Groteskowa demonstracja Somalijczyków w Wiesbaden

51
Demonstracja Somalijczyków za „prawem do migracji” w Wiesbaden. Na plakacie widać hasło „ludziom z Somalii umożliwić naturalizację”

We wtorek 3 września około 100 uchodźców protestowało w Wiesbaden przeciwko deportacjom. Demonstracja przeszła oczywiście koło budynku w którym biura ma frakcja poselska Alternatywy dla Niemiec w landtagu Hesji. Z biur frakcji sfilmowano tą farsę.

Powodem demonstracji były odrzucane wnioski o azyl, Somalijczycy nie zadawalają się statusem czasowego uchodźcy. Na czele pochodu szli mężczyźni krzycząc głośno:
„prawo do migracji”. Na plakacie niesionym przez panią w modnej burce widać napis „ludziom z Somalii umożliwić naturalizację” (Menschen aus Somalia die Einbürgerung ermöglichen).
W Somalii mieszka 11 milionów ludzi, szacunkowo do 14 milionów. Według woli demonstrantów wszyscy powini przyjechać zgodnie z prawem do migracji do Niemiec i po przybyciu natychmiast uzyskać niemieckie obywatelstwo.

Za mężczyzami szły kobiety w burkach pchające wózki z dziećmi. Dzieci te są już urodzone w Niemczech, po urodzeniu rodzina jest trzy lata chroniona przed deportacją, w tym czasie rodzi się drugie dziecko, po urodzeniu rodzina jest trzy lata chroniona przed deportacją, w tym czasie rodzi się trzecie dziecko, po urodzeniu rodzina jest trzy lata chroniona przed deportacją, w tym czasie rodzi się czwarte dziecko, po urodzeniu rodzina jest trzy lata chroniona przed deportacją, w tym czasie rodzi się piąte dziecko, po urodzeniu rodzina jest trzy lata chroniona przed deportacją, po urodzeniu …

Rodzina dostaje stały pobyt, przy odrobinie szczęścia domek jednorodzinny, pieniądze na meble, lodówkę, pralkę, elektryczną suszarkę na pranie. Niemieckie rodziny ze średnim dochodem musiałyby np. w Monachium lub Hamburgu itd. oszczędzać 200 lub więcej lat by kupić zwykły domek jednorodzinny w zabudowie szeregowej.

 

Somalischer Demonstrationszug in Wiesbaden

Somalier demonstrieren lautstark in Wiesbaden!Heute Mittag demonstrierten vor unseren AfD Büros in Wiesbaden mehrere somalische Männer und forderten ihr sogenanntes "Recht auf Migration" ein. Ihre Frauen und Kinder liefen vollverschleiert nebenher.Wer Somalia nach Deutschland holt, rettet nicht Somalia, sondern wird zu Somalia!

Opublikowany przez Dimitri Schulz MdL Wtorek, 3 września 2019

 

51
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
13 Comment threads
38 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
22 Comment authors
paolotornado147bkkkkbkkkkTancred Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Karbulot
Użytkownik

Niemców jest 80 milionów. Pomińmy obecnych nierobów, starców i dzieci, to pracujących Niemców jest może z 30 milionów. Oni chcą, żeby pozwolić przyjechać 14 milionom czarnych nierobów z Somalii, a to znaczy że każdy Niemiec musi dodatkowo zapierdalać na pół czarnucha. Swój kraj Somalijczycy rozjebali, to teraz chcą, aby inne… Czytaj więcej »

Archer
Użytkownik

Imigranci ubogaca nas kulturowo, beda pracowac i placic podatki.

Angela Merkel

bkkkk
Gość
bkkkk

Angela Merkel: Imigranci ubogacą nas kulturowo, będą pracować i płacić podatki.
Gildia Błaznów: Honorowe członkostwo jej!

