Francuska policja ucieka przed imigrantami. Jest nagranie wideo

Na przedmieściach Paryża nie ustają zamieszki. Policja nie jest w stanie zaprowadzić porządku. W sieci pojawiły się nagrania wideo ukazujące radiowóz uciekający przed dużą grupą imigrantów.

Zamieszki we Francji wybuchły po tym, jak patrol policji został oskarżony o pobicie i gwałt na 22-letnim czarnoskórym imigrancie. Policja zatrzymała mężczyznę w ramach akcji wymierzonej w dilerów narkotyków.

Sytuacja od tamtego wydarzenia nie została opanowana. O całym wydarzeniu pisaliśmy na łamach naszego portalu dwukrotnie. Uczestnicy zamieszek podpalają samochody, niszczą witryny sklepów i przystanki.

Strach francuskiej policji

Nie powinno dziwić, że sytuacja nie jest opanowana, bowiem w sieci ukazują się nagrania wideo z udziałem francuskich funkcjonariuszy, które pokazują, że w starciu z szalejącym tłumem imigrantów są bezradni i są zmuszani do ucieczki.

92 komentarz do “Francuska policja ucieka przed imigrantami. Jest nagranie wideo

  1. Tez podziwiam kunszt jazdy tego francuskiego policaja ,bo grzac na wstecznym nie jest tak latwo!Czy w ogole istnieja statystyki mowice o tym ,ktory samochod jest najszybszy na wstecznym?
   P.S. O samym incydencie nie warto nawet meczyc klawiszy ,degrengolada zabojadow jest juz nie do strawienia!

   1. No dokładnie. Testowałem kiedyś na starym lotnisku ciśnięcie na maxa na wstecznym ale zawsze prędzej czy później wpadałem w poślizg. Wydaje mi się że oni przechodzą aktualnie szkolenia o tematyce: „Jak skutecznie spierdalać przed pastowanymi aby nie być posądzonym o rasizm, ksenofobie itd itd itd.”

   2. Mysle ze niedlugo takie testy powstana, potrzeba chwili to wymusi, tylko czekac jak w TopGear beda sie pojawialy okrazenia na torze na wstecznym , nauka jazdy tez napewno bedzie kladla tam niedlugo na to duzy nacisk zeby sprawnie zawracac z wstecznego, na recznym itp.

    1. Swietne. Wlasnie poprawiles mi humor na wieczor, dziekuje.
     Odwiedzam stronke juz dluzszy czas, ale dopiero dzisiaj postanowilam napisac komentarz, co prawda do komentarza…Moze z czasem tez bede wyrazala swoje zdanie..

  1. Tylko właśnie dokąd? To kraj Francuzów, a oddają go walkowerem. To pokazuje , że i tak w pewnym momencie staną przed ścianą, a to nauczka dla nas. Polak mądry PRZED szkodą tym razem. Martwi tylko niekontrolowany napływ Ukraińców.
   W takiej sytuacji – jak we Francji – ściąga się wojsko i ostrą amunicją wprowadza się szybko porządek.
   Zachowanie franciskiej policji a może raczej włądzy ośmiela do kolejnych ataków.
   Przy okazji polecam dla początkujących przeciwników islamizacji stronę Roberta Spencera i jego książkę
   https://www.jihadwatch.org/
   Ostanio pan Stanisław Krajski wydał tytuł o początku islamziacji Polski.
   Tytuł „Mój sąsiad islamista” też godny polecenia.
   „Wojny w naszych miastach” nigdzie raczej nie dostaniemy ze względu, że tytył objęto w Niemczech cenzurą.

   1. Tam jest stan wyjatkowy przypominam, za chwile bedzie wojna domowa, to nie uniknione, ich tam jest juz ok 30% oni sie nie dadza stamtad po dobroci wyrzucic z powrotem do Afryki. Wpuscili konia trojanskiego i teraz trzeba bedzie walczyc o wlasny dom i rodziny

   2. uwierz mi pracuję z ukraińcami i to są ludzie (niestety) często lepsi od polaków. Mamy dwie hale produkcyjne. Jedna z Polakami druga z Ukraincami. Ukraincy ZAWSZE pomogą a Polki ZAWSZE robią złośliwie. W moim dziale (kadra zarządzająca) jest 10 osób z Polski i 2 ukraińców. Z przerażeniem zorientowałem się że tylko na ukraińcach mogę polegać bo polacy zastanawiają się jak tylko nogę podłożyć i upokorzyć przed dyrekcją smile

    Kolejna sprawa. Ukraińcy CHCĄ się uczyć polskiego i żyć z nami w zgodzie. Dlatego Ukraińcom mówię tak mimo moich skrajnych poglądów i mimo historii

  2. W Polsce tych liberalnych c*p nie chcemy nawet jeśli by mieli pieniądze ze sobą przywieść, więc niech tu nie przyjeżdżają jak się wojna domowa zacznie u nich na dobre. Taka mniejszość w kraju to tylko by nam problemów przysporzyła w przyszłości.

