foto: Gémes Sándor/SzomSzed szegedma.hu via wikimedia.commons.org CC 3.0

Organizacja Human Rights Watch ostrzega, że Węgrzy zaprzestali na początku sierpnia dystrybuowania żywności niektórym osobom, których wnioski o azyl zostały odrzucone.

„Władze węgierskie zaprzestały na początku sierpnia dystrybuowania żywności niektórym osobom, których wnioski o azyl zostały odrzucone, przetrzymywanym w strefach tranzytowych na granicy węgiersko-serbskiej” – napisała HRW w komunikacie zamieszczonym na swojej stronie internetowej.

„Rząd osiągnął nowy poziom niehumanitarności, odmawiając jedzenia przetrzymywanym ludziom” – oceniła HRW, wyrażając pogląd, że to „cyniczne posunięcie mające zmusić ludzi do rezygnacji z ubiegania się o azyl i opuszczenia Węgier”.

Organizacja podkreśliła, że władze Węgier powinny natychmiast zagwarantować wszystkim przetrzymywanym ubiegającym się o azyl wystarczające i odpowiednie wyżywienie zgodnie ze zobowiązaniami spoczywającymi na rządzie.

59
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
29 Comment threads
30 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
40 Comment authors
JULKAbanitaAnnaklioes vel pislamistaArek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Kasia
Gość
Kasia

Węgry dobrze robią, a te pseudoorganizacje mogą im naskoczyć. Po prostu ci idioci powinni wiedzieć, że w Europie nie ma miejsca dla sekty pedofila.

Anarcho-Nacjonalista
Gość
Anarcho-Nacjonalista

iSSlamizm to rak, taki sam jak inny bolszewizm i nazizm. Im szybciej usuniemy to totalitarne przerzuty z kuli ziemskiej tym dla nas lepiej. To co robią Włochy czy Węgrem jest może widowiskowe ale nie usuwa źródła problemu w zatoce perskiej, a dopóty oni są i mają kasę na łapówki dopóty… Czytaj więcej »

asztar szeran
Gość
asztar szeran

Najtrafniej scharakteryzował islam Churchill:”Islam u człowieka jest jak wścieklizna u psa”.Nic dodać,nic ująć idealna charakterystyka.

Maranti
Gość
Maranti

Ten cytat skradł moje serce ❤

Franz
Gość
Franz

Chyba inaczej brzmiał ten cytat…
„Jak straszne jest przekleństwo, którym mahometanizm obciąża swoich wyznawców. Oprócz fanatycznej gorączki, która jest równie niebezpieczna jak wodowstręt u psów, jest w nim przeraźliwa, fatalistyczna apatia.”
Winston Churchill o islamie w 1899 roku (River War)

koala_k
Użytkownik

Poza tym kto chciałby żywić posożyty?

kici kici KOCUR
Użytkownik

Ktoś powinien przypomnieć tej lewackiej organizacji że jest taka stara jak świat zasada że kto nie pracuje ten nie je. Wszystkie pokolenia białych ludzi byli na tej zasadzie wychowywani.

easyrider
Użytkownik

Prawdopodobnie info tego neomarksistowskiego pomiotu jest fałszywe i ma tylko dodatkowo dyskredytować Węgry w oczach ogłupianej zachodniej publiki.

Ivo
Gość
Ivo

Ktoś? To rusz dupę

Jima
Gość
Jima

a ty wymyj

ksenofob
Gość
ksenofob

niech ta Organizacja Human Rights jedzie i ich dokaria a nie tylko siedzi przed kompem i krytykuje

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

A ja zadam inne pytanie: kto w końcu tym wrogom rdzennych Europejczyków zabierze się solidnie do doopy!? Najwyższy czas likwidować zdrajców ich własną bronią (inne pola do manewru też są). Patrzcie ludzie! Rząd Węgier cyniczny, bo wrogów rdzennych Europejczyków nie chce dokarmiać!? A co to na Węgrzech jakaś darmowa jadłodajnia… Czytaj więcej »

Anarcho-Nacjonalista
Gość
Anarcho-Nacjonalista

Ja odpowiem kiedy – kiedy skończą się saudyjskie, irańskie, tureckie, mauretańskie , emirackie i katarskie łapówki.
Oni są źródłem problemu a ich łapówki są jak wirus HIV mordujący odporność gospodarza.

Yamato
Gość
Yamato

@pojawiam się … : Ale przecież to właśnie robią rządy (przykładowo) Szwecji i Niemiec . A z Twoją konkluzją zgadzam się.

