Berlin: Są wyroki dla imigrantów, którzy podpalili bezdomnego Polaka

Sąd w Berlinie wydał wyrok ws. usiłowania zabójstwa bezdomnego Polaka poprzez podpalenie. Główny oskarżony otrzymał 2 lata i 9 miesięcy więzienia.

W zeszłym roku w Boże Narodzenie sześciu imigrantów z Syrii i Libii zauważyło śpiącego mężczyznę na ławce. Okazało się, że to bezdomny Polak. Imigranci postanowili podpalić koc którym był przykryty – krótko potem otrzymali zarzuty usiłowania zabójstwa przez podpalenie.

Płonący koc pomogli ugasić pasażerowie berlińskiego metra. Polakowi na szczęście nic się nie stało.

Przed sądem główny oskarżony tłumaczył, że chciał śpiącemu „zrobić kawał” i jedynie „przestraszyć go”. Otrzymał wyrok 2 lat i 9 miesięcy więzienia.

Trzech innych oskarżonych zostało skazanych na 8 miesięcy więzienia w zawieszeniu. Dwaj pozostali zostaną wysłani na miesiąc do zakładu dla nieletnich.

44 komentarz do “Berlin: Są wyroki dla imigrantów, którzy podpalili bezdomnego Polaka

  1. a wszyscy lewacy by szybko nazwali Polaków rasistami i j…bnietymi katolami. oczywiscie w całej UE Polacy mieliby przesrane… ale ciapatych nikt nie ruszy bo się boja, i nikt nie nazwie tych debili koziojeb…ami bo się boja… w ogle jakoś ci zachodni biali to jakieś mega cioty

  2. @robert
   O… gdyby sytuacja była odwrotna to ja już boję się w ogóle pomyśleć. tvn, polsat i lisie gazety od razu wszczęły by taki jazgot i ujadanie przez kilka miesięcy że przebili by wszystkie inne tematy tysiące razy. Już widzę te wredne, bezczelne ryje redaktorków powyższych mediów wieszające psy na sprawcach a sąd pewnie skazałby ich na kilkunastoletnie więzienia. (skoro za spalenie kukiełki sprawca w pierwszej instancji otrzymał wyrok bez mała roku bezwzględnego pozbawienia wolności.

 1. powinien za to dostac z 10 lat cieżkich robót, to by go nauczyło szacunku do drugiego człowieka, naprawde my powinniśmy tych degeneratów edykować przez pracę, zadne więzienie, ani kary śmierci postulowane przez wielu, PRACA, uczciwa PRACA to jest to czego oni się boją najbardziej, to banda nygusów na których pracują w ich krajach KOBIETY !

  1. @NIE
   Pasanie świń, praca w chlewni, utylizacja odpadów z rzeźni świń, praca w schroniskach dla psów. Skoro elity UE uważaja, że gospodarze to się powinni dostosowywać do przybyszów a jednocześnie mówią o solidarności i zasadzie wzajemności to nie widzę przeszkód aby „goście” p. Merkel się posolidaryzowali z gospodarzami dla odmiany.

  2. Veto, żadnej pracy, żadnej edukacji. Tylko wyje…ć ich na pustynię do Afryki i tyle w temacie. To jest jedynie słuszne wyjście z sytuacji a wraz z nimi przegonić żydolewactwo. Tak na dobrą sprawę czemu ja mam kogoś uczyć i integrować?

   1. @888
    Opcja podstawowa i jedyna to: zero „uchodźców”, ale w ramach ćwiczeń teoretycznych porozważać można. Jednakże ponieważ „uchodźcy” każdej pracy się lękają bo z tego dziewic nie ma zwłaszcza gdy z niewiernymi ta praca albo dla niewiernych – to chyba byłby temat dla jakiejś pracy doktorskiej z socjologii albo kulturoznawstwa – to i strach im to powierzyć bo schrzanią. A ja pamiętam jak w filmie „U Pana Boga za piecem” ksiądz Antoni mówił do kościelnego, że ze świnką trzeba delikatnie bo się stresuje a on taką zestresowaną świnię potem w mięsie czuje.

