Juncker nie wytrzymuje nerwowo. Żąda przyjmowania uchodźców bez wyjątków

Przewodniczący Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker powiedział dziennikowi „La Stampa”, że „odwracanie się plecami do Włoch”, zmagających się z kryzysem migracyjnym, jest „skandaliczne”.

Jean-Claude Juncker broni i chwali Włochy. Jego zdaniem kraj ten wykazuje się „męstwem i pasją”, reagując na kryzys imigracyjny.

„Mówiłem od początku, że nie możemy zostawić Grecji i Włoch samych wobec dramatu migracji. Uratowaliśmy 400 tys. ludzi przed śmiercią. Mówię – my, ale to przede wszystkim były Włochy. To element, który przynosi zaszczyt wartościom, z których zrodziła się Europa” – oświadczył Juncker.

Juncker zadeklarował, że nigdy nie zaakceptuje tego, że „niektóre państwa nie szanują uzgodnionego wspólnie planu”.

„Nigdy nie zaakceptuję tego, że jeden z premierów mówi: „nie przyjmę w kraju muzułmanina”. To są stwierdzenia, które negują całą europejską historię. Nie zapomnijcie, że jestem chrześcijańskim demokratą” – powiedział Juncker.

Jak zaznaczył Przewodniczący KE, „Wszyscy muszą przyjąć minimum uchodźców. Bez żadnego wyjątku”.

źródło: PAP

Materiał chroniony prawem autorskim. Kopiowanie i wykorzystywanie treści opublikowanych na stronie ndie.pl zabronione. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.

116 komentarz do “Juncker nie wytrzymuje nerwowo. Żąda przyjmowania uchodźców bez wyjątków

  1. Teraz wychodzi szydlo z worka jaka to demokracja (jej odmiana) panuje w UE, mysle ze jest to doskonaly temat dla komisji weneckiej, pytam co komisja wenecka robi nadal w Polsce ???? Tu nie ma problemow z demokracja, kazdy mowi i robi co chce w granicach prawa a w UE lamane jest prawo do wolnosci/swobody wypowiedzi na masowa niespotykana dotad skale, spoleczenstwa sa penalizowane za krytyke tego co wyprawiaja goscie, swiat stanal na glowie …

   1. Cały ten system jest tak samo demokratyczny, jak demokratyczna była NRD. Słowom nadano nowe znaczenie. Oni nawet wymyślili sobie określenie tej „demokracji” – liberalna. Pytania, które stawiasz, jak domyślam się, są retoryczne, bo odpowiedzi na nie są oczywiste. Europedalstwo kieruje się tylko swoją ideologią i interesami dyrygentów Unii. Temu podporządkują wszystko. Wrzucę po raz kolejny kamyczek – my z Unii musimy odejść albo oni nas pociągną na dno.

 1. Jak junker nic nie mówi to już kłamie, a jak coś powie to jest dokładnie na odwrót, i„Nigdy nie zaakceptuję tego, że jeden z premierów mówi: „nie przyjmę w kraju muzułmanina”. To są stwierdzenia, które negują całą europejską historię. a jest dokładnie na odwrót, historia europy to historia walki z islamem, przyjmowanie islamistów negują dokonania europy przez ostatnie 1500 lat

  1. Moją uwagę zwróciły słowa „niektóre państwa nie szanują uzgodnionego wspólnie planu”. Tj. Makrela bez pytania wspólników o zgodę zaprosiła „wszystkich”, a on to nazywa „wspólnym uzgodnieniem planu”! to jest coś, wobec czego brakuje słów eleganckich. A ponieważ zostają już tylko nieeleganckie, to zamilkam, bo ndie w przeszłości miewało kłopoty.
   Jak już powiedział kiedyś jeden z komentujących: mądrej głowie dość dwie słowie, a głupiemu i referat nie wystarczy.

   1. @bkkkk Trzeba mówić jasnym, klarownym komunikatem – walić prosto z mostu, bo inaczej sami zaczniemy się tu cenzurować czyli popadniemy w odmianę polit-poprawnego bełkotu. Unijne szmaty po prostu za nic mają słowa. Ich obietnice, deklaracje, umowy są tyle samo warte co brytyjskie gwarancje w 1939 roku. Sytuacja wymyka się im spod kontroli i szukają wspólasów. Podobnie jak od dawna już szukają współwinnych gazowania ludzi w obozach koncentracyjnych. Niemieckich obozach koncentracyjnych.

