foto: mswia/gov.pl CC

„W następnym roku czekają nas wybory samorządowe, dlatego wyborcy powinni pamiętać, że jeśli chcą, aby w ich miastach było bezpiecznie, nie powinni głosować na tych, którzy chcą stworzyć muzułmańskie getta” – powiedział szef MSWiA Mariusz Błaszczak, nawiązując do deklaracji prezydentów 11 miast.

Mariusz Błaszczak odniósł się do deklaracji złożonej przez samorządowców wywodzących się z PO, m.in. przez prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, prezydenta Białegostoku Tadeusza Truskolaskiego, prezydenta Bydgoszczy Rafała Bruskiego, prezydenta Krakowa Jacka Majchrowskiego oraz prezydent Łodzi Hannę Zdanowską. Zapowiedzieli oni, że wbrew opinii rządu przyjmą tzw. „uchodźców”.

„Wbrew polityce rządu, prezydenci z PO chcą tworzyć getta w swoich miastach, czyli chcą doprowadzić do katastrofy społecznej” – powiedział Błaszczak.

„W następnym roku czekają nas wybory samorządowe, dlatego wyborcy powinni pamiętać, że jeśli chcą, aby w ich miastach było bezpiecznie, nie powinni głosować na tych, którzy chcą stworzyć muzułmańskie getta” – dodał.

Błaszczak stwierdził, że Polska nie może ugiąć się w sprawie przyjmowania imigrantów. Nawet niewielka ich liczba może doprowadzić do niepokojów społecznych, za przykład podał Finlandię. Władze tego państwa początkowo miały przyjąć 100 uchodźców, a dziś ich liczbę szacuje się na 26 tys.

61
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
13 Comment threads
48 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
28 Comment authors
MGRprzemqczestmirRobertAntyHegemon Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Marcin Opus
Użytkownik

Mnie to właśnie zastanawia, wszyscy wiedzą o wyborach, wiedzą o stosunku Polakòw do najeźdźcòw a postępowi prezydenci dalej swoje. Tak dużą kasę wzięli, że wolą przegrać niż skończyć w betonowych butach karmiąc ryby?

easyrider
Użytkownik

@Marcin Opus Oni prywatnie w dupie mają kolorowych. Jeżeli jednak chcą wytrwać u żłobu, to nieważne co ta partia zadecyduje – oni to poprą. Bez partii są nikim i nie potrafią zarabiać inaczej pieniędzy. To krwiożercze miernoty bez zasad, które dla kariery przegryzą każde gardło. Poza tym w ich chciwych… Czytaj więcej »

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

@easyrider „Jeżeli jednak chcą wytrwać u żłobu…” A kto żłób finansuje? Kto płaci ten wymaga tym bardziej, że na wszystko jest prawo. Nie rozumiem też szefa MSWiA…Dlaczego przestępcy jeszcze nie siedzą? Coś tu nie działa? I to bardzo…”Zapowiedzieli oni, że wbrew opinii rządu przyjmą tzw. „uchodźców”.” Co to ma znaczyć,… Czytaj więcej »

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Ps. § 3. Kto przemocą lub groźbą bezprawną wywiera wpływ na czynności urzędowe konstytucyjnego organu Rzeczypospolitej Polskiej, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10. Art. 129. Zdrada dyplomatyczna Kto, będąc upoważniony do występowania w imieniu Rzeczypospolitej Polskiej w stosunkach z rządem obcego państwa lub zagraniczną organizacją, działa na… Czytaj więcej »

Marcin Opus
Użytkownik

@pojawiam
Problem w tym, jeśli chodzi o art. 129, że prezydenci nie są upoważnieni do reprezentowania RP. Mnie bardziej interesuje forma stadialna przestępstwa, na razie nie ma nawet przygotowania (jest gadanie o przygotowaniu) a gdzie tam usiłowanie, czy dokonanie.

