaNataliaberyl9,,karol nawroz-maidstone,,Krystian Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Mr. ??
Gość
Mr. ??

Szwedzi, Niemcy, Francuzi, Belgowie … przyjęli całe stada węży, skorpionów, jadowitych pająków smile
Miękkie serce twarda dupa

Euron Greyjoy
Gość
Euron Greyjoy

Zabrakło mi tylko tego, że Polska jest surowicą na jad tego węża. I, że jej wynalazcą był niejaki Jan III Sobieski…

fi_n
Użytkownik

@Euron Greyjoy. Jeszcze można dodać: Polska Mesjaszem narodów.

Jerzy /Yamato
Gość
Jerzy /Yamato

@fi_n: Chciałbym wierzyć że może nie sama Polska ale V-4 + Rumunia, Bułgaria i „Pribałtyka” („Międzymorze”) da radę jakoś postawić tamę islamowi podobnie jak KOALICJA pod Wiedniem- bo inaczej będzie Warna i Mochacz (poczytaj)

tgb
Gość
tgb

„Islam w człowieku jest tak niebezpieczny jak wścieklizna w psie”.
Winston Churchill

Jerzy /Yamato
Gość
Jerzy /Yamato

Mia rację !

Anna.K
Użytkownik

Słowa Trumpa idealnie pasują do władców głupiej Europy. Litują się na najeźdźcami, a najeźdźcy wysadzają ich w powietrze, gwałcą, mordują , a oni dalej są beznadziejnie głupi!!! Kto jest głupi, ten nigdy ie nauczy się logicznie myśleć np Merkel, Tusk. Schultz, Junker i muszą oni być zabici przez muzułmanów, by… Czytaj więcej »

Natalia
Gość
Natalia

Przecież oni wiedzą doskonale jakie będą tego następstwa. To nie tak,że maja przepaskę na głowie. Oni wykonują tylko i aż zbrodniczy plan który nam ludziom w głowach sie nie mieści, że można takowy wykonać. To są diabelskie maszyny śmierci owładnięte lucyferską duszą. Zwykły zjadacz chleba o wrodzonej empatii miedzyludzkiej tego… Czytaj więcej »

Jerzy /Yamato
Gość
Jerzy /Yamato

To przypomina mi nieco podobną „przypowieść” o bawole i skorpionie. Zbyt długa by w całości cytować ale puenta jest taka: skorpion siedząc na grzbiecie ratującego do bawoła na środku rzeki wbija wybawcy kolec jadowy w kark. Tonąc bawół pyta : „Dlaczego? Przecież obaj zginiemy”. Skorpion odpowiada „Niestety, TAKĄ JUŻ MAM… Czytaj więcej »

Krystian
Gość
Krystian

Pewnego razu nad brzegiem rzeki spotkała się żaba i skorpion. Oboje chcieli przedostać się na drugą stronę. Dla żaby, która była świetną pływaczką przeprawa nie była niczym nadzwyczajnym. Skorpion jednak nie był stworzeniem wodnym postanowił więc przekonać żabę, aby mu pomogła. Długo ją namawiał jednak żaba twierdziła, że nie może… Czytaj więcej »

Wiarus55
Użytkownik

A teraz z innej beczki. Gazeta Frankfurter Allgemeine Sonntagszeitung podała, że nowa fala uchodźców ruszy do Niemiec z początkiem kwietnia. Na Facebook są już podane nr. Telefonów do przemytników. Po zamknięciu granic na szlaku Grecja Węgry Austria, wyznaczono nową trasę Grecja Rumunia Ukraina Polska i do Niemiec. Wczoraj radio RMF… Czytaj więcej »

Jerzy /Yamato
Gość
Jerzy /Yamato

Z Grecji czy Turcji do Rumunii muszą albo przepłynąć Morze Czarne (a to już „kawałek” wody – w tym rumuńskie wody terytorialne) albo przejść przez Bułgarię – a już chyba wiedzą co ich tam czeka… Później ew. Ukraina – też raczej nie będą im tam wręczać pluszaków… Teoretycznie trasa możliwa… Czytaj więcej »

kaassi
Gość
kaassi

Bardzo martwi mnie ta informacje, oni sa tak zdesperowani , że na pewno rusza na jedyny „nieogrodzony „kraj…a Merkel – gdy już tu będą- pewnie zamknie granice z nami..
Powinnismy już dawno miec ogrodzenie na granicy! zwłaszcza, ze jak podają media nowa trasa jest juz okreslona i wiedzie przez Polskę

Jerzy /Yamato
Gość
Jerzy /Yamato

@kaassi :To będziemy musieli – tym razem wspólnie z „uchodźcami” tą granicę (z Niemcami) otworzyć… Będą strzelać ? Do swoich tak wyczekiwanych gości ??? Ale że idąc przez Polskę narobią tu szkód – to insza inszość. A swoją drogą – ciekawe skąd FAZ ma takie dane ? Czy nie chodzi… Czytaj więcej »

stanislaw
Gość
stanislaw

Niemcy nie tylko nie będą pomagać Polsce ale wprost przeciwnie, bedą zachęcać migrantów do przekraczania polskiej granicy. W jakim celu, ano aby móc przylepić nam ksywę antyhumanitarnych untermenschen, którzy w przeszłości wyzucali biednych niemców z Śląska i Mazur a teraz pastwią się nad biednymi , w większości młodymi muzułmanami, nie… Czytaj więcej »