    1. To artykuł dla cierpliwych, mimo to proszę o przeczytanie go.Zachodnie państwa Europy zawsze były wrogami Polski. Albo nas napadały albo nas sprzedawały.To dzięki zachodnim państwom Europy i ruskiej kolonizacji jesteśmy obszarpanymi dziadami Europy. Dzieląc państwa Europy zachodniej i jej stosunek do Polski należy określić zachowanie Polski wobec nich i Zachodu wobec nas.
     Pod uwagę wziąłem takie państwa jak Niemcy, Austria, Francja, Włochy, Szwecja i Wielka Brytania.Na pierwszy ogień NIEMCY. Z nimi zawsze były same problemy. Już od Mieszka I z nami wojowali przez pierwsze 2 stulecia. My w latach 1240-1290 osłanialiśmy granice Rzeszy Niemieckiej od inwazji Mongołów, a oni w ramach podziękowania zafundowali nam Zakon Krzyżacki, który musiał walczyć ze źle pojmującymi chrześcijaństwo Polakami. Wtedy Niemcy myśleli już o przestrzeni życiowej. Kiedy dostali od nas łupnia ale nadal walczyli pod flagą zakonu do 1 połowy XVI wieku. Kiedy wiedzieli, że z Polską nie dadzą rady to podpisali rozejm na mocy, którego stracili część dawnych zagrabionych polskich ziem i przekształcili się w Prusy Książęce,a później w Prusy Królewskie stając się lennem Rzeczpospolitej Polski. Siedzieli cicho przez ponad 130 lat. I zamiast docenić to co mają to opowiedzieli się po stronie Szwecji w czasie potopu Szweckiego uzależniając się od Polski. Kiedy Polscy królowie od 1480 r do 1699 r chronili niemiecki Reich przed słabymi i potężnymi falami muzułmanów (Turków, Tatarów) to Szwaby zamiast to docenić to niszczyli nam system monetarny wybijając fałszywe monety i zalewając nimi polski rynek monetarny.
     (czasy fryderycjańskie ). Ale my tym niemieckim szumowinom pomogliśmy po raz kolejny. W czasie wojny 7 letniej w 1760 r. Rosjanie spalili Berlin i minister spraw zagranicznych Aleksiej Bestużev zaproponował Polsce Prusy i Śląsk w zamian za tereny obejmujące dzisiejszą Białoruś. Polacy powiedzieli NIE, bo nie chcieli być poddanymi cara i tym samym ocalili niemieckie Prusy przez zagładą. Zamiast to docenić w 1772 Prusy dogadały się z Rosją i dokonały 1 rozbioru Polski,a 20 lat później Niemcy przyczynili się do okupacji części ziem Polski przez ponad 140 lat. W latach 1919-1921 po raz kolejny uratowaliśmy Niemców przed bolszewickim Holocaustem.I w ramach tego napadli nasz ruskimi w 1939 r.
     I okupowali przez 6 długich lat paląc ludzi w piecach krematoryjnych i rozstrzeliwując na masową skalę. Chcieli Polaków wytępić tak jak chciał to zrobić wcześniej Lenin, czy Stalin(plan burza 1941).
     W 1979 r. dzięki Polsce nie spadło uderzenie nuklearne na Niemców co było w planach sowietów i dlatego w ramach podziękowań Szwaby zniszczyły nam całą gospodarkę.Ok, koniec już z Niemcami.
     AUSTRIA-ten bandycki kraik wcale nie był lepszy od Niemców. Polacy 2 razy uratowali tym śmieciom Wiedeń. Po raz pierwszy w 1619 r. przed wojskami węgierskimi, a drugi raz w 1683, a oni wzięli udział rozbiorach Polski i okupowali nas tak długo jak Niemcy.
     W 1939 r. w ramach niemieckiego Blietzkriegu wysłali kilka dywizji do napaści na Polskę. I co ciekawe, najbrutalniejszymi komendantami obozów koncentracyjnym byli Austriacy.
     Szwecja-przez ponad 130 lat. Od 1580 do 1712 z nami walczyła napadając nas lub robiąc z naszego kraju teatr wojenny.
     Włochy-popierały ekspansję militarną III Rzeszy, mając za nic słowa polskich dyplomatów,aby się z Niemcami nie wiązać. Kiedy Niemcy Hitlera napadły na Polskę, makaroniarze Mussoliniego po cichu gratulowali Niemcom sukcesów.
     Francja-1939 r. Abbeville. Szczyt niewyobrażalnej podłości żabojadów, ale trzeba też pamiętać, ze Francja miała też dobre momenty,w 1918 r. dostarczyli Polsce 120 czołgów aby odeprzeć bolszewicki najazd,a wcześniej Napoleon nam pomagał.
     Wielka Brytania-A cóż dobrego można powiedzieć o tych kurwach?!
     1815- kongres wiedeński zdrada Polski.
     1919- kongres wersalski. Chcieli wskrzesić Polskę tylko zeby Polska dała Niemcom Śląsk i część Wielkopolski. To oni podzielili Gdańsk na polski i niemiecki co miało być samobójstwem politycznym. W sprawie Polski nie zgadzali się ze stanowiskiem Francji, Polski i USA tylko popierali Niemców. Dla mnie zdrada Polski!!!
     1939-Abbeville. Najpierw mówią walczcie, walczcie, a jak Polacy walczą to spierdolili do swoich kryjówek. I nie oddani polskiego złota,
     aż do dnia dzisiejszego.
     1943-zdrada Polski w Teheranie
     1945- zdrada Polski w Jałcie
     1945-zdrada Polski w Poczdamie.

