Berlin: 8 x dożywocie

Po pięciu latach zapadł wyrok w spektakularnym procesie w Berlinie o morderstwo na Tahir Özbek. Oskarżonych nie wolno było fotografować, siedzieli w kuloodpornych kabinach, procesu strzegło 60 komandosów. 10 stycznia 2014 roku Tahir Özbek (26 l.) z grupy Bandidos przebywał w swoim lokalu bukmacherskim, czuł się swobodnie i bezpiecznie, zdjął kamizelkę kuloodporną, typową dla społeczeństwa multikulturalnego, pistolet, rzecz niezbędna w takim społeczeństwie, znajdował się kurtce na wieszaku. Do lokalu wpadło komando z Hells Angels i zastrzeliło go. Była to zemsta za zranienie jednego Hells Angles podczas bójki.

Sędzia Thomas Gross był jakby odważniejszy w tonie, czasy dla obcokrajowców jakby są nieco inne po 16 wyborach do landtagów, bundestagu i do parlamentu UE, i powiedział do głównego oskarżonego rockera z zabawnym nazwiskiem Kadir Padir (35 l.), że jest „asocjalnym samcem alfa”. Kadir Padir był jak to przystało na pana z Hells Angels modnie ubrany w stroju Nike, inni panowie nosili ubrania Adidas, strzelec-morderca Recep O. (31 l.) Gucci w stylu leoparda. Panie z widowni machały im rękami, panowie wysyłali im pocałunki. Ach jakie to musiały być romantyczne sceny. Niejednemu imamowi zakręciła się łza w oku.

We wtorek 1 października przyszła niespodzianka: z 10 oskarżonych 8 dostało dożywocie, jeden 12 lat, jeden został uniewinniony od współudziału w zbrodni.
Andreas Geisel (SPD) Wezyr do Spraw Wewnętrznych Kalifatu Berlin z zadowoleniem przyjął wyrok skazujący. „To dobry dzień dla praworządnego państwa. Ze względu na zimnokrwistość zbrodni uważam ten wyrok za absolutnie właściwy. Mam nadzieję, że odbije się to odpowiednim echem. Berlin jest niewłaściwym miejscem dla wojen gangów lub innych form brutalnej przemocy, popełnianych z wątpliwych pobudek.” Oczywiście jest to jedna z 1001 bajek propagandowych rządu Merkel, bo przy otwartych granicach do Berlina przybywa codziennie jeden Ali Baba i 40 rozbójników.

Źródło:

https://www.bz-berlin.de/tatort/menschen-vor-gericht/wettbuero-mord-in-reinickendorf-urteile-im-prozess-acht-rocker-zu-lebenslanger-haft-verurteilt

Dodaj komentarz