W piątek 3 maja, przed ambasadą Stanów Zjednoczonych w Londynie tłum wznosił anty-zachodnie okrzyki na oczach opalających się w pobliskim parku przechodniów. Protestowali nawet kilkuletni chłopcy.

Manifa odbyła się pod hasłem: „Islam jedynym rozwiązaniem dla ludzkości”. Amerykanie wespół z angielską policją nie chcąc urazić uczuć religijnych zebranych muzułmanów, nie reagowali.

Organizator protestu to Anjem Choudary z organizacji Islamska Rewolucja. Brał czynny udział również w działaniach Islam4UK i Muslim Against Crusades (MAC), gdzie przygotowywane są zorganizowane grupy do aktów terroryzmu. Jest również znany z głoszenia dobrodziejstw dżihadu dla zagorzałych islamistów. Odpowiada on również za nawrócenie w głośnej ostatnio na wyspach sprawie Richarda Darta (Salahuddina al Britani) na islam i zradykalizowanie go. Dart przyznał się do planowania zamachu terrorystycznego i został osądzony pod koniec kwietnia.

Tu można zobaczyć, jak Anjem Choudary naucza: mrctv.org a tutaj jak udziela wywiadu angielskiej telewizji, tłumacząc owe dobrodziejstwa dżihadu: youtube.com.

Chociaż zgromadzenie protestowało oficjalnie przeciwko przetrzymywaniu więźniów na wyspie Guantanamo to jego prawdziwym celem jest zaprowadzenie prawa szariatu na terenie UK. Angielska policja zasłaniając się niejasnymi procedurami i obawami przed zamieszkami boi się aresztować Choudarego, który wciąż pozostaje nietykalny i cieszy się rosnącą popularnością.

Wobec całej sprawy kwestia ustanowienia prawa szariatu w pojedynczych miejscach w Zjednoczonym Królestwie wydaje się wielce prawdopodobna. Iskierką nadziei, mogą być ostatnie wyniki osiągane w wyborach lokalnych przez Partię Zjednoczonego Królestwa (UKIP) co prognozuje dobry rezultat w skali kraju. Partia ta głośno i odważnie protestuje przeciwko islamizacji Zjednoczonego Królestwa.

źródło: britishpatriotssociety.info
Autor zdjęć: Paul Davey
Opracował: Last Man Standing

6
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
3 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
TakAroPaskinBushman Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Tak
Gość
Tak

Uważam, że islamistów (podkreślam: „islamistów”, nie „muzułamnów”) powinno się potraktować tak, jak Żydów podczas II WŚ. Jedyna różnica polega na tym, że Żydzi niczym sobie nie „zasłużyli” na piekło, jakie przeżyli.

Tak
Gość
Tak

„Muzułmanów”*

Bushman
Gość
Bushman

Niestety jeżeli porównywać do II WŚ to właśnie muslimy zachowują się raczej jak naziści. Dla nich także jest tylko jedna prawowita „rasa”. Także sytuacja na froncie trochę przypomina tą z czasów wojennych. Francja jak zwykle się poddała, teraz trwa Bitwa o Anglię…

Tak
Gość
Tak

Zgrabne porównanie. Tymczasem na froncie „wschodnim” nie wygląda na to, by Polska miała ulec inwazji… Za mały socjal razz

Paskin
Użytkownik

Do czego to prowadzi? Niedługo terroryści otoczą brytyjski parlament. Resztę można już sobie wyobrazić.

Aro
Gość
Aro

Spałować, aresztować, wytoczyć procesy, utworzyć obozy reedukacyjne dla ciemnoskórych bandziorów. Nie podoba się Europa? To wypad do swoich zasranych grajdołków, tam was należycie docenią!