     Dlatego my powinniśmy być mądrzejsi chociaż kurwa raz przed szkodą. I tak jak oni sprzedawali nas nie raz, nie dwa, nie 3, nawet nie 10 razy,a więcej jak worek kartofli, to my również powinniśmy ich sprzedać jak worek kartofli.

     1. @Gal Gal, dzięki za informację. Rozumiem, że to jest do wszystkich? Ja akurat w materii, która poruszyłeś nie mam cienia wątpliwości, co do tego jak nas postrzegają i jaką rolę nam przeznaczają nasi byli i obecni „sojusznicy”. Wyraził to swego czasu Carl von Clausewitz nazywając naszą Ojczyznę „bezbronnym stepem dla obcych wojsk”. Często tak było przez licznych sprzedawczyków, których dziś wcale nie jest mnie niż kiedyś. Dlatego ja proponuję parafrazę tego co powiedział kiedyś Henry Temple: Polska nie ma wiecznych sojuszników, ani wiecznych wrogów; wieczne są tylko interesy Polski i obowiązek ich ochrony. Trzymajmy się tego, to nikt nie będzie próbował nas rolować.

     2. Jestem z Wami od dawna, sledze kazdy artykul i wiekszosc komentarzy, ale po raz pierwszy sie odzywam i pragne pogratulowac @Gal Anonim – swietny komentarz!

     3. Potop ,,Szwedzki”. Co do reszty to generalnie zgoda, z poniższymi wyjątkami.
      Co do Napoleona, to znowu nas tak nie kochał. Po prostu nas wykorzystał, jak każdy. Nie zapominaj, że nasi gasili powstanie na Haiti.
      Włosi nie byli tacy najgorsi. Ciano, zięć Mussoliniego, zorganizował przerzut polskich żołnierzy z Rumunii na Zachód.

     4. ” wcześniej Napoleon nam pomagał.”a my mordowaliśmy Hiszpanów, to jakby opłaceni mordercy a co Hiszpania nam zawiniła??? napoleon to gówno.Ale ciekawie i prawilno

     5. Mam parę uwag do powyższego. Ogólnie mniej więcej zgoda, lecz główne przyczyny są inne. Każde z powyższych państw nie jest wrogiem Polski. One działały i działają w swoim interesie i trudno mieć do nich pretensje, a właściwie powinniśmy je naśladować. A używanie argumentu „wdzięczności” w polityce międzynarodowej to nieporozumienie! Najważniejszym polskim problemem jest niezdolność narodu do wyboru odpowiednich elit politycznych, tzn patriotycznych i uczciwych, na przywódców państwa. Przecież nawet teraz za parę milionów dolarów można sobie „zakupić” paru czy nawet parunastu odszczepieńców w klubie PIS i pozbawić PIS większości czyli władzy. Gdyby nie to, że sondaże są korzystne dla partii rządzącej już dawno by to zrobiono ( jestem pewien,że Prezes ma to w tyle głowy cały czas). Ile razy odrywały się najrozmaitsze „frakcje” od PISu i nie tylko od PISu. Ta niezdolność do eliminacji hołoty z życia politycznego (od sołtysa do premiera) ma swoje źródło w ogólnie wyznawanej w Polsce tolerancji dla „załatwiania” sobie rożnych „spraw” czyli tolerancji dla złodziejstwa i nepotyzmu. Takie zjawiska występują na całym świecie, lecz u nas jest tego, jak na Europę wyjątkowo dużo. Zapewne ok 1/3 składu obecnego sejmu to agenci rożnego autoramentu, także obcych wywiadów. Pamiętam czasy, gdy do rządu Bieleckiego znaleziono doskonałego kandydata na jednego z ministrów – kompetentnego i uczciwego, lecz nie można go było mianować, bo nie było na niego tzw haków, a więc mógłby się zbiesić i nie być posłuszny. I był to jedyny powód braku tej nominacji. Analogicznie można wywnioskować, że pozostali ministrowie byli w coś „umoczeni”, a więc nadawali się doskonale. Nie czas i miejsce to teraz wywlekać, ale bardzo wielu polityków o znanych nazwiskach powinno być teraz w więzieniu, a nie na świecznikach i to za przestępstwa głównie kryminalne (związane najczęściej z korupcją, acz nie tylko). Parafrazując Bieńkowską „Sorry, ale taki mamy naród”.
      Zmiana tego stanu rzeczy wymaga lat pracy organicznej. Przydałoby się ze stu takich Mariuszów Kamińskich poustawianych w newralgicznych punktach machiny państwowej i za parę lat bylibyśmy w innym miejscu.
      Reasumując: nie miejmy pretensji do świata, że jest jaki jest. Dbajmy o własne Państwo, bo to wstyd wobec ludzi, którzy oddawali życie za Rzecząpospolitą. A sojusznicy nas zdradzą i wrogowie napadną natychmiast jeśli będzie to dla nich opłacalne. Liczenie na jakieś sentymenty jest skrajnie naiwne.
      Polityka międzynarodowa nie zna takich pojęć, niestety polski romantyzm jest bardzo głęboko zakorzeniony także w polityce.

