Sprzątanie parku foto: skai.gr

Pedion tou Areos to jeden z najsłynniejszych parków w Atenach. Znajduje się w pobliżu Narodowego Muzeum Archeologicznego, tysiące Greków, a także turystów, chętnie go odwiedzało, by tam pospacerować.

Niestety, jest to już przeszłość, bowiem tak rzecz się miała dawno, dawno temu. Dzisiaj park jest jest miejscem po prostu makabrycznym. Dziś uchodzi on za największe targowisko… narkotykami w stolicy, który kontrolują mający strukturę hierarchiczną gang afgańskich i pakistańskich dilerów – donosi skai.gr.

Miejsce to przyciąga dziś wyłącznie licznych narkomanów, w tym bezdomnych, żyjących w ekstremalnych warunkach. Władze w Atenach, po niedawnych badaniach przeprowadzonych przez Greckie Ministerstwo Zdrowia, określiła park jako „bombę sanitarną” dla mieszkańców i turystów. Dlatego też podjęto decyzję o sprzątaniu parku raz w tygodniu.

Łatwo powiedzieć, trudniej zrealizować… Ekipy sprzątające nie były bowiem w stanie dotrzeć w wiele miejsc z uwagi na uzbrojonych po zęby imigrantów, w związku z czym nakazano policji oczyszczenie parku z elementów przestępczych.

Efekt jest taki, że obecnie co tydzień grecka policja przeprowadza zakrojoną na szeroką skalę operację, która ma zabezpieczyć akcję sprzątania parku. Na miejsce przybywają policyjne ciężarówki i samochody patrolowe, z których wychodzą uzbrojeni funkcjonariusze i patrolują teren parku.

Po ich osłoną firmy sprzątające rozpoczynają swoją pracę. To, co znajdują, budzi ich oburzenie. Te obrazy mówią same za siebie – różnego rodzaju odpady, zużyte strzykawki, potłuczone szklane rurki.

Gdy już jest po wszystkim służby porządkowe i policja opuszczają teren parku. Niestety, kilka godzin później, park zaczyna ponownie wyglądać jak poprzednio, ponieważ powracają gangi imigrantów i narkomanów. Władze greckie nie są w stanie skutecznie strzec historycznego, pięknego ateńskiego parku. Park jest praktycznie niedostępny dla Greków i turystów.

źródło: magnapolonia.org

36
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
21 Comment threads
15 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
30 Comment authors
MagdiVikiDonatelka1978Daro72anty Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Gal Anonim
Gość
Gal Anonim

Ta dzicz pustynna wszędzie zrobi rozpierduchę!

ABC
Gość
ABC

Gdyby Grecy dali im mieszkania i zasiłki toby nie było tego problemu. A tak, Grecy oszczędzają na biednych uchodźcach.

Piotrek
Gość
Piotrek

Wojsko powinno okrążyć w nocy i wystrzelać wszystkich: gangi/dilerów/narkomanów i tak do skutku powtarzać akcję, aż kiedyś nikt nie zginie

Paff
Użytkownik

Strzykawki? Szklane rurki? Toż to oczywisty dowód na to, że murzyńscy lekarze i ciapaci laboranci napłynęli do Francji w takiej ilości, że brak dla nich miejsca w przychodniach i szpitalach i muszą praktykować choćby w parkach. Brawo!

Ian
Gość
Ian

Paff, do Grecji przypłynęły te zamorskie śmieci, park jest w Atenach…
A tak nawiasem, dawne Polskie ZOMO by w ciągu tygodnia zrobiło z tą swołoczą ciapatą porządek.

easyrider
Użytkownik

Ian
Dzisiejsze Oddziały Prewencji też. Potrzebny tylko sensowny dowódca (a wielu jest takich) i wolna ręka. Po tygodniu nie znajdziesz jednego kolorowego w Polsce. Przy okazji szpitale dostałyby sporo podrobów na przeszczepy. Zero litości dla wrogów.

LikeMyFatherSay
Gość
LikeMyFatherSay

usunąć problem na dobre, bardzo dobry pomysł ale po akcji lepiej te podroby wysłać do elektrowni węglowych jako opał. Podejrzewam, że nikt o zdrowych zmysłach nie chciał by przeszczepu wyciąganego z tego afrykańskiego szamba ;/

Gule1
Użytkownik

Mówisz podrobów . Wolał bym zdechnąć niż takie ścierwo nosić w sobie. To tylko nadaje się na utylizację jak azbest w skafandrze.

prawyobywatel
Użytkownik

W Grecji czy we Francji, ach co za różnica i tak jeden burdel!

Kinga
Użytkownik

Czyli po pomoc medyczną teraz Grecy do Parku idą.

El-Raton
Użytkownik

Niestety niedlugo bedzie tak wygladac cala Zachodnia Europa.

