brigitte bardotOkazuje się, że legenda francuskiego kina Brigitte Bardot, znana ostatnio również jako obrończyni praw zwierząt, jest też od wielu lat przeciwniczką islamizacji Europy.

Ta blond seksbomba lat 60-tych XX wieku miała między 1997 a 2008 rokiem pięć spraw sądowych w których była oskarżana i skazywana za tak zwaną „mowę nienawiści”.

W 1997 została uznana winną po tym jak opublikowała list otwarty w poczytnym dzienniku Le Figaro, w którym narzekała na wzrost populacji muzułmańskiej we Francji.

W 1998 ponownie została uznana winną gdy powiedziała, że Francja traci swoją tożsamość narodową i tradycję ponieważ mnożą się meczety, a dźwięk dzwonów kościelnych zamiera.

W 2000 znowu skazana za słowa ze swojej książki „Le Carré de Pluton” gdzie napisała „mój kraj, moja ojczyzna, moja ziemia jest obiektem inwazji cudzoziemców, głównie muzułmanów”.

W 2004 w kolejnej swojej książce „Un Cri Dans Le Silence” krytykowała islamizację Francji przez „najeźdźców”. Napisała również: „Przez ostatnie 20 lat poddajemy się niekontrolowanej, niebezpiecznej infiltracji ludzi, którzy nie tylko nie chcą się dostosować do naszych praw i zwyczajów, ale również z biegiem lat próbują narzucić swoje własne”.

W 2008 roku uznano ją winną „szerzenia nienawiści rasowej” za słowa o „tej populacji która wodzi nas za nos i niszczy nasz kraj”.

Minęło prawie 20 lat od jej pierwszej sprawy sądowej, a islamizacja postępuje dalej. Jakie wnioski?

źródło: breitbart.com

5
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
4 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
edekReasonMariandredJan Nowak Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Reason
Gość
Reason

To może powinno się inaczej do tego podejść – sądownie – na podstawie źródła – Koranu – i hadisów wykazać, że islam jest ideologią totalitarną, nietolerancyjną, nawołującą do nienawiści i przemocy? I jako taka powinna zostać prawnie zakazana na terenie tolerancyjnej unii a wyznawcy powinni zostać wydaleni poza UE.

Jan Nowak
Gość

Dziwne wyroki… w polskim KK. nic by za to nie dostała bo korzystała z prawa do wolności słowa. Nie ma w jej wypowiedziać ani słów znieważających ani tzw. „nawoływania” do nienawiści. Uzasadnienie: Sąd Najwyższy w postanowieniu z 1 września 2011 r., sygn. akt V KK 98/11 (OSNwSK nr 1/2011, poz.… Czytaj więcej »

dred
Gość
dred

…poczekajmy..UE (Mr Tusk) znajda sposoby

Marian
Gość
Marian

A my Polacy dziwimy się dlaczego w europie zachodniej nikt nie sprzeciwia się islamizacji. Skoro za takie słowa można dostać wyrok to co tu się dziwić. Nie dziwmy się więc że islamizacja w tych krajach postępuje. W identyczny sposób zlikwidowali też przeciwników małżeństw homoseksualnych. Jeżeli takie kraje uważają się za… Czytaj więcej »

edek
Gość
edek

Kolejny artykul, gdzie nie ma ani slowa o tym, kto stoi za prawem dot. tzw. „mowy nienawisci”. Nie ma nic o tym, kto ma media, kto kontroluje uniwersytety. Ludzie przekierowuja swoj gniew na islamistow, a nie na zrodlo problemu, ktory nas wyniszcza. Zainteresowanym polecam anglojezyczne blogi Occidental Observer i Daily… Czytaj więcej »