    2. Niom. Ale ja nie mam zamiaru się przejeżdżać na skórce od banana tj. mieć kłopoty za „mowę nienawiści”. Jak już siedzieć, to przynajmniej za coś porządnego – hihihi.
     Tfu. Mówiąc serio: nie będę się wyrażać przez jakiegoś junkersa!

     1. @bkkkk Nie przejmuj się prokuratorem. Jeżeli nie tylko Ty korzystasz z komputera i netu w domu i jeśli podczas przesłuchania nie dasz sama na siebie materiału dowodowego, to tzw. organa ścigania mogą cmoknąć misia w pędzel. Pamiętaj, ze przesłuchiwana w charakterze świadka w trybie art. 183 kpk, możesz uchylać się od odpowiedzi na pytania, na które udzielenie odpowiedzi, mogłyby Cię narazić na odpowiedzialność karną. Zatem: nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem. W przypadku zarzutów, jako podejrzana jesteś w jeszcze bardziej komfortowej sytuacji – w ogóle możesz odmówić składania wyjaśnień. Pamiętaj, że ciągle jeszcze obowiązuje zasada, że winę trzeba udowodnić, a podejrzany nie ma obowiązku dostarczać dowodów swojej winy. Nigdy nie wierz przesłuchującemu. Jego interes jest rozbieżny z Twoim. Jeżeli nie trafisz na człowieka (czyli ca. 95 procent przypadków), to on Cię oszuka, obieca, będzie straszył, będzie stosował różne techniki przesłuchań (chyba, że jest tępakiem a takich jest większość, to będzie brał „na huki”) żebyś sama, mówiąc brzydko, przypucowała się. Tak więc ważne by nie przegrać walki psychologicznej, nie bać się. Przede wszystkim pamiętaj, że walczysz w słusznej sprawie i to daje Ci olbrzymią przewagę moralną.

     2. @easyridersmile A w ogóle to nic nie pamiętam. No i mam prawo odmówić zeznań przeciwko osobom bliskim:).
      Ale po co tracić czas swój i służb?:)

     3. @bkkkk Może odmówić zeznań odnośnie osoby najbliższej tylko jeżeli ma ona status podejrzanego lub oskarżonego. Jeżeli nie jest podejrzanym lub oskarżonym, to wówczas można się uchylać od odpowiedzi na pytania. Takie tam niuanse. Jak popadniesz w tarapaty, napisz do mnie a podpowiem Ci jak się zachować, w takiej sytuacji. A po co tracić czas służb? Tym się nie przejmuj nigdy, tak jak służba nie przejmuje się Twoim czasem. Poza tym, na pytanie: dlaczego? – odpowiadam – bo jesteśmy wolnymi, białymi ludźmi i mamy prawo do wolności słowa. Czy ja muszę lubić Żydów, murzynów, muzułmanów, czy rudych?

     4. Easyriderze, za komuny można było odmówić wszelkich zeznań zarówno dot. własnej osoby, jak i osoby bliskiej, w każdym przypadku (domyślnie:gdyby zeznanie miało doprowadzić do wykrycia czynu zabronionego). W/w osoby nie potrzebowały mieć w tym celu jednego z w/w statusów. W III RP jest gorzej niż za komuny?! A o prawie do odmowy zeznań wiem. ALe dzięki za przypomnienie. Nie wiadomo komu z czytających może się przydać.