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

@Marcin Opus A są przygotowani do przyjmowania z obcego lądu dziczy i patologii? Mówisz…forma stiadialna przestępstwa? Hmm…No cóż…Może wystarczy tylko dobrze „przekopać” kieszenie tego stada i pójść jak po sznureczku w kierunku piasków pustyni? Bo coś mi tu zalatuje „wycieczkami integracyjnymi” pod piramidy i takie podobne klimaty…

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Ps. miało być: A są UPOWAŻNIENI

easyrider
Użytkownik

@Marcin Opus Zgadza się Marcin. Zamiar nigdy nie jest karalny a przygotowanie tylko wówczas gdy ustawa tak stanowi. Jednakowoż istnieje takie przestępstwo jak określone w art. 231 § 1 KK. Poza tym jeśli już gadamy o formach popełnienia przestępstwa, to zastanowiłbym się czy nie ma tu miejsca jedna z form… Czytaj więcej »

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

@easyrider Jak nie wiadomo o co chodzi, to zawsze chodzi o pieniądze… I tak sobie myślę, że jak powołane do tego organy dobrze się PRZYJRZĄ to znajdą zastosowanie do art. 231 § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 w celu osiągnięcia korzyści majątkowej lub osobistej, podlega… Czytaj więcej »

czestmir
Gość
czestmir

Wkurwia mnie to „od roku do lat 10”. Jaja jakieś?
Nie może być „od 8 do 10”?
Te sqrwesyny piszą prawo POD SIEBIE!!!Nie widać?
Jak jest nasz koleś,dajemy roczek.Jak jest nie nasz 10.
Oby te wykolejeńce wyzdychały…

Irene
Gość
Irene

@pojawiam sie i znikam

21.06 Ndie.pl Wypowiedz min Blaszczaka …ewidentne lamanie prawa..” Wiec?

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

No właśnie! Co jest grane!? „To jest ewidentne złamanie prawa. Jeżeli tak zrobi, to złamie prawo” – powiedział minister Błaszczak. „W Polsce nikt nie może stać ponad prawem. Za politykę migracyjną jest odpowiedzialny rząd. To naród w październiku 2015 roku zdecydował o zmianie tej polityki, a więc polityki otwartych drzwi,… Czytaj więcej »

lolo ktory jeszcze pisze
Użytkownik

@pojawiam się i znikam Nie wiem czy tak jest, ale domniemywam. Jeśli to się będzie działo w ramach jakiegoś unijnego projektu regionalnego to zdaje się rząd ma związane ręce. Jedyna droga to wyjść z UE. Ale ilu jest gotowych na to, bo to pociągnie reperkusje. W tym układzie można oprzeć… Czytaj więcej »

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

@lolo ktory jeszcze pisze Rozumiem co masz na myśli. Ale ja nie rozumiem…Czy to oznacza, że nie jesteśmy suwerennym państwem i naszym nadrzędnym prawem jest to co sobie pierdnie byle prezydencik miasta, bo tak sobie ktoś pierdnął w UE? To chore! Pozamykać wszystkich zdrajców profilaktycznie, żeby nie zrobili sobie krzywdy… Czytaj więcej »

lolo ktory jeszcze pisze
Użytkownik

@pojawiam się i znikam Bo obecnie mamy demokrację. Na drugim krańcu jest system autorytarny. W zasadzie gdyby społeczeństwo, ludzie w swoim życiu kierowali się zawsze prawdą to nie miałoby znaczenia co mamy. No ja wolę monarchię ale tu też jest pole manewru, powiedzmy tonów monarchii. A jesteśmy w UE, zostali… Czytaj więcej »

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

@lolo ktory jeszcze pisze Mówisz Lolo mamy demokrację?… A ja coś czuję, że ta demokracja, która jest jest wyjątkowo dopasowana tylko dla wszelkich szumowin, złodziei, malwersantów, kolaborantów, sprzedawczyków, zdrajców i wszelkiej padliny ale nie jest dostosowana dla normalnego obywatela a już całkiem kiepsko mają ci, którzy tylko kochają swój kraj… Czytaj więcej »

Irene
Gość
Irene

@lolo

Druga wersja wydaje sie najwlasciwsza,tylko juz Mojzesz przekonywal Boga uzywajac argumentow ( zla wymowa itd) ze sie do misji nie nadaje,Gideon chcial od Boga dowodow zanim zostawil to co robil ( a chyba wolal nawet) i poszedl na misje a chlopak mial juz chyba ponad 60-tke.

Robert
Gość
Robert

Piszesz, że wolisz monarchię. A czy zastanowiłeś się nad demokracją bezpośrednią? Może to jest rozwiązanie naszych problemów? Mam na myśli system szwajcarski. Może w tym kierunku powinniśmy iść i decydować poprzez referenda o naszych sprawach?

