Niemcy od początku 2017 roku deportowali tylko 13 islamistów

Od początku 2017 roku z Niemiec do krajów pochodzenia deportowano 13 islamistów uznanych przez władze za zagrożenie dla bezpieczeństwa kraju. Siedmiu z nich to Tunezyjczycy.

W Niemczech przebywa obecnie ponad stu niebezpiecznych islamistów zobowiązanych do opuszczenia kraju. Największą grupę, bo ponad 30 procent, stanowią Turcy, o czym poinformowały niemieckie ministerstwa spraw wewnętrznych szesnastu krajów związkowych. Jedna czwarta cudzoziemców, którzy zagrażają bezpieczeństwu, pochodzi z krajów Afryki Północnej, a co ósmy jest obywatelem Rosji. W tej ostatniej grupie chodzi głównie o Czeczenów.

Przedstawiciele niemieckich włodarzy zaznaczają, że po zamachu w Berlinie, mającym miejsce w grudniu ubiegłego roku, znacznie wzrosła gotowość Tunezji do przyjmowania swoich obywateli wydalanych z Europy. Anis Amri porwał wówczas ciężarówkę i po zastrzeleniu w szoferce polskiego kierowcy, wjechał nią w tłum na jarmarku bożonarodzeniowym w centrum Berlina. W zamachu zginęło łącznie 12 osób, a ponad 50 zostało rannych. Terrorystę zastrzelili cztery dni później włoscy policjanci. Amri miał być wcześniej deportowany do Tunezji, jednak władze tunezyjskie zwlekały z dostarczeniem stronie niemieckiej potrzebnych dokumentów.

Jak podaje niemieckie MSW, w kraju znajduje się 950 niebezpiecznych islamistów zdolnych zdaniem władz do przeprowadzenia zamachu terrorystycznego. Większość z nich posiada niemieckie obywatelstwo, co skutecznie uniemożliwia ich deportowanie.

źródło: tvp info/pap

Materiał chroniony prawem autorskim. Kopiowanie i wykorzystywanie treści opublikowanych na ndie.pl zabronione.

39 komentarz do “Niemcy od początku 2017 roku deportowali tylko 13 islamistów

  1. @Evita
   Z każdym razem jak czytam o tych „subtelnych” lewackich pociągnięciach, coraz to wyższego poziomu skretynienia – poziomy niczym w tych grach komputerowych – to mam:
   Ha, ha, ha, ha, ha, ha …
   Boże, znaleźli 13 islamistów… Ciekawe czemu nie 10 albo 15. Ale to chyba i tak za dużo bo w końcu trzeba zbadać czy nie naruszyli jakichś praw człowieka… Ciekawe co z prawami człowieka niemuzułmanów? Głównie prawem do życia…
   To wszystko jak zamiatanie pod dywan… Ha, wybory… Dobrze, że w ogóle znaleźli… A mogli by nie znaleźć… A tak…
   Patrzcie, znaleźliśmy. I to jest nasze znalezisko. I nikt nam nie może powiedzieć, że nie jesteśmy czujni. To nasze, przez nas przeprowadzone. Z całą powagą naszej uwagi. I myśmy wydali wasze pieniądze w najlepszy z możliwych sposobów. A ponieważ myśmy to zrobili, my i nikt inny, to możecie czuć się od tej pory bezpieczni…

     1. @Evita
      Mam takie pytanie w kontekście odmienności kulturowej. Czy wśród tych literek zastąpionych kropeczkami jest literka „b”…?

     1. @Evita
      Raczej nie. A tak skoro już na poważnie to dam z tego portalu coś takiego:
      http://annur.pl/bogu-zalezy-na-zbawieniu-kazdego-czlowieka/
      I adres tego filmu, o którym jest na tej stronie:
      https://www.youtube.com/watch?v=KuXdOPLqGpQ

      Ta modlitwa, ten człowiek to najskuteczniejsza broń przeciwko Islamowi. Dlaczego tak twierdzę? Zabijanie muzułmanów (niech będzie nawet zgodnie z lewacką narracją – tych skrajnych islamistów) w ostateczności utwierdza ich tylko w tym przekonaniu, że zostają męczennikami w imię ich wiary. Nie zostaje przeto podważona podstawowa zasada ich wiary. Śmierć dla nich nie jest straszna. Co więcej nawrócenie muzułmanów uderza we właściwych terrorystów, nazywanych inaczej globalistami, banksterami, którzy w zaciszu swych gabinetów planują kolejne przewroty, destabilizację świata i to co będzie tego skutkiem: depopulacja, NWO, czysta wiara lucyferyczna i ustrój lucyferyczny. W skali świata.