     5. @bkkkk Tak już tytułem uściślenia – zeznaje świadek, wyjaśnia podejrzany. Podejrzany ZAWSZE może odmówić wyjaśnień. Świadek tylko w niektórych przypadkach. Osoba najbliższa a osoba pozostająca w szczególnie bliskim związku (np. konkubina, konkubent) to też dwie różne sprawy (i artykuły). Bezwzględny zakaz przesłuchania (nawet gdyby ta osoba chciała zeznawać) dotyczy tylko duchownych (w zakresie tego, o czym dowiedzieli się w wyniku spowiedzi) i adwokatów (w zakresie tego, czego dowiedzieli się od swojego klienta). Każdego innego można przesłuchać. Natomiast osoba najbliższa ZAWSZE może odmówić zeznań (ale nie musi) a osoba pozostająca w szczególnie bliskim związku, na swój wniosek (trzeba ustalić czy ten związek zachodzi). Ludzie bardzo często nie znają swoich praw i przegrywają batalię w tzw. organach ścigania już na starcie. Żeby było też jasne. Jestem ostatnią osobą, która doradzałaby przestępcy. Niestety jednak, w chorym systemie prawnym i powiązanych z tym odhumanizowanych instytucji każdy może stać się „przestępcą”. Sprawiedliwość w tych instytucjach jest tylko sloganem a ludzi prawych, znikomy procent.

  2. Oni chwytaja sie juz wszystkiego, tu nie mozna sie dopatrywac zadnej logiki, teraz pozostal tylko krzyk i zgrzytanie zebow ze kraje tj polska nie chca dobrowolnie isc na dno … i bez tego bedzie wojna ktora nas bankowo nie ominie, ale latwiej walczyc w srodowisku czystym od zbrodniczych ideologii niz nim przesiaknietym, bo walczy sie wtedy z zewnetrznym wrogiem a nie zewnetrznym i wewnetrznym bo to bylaby prosta recepta na szybkie unicestwienie spoleczenstwa.

  3. Włosi nie są ani męscy, ani z pasją. Tak samo Grecy. Przyjmują, bo maja pecha i raz, że graniczą z Morzem Śródziemnym i maja blisko do Turcji, a dwa że mają bardzo długą linie brzegową, której za cholerę nie upilnują. Gdyby ich kraj znajdował się na północy Europy, nie wiadomo czy byliby tak wyrywni w przyjmowaniu. Oczywiście jestem za tym, aby pomóc Włochom i Grekom, wysyłając kontyngent wojskowy na Morze Śródziemne i patrolując brzegi, spychając pontony spowrotem do Turcji. Ale raz, że Włosi sami pływają i wyławiają, więc psu na budę taka robota, a dwa że europejska „poprawność polityczna” nie pozwoli na odwracanie się od „potrzebujących”. I nie ważne, że to nie kobiety z dziećmi a młodzi, zdrowi i wypasieni mężczyźni. Chcą być humanitarni nie bacząc na to, że ściągają nam na kontynent inwazję islamu.

   1. @Karbulot my nie musimy ich spychać do turcji, wystarczy, że zabierzemy im silniki, prądy morskie same zepchną ich z powrotem tam skąd wypłynęli, takie akcje były już robione i nie trzeba było nikogo ratować, teraz komisja europejska zabroniła takich działań, dziś frontex zamiast bronić naszych granic dostał wyłączność na ściąganie najeźdźców do europy

   2. „Włoski Coast Guard uratował na wodach terytorialnych Libii 800 uchodźców z grożącego zatonięciem statku…” A. Co włosi robili w Libii??. B. Groziło mu zatonięcie le czy zatonął?? Odp. Tak ratują z pasją

   3. Nie do końca masz rację. Włochy i Grecją mają jedne z nowszych flot na świecie. Grecja wydała ostatnio dużo kasy na nowe okręty. Po prostu rządy Włoch i Grecji wpuszczają świadomie inwazję, zamiast ją zatrzymać. Nowoczensy okręt zrobln sieczkę z każdego statku przemytniczegi i barki. Nie jest przeszkodą dużo wysp i duża linia brzegowa jak ma się floty i wojsko. Nie ma jednak woli by bronić granic.

  4. Nie ma sie co dziwic facetowi o fizjonomii zywcem wyjetej z podrecznika medycznego w rozdziale….. ” Kliniczne objawy kretynizmu”!
   Nawiasem wsrod dzisiejszych zachodnich „chrzescijanskich demokratow” najpopularniejszym imieniem jest Dawid !To by wyjasnialo upor Junckera w forsowaniu przyjmowania islamskiej dziczy przez panstwa Eurokolchozu!

