Aplikacja NDIE.PL w twoim smartfonie? To możliwe

Rok 2017 przyniesie nowe zmiany w działalności portalu. Czytelnicy, którzy czytają nas regularnie od 2013 r., doskonale widzą, że portal ciągle się rozwija i przechodzi nieustanną modernizację. Naszym kolejnym celem jest w pełni darmowa aplikacja mobilna.

Popularność smartfonów jest coraz większa, naszą witrynę z urządzeń mobilnych przegląda ok. 49% internautów. Wiele osób chce być na bieżąco z informacjami publikowanymi na stronie, dlatego zdecydowaliśmy się zacząć pracę w kierunku stworzenia prostej i intuicyjnej aplikacji.

Dodatkowym plusem takiego rozwiązania jest to, że nawet jeśli dosięgnie nas cenzura na Facebooku lub Twitterze, będzie można otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach prosto na swój smartfon.

Oczywiście taka aplikacja 'newsowa’ spełniająca nasze wymagania nie jest tanią rzeczą, na inwestycję trzeba przeznaczyć kilka tysięcy złotych, jednak uważamy, że jest to niezbędny krok w celu dalszego rozwoju. Aplikacja będzie dostępna na systemy Android oraz iOS. Nie przewidujemy jej na system Windows. Zapraszamy do kontaktu oraz prosimy o wsparcie finansowe naszej inicjatywy.

20 komentarz do “Aplikacja NDIE.PL w twoim smartfonie? To możliwe

        1. XzX
          Ja mam najprostszy model, co to ma oprogramowanie jak pierwsze Nokie to mam nadzieję, że mnie nie podsłuchują. A jeszcze mam w takim kokonie to się tam ciężko dźwięk przebija. Te „wszystko mające” mają też – jak mniemam – wszystkie nowinki z zakresu inwigilacji właściciela. Ostatnio przeczytałem, że są aplikacje podsłuchujące przez głośniki komputerowe. Przez głośniki.Dźwięk „leci” w odwrotnym kierunku. I albo odłączyć albo puścić coś by brzęczało bo kanał jednokierunkowy.

        2. Mój obecnie 4-letni iPhone 4s pod koniec kariery trzymał po 16 godzin przy intensywnym użytkowaniu, ale iOS 9 był zbyt dużym wyzwaniem. Obecny 6s, w wieku 3 tygodni, ledwo zbliża się do 12 godzin. Czym nowszy telefon tym większe nabijanie w balona klienta. Najlepsze były stare telefony bez OS; kiedy byłem bardzo młody miałem Ozeo, który trzymał z 250 godzin: dwa razy złamałem mu antenkę i raz stłukłem szybkę wyświetlacza. Te wszystkie naprawy nie kosztowały więcej niż 100 złotych. Ciekawe ile kosztuje wyświetlacz z 6s…?

          1. Ramsay Bolton
            Jak miałem Hammera (1.0) to potrafił wytrzymać na czuwaniu do 19 dni. Ale bateria wytrzymała do 2 lat. A oprogramowanie prymitywne, prostszego nie ma. Ale dobry na trudne warunki. Ogólnie te wytrzymałe najbardziej mi odpowiadają. Spadnie, utopisz a on nadal „żyje”. Nie martwisz się, że coś się stanie. Do internetu mam komputer a tu wystarczy do rozmów albo sms-ów

          2. Heh, nie wiedziałem, że jeszcze produkują taką technologię w dzisiejszych czasach smile Przeciwpancerny, wodoodporny, i to chyba prawdziwie wodoodporny bo Samsung S7 i iPhone 7 wytrzymują pod wodą 30 minut na głębokości metra (przynajmniej mają certyfikat). To ludzie nurkowali już z 6s i ocenia się jego wodoodporność na godzinę przy 15 metrach, ale nie ma certyfikatu wartego 300 złotych, jednak lepszy przedmiot bez papierka nie jest modny.

          1. Mam już go 5 lat i jak na razie nic się nie uszkodziło. Czasami się zawiesi jednak poza tym większych problemów z nim nie ma pomijając to, że system nie jest najlepszym jaki może być.

          2. ja mam juz z kolei chyba 5tel z noki z windows phone. nawet nie myśle zeby na androidzie działać

  1. Jak to jest że na komputerze jakoś wszystko jest z reguły do zrealizowania przez przeglądarkę, a na smartfonie to już nie, bo „konieczna jest aplikacja”? Chodzi o grzebanie ludziom w telefonach (w końcu na dzień dzisiejszy z czyjegoś telefonu z reguły można wyciagnąć dużo więcej „ciekawych” rzeczy niz z jego komputera)?

    1. Komputer: duży ekran, precyzyjna mysz, fizyczna klawiatura, wysoka wydajność, wielozadaniowość, zazwyczaj szybkie łącze bez limitów danych
      Smartphone: Mały ekranik, mało precyzyjny ekran dotykowy, ekranowa klawiatura, dość niska wydajność, obsługa jednocześnie jednej aplikacji, internet z limitami
      Na komputerze lepiej sprawdza się przeglądarka internetowa, pomimo tego że jest mało optymalna jeśli chodzi o wydajność czy sterowanie, ale nie trzeba zaśmiecać dysku setką aplikacji. Na smarfonie lepiej sprawdzają się wyspecjalizowane aplikacje, bo uniwersalna przeglądarka jest zasobożerna i mało wygodna.
      Na PC też nie wszystko warto realizować w przeglądarce, np Spotify, wg. mnie lepiej sprawdza się jako normalny odtwarzacz w formie aplikacji, niż w przeglądarce.
      A możliwość zbierania danych to swoją drogą, w komputerze nie ma aż tyle czujników i nie nosi się go wszędzie ze sobą. Do tego w urządzeniach mobilnych wszystko jest poukładane i wiadomo gdzie szukać jakich danych, na komputerze to użytkownik układa.

Dodaj komentarz