Jerzy /Yamato
Gość
Jerzy /Yamato

Wiem że Niemcy pomagać nam nie będą. Bo już się swoimi „gośćmi”: zadławili. Ale to nie znaczy że MY nie mamy próbować oddać im tą „żabę” którą wszelkimi sposobami chcą nam wcisnąć. Daleki jestem od „mesjanizmu” – chodzi mi tylko o spokój. A jak nas będą oceniać za granicą ?… Czytaj więcej »

Jerzy /Yamato
Gość
Jerzy /Yamato

A co do „wyrzucania biednych Niemców” to może niech poczytają co było – bez nas – uzgodnione w Poczdamie. Żyją jeszcze osoby które COŚ wiedzą.

Perun
Użytkownik

Dokładnie to samo mówię od dwóch miesięcy. Wskazałem zagrożenie, które się zaczyna realizować. Na tę chwilę ze sporym przybliżeniem można wskazać czas, w którym Niemcy zamkną granicę z Polską. To będzie druga połowa lipca, kiedy szlak nachodźców będzie wiódł juz na pelna skalę przez nasz kraj. Oficjalnym powodem zamknięcia będzie… Czytaj więcej »

kasia
Gość
kasia

Postawić chłopaków z ONR i Polskich Kibiców na granicy z napisem Welcome in Poland wink

kaassi
Gość
kaassi

facet mówi tak jak jest… Wiemy jak wygląda rzeczywistość KAZDEGO kraju muzułmanskiego (np A. Saudyjska- kara śmierci lub wieloletnie więzienie za posiadanie chociażby Biblii czy krzyżyka), kraje jak Nigeria, Kongo, Somalia,Sudan, i wiele innych- rzeczywistość tych krajów to gwałty, prześladowania i rzezie chrześcijan,.. Zapraszając muzułmanów na serio sądzimy , że… Czytaj więcej »

fi_n
Użytkownik

@kaassi. Rzezie będą, ale wszędzie. Nie tylko chrześcijan. Ma być powszechny wielki ucisk jakiego nigdy nie było i po nim już nie będzie. Biblia mówi, że ludzie będą mdleć ze strachu w obliczu wydarzeń zagrażających całej ziemi.

Jerzy /Yamato
Gość
Jerzy /Yamato

Masz rację fi_n – rzezie były i będą wszędzie. Ale nie jest to konsekwencją Pisma Świętego ale realnego rozwoju sytuacji międzynarodowej. I KOMUŚ zależy żeby były. Gdy zaczynałem naukę – na świecie było 3.5 miliarda ludzi – dziś jest ponad 7 miliardów. N ie wiem w jakim wieku jesteś ale… Czytaj więcej »

Asgard
Gość
Asgard

Kolego – Ty nadal tkwisz w tym przekonaniu, że islam jest wykorzystywany przez wielkich by podzielić ludzi? Nawet jeśli (co jest błędem, bo islam to islam – system niereformowalny), to narzędzie te z czasem trzeba znisczyć by wygrać. A jak wg Ciebie postrzymać tych „wielkich”? Sama modlitwa nie pomoże.

Jerzy /Yamato
Gość
Jerzy /Yamato

@ Asgard : Nie wiem z kim polemizujesz – ze mną czy z Fi-n…. Moim zdaniem „islam JEST wykorzystywany przez wielkich” – USA (najogólniej)- bo kto zainicjował tą „wędrówkę ludów” interweniując w Afganistanie, Iraku, w jakiejś mierze w Libii i Syrii. Gdy ZSRR rozpoczął inwazję w Afganistanie – był TAKI… Czytaj więcej »

Asgard4444
Użytkownik

To było do fi_ n. Generalnie tak – wielcy wykorzystują islam, ale sam islam jest świetnym narzędziem, które nie powinno istnieć w tej formie.

beryl9
Gość
beryl9

Kts chce wojny w Europie aby wprowadzić nowy system polityczno ekonomiczny.Wojna to chaos a z chaosu można wylonic nowy porządek.Dokladnie z chaosu komuniści mogli w Polsce szybko wylonic swoje porządki.

tgb
Gość
tgb

tez obawiam sie tego ucisku.Ludzie wiedzący o co chodzi tak samo.NA SZCZESCIE w swoim liscie do ludzi Jah obiecuje,ze w momencie kiedy miałaby sie zacząc rzeź na jego sługach,wtedy wkroczy i powstanie książę Michał.Czekają nas nieprawdopodobne wydarzenia,ale co ciekawe przed koncem jeszcze pozorny pokój i bezpieczeństwo

zerg
Gość
zerg

Soros mial węza w kieszeni, ale ostatnio mu zwiał i pokąsił wszystkich na zachodzie.