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

@lolo ktory jeszcze pisze Właśnie sobie czytam (Koreański stoliczku, nakryj się) jak szef Welthungerhilfe, niemieckiej organizacji walczącej z głodem na świecie podróżował po Korei Północnej… Jeszcze nie doczytałam, ale jakże fascynujący artykuł A jaka organizacja! Wszędzie „organizacje” niemieckie i wszelkie inne dojadą, dojrzą głód, brak demokracji etc. a nie potrafią… Czytaj więcej »

lolo ktory jeszcze pisze
Użytkownik

@pojawiam się i znikam
No bo to jest plan by rozwalić Polskę. Akurat jeden z elementów ataku na nas.

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

@lolo ktory jeszcze pisze Te elementy (a jest ich wiele) to rozwalają już kraj co najmniej od 25-ciu lat. U nas nie tylko był cud na Wisłą, większy cud, że naród ćwierć wieku w pokorze wytrzymuje…Oj! Wielki cud!…Co do ataku…No cóż…Bóg wiele talentów ludziom daje. Mnie dał taki, że jak… Czytaj więcej »

lolo ktory jeszcze pisze
Użytkownik

@pojawiam się i znikam Pomyśl sobie co by było gdyby ludzie siłowo chcieli przepędzić KOD? Jaki byłby scenariusz wydarzeń. A teraz pomyśl co dała nam ta cierpliwość i modlitwa. A właściwie cierpliwość wynikająca z modlitwy. Jaki oddźwięk w społeczeństwie ma KOD? To jest znacznie trudniejsze niż bieganie z cegłówkami po… Czytaj więcej »

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

@lolo ktory jeszcze pisze Nie marzy mi się zemsta (choć niektórzy twierdzą, że to przywilej bogów?) Marzy mi się bezpieczne życie moich bliskich, kraju, lądu…

Irene
Gość
Irene

@lolo i inni;

Polecam artykul wolna-polska opunlikowano listopad 2016 przez A 303 w swiat „Wielka katastrofa planowana jest na 2017 r.Oficjalny program zniszczenia Niemiec i plany o trzeciej wojnie swiatowej.

Przedrukowany tez na Gloria tv.

Duzo wyjasnia, a panowie prezydentowie miast moga sobie pomarzyc. demokracja tego nie zabrania.

easyrider
Użytkownik

@pojawiam się i znikam To nie jest anarchia tylko liber-lewacki, sterowany przez światową pejsnansierę (wymyśliłem sobie takie słowo ), rokosz. Pytasz dlaczego nie złamią karków takim sprzedawczykom? Bo zmutowane demokracje mają ułomne prawo. W sądownictwie siedzi wystarczająco dużo różnych Tulejów, by storpedować działania władzy wykonawczej. Tu potrzebna jest dyktatura czasu… Czytaj więcej »

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

@easyrider Myślę, że w swojej dyktaturze nie jesteś osamotniony Na wojnie nie ma sentymentów i dobrze o tym wielu wie! A jakie jest prawo wojenne jak jest wróg w kraju? No i nic prostszego! ZASTOSOWAĆ! dla szubrawców, kolaborantów i wszelkiej maści dziczofilów. No i spokojnie ZMIENIAĆ PRAWO w celu OCHRONY… Czytaj więcej »

easyrider
Użytkownik

@pojawiam się i znikam Generalnie to jestem zwolennikiem wolności człowieka. Człowiek jednak będąc częścią wspólnoty nie może stawiać swoich praw ponad bezpieczeństwo tejże wspólnoty. Na okręcie nie dowodzi rada złożona z oficerów. Dowodzi kapitan. Czy państwem da się kierować w czasie burzy wojennej, gdy różne grupy reprezentują różne interesy? Suwerenność… Czytaj więcej »

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

@easyrider No i krótka piłka i jesteśmy w domu grin Kto tego nie rozumie lub temu się sprzeniewierza to sąd wojenny i wyrok. Też jestem wolnym człowiekiem, mam wolny kraj i nie życzę sobie żadnej wielbłądziej okupacji!

Asgard4444
Użytkownik

@easyrider
Słusznie.Wyjątek – jak interes obcego Państwa jest zbieżny z naszym, wtedy mamy współpracę.

Asgard4444
Użytkownik

@easyrider
Taka dekleracja 11-stki miast to jawna zdrada. Nawet się nie kryją. Ludzie powinni wiedzieć jak zagłosować.