    1. @J-IIISobieski
     Arabowie to też problem, ale zobacz ilu jest już u nas ludzi, którzy zaznaczam świadomie wspierają ten proces mieszania. Oni naprawdę wierzą , że to konieczne. Czysty obłęd.

     1. Mieszanie genów jest konieczne, ale kurw.. bez przesady
      ok europa była dosyć hermetyczna a raczej poszczególne kraje. Więc zmienili politykę w tej kwestii ale wybrali najgorsza mozliwa opcję, i to nie ze względu na rasę.
      Żeby zmieszać geny by móc swobodnie i bez genetycznych problemów w przyszłości się rozmnażać wystarczy tak na prawdę mieszanie się wewnątrz danego kraju ale zwiększajac odległości, tj nei szukac partnerki partnera w swoim miescie czy najbliższym ale ruszyć tyłek dalej
      lub do innego kraju europejskiego….

      Problemem jest to że możemy się rozmnażać w zbyt ciasnym gronie na terenie wsi czy miasta, po prostu trzeba świeżej krwi niespokrewnionej z nami na przestrzeni 10 pokoleń powiedzmy
      (lepiej niech jakiś genetyk się wypowie co i jak bo ja mimo chęci wiedzy nie mam )

      Więc w pewnym sensie chęć takiego genetycznego mieszania ras i narodów jest jak najbardziej dobra dla przetrwania gatunku (przynajmniej według aktualnej wiedzy naukowców i lekarzy oraz genetyków)

      Problem w tym że wybrali do tego mieszania ludność islamską
      Islam jest tu kluczowym problemem nie ze względu na całą wiarę ale na dosłownie jeden jej element

      Mianowice Islam zezwala na kazirodztwo, ludzie z krajów gdzie panuje islam, byli są i będą od nasz głupsi, mniej inteligentni
      właśnie ze względu na wady ich genów wynikające ze związków kazirodczych

      tam jest powszechne wydawanie córki za kuzyna ojca matki czy nawet brata matki czy ojca, islam nie widzi w tym nic zlego
      a nauka mowi coś innego
      ze właśnie coś takiego niszczy ludzkie geny doprowadza do tego ze inteligencja spada bardzo u takiego potomstwa
      tworzą się w kolejnych pokoleniach deformacje wynikajace z kazirodztwa.
      To jest kluczowy błąd w myśleniu lewaków, no ale oni też chca by np brat z siostra na legalu dzieci plodzili….

     2. A wystarczyło by rozwiniecie wszytkich europejskich krajow do jednakowego poziomu finansowego
      podzielic wszytkie hgalezie przemyslu tak aby kazdy kraj zarabial tyle samo wydawal tyle samo
      wesprzec rodzine zarobkami tak by ludzi bylo stac na dzieci
      sami bedziemy je wtedy robic wiedzac ze nas na to stac wiedzac ze nie tracimy szans na godne zycie itd
      no ale to wymagalo by wyeliminowanie bogaczy i biedoty a gwarantujac rozwoj spoleczenstwa technologi zycia
      Ale bogacz nie zgodzi sie na to by stracic kilka zer w wyplacie po to by cala europa zyla w swiecie idealnym
      ale niestety bez takiego poswiecenia nie da sie stworzyc dobrobytu dla kazdego i szansy na utrzymanie populacji

 1. A jedynym problemem wszelkiej maści lewicy jest jak połączyć siły, żeby nie dopuścić Le Pen do władzy. Niedługo największym hitem eksportowym Francji będą policyjne samochody z jednym przednim i z pięcioma wstecznymi biegami. Importerzy w Szwecji i Germanii już się zapisują w kolejce.

 2. Dobrze że to był francuski radiowóz i miał pięć biegów wstecznych… A tak na poważnie to widać do czego prowadzi ich polityka. Przypominam że po serii zamachów policjanci dostali broń długą, która jak widać się marnuje. Wzięli by kilku pierwszych poczestowali olowiem to zaraz by się okazało jakie jajca reszta ma. Jak się utnie głowę to ciało pada. Widać w kolebce gilotyny dawno o tym zapomnieli…

  1. Broń powiadasz. Niedługo na aukcjach internetowych, będzie można kupić tę broń z dopiskiem: „Nie strzelany, raz upuszczony”. W czasie II WŚ, Francuzi pokazali, do czego im broń potrzebna.