   1. Tak jak kiedyś pisałeś ze sztuka polega na tym aby gonić króliczka a jednocześnie pokazać pospólstwu że władza komunistyczna dba o ich bezpieczeństwo i wszyscy mogą spać spokojnie a co najważniejsza głosować na tę władzę.

  2. @Evita

   Jest taki problem z wydalaniem nachodźców, że państwa z których pochodzą nie chcą ich przyjmować. Wyjaśnienie jest jasne: Nie chcą jeszcze więcej bandytów u siebie. Nie po to się ich pozbywają, by z powrotem ich przyjmować. Nie są głupi jak europejczycy i nie będą powiększać swojego bagna. Kiedyś była taka statystyka, że:”średnia deportacji dla całej Unii wynosi 39 procent”. Reszta się rozmywa, zazwyczaj po innych krajach wspólnoty. Jest też zaznaczenie, że problem również stwarzają Ci, którzy przekroczyli granicę nielegalnie (ja już się gubię w tej klasyfikacji i nie wiem kto „legalny”, a kto „nielegalny”) wink
   Szwecja (i całą reszta) narzekała, że deportację są drogie… Za około 100 nachodźców musieli zapłacić 100 tysięcy. Do deportacji jest tam z 80 tysięcy (tylko Ci którzy nie dostali azylu. No i nie wiem czy te dane są dalej aktualne, czy sie coś zmieniło) i takim sposobem deportacji, to naprawdę byłyby duże koszty. Nic im nie poradzę, że nie potrafią „tanio” wyrzucić balastu, tylko chcą ich ekskluzywnie wywieść. No i po drugie, po co im to całe zamieszanie, skoro utrzymanie pasożytów mniej wyniesie, niż deportowanie. A to, że troszkę narozrabiają i ubogacą kraj, to tylko na plus grin

   1. @AntyHegemon
    Piszesz że kraje arabskie nie po to się pozbywają przestępców i zwyrodnialców, by z powrotem ich przyjmować. Ja tylko uzupełnię że z kolei taka Szwecja czy Niemcy nie po to ich przyjmują by z następnie deportować. Oczywiście zaraz piętrzą trudności jakie to są olbrzymie koszta, jakie to niehumanitarne i wiele podobnych bzdur. A prawda jest niestety taka że władze tych krajów tylko udają że chcą się pozbyć tych osobników.
    Brawa dla Redakcji za rezygnację z tych wypisywanek.
    @michnikuremek
    Świetny Twój komentarz zatytułowany Islamska Republika Niemiec. Można się pośmiać ale już niedługo nie będzie nam do śmiechu tym bardziej że wszystko wskazuje na to że to co piszesz to będzie prawdą.

 1. Islamska Republika Niemiec– państwo muzułmańskie położone w zachodniej i środkowej Europie. Składa się z 16 prowincji (muhafaz), a jego stolicą i największym miastem jest Berlin. Państwo ma powierzchnię 357 168 km2 i panuje w nim klimat umiarkowany. Z ponad 80 milionami mieszkańców jest najludniejszym krajem Kalifatu Europejskiego. Stanowi część strefy Schengen i strefy dinara (islamska waluta od kwietnia 2043 roku), jest członkiem Ligi Arabskiej, Zwiazku Państw Muzułmańskich, a także organizacji militarnej Sojusz Armii Allaha. Po USA, Niemcy są drugim najbardziej popularnym celem migracji na świecie.

  1. @Matka wszystkich bomb
   A z kogo by ściągali dżizję? Myślisz, że taki muzułmanin pójdzie do roboty? A jeść i pić się chce. I-Phona też wypada mieć i jakieś najki i inne adidasy. Bez mercedesa – przynajmniej – się nie obejdzie. Aaaa, jeszcze willa z basenem. Jeśli chodzi o inne atrakcje to sobie sami zapewnią ale Niemki muszą być.

  1. Meczet w pracowni komputerowej? Przecież te dziwne maszyny to wynalazek chrześcijańskiego diabła, takiego ustrojstwa nie uznawał prorok. Zrozumiałbym, że chcą się spotykać w latrynie, albo oborze, ale w pracowni??? To jacyś perwersyjni muslimi.

   1. @Kris11 tak zaczyna wyglada Kanada.
    Ostatnio Justin spotkal sie z rzadem Kataru…nie zostali zaproszeni reporterzy, baaa nawet nie wolno im bylo wejsc. Tylko foto, bez nagrania. Powaznie.
    Kanada ma takie cudo jak M-103, na ulicach wiele w szmatach biega…bardzo…coraz czesciej widze i biala kobiete w chuscie…tak to wyglada.