  5. …zapomniał skorygować,że to nie są uchodźcy,czy emigranci(ekonomiczni czyli powinni zostać odesłani),ale zwykli najeźdźcy przybywający na podbój Europy pod płaszczykiem biednych , uciśnionych narodów – biedny nie ma kasy na taki wypad płacąc za nielegalny przerzut kwoty za które mogli by się u siebie utrzymać kilka lat

  1. taki jest cwany ? No to sru… oficjalne dane Eurostat: Polska przyjeła w 2015 roku łącznie 541,5 tys. uchodźców/imigrantów spoza UE! … czyli te Junkerskie wypowiedzi nie są kierowanę w stronę Polski i Polaków … chyba że ,,uchodźca spoza UE,, jest uchodźcą wtedy i tylko wtedy kiedy jest brązowy i wyznaje islam …. czy o to chodzi temu pijusowi rasiście ???

   1. Tak, dla niech inni uchodzcy nie maja takiej wartosci jak ci islamscy, to koniecznie musza byc muzulmanie poniewaz takie bylo zobowiazanie wobec mocodawcow zapewne i teraz musza sie z tego rozliczyc. Nawet 100 milionow chinczykow gdyby ktos ich zaprosil do osiedlenia sie w Europie nie ma takiej wartosci jak milion nachodzcow z b.wchodu dla nich. takie sa fakty, oni musza zrealizowac plan islamizacji Europy, zadna inna grupa uchodzcow nie jest w stanie zrobic z Europa tego co moga zrobic nachodzcy z b.wschodu do tego sa im oni potrzebni, to czyste wyrachowanie a nie zadne ludzkie uczucia za tym stoja powiedzmy sobie wprost no bo jacy to sa uchodzcy wojenni, to mlode byczki w wieku poborowym oni tu przyjechali na wojne, takie sa fakty. Ukrainiec dla przykladu jest zbyt spokojny i malo roszczeniowy, on chce tylko pracowac i zarabiac, wiec przez ludzi jego pokroju jest kompletnie nie przydatny (a zdaje sie lewactwo caly czas nam wtlacza do glow ze potrzebuja ludzi do pracy, gdzie tu logika, gdzie tu sens ….)

  1. Historia ich z tego rozliczy, miejmy nadzieje wczesniej czy pozniej. Ludzi ktorzy ostatnio doprowadzili do rozpierduchy w Europie do dzis ganiaja po swiecie i sądzą, wiec jest nadzieja ze im to nie ujdzie na sucho bo to co robia to zbrodnia, wykorzystuja zarowno islamistow jak i nas do tego aby przeprowadzic zmiany ktore sobie zaplanowali, to inzynieria spoleczna majaca z nas zrobic bydlo podatkowe, nie podnoszace glowy z nad koryta, nie zadajace pytan.

 2. Wkurwil sie bo nie zrealizowal narzuconego mu planu … a jak nie wykona sie planu nie ma kasy, proste. A czego tu zazdroscic Wlochom, ciagna swoj kraj na dno, tak samo grecja przez wasza idiotyczna polityke. Jacy to sa uchodzcy wojenni pytam, po co oni do nas jada, w jakim celu, bo napewno nie uciekaja przed wojna to juz wiemy wszyscy. Facet sie wkurwia ze kraje tj Polska nie chca na wlasne zyczenie pograzyc sie w chaosie w ktorym pograzona jest teraz reszta europy za sprawa skorumpowanego lewactwa ktore nia rzadzi …. Jarek – nie daj sie, my wszyscy tu za toba murem stoimy …. niech ci rura nie zmieknie, nie ma opcji na islamizacje Polski po prostu, my tu chcemy zyc normalnie wychowywac dzieci i patrzec jak w pokoju dorastaja nasze wnuki.

  1. Bardzo dobrym przykładem na potwierdzenie Twoich słów jest ostatni wywiad w TVP z Panią Miriam Shaded. Tłumaczyła że ludziom przybywającym do Europy jako uchodźcy to w ich krajach nic im nie grozi, gdyż są to prawie sami muzułmanie. Prześladowani i mordowani są Chrześcijanie a tych nie ma wśród „uchodźców”. Na pytanie redaktora dlaczego tak jest Pani Miriam odpowiedziała:
   – Ponieważ za Chrześcijan nikt nie płaci petrodolarami.
   Wnioski pozostawiam czytelnikom NDIE

 3. Już podczas II Wojny Światowej Włochy czynnie kolaborowały z III Rzeszą. Teraz w przededniu II Wojny Światowej robią dokładnie to samo. Niektóre narody i nacje nigdy się nie zmienią i chyba nie zasługują aby nadal istnieć.

