Australijska senator Pauline Hanson, szefowa antyimigracyjnej partii Jeden Naród, pojawiła się w parlamencie w burce. Miało to być mocnym akcentem jej kampanii przeciwko zasłaniającym twarz muzułmańskim ubiorom dla kobiet. Prokurator generalny George Brandis zarzucił jej, że obraża w ten sposób społeczność muzułmańską.

Hanson siedziała około 10 minut w burce, po czym zdjęła ją i wstała, by wyjaśnić, że postuluje wprowadzenie ogólnokrajowego zakazu takich strojów ze względów bezpieczeństwa narodowego.

Taka akcja nie spodobała się wielu senatorom, z kolei prokurator generalny George Brandis uważa, że swoim zachowaniem obraziła społeczność muzułmańską. W jego opinii ośmieszanie tego środowiska jest oburzające.

Hanson jest kontrowersyjną postacią w Australii. W swoim pierwszym przemówieniu w senacie skrytykowała islam. „Australia jest w niebezpieczeństwie zalania przez muzułmanów, co skutkuje tym, że ci ludzie chcą przestrzegania prawa szariatu. Dojdzie do tego, jeśli Australia radykalnie nie zmieni swojej polityki migracyjnej” – mówiła nowowybrana Senator Pauline Hanson. Ponadto powiedziała, że tzw. uchodźcy, którzy już przyjechali do Australii i wcale nie chcą się asymilować, powinni „wracać tam, skąd przybyli”. „Jeżeli chcecie naszej pomocy, zabierzemy was na lotnisko i pomachamy na do widzenia, z najlepszymi życzeniami” – dodała.

31
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
20 Comment threads
11 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
27 Comment authors
olaGienoNatZolniezWydentypaolo Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
PJJ
Gość

Australijczycy jeszcze mają jaja i walczą z tą sektą. Precz z islamem evil

Karbulot
Gość

@PJJ
No nie bardzo jak widać walczą, jeśli „taka akcja nie spodobała się wielu senatorom”, a nawet jeden uważa „że swoim zachowaniem obraziła społeczność muzułmańską”.

PJJ
Gość

@Karbulot
Przynajmniej na forum politycznym próbują, choć lewactwo podnosi raban razz
Trudno obciąć łeb ten hydrze

easyrider
Gość

@PJJ Pozornie. Sam fakt, że posrany prokurator generalny występuje przeciwko swojemu białemu społeczeństwu, dowodzi jak daleko posunięta jest infekcja. Społeczności muzułmańskiej nie ma potrzeby obrażać. Trzeba ją fizycznie wyrzucić z białych krajów wraz z lewactwem. Wyrzucić albo wdeptać w ziemię.

PJJ
Gość

@easyrider
Rozdeptać jak insekta – zdecydowanie unamused

tytkoski
Gość
tytkoski

A lewacki senator az sie poplakal nad losem biednych muzulmanow…lewactwo ro robactwo

Bielik
Gość

Qrwa coś powiesz nie tak obrażasz islam, założysz coś na siebie obrażasz islam, zjesz boczek obrażasz islam wysrasz się i podetrzesz dupe papierem obrażasz islam, katolik lub ateista wyjdzie z domu z głową to obraża islam i trzeba mu ją ściąć. Ale islam to najlepsza religia bo w żaden sposób… Czytaj więcej »

ania
Gość
ania

najbardziej przerażające jest to, że szaleństwo i terror politycznej poprawności w jedną stronę rozprzestrzenia się na cały świat. Już pomału nie ma gdzie przed nim uciec. Japonia i Chiny jeszcze się bronią ale jak długo?

Nat
Gość
Nat

W Japonii muzulmanin jest obywatelem druguej kategorii dlatego sie tam na razie nie pchaja bo nie maja prawie zadnych praw. Malo tego, Japonka ktora za muzulmanina wyjdzie rowniez staje sie obywatelka drugiej kategorii. I tak powinno byc wszedzie to by siedzieli moze u siebie..

aaad
Gość

Nowi żydzi

Jan
Gość
Jan

Kraje takie jak Niemcy nałożyli kary finansowe na obywateli obrażających muzułmanów do 1000 €

ABC
Gość
ABC

Społeczność muzułmańska powinna na znak protestu opuścić Australię i powrócić do siebie do domu! Niech sobie ci wstrętni Australijczycy sami mieszkają w tej Australii!

Marcin Opus
Gość

Z tymi muzułami nie trafisz: kobieta bez burki obraża islam, w burce obraża islam.

Jan
Gość
Jan

Tomuzułmańskich krajach kobieta obraża wszystko koza jest wielbiona i dymna

Paff
Gość

George Brandis – członek Liberalnej Partii Australii.
To taka australijska wersja naszego POstępowego POsrańca na pejsatym żołdzie, któremu na nieszczęście dano dość dużą władzę.

Kris11
Gość
Kris11

Monthy Python, albo TV Ostankino, komedia level hard. smile Jeśli kobieta ubiera się w namiot to jest to obraza istot ubierających się w namioty. smile Belgijscy komedianci powinni wykorzystać temat w swoich „śmiesznych” produkcjach.

wtf?
Gość
wtf?

j e b a c ”spolecznosc” muzulmanska, chorych zwyrodnialcow

Szokman
Gość
Szokman

Ciapata menda w przescieradle obraża katolików, walenie pustym łbem 5 razy dziennie obraża nas i nasze obyczaje. Islamskie krzyczące mordy obrażają świat zachodu . Czekam z utęsknieniem na wiadomość w tv ” w dniu dzisiejszym deportowano ostatniego wyznawcę zwyrodniałej ideologi pedofilsko-nekrofilskiej na afrykańska pustynię. Pozostawione budynki przerobiono na dochodowe chlewnie… Czytaj więcej »

aqw
Gość

Mądra kobieta

PJJ
Gość

@aqw
Mądrze mówi. Szkoda tylko, że nie ma wsparcia wśród większości polityków. Lewactwo zatruwa dialog polityczny w Australii unamused

Pampam
Gość
Pampam

U babci zawsze na polce sloiki byly tak zawekowane razz

...Benek
Gość
...Benek

Zastanawiam się czy Ałłahu był pedofilem tak jak Mahomet.

Pierwszy
Gość
Pierwszy

Gdy tak sobie obserwuję co też wyrabia się na tym „oświeconym” zachodzie, to dochodzę do przekonania, że tamtejsze kobity mają dużo więcej zdrowego rozsądku i „większe jaja” od facetów.

Andrzej
Gość
Andrzej

jak to obraziła społeczność muzułmńską?..a oni morduja chrześcian i burzą kościoły!!! ,to jest ok?..jaks dziwna moda na ciapatych!!!

Jan
Gość
Jan

Obrazila spolecznosc muzulmanska??? No ale czym obrazila?! Ci, ktorym tego typu akcje nie daja kompletnie nic do myslenia, sami beda paradowac niedlugo z brodami, a ich zony beda chodzic w burkach.

tarika
Gość
tarika

Hola, hola, co tak krótko? Powinna zostać w tej burce na stałe. Nie podoba się? Przecież to takie światłe, a ona tylko 10 minut? A fe!