 2. Nie wiem czy śmiać sie czy plakac z głupoty tych ludzi a może to plan skrzętnie realizowany.I to.wszystko na wycieraczce kolo nas.To tykajaca bomba ,ktora wybuchnie tylko nie wiadomo w jakim momencie.Nie zazdroszczę Niemcom oni sa w szoku ale zarazem sama mam obawy przed ta „zaraza”.Wystarczy cofnąć sie i poczytać to jest normalnie najazd islamski „tylko w wspolczenym wydaniu a my jestesmy jego uczestnikami sad

  1. Historia na swej przestrzeni dawała Europie różne lekcje , w tym tę islamską. Austriacy , jak widać nie chcą się uczyć. Popełnić bład raz , to może być przypadek ale dwa razy , to już głupota. A Sobieskiego już nie ma i pewnie nie bedzie bo sami niedługo bedziemy mieli pełne magazynki roboty…………….

 3. Tunezyjczycy? Czyli znowu nie będzie możliwe wyjechać do Tunezji, która według prawnikoaktorkosportsmenki Jabłczyńskiej zaraz po rzezi turystów na plaży miała być baaardzo bezpieczna? A następni Czeczeni – kto by się spodziewał, taki biedny, uciśniony naród.

 4. A tak w ogóle, to widzę tu pewną sprzeczność. No bo tak: z jednej strony wśród „uchodźców” trafiają się islamiści (cokolwiek to znaczy). Wśród tych ostatnich są też najpewniej ludobójcy i zbrodniarze wojenni. Czyli podopieczni dla Trybunału w Hadze, czy cuś. No, w każdym razie powinni zostać osądzeni i być może ukarani, być może w najwyższym wymiarze. No i tych ludzi Niemcy wydalają do krajów pochodzenia. Zamiast postawić przed Trybunałem.
  Z drugiej strony mamy Niemców, którzy nie chcą deportować „talibów” (cokolwiek to znaczy) do Afganu, bo… tam grozi im śmierć. Z powodów humanitarnych znaczy się nie chcą ich deportować. A przecież w tej grupie są (mogą być) wspomniani wyżej zbrodniarze wojenni (czyli jednostki zasługujące na czapę tak czy owak).
  Zostawmy tę sprzeczność na boku. Jedno tu widzę dziwadło – Szkopy po raz kolejny ukrywają zbrodniarzy wojennych, nie chcą ich wydać pod sąd, a świat się temu przygląda, a Europa przyklaskuje. Czy ktoś Niemcom uświadomił, że przyczyniają się do ukrywania zbrodniarzy wojennych? Tj. naruszają prawo?! Pan Waszczykowski, mam nadzieję, też to dostrzega? I użyje tego argumentu, jakby co???

 5. Szwedzka „sprawiedliwość”:
  http://www.tvp.info/30104881/dwa-lata-i-rok-za-gwalt-transmitowany-na-facebooku-afganczycy-i-szwed-skazani
  Dwa lata i rok za gwałt transmitowany na Facebooku.
  „Główny sprawca gwałtu, 21–letni Afgańczyk, ma spędzić w więzieniu dwa lata i cztery miesiące, a jego 18–letni rodak – 12 miesięcy. Za filmowanie przestępstwa 24–letni Szwed otrzymał karę sześciu miesięcy pozbawienia wolności.”

  1. Obciac socjal ?

   Kazdy z nich ma przeciez kilka? (kilkanascie?kilkadziesiat?…) tozsamosci.
   I na kazda z nich kasuja socjal. Czy tylko w Niemczech?
   Przeciez tzw. uchodzcy poruszaja sie po calej Europie.

   I nikt mi nie wmowi, ze nie byloby to do opanowania.
   Ale w insturkcjach od elyt widocznie tak nie jest, bo w 21 wieku nie byloby problemem, wylowic tych pasozytow, zyjacych na nasz koszt.
   Do tego ma sie teoretycznie polaczenia komputerowe i odciski palcow na przyklad.
   Do tego jest potrzebna wspolpraca miedzy urzedami, czego w Niemczech nie ma, nie funkcjonuje, jak to co poniektorzy oficjele oficjalnie przyznali.

   Czy chodzi o to, aby szybciej doprowadzic do masakry na ulicach i w naszych domach ??????????
   Bo nic mi sie innego nie nasuwa.

Dodaj komentarz