Dżihadysta skacze z radości po wylosowaniu go na zamachowca (WIDEO)

Państwo Islamskie publikuje film propagandowy, na którym widać dżihadystę, który skacze z radości po wylosowaniu go na zamachowca. Film jest rozpowszechniony przez internautów na Twitterze.

Krótki film propagandowy przedstawia dwóch dżihadystów z wypranymi mózgami, którzy walczą o to, kto ma się wysadzić w samochodzie pułapce, gdy jeden z nich wie, że to on może przeprowadzić zamach, skacze z radości i obściskuje się z innymi.

To tacy dżihadyści wędrują do Europy, udając uchodźców na podrobionych paszportach, kwestią czasu jest, kiedy nastąpi kolejny zamach. Poniżej nagranie wideo:

64 komentarz do “Dżihadysta skacze z radości po wylosowaniu go na zamachowca (WIDEO)

  1. Zara mnie redakcja przepuści filma, gdzie muzułmanka wyjaśnia, że to nie są żadne dziewice, bo to błąd w tłumaczeniu – chodzi tak naprawdę o RODZYNKI grin
   Nie powiedziała już jednak, czy z tą paczką rodzynek od Allaha można kopulować, czy to się tylko je.

  1. Szanowna, Droga Redakcjo !!
   Zwracam sie po raz kolejny…
   „Dżihadysta skacze z radości po wylosowaniu go na zamachowca (WIDEO)”, ogladam wideo i…..
   Okazuje sie , ze to Video jest znane przynajmniej od pazdziernika 2016!!!!!!!
   Jesli Panstwo chcecie naprawde kilka prawdziwych news miec, to zapraszam do kontaktu, mam filmy nie tylko z Syrii ale przede wszystkim z Niemiec gdzie obecnie mieszkam.
   Prosze o podawanie NOWYM WIADOMOSCI I FILMOW, a jesli nie to jak pisalam , chetnie podziele sie swoimi filmami i zdjeciami.

 1. Taką to kulturę i tradycję zaprosiła sobie prywatnie Angela M z „dworem”. Tylko dlaczego tzw. statystyczni zawsze ponoszą koszty (często najwyższe) czyjegoś prywatnego zaproszenia? Dzicz to dzicz w łbach tylko koran z morderczą ideologią, na nic więcej nie ma miejsca

     1. Ano od wtedy kiedy na antenie TVP Pan BLaszczak powiedzial:
      „Moze byc tak, ze bedziemy musieli stworzyc tak zwane obozy dla tak zwanych uchodzcow”. Bylo o tym tutaj na portalu tez.

     2. Od czasu gdy jest coraz więcej brązowych bykowatych muslimów nawet na zadupiach a gnoje z PIS siedzą cicho i udają że nic się nie dzieje ! Nikt mi nie wmówi że opaleńcy na zadupiach to jacyś biznesmeni albo turyści , na zadupiach rozlokowuje się nielegalnych imigrantów/terrorystów !

 2. Biedny uchodźca. Widać jak rozpacza, że musi opuścić rodzinne strony, w których tak go prześladują. We wniosku o azyl powinien wyraźnie wskazać to jako argument. Przy odrobinie szczęścia, wraz z azylem dostanie prawo jazdy na ciężarówkę na wskazane nazwisko i ciężarówkę do uciekania przed rasistami oraz karabinek do obrony przed rasizmem, wraz z zapasem amunicji.

 3. Proponuję tak. Wsiada do samochodu na pustyni (mają ich tam chyba dużo) i sam się wysadza. Inne opcje to wysadzenie siebie wśród tych innych poje.ów lub – co teraz modne chyba – rozjechanie tymże samochodem współwyznawców z bąbką na koniec (tak dla rozrywkowego finału)

 4. jednym z przykładów potwierdzających prymitywizm i prostactwo islamu jest to w jaki sposób reguluje on podejście do zwierząt i które zwierzęta uznaje za nieczyste. Myślę że można to wykorzystać skutecznie przeciwko nim, mam na myśli „nieczyste” psy (szczególnie czarne) i świnie.

  1. Psy
  Czarne psy są uznawane za wcielenie szatana.
  cytaty z tego artykułu
  http://pl.blastingnews.com/swiat/2015/10/nie-obrazaj-uczuc-muzulmanow-poznaj-nieczyste-zwierzeta-00618365.html

  „Psy są dla muzułmanina nieczyste do tego stopnia, że cokolwiek pies poliże, to należy niezwłocznie siedem razy umyć, ale najpierw najlepiej posypać ziemią. Muzułmanin nie trzyma psa w domu, bo naraziłby się na omijanie jego domu przez anioły”

  „Hadisy zawierają nawet pouczenie, że jeśli przed modlącym się muzułmaninem w odległości bliższej, niż dorzuciłby on kamieniem, przejdzie pies, wówczas jego modlitwa jest nieważna.”

  2. Świnie:
  o tym jak wykorzystuje tłuszcz wieprzowy Izrael w tym artykule, warto przeczytać:

  http://www.tokfm.pl/blogi/zboralski/2013/03/o_tym_jak_ludzie_w_izraelu_poradzili_sobie_z_islamskimi_terrorystamisamobojcami_bez_angazowania_sie_w_to_wojska/1

 5. Szanowna, Droga Redakcjo !!
  Zwracam sie po raz kolejny…
  „Dżihadysta skacze z radości po wylosowaniu go na zamachowca (WIDEO)”, ogladam wideo i…..
  Okazuje sie , ze to Video jest znane przynajmniej od pazdziernika 2016!!!!!!!
  Jesli Panstwo chcecie naprawde kilka prawdziwych news miec, to zapraszam do kontaktu, mam filmy nie tylko z Syrii ale przede wszystkim z Niemiec gdzie obecnie mieszkam.
  Prosze o podawanie NOWYM WIADOMOSCI I FILMOW, a jesli nie to jak pisalam , chetnie podziele sie swoimi filmami i zdjeciami.

   1. Szanowna Redakcji,
    prosze nie usuwac linka. To link do strony na ktorej dzihadysci groza Hiszpanom i hiszpanskim chrzescijanom.
    Jak juz wczesniej mowilam, moglaby sie Redakcja postarac o prawdziwe niusy np. jak moj link z dnia dzisiejszego.
    Ponadto proponowalam Redakcji publicznie wspolprace w zakresie dostarczania nowych materialow, aby strona byla aktualna i dawala przynajmniej 99% pewnosci, ze artykuly tu zamieszczane sa AUTENTYCZNE!!

Dodaj komentarz