Islamista Anouar Haddouchi ściął ponad 100 osób. Media milczą

Kurdowie aresztowali kata-islamistę Anouar Haddouchi. Niemieckie media milczą. Polskie media też milczą. Według meldunków prasy belgijskiej i brytyjskiej został przez milicje kurdyjskie aresztowany islamski terrorysta Anouar Haddouchi, znany jako kat z Ar-Rakki. Haddouchi własnoręcznie ściął po zdobycia miasta Ar-Rakka przed islamistów ponad 100 osób. Islamista przekazał też pieniądze zamachowcom z Paryża i Brukseli.

35-letni Anouar Haddouchi urodził się w Brukseli, tam też ożenił się z Belgijką
Julie Maes (32 lata). W 2009 roku osiedlił się w Wielkiej Brytanii w Birmingham, przestał pracować, w 2015 roku wyjechał do Syrii, potem dojechała do niego żona. Podczas ich pobytu w Syrii urząd socjalny w Birmingham nadal opłacał ich domek w zabudowie szeregowej! Pod koniec sierpnia 2019 został aresztowany po ataku i zdobyciu syryjskiego miasta Baghouz około 100 km od granicy irackiej przez oddziały kurydjskie.

66-letni Luc Maes (66) opowiada, że Julie jest jego jednym dzieckiem, gdy ta liczyła 8 lat zmarła matka, wychowywał ją sam ze swoją matką, potem z drugą żoną.
Poprzez sąsiada Araba Julie poznała Anouara Haddouchi, który był wówczas DJ-em, breakdancerem i miał zachodni styl życia. Ostatni raz widział córkę dokładnie 5 lat temu w sierpniu 2014 roku, wówczas jego wnuczki Souleymen i Youssouf liczyły 5 i 2 lata.

 

Źródła:

https://www.demorgen.be/nieuws/is-heeft-mijn-dochter-gestolen-vader-van-julie-maes-echtgenote-van-de-beul-van-raqqa-is-radeloos~b946c843/?refere

https://www.demorgen.be/nieuws/beul-van-raqqa-zou-ruim-100-executies-hebben-uitgevoerd-belgische-is-er-opgepakt-in-syrie~bbc0a71d/

https://www.telegraph.co.uk/news/2019/08/30/isil-executioner-conned-thousands-pounds-uk-housing-benefits/

Dodaj komentarz