Integracja może odnieść sukces tylko poprzez pracę, mówi minister gospodarki Bawarii Ilse Aigner. Ale w jej oczach, dziewięciu na dziesięciu imigrantów nie ma wystarczających kwalifikacji aby podjąć pracę.

– Teraz wiemy, że prawie 90 procent uchodźców nie ma wystarczających kwalifikacji, aby być bezpośrednio włączonym do niemieckiego rynku pracy – przyznała minister.

Aigner jest zdania, że integracja imigrantów przybywających do Niemiec odniesie sukces jeśli zaczną pracować. Ostrzega, że nie stanie się to z dnia na dzień, ponieważ nie spełniają wymagań językowych oraz innych warunków wymaganych przez rynek pracy.

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych Niemiec szacuje, że w 2016r. do Europy przybędzie milion tzw. uchodźców. W tym kontekście warto zaznaczyć, że Niemcy zweryfikowali tylko 10% uchodźców, którzy już są w kraju.

Ostatnie wydarzenia w Kolonii pokazały także łamanie standardów demokratycznych – w niektórych landach były instrukcje by ukrywać przestępstwa imigrantów. „Kiedy trafiały do nas zgłoszenia o przestępstwach imigrantów, sprawę odsuwano na bok” – twierdzi funkcjonariusz policji z Frankfurtu.

źródło: welt.de / focus.de

40
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
16 Comment threads
24 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
19 Comment authors
yamatololoprawyobywatelrafkarkAndrzej Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Paff
Gość
Paff

No jak to? Przecież Środa, Żakowski, Szczuka i Lis mówili, że prawie wszyscy to lekarze, prawnicy, informatycy i inżynierowie…

sasa
Gość
sasa

Mieli racje bo u nich ; lekarze potrafią pobrać organy od żywego i świadomego niewiernego a także przeprowadzić dekapitacje, ich prawnicy studiowali koran oraz prawo szariatu, informatycy są biegli w montowaniu filmów propagandowych a inżynierowie są wybitnymi specjalistami od materiałów wybuchowych.

AntyMerkel
Gość
AntyMerkel

No właśnie…
Ja też się zawsze zastanawiałem nad tym no kto tam w końcu kozy pasał!?

yamato
Gość

Jak to kto ? Prawnik z elektronikiem smile

Alek
Gość
Alek

Jak to „Teraz wiemy, że prawie 90 procent uchodźców nie ma wystarczających kwalifikacji” ? Od początku było wiadomo.

prawyobywatel
Użytkownik

No pewnie debile nie wiedziały…, ale pouczać nas to potrafią.

No to rasizm
Gość
No to rasizm

Brawo Niemcy! Islam, Islam über alles! Skoro większość nie może pracować to jak ich chcecie utrzymywać? wink za pieniądze wpłacane „dla Syrii”?

sasa
Gość
sasa

” „Ministerstwo Spraw Wewnętrznych przyznaje w odpowiedzi na interpelację posła Roberta Winnickiego, iż można było odmówić przyjęcia uchodźców, wykazując, iż stanowią zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego. Tego jednak nie uczyniono, potwierdzając decyzje poprzedniego rządu. „W myśl art. 5 ust. 7 Decyzji Rady (UE) 2015/1523 z dnia 14 września 2015 r. istnieje… Czytaj więcej »

Kasi
Gość
Kasi

„USA nie przyjmą dalszych uchodźców z Syrii. Biały Dom: „Życzymy Europejczykom powodzenia w rozwiązywaniu tego kryzysu-to usa rozpietalo tam wojy a teraz cynicznie zosatwia caly prohlem Europie. Co mzoemy zporbic aby zmusic nasz rzad do odstapienia od przyjmowania muzulmanów???