 3. Jest taki kawał,że czołgi francuskie miały 6 biegów do przodu i 4 do tyłu,żeby szybko wiać !!!
  Gdzie są pozostałe oddziały do pomocy w tym kraiku kankana,którego okupantowi tańczyli !!!

 4. Wybaczcie, że się powtórzę, ale wydaje mi się, że to jest właściwe miejsce żeby napisać jeszcze raz to, co napisałam pod informacją o pobiciu przez nachodźców policjantów w Szwecji.
  Totalny brak poszanowania dla władzy i instytucji państwowych przez nielegalnych imigrantów jest czymś, czego Europa nie może zrozumieć. Nie mieści się to w standardach naszego myślenia.
  Specjalista ds bliskowschodnich, dr Wojciech Szewko wyjaśniał kiedyś dlaczego tak się dzieje. Najeźdźcy z Afryki i Azji przybywają z terenów, gdzie szacunek dla instytucji państwa w naszym rozumieniu, zupełnie nie istnieje. Funkcjonują tam głownie systemy plemienne, a policjant – jako przedstawiciel władzy – jest kimś kogo, w zależności od sytuacji, albo się przekupuje, albo okalecza, albo po prostu zabija.
  To by wyjaśniało dlaczego tak wielkie problemy mają z nimi nie tylko państwa słabe jak Szwecja, ale także Francja, a nawet uporządkowane do niedawna Niemcy.
  Europejczycy, Amerykanie etc. traktują państwo jako dobro nadrzędne, więc są gotowi do dobrowolnych samoograniczeń w imię ogólnego porządku. Nachodźcy rozumieją tylko prawo silniejszego, dlatego jedyny ustrój, który tam się sprawdza to totalitarny reżim. Czego koronnym dowodem jest „arabska wiosna” po zlikwidowaniu Kadafiego, Mubaraka i Husajna.

   1. „arabska wiosna” jest właśnie efektem mentalności plemiennej. Po upadku Kadafiego czy Husajna, w Libii i Iraku rozpadły się struktury państwowe i rozpoczął exodus Afryki do Europy. Przypomnę tylko, że Kadafi miał podpisane umowy z rządem włoskim na powstrzymywanie imigracji z Libii do Europy.

    1. Libia za Kaddafiego powstrzymywała imigrację do Europy z państw czarnej Afryki poprzez przyjmowanie tych ludzi do pracy we własnej gospodarce. Możliwość dobrze płatnej pracy i w ogóle pracy zarobkowej w Libii powodowała małe zainteresowanie exodusem do Europy wśród obywateli ościennych krajów czarnej Afryki. Wszystko to zmieniło się po zbrojnej interwencji NATO i obaleniu Kaddafiego w 2011 roku.

  1. Niekoniecznie totalitarne ale na pewno autorytarne. Zupełnie nie sprawdza się tam liberalna demokracja importowana z Zachodu ze swoim rozumieniem wolności i praw człowieka. Narody afrykańskie i azjatyckie znajdujące się pod wpływem religii islamu nie funkcjonują prawidłowo w połączeniu z tego typu demokracją. Co najwyżej mogą być elementy demokracji łączone na różny sposób z autokratycznymi formami opartymi o np. silną władzę zbudowaną na autorytecie przywódców religijnych jak np w Iranie. Chociaż Persowie to nie Arabowie i stanowią pewien wyjątek w tamtym obszarze.
   Kaddafi, Husajn, Asad, Mubarak i Ben Ali rządzili twardą ręką trzymając za pysk społeczeństwa ale i też dając swoim obywatelom wiele różnych dobrodziejstw cywilizacji materialnej w tym gwarantując dostęp do bezpłatnej edukacji i opieki zdrowotnej. Dawali też poczucie ogólnego bezpieczeństwa, stabilizacji politycznej, rozwoju państwa i pokojowego współżycia pomiędzy różnymi grupami etnicznymi, religijnymi i plemiennymi. To wszystko kosztem braku lub znacznego ograniczania wolności słowa i pluralizmu politycznego. Ale te ostatnie są najmniej potrzebne ludziom w tamtej części świata. Poza tym wszyscy oni byli zwolennikami świeckiej formy państwa ostro zwalczając ekstremistów islamskich.