    1. @lolo
     Dzisiaj wp napisało o wielkim skandalu bo na podwórku dzieci wyzwały swoją rówieśniczkę od arabusek i terrorystek. Obiektywnie rzecz biorąc to jestem przeciwko wyżywaniu się na małych dzieciach. Ale optymistyczne dla mnie jest coś innego. Ktoś z czytelników wpisał że jest to wina rodziców bo pewnie w domu rozmawiają i przekazują dzieciom krytyczne uwagi na temat islamu i arabów. I ja się z tym zgodzę, tak jest w domach miliony Polaków dyskutuje w gronie rodzinnym nie godzą się z islamskim zalewem, być może w pracy trochę się hamują, wiadomo boją się konsekwencji bo pamiętajmy że lewactwo ma jeszcze u nas w Polsce dużo do powiedzenia. Bardzo optymistyczna wiadomość niech te lewackie sk…syny wiedzą że my Polacy się im nie damy.
     Czołem Wielkiej Polsce

     1. @Marek
      Jakakolwiek nienawiść jest zła, ale mam inne pytanie czy ci szermierze tolerancji i miłosierdzia równie mocno piętnują analogiczne zachowania w rodzinach muzułmańskich względem niewiernych?

     2. @lolo
      Taaaak, akurat! Najlepszy na to dowodem jest powyższy artykuł. Takie wyroki to SKANDAL!

     3. @lolo
      Napisałbyś ze dwa słowa do mojego wpisu dwa artykuły wcześniej o tym włoskim „kardynale”

     4. @Marek
      A co ja mam pisać jak ja jestem ekskomunikowany. Co prawda nikt tego formalnie nie wypowiedział, ale skoro kwestionuję nie tylko nauczanie „papieża Franciszka” – który aktualnie w KK jest uznawany za widzialną głowę, namiestnika Chrystusa, następce św. Piotra – ale i w ogóle prawo kard. Bergoglio do zasiadania na tronie piotrowym, to na mocy wypowiedzenia posłuszeństwa papieżowi obejmuje mnie ekskomunika z mocy samego prawa. Nie wolno mi przyjmować sakramentów, nie mam prawa do pogrzebu kościelnego itp. Jeśli to jest katolicyzm gdzie rządzi Bergoglio to jak za taki katolicyzm dziękuję. No to to sobie wyjaśniliśmy. A co do poruszonej przez Ciebie kwestii…
      Otóż wg. problemem w Polsce (ograniczmy się do naszego kraju) wg. mnie jest w tej chwili przede wszystkim hierarchia – nie cała jak mniemam, ale chyba większość, obliczam powiedzmy na 2/3 – no i ludzie z otoczenia tych hierarchów. W Kościele obowiązuje posłuszeństwo przełożonym pod karą grzechu ciężkiego nawet do wyłączenia ze wspólnoty Kościoła. Gdzie pójdzie taki duchowny jak go wywalą z KK? Weźmiesz go na swoje utrzymanie? Ks. Międlar zdołał sobie poradzić, ale ilu będzie takich, zwłaszcza gdy od lat systematycznie uderza się w Kościół wrogą propagandą? A i tak mówi „papież Franciszek”. Wracając… Przecież zostaną pozbawieni parafii bo prawo polskie będzie po stronie sprzedajnych hierarchów. Musiałby to być masowy ruch oddolny kapłanów wspieranych przez wiernych wiernych Tradycji. Tego hierarchowie nie mogliby zlekceważyć. Podstawy są bo Bergoglio, jeśli nawet nie przyjmiemy za zasadnie nieważności jego wyboru, to facet głosi herezje „aż miło”, co wystarczy by mu się sprzeciwić. Faktem bezspornym – przynajmniej dla mnie – jest to, że herezja jest jawna chociażby w postaci praktyki sakramentalnej akceptowanej przez Watykan (patrz: Komunia Święta dla żyjących w związkach niesakramentalnych w diecezji rzymskiej czy w Niemczech, ale nie tylko; więcej o tych spawach na portalu https://franciszekfalszywyprorok.wordpress.com/)

