8-latka mówiła, że zostanie „męczennikiem” i wszyscy „spłoną w piekle”

​8-letnia dziewczynka na placu zabaw we wsi pod Petersburgiem powiedziała dzieciom, że „spłoną w piekle”. Dziewczyna oznajmiła także, że wkrótce zostanie „szahidem”, czyli w rozumieniu islamu męczennikiem.

8-latka opowiadała rówieśnikom, że wkrótce zostanie „szahidem” i wszyscy „spłoną w piekle”. Dziecko tłumaczyło, że tak jej mówił tata. Informacja ta dotarła do rodziców innych dzieci, którzy zaniepokoili się i poinformowali rosyjskie służby. Ojciec dziewczynki został zabrany na przesłuchanie – informuje RMF FM.

Stwierdził, że słowa o „szahidzie” musiały zostać źle zrozumiane. Tego dnia dziewczynka miała pokłócić się z innym dzieckiem z powodu zniszczonej zabawki. Policjanci uważają, że zgłaszający sprawę „wyolbrzymili niebezpieczeństwo”.

Dziecko należało do tadżyckiej rodziny, która przyjechała z Uzbekistanu. Są religijni, dziecko uczy się podstaw islamu. Ona mając 8 lat próbuje obiecywać piekielne męki wszystkim niewiernym. Byłoby śmieszne, gdyby naprawdę tak myślała – twierdzą policjanci i zaznaczają, że nie mają dowodów na powiązania z dżihadystami.

rmf24.pl

28 komentarz do “8-latka mówiła, że zostanie „męczennikiem” i wszyscy „spłoną w piekle”

  1. A jednak 8-letnie dzieci juz mysla.
   Oczywiscie latwo nimi zamanipulowac.
   Czuc tam wplyw jakiegos sprytnego imama.
   Jakis rok temu 6-letnia Pakistanka weszla tam do jednego z posterunkow i wysadzila sie w powietrze zabijajac przy tym kilkunastu policjantow.
   Bez watpienia wmowili jej wczesniej, ze zostanie szahidem.
   Moze jej promotorem byl ten sam imam?

   1. Putin nie potrafi poradzić sobie ze swoją młodą żonką która znana jest wśród kremlowych elit jako „szpagadzistka”, a co dopiero z milionami muzłów w swoim kraju których ma dużo więcej niz francuzi czy niemcy

 1. robienie wody z muzgu zaczyna sie w domu i sadze ze male islamskie dzieci sa przygotowywane na przyszlosc aby byc meczennikiem I scinac glowy niewiernym . Islam to nie jest religja tylko chora ideologja, gdyz zadna religja nie nie uczy mordowania ludzi wyznajacych inne religje.

  1. …dobrze, rosa…dobrze…jak na młody wiek, wyciągnęłaś całkiem poprawne wnioski smile …tylko: „mózgu, religii, ideologii”…znaków diaktrytycznych się nie czepnę, bo sam mam klawiaturę z niepolskim alfabetem :cool:…a co interpunkcji, to cóż – też czasem zrobię błędy :oops:…ale będzie lepiej…”dbajmy bowiem o nasz język drogi, tak w mowie jak i piśmie, bo to najważniejsza jest rzecz, która od innych narodów nas różni”…

   1. emer
    I własnie dobrze ze napisałes ze maja ich 20%, co pokazuje że bardzo dobrze sobie z nimi radząw postaci środków typu:”Bardzo szybki wpierdol bez podania powodów” W krajach zachodnich przy liczbie muzoli 20% jedna panna potrafi byc molestowana 3 razy w ciągu godziny jednego dnia itp itd…

  1. mówię jak jest
   Już wyzej jednemu chłopczykowi odpisałem żebyście się rosjanami nie przejmowali bo potrafimy sięzając takim scierwem. Co jest na wielu filmikach. Policja rosyjska nie patyczkuje się z łajnem tylko je napierdala.

 2. Wartosci muzulmanow to szerzenie islamu, likwidacja niewiernych. Wartosci (((wybranych))) to globalizacja, skundlenie rasowe gojow i ich permanentne niewolnictwo, a wartosci chrzescijan to nadstawianie drugiego policzka, dbanie o interesy ludzi spoza grupy, nieupominanie sie o swoje. Kto wygra i kto postepuje zgodnie z naturalnym prawem?

 3. Dziwią się? W internecie, na stronach typu gore, można spokojnie znaleźć kilka filmów ISIS, w których dzieci około dziesięcioletnie dokonują egzekucji poprzez zastrzelenie lub dekapitację. Dlatego od samego początku nie rusza mnie propaganda „kobiet z dziećmi”, bo nawet, gdyby rzeczywiście nachodźcy składali się w większości z wyżej wymienionych, nigdy nie mielibyśmy pewności, czy nie ma wśród nich wyszkolonych od najmłodszych lat terrorystów.

  1. Obywatelka Ziemi
   Spoko nami rosjanami sie nie przejmujcie damy sobie radu z muzulmanami. Na co jest dużo dowodów w postaci filmików na YouTube. U nas jak na wiejskiej dyskotece muslimy zaczną dotykać po tyłkach nasze rosyjskie dziewczyny to najpierw dostają wpierdol od miejscowych, potem dzwonimy na policję która przyjeżdza i spuszcza im wpierdol potem zamyka tylko muzułmanów do wiezienia. Był jużtaki przypadek nie jeden.

 4. Sorry ale o Katyniu to ja się w domu dowiedziałem i jak mi się coś w szkole wymsklo to był strach w rodzinie .na szczęście był to koniec komuny i już mniej sobie zawracanie tym głowy a więcej co ukraść i zniszczyć

 5. Rosjanie powinni temu pierdolonemu islamo faszyście tak wpierdolić aby zdechł i nikomu krzywdy nie zrobił bo dziewczynka sama nie wymyśliłaby sobie aby zostać „męczennikiem”. Tylko ten pierdolony islamo faszysta jej to wmawia aby ją przygotować do zbrodni terrorystycznej. Zabić dzikusa islamskiego!!!

 6. „Byłoby śmieszne, gdyby naprawdę tak myślała – twierdzą policjanci”
  Smieszne to jest to, ze slyszycie ale nie sluchacie, bo eu wykastrowane dziecko w tym wieku to kocha mamusie tatusia i caly swiat, myslac tylko o cukierkach. A muslimskie jak sie pozbyc wroga, ot cala prawda.

Dodaj komentarz