Raven777
Użytkownik

Wiesz jak to jest… Własne gówno spod siebie by mogli zeżreć…

Dianthus
Gość
Dianthus

Dokładnie tak. Powtórzę to, co już pisałam wcześniej: kto wziął swoje 30 srebrników, ten teraz musi się wykazać.

gieno
Gość
gieno

Ja podejrzewam taka strategie ze chca przegrac kazde kolejne wybory

test24
Gość
test24

Dociera do nich, że mogą przegrać, dlatego w desperacji chcą sprowadzić tu muzułmanów za wszelką cenę. Nawet jeśli za rok przegrają, to sprowadzonych dzikusów nie da się już tak łatwo usunąć.

czestmir
Gość
czestmir

@test24
Nie masz racji.Usunięcie będzie banalnie proste.Odpowiedni akt prawny i są wyłapywani.Mordy mają takie,że żaden się nie uchowa,nie mówię już o języku…Zaplanować logistycznie i …wydupczyć stad!
Mam jednak naszieję,że nie będzie to potrzebne,bo żadne parchy się tu nie pojawią…

rafa
Gość
rafa

Kase wzieli swoja droga, ale glownie to moco p……… polskich obywateli.
Jedyna obozy na terenie Polski powinny powstac tylko i wylacznie dla tych POwskich zdracow.

przemq
Użytkownik

Może to jest tak jak z ostatnimi wyborami, wiedzą że nie wygrają więc chcą narobić kłopotów następcą.

AntyHegemon
Użytkownik

Tacy Prezydenci polskich miast wywodzący się z PO powinni udać się do przykładowej Szwecji i zobaczyć jak wygląda teren, getto muzułmańskich imigrantów. Zresztą pewnie wiele by nie zobaczyli, gdyż kamienie rozwaliłyby im te tępe łby. No i to nie uchodźcy, tylko najeźdźcy. Normalni faceci bronili by swoje rodziny, kraje, odbudowywaliby… Czytaj więcej »

Patriota
Użytkownik

Nie muszą wcale jechać do Szwecji. W Lininie zaczynają się dziać podobne rzeczy a jest o wiele mniej tej islamskiej dziczy no i jest znacznie bliżej:
http://www.youtube.com/watch?v=L-qOcD0vTwY&t

Warto obejrzeć.

Pozdrawiam.

AntyHegemon
Użytkownik

@Patriota Znam tę sytuację z tego Linina i widziałem już ten film. Ja rozumiem strach, bo Ci ludzie – Czeczenii są bardzo niebezpieczni, ale zauważmy fakt, że Polacy tam mieszkający są bierni. Nie tak bierni i ciotowaci hak Szwedzi, ale jednak nie robią tego co trzeba. Skoro władza, policja nie… Czytaj więcej »

dontworry
Użytkownik

W cywilizowanych społeczeństwach monopol na użycie siły mają organy wykonawcze państwa. „Ulica” przemawia u dzikusów.
A nawet gdyby to jak technicznie mieliby coś zrobić? I kiedy, przecież ludzie chodzą do pracy, tu nie pakistan. Jak się chociażby umówić? Już za samo to grozi prokurator. To nie jest takie proste jak ustawka.

Asgard4444
Użytkownik
Asgard4444
Użytkownik

Dlatego mieszańcy powinni zrobić wszystko by pokazać swój problem światu i przebić się przez media isamozrądy peowskie.
Na końcu zostaje samoobrona.

AntyHegemon
Użytkownik

@dontworry Błędnie wnioskujesz w tym przypadku. Musisz zrozumieć, że nasza cywilizacja jest bardziej dzika i głupia niż islamska, bo pozwala na swe zniszczenie w imię chorych idei. Monopol władzy na użycie siły kończy się wtedy kiedy ona nie chce tej siły wyzwalać, by bronić swój lud – tak jak w… Czytaj więcej »

Mr. ??
Gość
Mr. ??