Daga
Użytkownik

My cały czas psioczymy na skutki emigrantów, a nie na przyczyny. A przyczyną jest tzw. naród wybrany i z nim trzeba walczyć. Niestety w sytuacji Europy totalnie koszernej nic nie zrobimy, póki co stawia się okoniem Rosja zabraniając zboczencom parad ulicznych. I zabrania jeszcze adopcji rosyjskich dzieci przez pedałów i… Czytaj więcej »

bkkkk
Gość
bkkkk

Dago, prawo to jedno, a chęć stosowania go to drugie. U nas też nielegalne przekraczanie granicy jest przestępstwem. Chyba w większości krajów tak jest. No, ale „nagle” jacyś alieni zaczęli se hasać po Europie i wobec nich nikt tego prawa NIE EGZEKWUJE. naród wybrany, powiadasz? Kto wie czy nie masz… Czytaj więcej »

Annag
Gość
Annag

spokojnie sobie do nas nadciągają każdego dnia- przeleć się po śródmieściu W-wy czy po Ursynowie to Ci się ciemno w oczach zrobi…

paolo
Gość
paolo

Swieta prawda,wrog nie jest tam gdzie nam wmawiaja

Annag
Gość
Annag

..hej…zajrzyj na Taborowa w W-wie to zobaczysz podobne widoki pzdr..

El-Raton
Użytkownik

Karbulot – w samym 2018, wg. danych statystycznych wyemigrowalo z Niemiec przeszlo milion osob, w tym wielu milionerow i wlascicieli firm. Wielu tych Niemcow, ktorzy gnebieni podatkami opuszczaja swoj kraj jeszcze wyjedzie. Odpowiedz sobie na pytanie, kto zostanie.

https://de.statista.com/statistik/daten/studie/157440/umfrage/auswanderung-aus-deutschland/

Gal Anonim
Gość
Gal Anonim

Gdyby ktoś naszym dziadkom czy pradziadkom którzy walczyli przeciwko Niemcom podczas 1 i 2 wojny światowej powiedział,że Polacy rady Niemcom nie dadzą bo, są źle uzbrojeni,jest ich mniej i dodatkowo walczą z Ruskimi to może i by Polacy uwierzyli,ale gdyby tamtym Polakom z tamtego okresu powiedzieć,że za 100 lat murzyńska… Czytaj więcej »

kowalski
Gość
kowalski

Groteskowa to jest niezwykle spolegliwa wobec afro-azjatyckiego desantu postawa struktur wladz w Zachodniej UE.Groteskowe jest to zachwalanie stanu jak to 30% tzw, „uciekinierów” po 3 latach pobytu np. w Niemczech zechciało podjąć jakąkolwiek pracę .Prace zresztą najczęściej pozorowana i nieproduktywną bo finansowaną przez europejskich podatników.Zachowanie tych afro-imigrantów jest natomiast calkowicie… Czytaj więcej »

Dawid
Gość
Dawid

Bardzo trafnie, somalijczycy z ich małymi główkami wielkości pięści, bardziej cofnięci są tylko papuasi. Oni żywią się słabością Europejczyków, dopóki będziemy frajer ami ta szarańcza nie ustąpi.

bkkkk
Gość
bkkkk

Kwestia bycia „cofniętym” jest dyskusyjna w sensie, że jak to mierzyć. Bo np. w nowogwinejskiej dżungli taki Papuas, niechby nawet z chowu wsobnego będzie mądrzejszy ode mnie, czy znanej mi osoby o IQ równym 180… Jednakowoż MASZ dużo racji. Bo jakby tak spytać tych protestujących co to jest „naturalizacja”, to… Czytaj więcej »

Ewa
Gość
Ewa

Znajoma ,która mieszka od lat w Sztokholmie,że u nich wszystko jest super,nic się nie dzieje….jest fajnie! Czyżby syndrom sztokholmski,?

bkkkk
Gość
bkkkk

Może po prostu uważa, że stałe zagrożenie, „egzotyczny folklor” (eufemizm) na ulicach to norma. Skoro się w tym odnajduje, to co się martwisz. Najważniejsze, by nie chciała takich „porządków” zaprowadzać w Polsce.

El-Raton
Użytkownik

Przecietne IQ w Somalii, to 68. U nas to juz debilizm.

Annag
Gość
Annag

za to mnożą się jak nie wiem co i są agresywni …

bkkkk
Gość
bkkkk

Jak tak dumam o tych produktywnych (w sensie rozmnażania, nie zaś pracy) paniach, to się zastanawiam, gdzie są feministki. Bo pomijając „azyl metodą na kolejne dzieci”, przecież te kobiety potrzebują antykoncepcji oraz edukacji w tym zakresie! Właśnie one! A tu wychodzi na to (żadna nowość), że to Europejki mają być… Czytaj więcej »

marju73
Gość
marju73

Pozbycie się tego napływowego dobra, biorąc pod uwagę stojące za tym globalistyczne władze polityczne i finansowe oraz stanowione przez nich bezprawie, wydaje się prawie niemożliwe.