sasa
Gość
sasa

Tu co robią mudzyni gdy czegoś chcą, wychodząc z domu by zadąć nie wiadomo czego zawsze zabierają ze sobą zapałki

lolo ktory jeszcze pisze
Użytkownik

Powtarzasz się z tym samy wpisem. Pierwsza moja wypowiedź na ten tekst jest przy okazji informacji o bałkańskich dżihadystach na tym portalu. Pełny tekst odpowiedzi MSWiA jest na stronie „ruchnarodowy.net/jest-odpowiedz-msw-na-interpelacje-roberta-winnickiego-ws-imigrantow/”. A tu fragment omówienia z PCh24: „Rząd RP jest świadomy dotychczasowych zobowiązań podjętych na forum UE, pomimo zasadniczych zastrzeżeń co… Czytaj więcej »

sasa
Gość
sasa

Miałeś mi nie odpisywać zakonspirowany lewaku

lolo ktory jeszcze pisze
Użytkownik

Dziecko drogie (czy wolisz UB-eku?) napisałem Ci przy Twoim powtarzanym cytacie (przy informacji o Bałkanach), że ponieważ „napisałeś jak człowiek to złamię swoją deklarację”. Ale widzę, w reprezentujesz stanowisko: im więcej wyzwisk tym większa racja. I to są jak widać powyżej całe Twoje argumenty. Ten sposób zapewne jest dobry w… Czytaj więcej »

sasa
Gość
sasa

SSij jajca lewaku

sasa
Gość
sasa

Będę powtarzał ten wpis w każdym temacie a co do twojej pierwsze odpowiedzi- wychodzi na to że wolisz stado kryminalistów biegających beztrosko po ulicach , gwałcących napotkane panienki a czasem obcinających łby takim lewusom jak ty niż sankcje. Jesteś lewakiem.

lolo ktory jeszcze pisze
Użytkownik

Będzie to mój ostatni wpis co do Twoich uwag pod moim adresem. Twoja propozycja w sumie sprowadza się do propozycji KOD-u – wyjścia na ulicę, tylko pod innym hasłem, i obalenia PiS-u przy pomocy „bratniej pomocy” czyli niemieckiej odmiany Doktryny Breżniewa. Bo innego sposobu obalenia „zdrajców z PiS-u” aktualnie nie… Czytaj więcej »

lolo ktory jeszcze pisze
Użytkownik

Ps.
Nie działa na mnie także Twoje zaklinanie rzeczywistości, że „wolę stado kryminalistów biegających beztrosko po ulicach , gwałcących napotkane panienki a czasem obcinających łby takim lewusom jak ty niż sankcje. Jesteś lewakiem.”
Robisz to przy pomocy polecenia „copy-paste” czy męczysz się za każdy razem? Palce nie bolą?

sasa
Gość
sasa

Kopiuje i wklejam bo szkoda mi czasu na POlszewickiego lewaka, resortowcu.

lolo ktory jeszcze pisze
Użytkownik

Ps’
Dalej te same UB-eckie metody. Heh.

sasa
Gość
sasa

Miałeś przestać mnie trolować. Jesteś niesłowny tak jak PIS podrobiony oporniku

prawyobywatel
Użytkownik

do lolo – nie karm trolla, on sam nie wie, o co mu chodzi.

kazek
Gość

ruchać bedą ruchać. Jak w raju mają

AliBabaHunter
Gość
AliBabaHunter

To ta lewacka cipa przedtem tego nie wiedziala? Pogratulowac rozumu – 10% normy

Anna.K
Użytkownik

Merkel to największa idiotka w polityce, by pozwolić ciabatym wejść do Europy i jeszcze tych dzikusów zapraszać?? Trzeb być mocno walniętym w głowę, by tak się zachowywać!!!. Jak się myśli tak się też ma!!! Teraz Niemcom pozostaje budować obozy koncentracyjne i umieszczać tych nierobów obozach oraz stosować politykę znaną już… Czytaj więcej »

rafkark
Gość
rafkark

Odpowiedź na pytanie: „Dlaczego?”.
Wpiszcie na youtube „Bogusław Wolniewicz 69”.

Alek
Gość
Alek

W ramach solidarności z Niemcami Polska przyjmie dwukrotność a nawet trzykrotność tego do czego się zobowiązała poprzednia ekipa (choć to i tak bez znaczenia, obie są te same). Kto wie, może nam się trafią wykształceni.
Sarkazm.

yamato
Gość

W interpretacji Koranu ???

Mr. ??
Gość
Mr. ??

Za to potrafią napadać, kraść, molestować, gwałcić oraz mordować :).

melas
Gość
melas

Niemcy hoduja wszy na swoim łonie a jak zaczyna swedziec to udają ze nic nie ma