 5. a teraz wyobraźmy sobie francuskich studentów, którzy protestują przed kolejną podwyżką czesnego na studia…jeśli potrafimy…

  I co zobaczymy? ODWAŻNYCH POLICJANTÓW, którzy skutecznie potrafią rozpędzić tłum młodocianych rodowitych francuzów, pałki w użyciu, gaz łzawiący, specjalne pojazdy policyjne do rozpędzania manifestacji…

  A tutaj w starciu z dzikusami widzimy bezradne cioty, które na wstecznym zapierd…. jak na torze formuły 1.

  Ale czy nie podobnie dzieje się w Niemczech i Szwecji? Kiedyś była informacja jak bezradni są w kontaktach z „uchodźcami”, którzy mogą ich bezkarnie obrażać dzięki germańskiej kanclerzycy, która gotuje piekło swoim rodakom.

  Niezłe jaja się dzieją w Europie. I idzie ku gorszemu, dzikusów coraz więcej, policji i wojska coraz mniej… Dokąd Europo zmierzasz?

  1. Pamiętaj, że mimo wszystko Policjanci, to też ludzie. Posiadają żony, dzieci rodziny. A rozkazy, przychodzą z góry. A góra, to przedłużenie ręki polityków. Wcale im się nie dziwię, że spieprzają. Uderzysz gówno – odpowiesz za „człowieka”.

   1. @YoYo Kiedyś na ten temat pisałem. Tak, to też są ludzie , ludzie którzy dla pensji w takiej Holandii czy Francji , przyjdą i będą cię straszyć i pouczać jak to źle jest kiedy piszesz na Facebooku coś złego na „biednych uchodźców” …. Jak dla mnie to „uchodźcy” to dla nich młotek , a teraz biali rdzenni mieszkańcy europy powinni zacząć ganiać i tłuc ich jako kowadło. Bo patrząc na to wszystko Policja w zachodniej europie przestała być potrzebna, nie broni przed zagrożeniami , nie działa dla obywateli , co więcej … po prostu szkodzi wykonując rozkazy zniewieściałych lub przepłaconych przełożonych.

  2. Dzikusow coraz wiecej, zgoda.

   Obawiam sie, ze bedzie ich za niedlugo wiecej w policji i wojsku w krajach ue.
   Niemcy tego na ten przyklad bardzo chca.

   A wtedy mozna sobie wyobrazic wszelkie mozliwe scenaria, dla nas Europejczykow.

   Inna sprawa, ze bedzie ich coraz wiecej w szkolach, uczelniach, partiach, parlamentach ….itd, itd. I wtedy przeforsuja ichnie zrozumienie „demokracji”.
   Ale to jeszcze do tych rzadzacych nie dociera ?!

  3. bo wiedza ze dzikusy sa nie zaczipowane , nie maja kredytow studenckich czy hipotecznych wiec nie maja nic do stracenia , najlatwiej jest napierdalac ludzi ktorzy maja cos do stracenia, proste. Wpuscilismy dzicz do Europy ktorej nie da sie opanowac, ci ludzie sa tak zdeterminowani ze zrobia wszystko zeby nas wydoic do cna a gdy juz niebedzie komu pracowac zrobia tu druga afryke ….

 6. nasuwa się pytanie, czy nie mogli nacisnąć gaz do dechy i kilku ciapaków rozjechać? można to by było uznać za obronę konieczną, sorki zapomniałem, 30-lat musieliby się tłumaczyć, czy nie mogli ominąć ciapaków bokiem

 7. A ja się francuskim policjantom nie dziwie!Przecież widzieli w telewizji jak Francuski Prezydent[co prawda mason] sklada przy szpitalnym łóżku hołdy dilerowi narkotyków i krytykuje publicznie własną policje.I nawet szeregowi policjanci już wiedzą kto jest u nich najważniejszy.

 8. Nie ma to jak Francja, ch……a Europejska gdzie policja ucieka przed bandytami,
  W polsko języcznych mediach lewacy mówią że Węgry to mało znaczący kraj administracja D. Trumpa jest zinfiltrowana przez rosyjskich agentów
  a UE jest takie wspaniałe tylko nikt nie powie co się dzieje w Paryżu, Malmo …
  smile smile

 9. Ktoś coś wie czy dalej tam zadymy trwają? Coś mi się wydaje, że jak Dzień X się zacznie a wg. teorii ma się zacząć 13/17 Maja więc poczekamy zobaczymy, to raczej nie dadzą rady i poddadzą kraj bez wystrzału muslimom … Podobnie Niemiaszki i Szwedzi.