  1. Ci ludzie prowdza nas do wojny, dziwia sie ze budza sie ruchy skrajnie prawicowe ale jak do cholery moga sie nie budzic gdy ktos probuje nas wplatac w konflikt ktory moze pochlonac nie 50 milionow tj w czasie II wojny ale 500 milionow ludzi …. trzeba mowic stanowcze NIE zbrodniczej polityce uprawianej dla wlasnej korzysci przez lewactwo.

 4. a wloskiemu dziadkowi skonfiuskowali hotel zeby tam ugoscic najezdzow i to wszystko w majestacie prawa, przy pomocy policji. Gdzie dziadek ma pojsc na skarge? Niedlkugo to beda konsiskowac domu zeby tam dokwaterowac uchodzcow. Ot dekomratyczna UE polna prawa i swobod obywatelskich.
  Ciekawe jak teraz po Sylwestrze beda kryte przestepstwa muzulmanow?

  1. Ten artykuł o zakazie gry w szachy to zwykły *fake*. Znam b.dobrze niemiecki i wiem co mówię. Lecz jeśli nadal będziemy ubogacani kulturowo to i taka sytuacja jak w tym artykule może znaleźć miejsce jeżeli zapanuje Eurokalifat i jeżeli uniwersytety będą jeszcze miały prawo bytu.

 5. Męstwo , powiadasz pan , hmmmm … Pomyśleć , że kiedyś męstwem było bronić wiary mieczem przed islamistami w wyprawach krzyżowych i później odpierać osmańską islamską nawałe w Europie . Dziś jest dokładnie odwrotnie – to po jaki z przeproszeniem damski chooy poświecali się , walczyli i gineli nasi przodkowie ? Po to , żebyśmy doczekali czasów zlewackiego obłędu i maniactwa . To ci dopiero postęp cywilizacji ! Ktoś tu niedawno napisał , że poprawność polityczna powinna byc karana jak szerzenie faszyzmu czy komunizmu . Otóż to ! Ale na dobry początek chciałbym dożyć chwili , gdzie kraj po kraju chora lewatywa tego świata będzie odsuwana od władzy i to demokratycznie .

 6. „…Jego zdaniem kraj ten wykazuje się „męstwem i pasją” reagując na kryzys imigracyjny…”
  Otóż, „pasja” niejedno ma imię. Weźmy taki doktor Mengele, przodek pana Junkera. On też „pracował” z pasją a nawet był przekonany, że robi „dobrze”…

 7. Trzeba być wyjątkowym idiotą aby w ten sposób traktować nielegalną inwazję na UE. Najeźdźcy muslimscy nie dość że nie integrują się z obywatelami państw ich przyjmujących to żyją na koszt podatników gdyż nie chcą podejmować żadnej pracy chyba że handel narkotykami i kradzieże (też”praca” dla złodzieja) i napadanie na kobiety z gwałtami włącznie. Kolejnym problemem dla obywateli są milicje szariatowe i żądania wprowadzenia praw islamskich dla wszystkich.

 8. Byc moze „off topic” ,niemniej posrednio nawiazujace do watku wiodacego ,bowiem Juncker niedwuznacznie daje do zrozumienia ,ze i my znajdziemy sie wkrotce na cenzurowanym!Niedawnio ktos tu wyrazal potrzebe stworzenia jakiegos forum broniacego dobrego imienia Polski i Polakow ,zwlaszcza wobec niesamowitego zalewu przestrzeni publicznej przez takie organizacje terrorystyczner jak Hejtstop czy juz oslawiony Osrodek Monitorowania Zachowan ….bla,bla,bla!
  Otoz istnieje forum zajmujace sie interwencjami w wypadku znieslawienia dobrego imienia Polski i Polakow, a szczegoly sa w ponizszym linku.Teraz wiec my mamy gdzie…..kablowac!

  http://www.anti-defamation.org/rdiplad/aktualnosci/7-sprostowanych-artykulow-4-listy-z-przeprosinami-system-wykrywania-znieslawien-polski-i-polakow-internecie-dziala-juz-miesiac/