Dostali lub mają dostać duże pieniądze więc chcą wepchnąć nasprowadzać tego dziadostwo smile

Ruben
Gość
Ruben

Czyli przekaz jasny: w wyborach samorządowych nie głosujcie na PO, głosujcie na nas. Albo inna wypowiedź min. Błaszczaka: „jeżeli prezydent Gdańska sprowadzi imigrantów, złamie prawo”. Zaraz, zaraz !!! Co znaczy „jeżeli sprowadzi” ? Przecież nie chodzi o to, co będzie jak prezydent jakiegoś miasta, czy ktokolwiek inny sprowadzi migrantów, tylko… Czytaj więcej »

3 RAZY TAK - BÓG / HONOR / OJCZYZNA
Gość
3 RAZY TAK - BÓG / HONOR / OJCZYZNA

Pani Błaszczak, niestety smutna prawda jest taka że ameby i inne lemingi zagłosują na POKODOWCÓW, mialem wczoraj starcie z grupą takich ludzi, przyjaciol ktorych znam od 20 lat …. ja sam ich pięcioro – nie da się zadnymi racjonalnymi argumentami przetłumaczyć że to co oglądają w TVNie czy innych stacjach dość mocno… Czytaj więcej »

Asgard4444
Użytkownik

Dlatego PO w samorządach powinna przestać istnieć. Bruździjak Niemcy cały czas.

czestmir
Gość
czestmir

Tak!I zauważ,że te „ameby” to z reguły pedalskie typy.Jak przyjdzie co do czego,to sam napierdolisz tym pięciu :))Na ulicy te szmaty się nie liczą.Gdy zbraknie policji”ameby” do eksterminacji…

Lucekggyy
Gość
Lucekggyy

Jak qurwa. Chyba rzad decyduje a nie jakis podrzedny pajacyk

prawyobywatel
Użytkownik

Wydaje mi się, że ludzie zrozumieli problem najeźdźców i nie zagłosują na PO, Nowoczesną i PSL. Myślę, że samorządy będą „nasze”, obojętnie kto jak zagłosuje, czy na PiS czy na Kukiz czy na inną Prawicę (jeśli takowa jest).

erere
Gość
erere

podziekujmy powcom bo nikt na takich ,,dobroczyncow,, lokalnych spolecznosci nie zagosuje….papa i wypad z zajmowanych stanowisk

Everblast
Gość
Everblast
marju73
Gość
marju73

Dla przypomnienia.
„Wezwanie do przebudzenia” https://youtu.be/0wlYQ5wDM8M
„Monety masters”. https://youtu.be/_gFGxy3f2qc
Filmy bez ktòrych nie da się wytłumaczyć dzisiejszych zjawisk podboju Europy.
Na gruncie polskim twòrczość Henryka Pająka opisująca NWO.

Everblast
Gość
Everblast

Od pewnego czasu usiłuję wrzucić tutaj na forum link do petycji o odwołanie tych prezydentów miast. Petycja jest adresowana do prezydenta RP i premier. Ale NDIE.pl jakoś mi to konsekwentnie odrzuca..

MGR
Gość
MGR

Bardzo łagodnie to ujął. Tu chodzi o unicestwienie Europy tak naprawdę.

Vuk
Gość
Vuk

Ogarnijcie się prawaki!
Żadni uchodźcy tu nie chcą być pomimo usilnych starań PO-prezydencików,
Więc o co ten harmider?
Chociaż sam się dziwię,że sami podżynają gałąź ,na której siedzą

Violanta
Gość
Violanta

Właśnie. Zupełnie jakby miało nie być następnych wyborów. Przewrót jakiś szykują czy wojnę przewidują, podczas której powinno być jak najwięcej islamistów w Polsce?

Irene
Gość
Irene

Niekoniecznie wszyscy nie chca, sa i tacy, ktorzy dla allacha zrobia wszystko.

easyrider
Użytkownik

Chodzi o to lewaku, że PO-nowoczesne łajdactwo, chce tu ściągnąć tabuny kolorowych, bo tego od nich oczekuje oś Paryż-Berlin. Wola kolorowych nie ma tu nic do rzeczy, tak samo jak i obywateli RP. Poza tym eurokołchoz mając tu uległą wobec siebie władzę zmusi ją do tego by kolorowym wypłacać zasiłki… Czytaj więcej »

dontworry
Użytkownik

W Grecji też nie chcą być, a są w liczbie setek tysięcy. Wystarczy że kraje docelowe przymknęły drzwi. I co wtedy? Totalny brak wyobraźni. Ale częściowo cię rozumiem: takim argumentem sugerujesz jaki jesteś samokrytyczny i wymagający względem siebie, bo przecież ile nam brakuje do zachodu… Obudź się, zakompleksiony postępowy dobroduchu,… Czytaj więcej »