Dez
Gość
Dez

DOKLADNIE

Dez
Gość
Dez

leczysz sie? jak ta zboczona ORGANOZACJA zacznie DOKARMIAC TE PARASITY TO MATKA I OJCIEC W WALCE PRZECIWKO NIE POMOGA!!!

Anarcho-Nacjonalista
Gość
Anarcho-Nacjonalista

Jak chcesz wyeliminować ten problem to musisz go zlikwidować u źródła w zatoce perskiej. A potem zająć się jego nosicielami w Europie – bolszewikami z meczetów oraz ich protektorami – europejskimi politykami.
Dziwnym trafem tego problemu nie ma w Liechtensteinie, pomimo że jego kraje osciennie niedlugo wylądują na oiomie. Ciekawe czemu?

kacu1980
Użytkownik

Niech Wegrzy sloninke serwuja brudasom i organizacja ta sie odpieprzy i smoluchy sami odejda.

klioes vel pislamista
Użytkownik

10/10 Transformacja Pomimo heroicznych wysiłków „lekarzy”, Pacjent przeżył!… Miłością „lekarzy” nie darzy – Niewdzięcznik! Postępu nieprzyjaciel wielki! „Lekarze” chcą mankament mu usunąć wszelki. A więc kolejny zabieg był już planowany… Niewdzięcznik, do staroci nazbyt przywiązany, Wszczął straszną awanturę: o starą protezę (Oraz sygnet, obrączkę, medalik…) i ezę, Przeznaczoną do mózgu… Czytaj więcej »

Yamato
Gość
Yamato

„Przetrzymywanym ludziom” ??? A kto ich tam trzyma ? Mogą przecież wracać skąd przyszli. HRW jest albo niedoinformowane albo … rżnie głupa.

pater
Gość
pater

Chciałem to samo napisać

Arti
Użytkownik

Muzulmanow niech dokarmiaja szejki. Bylem w Jordani, widzialem ze maja swietna autostrade od portu Akaba do granicy z Syria, syryjscy nachodzcy moga sobie spokojnie i wygodnie przejsc do Arabi Saudyjskiej, iraccy tez – ta sama kultura, jezyk i ukochany szariat.Szejki w Arabi, Kuwejcie, Katarze, Emiratach niech dokarmiaja braci w wierze,… Czytaj więcej »

Paolito
Gość
Paolito

Czy My weźmiemy kiedyś przykład z Węgier?

szyszkin
Użytkownik

Nie, bo u nas żądzą jude. sad

asztar szeran
Gość
asztar szeran

Nie bo nie mamy nikogo pokroju Orbana. Mamy za to elektromobilnego Mateuszka pieprzącego propagandowe farmazony w gierkowskim stylu.

Anarcho-Nacjonalista
Gość
Anarcho-Nacjonalista

Polskiemu ludowi to pasuje, zauważ że Polska była zniewolona już od statutów piotrkowskich, a dodatkowo od Piłsudskiego trawił nas wirus socjalizmu a od 1944, bolszewizmu

Polak patriota
Gość
Polak patriota

Nie pracujesz, nie jesz proste przecież to jest, mnie nikt nie żywo za free.

Zaniepokojony
Gość
Zaniepokojony

Większe prawa mają mrówki które są deptane w marszu tych karaluchów w naszą stronę.

szyszkin
Użytkownik

Dlatego przeniosły się do mnie na działkę. W tydzień podstawiły mały kopczyk, który rośnie cool . Dokarmiam owocami.

Polak patriota
Gość
Polak patriota

Nie pracujesz nie jesz, proste przecież ,mnie nikt nie żywi za free.

Jakeblues
Gość
Jakeblues

A przepraszam że zapytam czy to są obywatele wegierscy że rząd ma się o nich troszczyć. Brawo Węgry! Szkoda że my slabniemy z każdym tygodniem.

Snake Plissken
Użytkownik

Human Rights Watch..? Raczej Human Rights Sracz!
Podziwiam Madziarów za ich bezwzględną konsekwencje w postępowaniu z najeźdźcami i darmozjadami!

szokman
Gość
szokman

Oczywiście zachowanie tych dzikusów , mordowanie ludzi, gwałty itp to jest bardzo humanitarne tak? Ta pedalska organizacja human rights niech się odwali od cywilizowanego państwa jakim są Węgry !!! Nie dostał azylu więc wypad, prawda? Im się wydaje że to jest germanistanie, gdzie można robić w hoooya system bez końca… Czytaj więcej »

Dirk
Gość
Dirk

Orban jesteś WIELKI

klioes vel pislamista
Użytkownik

BRAWO ORBAN !!!

Logic1
Użytkownik

A co mnie to ktos żywi za darmo lewacka padlino.