 9. Pragnę zauważyć ,że słowa Chrześcijanin i demokrata wzajemnie się wykluczają.I choć zdaję sobie sprawę z tego ,że znajdzie się kilka osób ,które nie zgodzą się z moim stwierdzeniem to najgorsza obrazą dla Chrześcijanina jest nazwanie go demokratą.Jak słusznie zauważył Jezus nie można służyć Bogu i mamonie.Chrześcijanin powinien być zagorzałym wrogiem demokracji jako antyboskiego ładu.Gdyby demokracja była czymś dobrym to zostałaby Chrześcijanom ukazana ,podczas gdy o ile dobrze kojarzę Bóg sam zasiada na tronie niebieskim i sam z niego rządzi jako władca niepodzielny i sprawiedliwy.Nie słyszałem też żeby robił narady z Aniołami ,na których poddawał by pod głosowanie jakąś sprawę.Wniosek z tego taki – Bóg jest monarchą,a więc wszelka władza pochodząca od Niego winna była się na nim wzorować tj.do monarchii dążyć ,oczywiście tylko takiej która z jego nadania rządzi i ku Jego chwale ,a przez to służy obywatelowi.Co do fragmentu o nieprzyjmowaniu muzułmanina natomiast moje zdanie jest takie każdy wie jacy są muzułmanie ,jeśli nie odsyłam do koranu i tak dalej.Europa musi sobie uświadomić ,że jest na wojnie z inną wrogą i równie silną cywilizacją ,a jak historia pokazuje słaba cywilizacja ,choćby nie wiem jak dobrze rozwinięta upadnie pod naporem silniejszej i bardziej zdecydowanej.

 10. Pijak Juncker się denerwuje bo PiS (agentura USA) mimo swoich wad olała Niemiecki lewacki Euro kołchoz.
  Włochy, Grecja, Francja, Szwecja, Niemcy ściągają najeźdźców i pogrążają się w chaosie i będzie gorzej bo najeźdźcy to w większości to bandyci, terroryści …

 11. To ja nie wytrzymuje nerwowo jak widzę taki kretynów jak ten debil juncker,którego polityka prowadzi w muzułmanską,kozią dupę !!! Na szczęscie ten błazen ma gówno do gadania i może co najwyżej pogadać własnie do koziej dupy !!!

 12. Dziś (28.11) kolejna dobra wiadomość: Wspólna akcja włoskiej straży przybrzeznej, okrętów włoskiej i irlandzkiej (!) marynarki wojennej, statki handlowe Wodnik i Lekarzy Bez Granic uratowały 1400 migrantów

 13. „Musimy podminować narodową homogenność Europy. Obojętnie jak będzie to trudno wyjaśnić Europejczykom.” Wypowiedź z 2012 r., czyli przed calym „kryzysem”, w Brukseli. Do odnalezienia w necie po wpisaniu > bbc undermine europe 2012. Oni już dobrze wiedzieli co się święci i mieli plan. Bez pytania o to Europejczyków.

 14. jeśli Niemiec mówi (oficjalnie, co będzie nieoficjalnie to można sobie dopowiedzieć), że przeleje na nowo przybyłych 90mld przez następne 4 lata, to oznacza to, że w ciągu tych 4 lat wzmocni ich o 400 mld złotych (tylko Niemiec), a odbierze te pieniądze Europejczykom. Dlatego to trzeba zatrzymać. Każdy dzień się liczy. Bo rok to 365 dni, razy 4, i tą niewielką sumkę trzeba przełożyć na te 400 mld zl tylko w Niemczech przypominam, czyli jakieś 300mln złotych dziennie…..Jeszcze raz, tylko Niemiec. Doliczmy Włochy, Francję, NL, GB, A, S, N, B…………… Otrzymamy pewnie ponad miliard zlotych dziennie im papu, a nie nam. I to za nic.

 15. Włochy od dawna były pępkiem i podnóżkiem Niemiec.. Ale to już było Proszę Państwa. Jak ktoś mówi o Włochach a zaraz potem dodaje Niemcy to mam złe skojarzenia. Już mi tak zostało, odkąd Mussolini schylał się pod biurkiem Hitlera..

 16. A ile przyjął Luksemburg panie Junker. A kraje zachodnie powinny przyjmować uchodżców nie od ich wielkości ale od dochodu na głowę danego państwa.
  ciekawostka językowa- obecnie mieszkam w Danii, słowo Junker oznacza narkoman od angielskiego junk a słowo Tusk oznacza skryty, szemrany.

 17. Buhahahahaha ty stary lysy pierdolony chooju lewacki. No i co ztego czym ty tam jestes? A wszystkich normalnych ludzio interesuje to tyle co zesloroczny snieg ty stary flusiu i lemusnio skundlona. Wez se ich wez ty stara czerwono lewcka pierdolo pod pierzyne, to moze dostaniesz medal albo order gieroja Zwiazku Radzieckiego ty fluksie zapluty ahahaahhhaha

Dodaj komentarz