kaassi
Gość
kaassi

Społeczeństwa islamskie są przeważnie pozbawione kreatywności, innowacyjności i produktywności. Nędza, którą spowodował islam w krajach od Maroka do Uzbekistanu, dociera teraz na nasz kontynent (..) zasadniczy błąd w myśleniu wszystkich usłużnych orędowników integracji- Myślą, że islam wkomponuje się w nasze społeczeństwo, jeśli tylko mu na to pozwolimy. Ale islam nie… Czytaj więcej »

kaassi
Gość
kaassi
kaassi
Gość
kaassi

Katie Hopkins (brytyjska dzienniikarka) ostrzega brytyjczykow ze to nie prawcia jest prawdziwym zagrozeniem, ale lewica, ktora doprowadza do tego ze policja pacyfikuje ludzi broniacych swojej ojczyzny. Wypomina policji belgijskiej, ze zignorowala ostrzezenia Turcji iz przeszkolony zolnierz isis znajduje sie na terytorium Belgii gotowy przeprowadzić ataki, Krytykuje rzady Europy, ktore nie… Czytaj więcej »

Asgard
Gość
Asgard

Może trzeba zacząc nazywać tych z władz UE, KODu, PO, Nowoczensa, Razem – skrajna lewica? Może to obudzi ludzi, że coś tu nie gra? Niestety w głównych mediach informacja jest mocno zmanipulowana. W Polsat News nie pokazali nawet hasła niby skrajnej prawicy (fragment). Na antypolskim Onecie – pisali o ataku… Czytaj więcej »

Asgard
Gość
Asgard

Oczywiście odnosiłem się do dzisiejszych wydarzeń w Belgii.

kaassi
Gość
kaassi

@Asgard generalnie to wciaz mam wrazenie ze jest BARDZO mala swiadomosc w spoleczenstwie tego co sie dzieje, ludzie przestali czytac o swiecie, wyrabiac sobie wlasną opinię, konfrontować poglądy, ze to tak brzydko okresle – przestali „używac mózgu” -przyjmują na oślep to co podadzą na tacy media. A aktualnie media ugruntowują… Czytaj więcej »

Asgard4444
Użytkownik

Zgadza się. Świadomość w Polsce jest większa niż w Niemczech, ale nadal mała w stosunku do zagrożenia. O tym wiele razy tu pisaliśmy, w dodatku ludzie związani są kredytami, a Polska zależna ekonomicznie od Niemiec(w pewnym sensie oni od nas też). Odnośnie PO, Nowoczesnej – cisza w mediach o ich… Czytaj więcej »

Jestem Gosciem
Użytkownik

Ja również z innej beczki, rozmawiałem przed chwilą ze znajomym z Belgii. Podobno dochodzi tam do zamieszek. Dokładnie nie wiadomo o co chodzi ale sytuacja wygląda poważnie. Na ulice wyjechały armatki wodne a na placu gdzie miał odbyć się marsz gromadzą się tłumy ludzi.

Jerzy /Yamato
Gość
Jerzy /Yamato

Czy ta belgijska policja nie wie że śmingus-dyngus to dopiero JUTRO ??? Jak zwykle – niedoinformowani smile

kaassi
Gość
kaassi

slyszłam, ze „uciszają” prawice, która krzyczy „woń z muzułmanami”…wiadomo największy wróg zislamizowanej zastraszonej Belgii to aktualnie prawica, która chce odzyskać kraj dla Europejczyków..

Helga
Gość
Helga

Niestety Trump – ma rację. Pani Merkel ma miękkie serce, a Europa musi mieć twardą dooopę .

Menn23
Gość
Menn23

To nie tak,że ma miękkie serce.Po prostu jest idiotką.

kaassi
Gość
kaassi

@ Helga @Menn23, ani miekkie serce, ani ‚idiotka” (w sensie ze nie wie co robi) po prostu realizuje rozkazy w ramach NWO

Fair
Użytkownik

Podsumowanie swietne szkoda tylko że prawdziwe przynajmniej jeśli chodzi o Europę Zachodnią.

mimi
Gość
mimi

h ttp: //www .barenakedislam . c om/2016/03/26/the-u-s-is-the-top-choice-of-muslim-terrorists-for-an-attack-on-a-nuclear-plant/ – przeczytajcie – usuńcie spacje z adresu www. co myślicie o artykule i filmiku w linku? błagam, módlmy się o pokój. Modlitwa jednej osoby to chyba troszkę za mało… ale modlitwa tysięcy, milionów osób może coś zdziałać.

,,karol nawroz-maidstone,,
Gość
,,karol nawroz-maidstone,,

wygra wybory I zainicjuje ,,ducha chrzescijan z bronia u boku I szacunek dla bialej rasy I panstw narodowych,,—czy ktos oplaca z ,,waszych pieniedzy,,integracje wsrod czarnych czy muzulmanow z bialymi czy nie muzulmanami????—-to tak widoczne a nikt o to nie pyta—a dlaczego to zawsze za pieniadze,,podatnika,, chce sie ,,,zasiedlac biale enklavy,,?

Waldek
Użytkownik

Coś w stylu, „służ komuś wiernie, to Ci w końcu pierdnie”.