Wiarus55
Użytkownik

Sprzątacze muszą pracować pod ochroną Policji. Po zakończeniu wszystko wraca do normy. Policja odjeżdża, a na to miejsce włażą, gangsterzy, dilerzy i ćpuny z AA i BW. Ubogacają zabytki starożytnej Grecji, swoimi gównami i innym syfem. Czy nie mogą tych imigrantów po prostu wszystkich przegonić przy użyciu siły? Bo greccy… Czytaj więcej »

easyrider
Użytkownik

Wiarus55
Jak przegonić skoro oni ich tu celowo sprowadzają? CELOWO. To słowo klucz. Przecież wiedzą o tym, że 3/4 Afryki wybiera się do Europy i mówią, że to nieuniknione i pożądane. Przegonić dzicz będzie można dopiero po rozstrzelaniu obecnych władz i elit.

Rumcajs
Gość
Rumcajs

do easyrider : oni są tu wręcz ściągani i dystrybuowani (relokacje) , zgodnie z potrzebami przyszlego militarnego zaplecza .

aqw
Użytkownik

Co za paranoja, zamiast otoczyć park i ich wszystkich wyłapać, to ci ich przeganiają w te i z powrotem.

easyrider
Użytkownik

Policja czy wojsko niczego bez rozkazu nie zrobią. A takich rozkazów nikt im nie wyda bo dzicz nie przybywa tu przypadkowo. Czy ktoś sądzi, że jakiś Mugundu z Togo czy innego Czadu sam wpadł na pomysł wycieczki do Europy? Oni są tu sprowadzani.

Rumcajs
Gość
Rumcajs

do easyrider : ta dzicz, która jest masowo sprowadzana do Europy służy do destabilizacji sytuacji, a z części z nich stworzy się Europejski Korpus Bezpieczeństwa Wewnętrznego czyli oddziały bezwzględnych morderców. Już zresztą muzułmanie są przyjmowani do Bundeswehry.

aqw
Użytkownik

easyrider
Tak to prawda, są sprowadzani, jest to robione z premedytacją i dla zachodu nie ma ratunku.

Arar
Użytkownik

Ludzkie śmieci.

szokman
Gość
szokman

Z Europy pozostanie syf, dooopa i kamieni kupa…. A to był taki piękny kontynent zanim małpy go nie skolonizowały….

Slav
Gość

Zanim mniejszości i skrajna lewica nie dostały wolnej ręki do zmieniania rzeczywistości…

banita
Gość
banita

Jeszcze chwileczka jeszcze momencik i zabytki Grecji jak Palmiry zaczną w powietrzu się kręcić. I potem to już będzie pierwotna ziemia allacha.

Antylewak
Gość
Antylewak

Z logicznego punktu widzenia to bezsensowne.
Z artykułu dowiadujemy się, że miejsce jest opanowane przez obcokrajowców, do tego uzbrojonych po zęby, a wojsko siedzi w koszarach.

Anahu Yamito II
Użytkownik

I to czeka wszystkie parki, wszystkie ulice europejskich miast na ktore wylalo sie to zdegenerowane szambo

Kris11
Gość
Kris11

Chcącemu nie dzieje się krzywda.

prawyobywatel
Użytkownik

Mają to co chcieli. To samo było na love parade w Berlinie. Dokładnie ta sama opętana dzicz, narkomani, złodzieje, bandyci i wszelkiej maści odpady genetyczne. Niech biorą więcej Azji i Afryki, aż zabraknie im miejsca we własnym kraju i niech już sobie pontony szykują na wypad. mad

yaPolak
Gość

gratulujemy Grekom dobrowolnego ubogacenia

Kris11
Gość
Kris11

nie ubogadzili ich „dobrowolnie”. Najpierw zbankrutowali , potem wcisnęlli komunistów którzy mieli uchronić ich przed skutkami bankructwa, dopiero wtedy zalali ich HIV-em.

Kanadyjka
Użytkownik

Ciagle powtarzam, co kto lubi. Nazwozili sobie, zeby sie przypodobac tej Qwie z Berlina, nie stracic unijnych dotacji, pomocy z unii na sztuczne zadluzenie Grecjii przez zmijowatych, no to teraz zyc, zyc z konsekwencjami nie jeczec na caly swiat, ze sie tez ma usyfic jak oni, bo czemu tylko oni,… Czytaj więcej »

bibu
Gość
bibu

pis wpuszcza po cichu muzułmanów do Polski. Przez dwa lata 50.000 wyznawców pedofila mahometa, wojewodowie PIS wydają pozwolenia na pobyt i pracę dla muzułmanów na gigantyczna skalę. Wojewodowie wspołpracują z agencjami pracy. Klamali
A oto dane:

Migracje do Polski z krajów muzułmanskich 2016 i 2017:
migracje.gov.pl/statystyki/zakres/polska/typ/dokumenty/widok/wykresy/rok/2016/rok2/2017/kraj/AF,AL,DZ,AZ,BH,BD,BA,BN,TD,DJ,EG,IN,ID,IQ,IR,YE,JO,QA,KZ,KG,KW,LB,LY,MY,MA,MR,NG,OM,PK,SN,SO,SD,SY,TJ,TN,TR,TM,UZ,AE/

kaczynski buduje kalifat
PIS=ZDRAJCY