Groteskowa demonstracja Somalijczyków w Wiesbaden

51
Demonstracja Somalijczyków za „prawem do migracji” w Wiesbaden. Na plakacie widać hasło „ludziom z Somalii umożliwić naturalizację”

We wtorek 3 września około 100 uchodźców protestowało w Wiesbaden przeciwko deportacjom. Demonstracja przeszła oczywiście koło budynku w którym biura ma frakcja poselska Alternatywy dla Niemiec w landtagu Hesji. Z biur frakcji sfilmowano tą farsę.

Powodem demonstracji były odrzucane wnioski o azyl, Somalijczycy nie zadawalają się statusem czasowego uchodźcy. Na czele pochodu szli mężczyźni krzycząc głośno:
„prawo do migracji”. Na plakacie niesionym przez panią w modnej burce widać napis „ludziom z Somalii umożliwić naturalizację” (Menschen aus Somalia die Einbürgerung ermöglichen).
W Somalii mieszka 11 milionów ludzi, szacunkowo do 14 milionów. Według woli demonstrantów wszyscy powini przyjechać zgodnie z prawem do migracji do Niemiec i po przybyciu natychmiast uzyskać niemieckie obywatelstwo.

Za mężczyzami szły kobiety w burkach pchające wózki z dziećmi. Dzieci te są już urodzone w Niemczech, po urodzeniu rodzina jest trzy lata chroniona przed deportacją, w tym czasie rodzi się drugie dziecko, po urodzeniu rodzina jest trzy lata chroniona przed deportacją, w tym czasie rodzi się trzecie dziecko, po urodzeniu rodzina jest trzy lata chroniona przed deportacją, w tym czasie rodzi się czwarte dziecko, po urodzeniu rodzina jest trzy lata chroniona przed deportacją, w tym czasie rodzi się piąte dziecko, po urodzeniu rodzina jest trzy lata chroniona przed deportacją, po urodzeniu …

Rodzina dostaje stały pobyt, przy odrobinie szczęścia domek jednorodzinny, pieniądze na meble, lodówkę, pralkę, elektryczną suszarkę na pranie. Niemieckie rodziny ze średnim dochodem musiałyby np. w Monachium lub Hamburgu itd. oszczędzać 200 lub więcej lat by kupić zwykły domek jednorodzinny w zabudowie szeregowej.

 

Somalischer Demonstrationszug in Wiesbaden

Somalier demonstrieren lautstark in Wiesbaden!Heute Mittag demonstrierten vor unseren AfD Büros in Wiesbaden mehrere somalische Männer und forderten ihr sogenanntes "Recht auf Migration" ein. Ihre Frauen und Kinder liefen vollverschleiert nebenher.Wer Somalia nach Deutschland holt, rettet nicht Somalia, sondern wird zu Somalia!

Opublikowany przez Dimitri Schulz MdL Wtorek, 3 września 2019

 

51
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
13 Comment threads
38 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
22 Comment authors
paolotornado147bkkkkbkkkkTancred Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o