Archer
Użytkownik

Najpierw trzeba pozbyc sie tych wladz.

bkkkk
Gość
bkkkk

Żeby się pozbyć dyabelskich władz trzeba NAJPIERW być: 1 – dobrym człowiekiem, 2 – świadomym zagrożeń. Potem można już całą resztę.

Annag
Gość
Annag

w ubiegłym roku jakiś znawca tematu (teraz nie pamiętam już nazwiska), że gdyby helmutom i innym żabojadom zależało na wywaleniu opalonych z Europy to by można było sprawę załatwić w 2 tygodnie ale tak łatwiej sterować własnymi obywatelami…

bkkkk
Gość
bkkkk

Bądźmy szczerzy: w obecnych warunkach to JEST niemożliwe. Jednakowoż… Jak to było w „Trylogii”? „Nie masz takich obierzy, przy których by się przy boskich auspicjach nie dało wyjść cało” – tak to szło? No więc kto wierzący niech się modli. Wszyscy razem możemy siebie i innych uczyć rozmaitych użytecznych rzeczy… Czytaj więcej »

lolo
Gość
lolo

działa to prawie tak dobrze, jak w POPISlandii, ale jednak Niemcom daleko do doskonałości: tu zamiast dziecka wystarczy papierek za parę złotych, że jakaś agencja ma dla imigranta pracę, załączony do wniosku za 460 zł i już mamy legalny pobyt do czasu załatwienia wniosku, czyli na ok. 1,5 roku –… Czytaj więcej »

lolo
Gość
lolo

dodatkowo: mimo, że POPISlandia – jako jedyny (!) kraj w UE – przesłała w 2018r. do Eurostatu niekompletne (zafałszowane, zaniżone) dane o liczbie zaimportowanych imigrantów, większość mieszkańców POPISlandii uważa, że to w innych krajach ludzie są oszukiwani co do realnego stanu imigracji….

ec.europa.eu/eurostat/databrowser/view/tps00170/default/table?lang=en

lolo
Gość
lolo

dla tych co nie lubią samemu oglądać tabelek:
– tak: jak co roku jesteśmy rekordzistą imigracji do UE
– tak: liczby zaimportowanych imigrantów z krajów islamskich znów liczymy w dziesiątkach tysięcy

Annag
Gość
Annag

ostatnie lata bez względu na to kto rządzi jesteśmy w czołówce europejskiej wpuszczania wszystkich jak leci..

Archer
Użytkownik

… a potem w rodzinie pierwszego dziecka rodzi sie pierwsze dziecko, po urodzeniu rodzina jest trzy lata chroniona przed deportacją, a potem w rodzinie pierwszego dziecka rodzi sie drugie dziecko a w rodzinie drugiego dziecka (z poprzedniego pokolenia) rodzi sie pierwsze dziecko… Rodziny dostaja obywatelstwo, domy, mieszkania, przy odrobinie szczęścia… Czytaj więcej »

bkkkk
Gość
bkkkk

Chcącemu nie dzieje się krzywda. Od dawna to mówię. Naszym zadaniem jest nie dać się ogłupić, dać się wciągnąć do tego g*na, obronić siebie i swoje państwo. Kulturę. Cywilizację. Człowieka.

JANEK
Gość
JANEK

CYRK MONTY PAYTONA DO KWADRATU

Arti
Użytkownik

Naturalny Niemiec pracuje porzadnie, chodzi do pracy regularnie, placi podatki, nie lubi siedzienia jak pasozyt na socjalu. Zas ci z nagrania co to chca sie naturalizowac w Niemczech zintegrowali sie jedynie z systemem zasilkow socjalnych, bo do pracy nie chce im sie isc, a o ile pojda to jakosc tej… Czytaj więcej »

koala_k
Użytkownik

Tylko bomba atomowa zrobi porządek

bkkkk
Gość
bkkkk

Yyy… wolałabym nie, bo to za blisko nas. Chyba, że masz na myśli Somalię. Ale z drugiej strony – pomyśl – ile tam jest chronionych gatunków zwierząt i roślin. Co one winne?

Karbulot
Użytkownik

No co Ty. Tam jest bród, smród u ubóstwo. Wszystko małpoludy wyżarły. Nie ma czego chronić.