  1. COs w tym jest, ducha walki maja nadal takiego jak w czasie II wojny swiatowej …. cale szczescie ze nie mamy ich tuz za zachodnia granica, aczkolwiek Niemcy tez sa skrajnie rozmiekczeni i nachodzctwo przjdzie po nich jak czołg po slimaku gdy przyjdzie co do czego … wiec nie ma sie co cieszyc, wojna jest nie unikniona bo ci ludzie sami nie wroca do domu ….

 10. Scenariusz niemal identyczny jak z Londynu sprzed 3,5 roku tyle , że tam było jeszcze grubiej . Police kropneła uciekajacego dilera , a czarnuchy , pastowani i niestety jakiś procent białych obszarpańców zrobiła prawdziwy dym , który przeniósł sie na inne dzielnice stolicy , a później nawet na inne miasta . Ale z jakiego powodu debilno – liberalni zlewacy mają wyciągać jakiekolwiek wnioski ? Przecież na stanowiskach jest im tak baaardzo dobrze . Ciągle włąśnie ich ogłupiałe społeczeństwo wybiera , więc – psy szczekają , a karawana jedzie sobie dalej .

  1. Ci biali obszarpańcy plądrujący, rabujący i podpalający razem z pakolami, bengalami, ciapakami i czarnuchami to byli nawiedzeni lewacy, zapijaczeni anarchiści, skłotersi, lumpy, narkomani, kryminaliści i tym podobne szumowiny społeczne.

 11. Po raz kolejny pytam: gdzie wojsko z ostrą amunicją? Chyba we Francji nadal obowiązuje stan wyjątkowy (czy coś w tym rodzaju), to dlaczego nikt nie wyda rozkazu do uspokojenia dziczy? No i tu leży problem. Do francuskiej policji to powinni przyjmować samobójców, bo przecież nie mogą nic zrobić. Zrobili nalot na dilerów narkotyków i dzicz myśli, że ma podstawę do rozrób – jak zwykle. Po co w ogóle dają policjantom francuskim „sprzęt” skoro nie mogą go użyć a przestępcy mogą im zawsze zabrać, bo inaaaczej?…będzie znowu oskarżenie o „gwałt” albo coś innego? No i tak dzicz wykorzystuje prawo europejskie, a w rdzennych Europejczyków uderza. Politycy milczą, potępiają działania policji a dzicz wprowadza swoje dzikie obyczaje z czarnego lądu. To chore! I to się dzieje prawie w całej Europie! Tubylcom coraz bardziej zaciska się pętlę na szyi a dziczy wszystko wolno bo nic im nie grozi, a za wszystko zapłaci europejski podatnik. To od dawna obliczone na zniszczenie Europy i Europejczyków o czym każdy statystyczny doskonale wie!

 12. ( Z perspektywy wygodnego fotela ) – Jazde na wstecznym żabojady mają dobrze opanowaną jeszcze od czasów wojny . Tradycja i doświadczenie w tym manewrze bardzo się im przydadzą bo zapowiada się niekończąca sie bitwa z najeżdżcami i ich przyszłymi pokoleniami bo pewne jak amen w pacierzu , że na pewno będą rośli w siłę ! Któryś to już raz piszę , że my dzieki trzeźwemu umysłowi ( no przynajmniej w większości i przynajmniej w tej kwestii ) jesteśmy w komfortowej sytuacji i możemy tylko pokibicować , a z mojej strony jeszcze bez współczucia . Dlaczego ? Bo za głupote i bezkresną naiwność trzeba kiedyś zapłacić . I żeby było mało to ta swoista opłata z roku na rok będzie coraz wyższa .

 13. Sobie wyobrażam że nagle następuje godzina 0 i na ulicę wychodzi nie 100 czy 200 ale setki tysięcy tych brudasów i ile ludzi wówczas ginie z zaskoczenia kiedy służby nie są w stanie Cię obronić

  1. Nie wiem co się musi stać, żeby zachodnie społeczeństwa się obudziły? Wieża Eiffla ma runąć? Luwr ma zostać zrównany z ziemią? A może znowu spłonąć Reichstag? To już przekracza wszelkie granice głupoty albo zdrady. Jak dobrze pójdzie to Polska i parę innych krajów obok nas będzie ostatnim bastionem Europy. Zachód jako taki przestanie istnieć, więc będziemy musieli liczyć na siebie, żeby stawić czoło kolorowej hordzie… Ciekawych czasów żeśmy dożyli.

Dodaj komentarz