      Czy akurat taki cennik…? Nie wiem, być może tak, lecz proponuję nie rzutować na wszystkich duchownych zachowania części („Poznacie ich po ich owocach”). Na pewno to jest czas oczyszczania Kościoła i oddzielania ziarna od plew. Ponieważ duchowieństwo jest najbardziej narażone na ataki zła, szatana to potrzebują niewątpliwie modlitwy. Stare powiedzenie jest takie „uderz w pasterza a owce rozproszą się”. Jeśli oni przegrają to my także. Walka nie idzie o to czy będą większe czy mniejsze plebanie, ale o nasze zbawienie. I Islam jest jedną z takich prób. Jak na razie ataki wroga rozbijają się o niezłomną postawę społeczeństwa, ale potrzebni są przewodnicy równie niezłomni. Duchowni są podatni na pokusy jak każdy z nas. Może nawet bardziej, bo ich życie temu sprzyja. Dlatego trzeba za nich się modlić i nie bez przyczyny kard. Wyszyński mówił: takich będziecie mieli kapłanów jakich sobie wymodlicie. Zatem jak się za nich nie modlimy to co narzekamy… A jeśli duchowni będą potrafili się odnaleźć, nie zapomną co jest ich prawdziwą mocą.przeciwko kłamstwu to będą jak skała, o którą rozbiją się wszelkie podstępy złego.
      Dlaczego tak piszę? Bo UE jest masońska w swoim rdzeniu, a fachowcy od masonerii mówią, że jest ona „kościołem szatana” (jest oczywiście „Kościół Szatana” jako organizacja stanowiąca część masonerii, ale nie o to mi chodzi). Widać to po prawach obowiązujących w UE, preferowanych zasadach życia. Widać to po nierówności traktowania członków, po narzucaniu zbrodniczych rozwiązań. Widać to coraz pełniej w tym wszystkim co niesie ze sobą przynależność do tej organizacji.

      I jeszcze jedno. Chwilę temu jeden z internautów napisał – mniej więcej tak – na słowa p. Błaszczaka o tym, iż remedium na kryzys to chrześcijaństwo – że nie chrześcijaństwo a deportacja itp. Otóż ów internauta pomylił zasadzę życia z metodami tego życia wypływającymi z przyjętej zasady, fundamentu. Te rozwiązania deportacji itp. wynikają z tego, że Islam odczytywany jest jako fałszywa zasada bytowania. Dlatego odrzucenie chrześcijaństwa a ściślej katolicyzmu na Zachodzie skutkuje tym co eufemistycznie nazywa się kryzysem imigracyjnym a w istocie jest agresją obcej cywilizacji, najazdem, podbojem wyznawców innej wiary.

     1. @888
      Tera już Федеральная служба безопасности Российской Федерации

 2. Ha, ha ha … czego innego można oczekiwać w niemieckim sądzie! Polacy zawsze byli dla Niemców podludźmi. Widocznie wysoki sąd przyjął tłumaczenie oskarżonych, że zrobili to dla jaj smile Tak, tak chłopcy my was rozumiemy – powiedział sędzia – ale wy też nas zrozumcie, dostaniecie za karę coś tam, ale nie musicie wcale się tym przejmować. To tak też dla jaj. Hipokryzja, i nienawiść do Polski znowu dała znać w niemieckim sądzie! exclamation

 3. To dość wysokie i srogie wyroki – poważnie. Myślałem, że tylko och upomną i wypłacą odszkodowanie za traumę jaką jest widok płonącego człowieka, a tu zaskoczenie. Sądy są przychylne muzułmańskim barbarzyńcom i to jest w tym wszystkim najgorsze. Jest zbrodnia, nie ma kary.

 4. Prezydent Gdańska Paweł A. Członek P.O. Chce takich oto ludzi przyjąć za pieniądze unijne i ulokować w Gdańsku. Nikt nie pyta Gdańszczan czy im się to podoba czy nie !
  Pokój w Gdańsku aktualnie wisi na włosku, ale nie tylko bo kto ich powstrzyma przed przyjazdem do Warszawy czy Wrocławia lub na Śląsk ?! Kilka godzin pociągiem i mogą być wszędzie.

 5. 8 miesięcy w zawieszeniu a mi za dobrowolne poddanie karze wlepili 3 miesiące w zawieszeniu na 2 lata za napisanie słowa „ci*p<ty" w połączeniu z określeniem śmierdzący. Dobrze że nie dostałem ćwiary

 6. Wyrok jest (o dziwo!) sprawiedliwy, rzekłbym nawet że jeśli chodzi o imigrantów to nawet zaskakująco surowy, bo zakładam, że to faktycznie miał być jedynie głupi żart, typowa współczesna zwyrodniała młodzież, niestety islamska tym bardziej, że nienawidząca chrześcijan a jak się kogoś nienawidzi to tego typu rzeczy łatwiej przychodzą do głowy.

 7. Kto jak kto,ale ta europejska nacja ma spore doświadczenie w paleniu ludzi,więc i wyrok nie powinien dziwić.Pożyjemy,zobaczymy .jakie efekty przyniesie ta tolerancja i ………….wymiana doświadczeń.

Dodaj komentarz