El-Raton
Użytkownik

Albo porzadny meteoryt. Zalatwi tez tych, ktorzy nam to zgotowali smile

bkkkk
Gość
bkkkk

Znasz jakieś sposoby perswazji, które będą skuteczne wobec meteorytów?;). Ale z drugiej strony, dinozaury tez panowały na Ziemi:).

marek
Gość
marek

polecam naprawde ciekawa ksiazke-wlasnie koncze- i co ciekawe pomimo obiektywizmu Ci ktorzy maja wysokie cisnienie powinni ja omijac szerokim lukiem.,, Przedziwna smierc Eurpy,,-radze kupno teraz- poki nie jest jeszcze zakazana he,he,he

prawyobywatel
Użytkownik

Gdzie można kupić i kto napisał?

kici kici KOCUR
Użytkownik

„Przedziwna śmierć Europy” Douglas Murray empik 32,- allegro 27,- księgarnie wysyłkowe ok 30,- Pokrótce napiszę treść: Spadająca stopa urodzin, masowa imigracja oraz pielęgnowanie braku zaufania do siebie i nienawiści do własnych wartości składają się na to, że Europejczycy nie potrafią wystąpić we własnej obronie ani oprzeć się kompleksowym przemianom swojego… Czytaj więcej »

marek
Gość
marek

ja troche wiecej bo na 232str. jestem i kawe juz przestalem pic bo mi cisnienie leb rozsadza z kazdym przeczytanym zdaniem….gwarantuje emocje zwane wk…niem!

prawyobywatel
Użytkownik

Dzięki Kocurze, chyba polecę do empika, choć nie, zapomniałam, że ich bojkotuję, więc allegro, pozdrawiam, moje koty maja się dobrze, pracują, aż huczy wink

marek
Gość
marek

podaje jeszcze dwie.zamowilem,jeszcze nie czytalem ale podobno warto. wloska pisarka po 70ce(juz nie zyje-nawet papiez z nia rozmawial na te tematy-zdaje sie ten Niemiec a ksiazki tlumaczono na wiele jezykow z milionowymi nakladami-bedzie dla Ciebie biblia mam nadzieje)….zreszta przeczytaj recenzje a nawet na YT czy na cda widzialem recenzje.Babka poprostu… Czytaj więcej »

prawyobywatel
Użytkownik

Znam Fallaci, nieźle załatwiła też Bolka, poznała się na nim po pierwszej rozmowie :grin:, dzięki za typy

marek
Gość
marek

przestalem tu bywac jak przyblokowali,pare lat juz pewno bedzie, kilka razy sprawdzalem a potem odpuscilem.Ciebie-login-pamietam, ale widze ze wielu sie zwinelo.Czasami wchodze na inna strone lykten.no -to musialbyc przez google translator np.-tez ciekawe rzeczy-i tu ciekawostka-niby Noregia i lewusow zatrzesienie a strona chodzi caly czas.

bkkkk
Gość
bkkkk

A jakieś tematyczne artykuły na tym lykten są? Mógłbyś coś przetłumaczyć i wrzucić? Bo wiesz… „Wiedza to władza, informacja to broń”.

bkkkk
Gość
bkkkk

Lekiem na skoki ciśnienia może być (choć niekoniecznie… jetem na str. 50 i jestem przybita) książka „Działania nieregularne” pr. zbiorowa, wyd. Bellona. – Podstawy wraz z uzasadnieniem.

prawyobywatel
Użytkownik

muremzaprofesorem.pl podpisujcie petycję za prof. Nalaskowskim

Tancred
Gość

amerykańskie cwele przeszły samych siebie, robią film o polskich gangach terroryzujących szwecję , tak wygląda nasz drogi sojusznik pisu

bkkkk
Gość
bkkkk

Hm. W myśl politpoprawnego terroru główną rolę powinien grać np. Denzel Washington;). Jak szef tego „polskiego gangu” oczywiście;). Wiem, wiem, czarny nie może grać czarnego charakteru, bo to byłby rasizmus.

tornado147
Gość
tornado147

A nie można tego bydła sterylizować zaraz po przyjeździe ??

paolo
Gość
paolo

Karygodne zeby z lepianki i pralni w rzece trafic do domu z elektryczna pralka,moze historia odplaca sie niemcom za wojny,kradziez i morderstwa,powodzenia niemiaszki a my zapory na Odrze.