Kościół ewangelicko-luterański ukrywa nielegalnych imigrantów w Szwecji

Kościół ewangelicko-luterański w Szwecji ukrywa przed policją i władzami nielegalnych imigrantów, którzy otrzymali odmowę ochrony w Szwecji i zeszli do podziemia.

Ukrywanie się w kraju po nieprzyznaniu przez władze prawa azylu stanowi łamanie prawa. Kościół ewangelicko-luterański uważa jednak, że może ukrywać w swoich budynkach nielegalnych imigrantów, oferując im żywność i leki. Ostatnia akcja policji, którzy wkroczyli do jednego z ich budynków i zabrali ukrywających się cudzoziemców, zaskoczyła diakonów.

Rzeczniczka policji Ewa-Gun Westford w Malmoe tłumaczy, że musi kontrolować wszystkie miejsca, co do których istnieje podejrzenie, że przebywają tam nielegalni imigranci.

„Z szacunków Urzędu Migracji wynika, że liczba osób, które znikną z pola widzenia władz, będzie wzrastać. W najbliższych latach, każdego roku ok. 34 tys. imigrantów dostanie odmowę azylu. Z tego prawie jedna trzecia nie opuści Szwecji i się gdzieś zaszyje. Oznacza to, że do 2020 r. będzie się tu ukrywać ponad 49 tys. osób” – czytamy na Rzeczpospolitej.

źródło: rp.pl

34 komentarz do “Kościół ewangelicko-luterański ukrywa nielegalnych imigrantów w Szwecji

 1. No muszą heretycy czymś się zająć. Nabożeństw nie odprawiają, bo dla kogo, krzyże wyrzucili z kościołów. Znudziło się pastorom noszenie stringów, pończoch i udzielanie ślubów homoseksualistom to chcą trochę urozmaicić swoje życie: ostry, gwałtowny seks z dzikusem doda tylko pieprzu ich smutnemu życiu.

   1. @ Kris@ Easyrider.100% racji.Protestantyzm tak zapędził się w pogoni za postępem,poprawnością ,relatywizmem że stracili poczucie sensu „bycia”.I to dotyczy zarówno hierarchii jak i szeregowych członków zborów.To ich „ukochanie” islamistów to zagłuszanie poczucia własnego bezsensu .

    1. Głupich nie sadzą ani sieją.Same cholery
     się rodzą.Operowanie i stosowanie do tych
     zboczeńców rzeczownika pedofil jest co najmniej żałosne wszak jest on zbitką werbalną :
     1) paido(s) – dziecko,dzieciak.itp oraz
     2) fil(os) – przyjaciel i w tym kontekście
     pedofil to przyjaciel dzieci,dzieciarni,etc.
     I trzeba być totalnym zjebem i pojebem
     by takiego zboka zwać ich przyjacielem
     'miast wprost pedojebem,dzieciojebem
     itp itd etc i używać słów zgodnie z jch
     znaczeniem.(Syracydes)…

   1. ojejej czyżbyś mówił również o kościele katolickim w polsce który tuszuje i ukrywa pedofilów gwałcących polskie dzieci ? Czy masz na myśli również tego księdza który kazał swojej szm.aci.e rodzić na kocu po czym sam poszedł słuchać muzyki na słuchawkach by nie przeszkadzały mu jęki kobiety > Też masz na myśli ten pedofilski kościół w polsce ?

    1. @asd To nie Kościół gwałci dzieci. To robią ludzie, którzy podszywają się pod kapłanów. Kościół, chrześcijaństwo niczego złego nie nauczają. A pedofilów znajdziesz w każdym środowisku. Nie słyszałem by lewactwo potępiało np. szkoły za to, że wśród nauczycieli są pedofile.

   2. …tyle tylko, że to jest kościół państwowy. O ile się nie mylę Szwecja jest rodzajem państwa wyznaniowego. W tym sensie, że monarcha ma być lutrem, że kościół jest dotowany przez państwo (tak jest w Norwegii) itd. No przecież nie mogą zdelegalizować samych siebie. BO by się okazało, że większość szwedzkiej historii i cała ich najnowsza cudowna doktryna nadają się tylko do kosza.

   3. swój kryje swego.te luterańskie
    biskupki-alkoholiczki,wykolejeni
    pastorzy,zdegenerowani duńscy
    heretycy którzy bydłują z czworo-
    nogami a ich heretyckie prawo zwie
    to przejawem szacunku dla gwałconych
    zwierzaków….(Rzym.1!&ST)… razz

  1. duńscy heretycy dużo ale to dużo lepsi!
   Za ks dr M.Lutrem kłapią mordami:
   SOLA SCRIPTURA – TYLKO BIBLIA a wbrew
   BIBLII kopulują zwierzaki i zgodnie z duńskim
   ustawodawstwem jest to przejaw szacunku
   dla czworonogów…

  2. a duńczycy totalnie upodobnili się do
   dzików!pie*** ryłhami:SOLA SCRIPTURA –
   TYLKO BIBLIA a wbrew BIBLII uprawiają
   sex intergatunkowy chociaż Napisano w
   BIBLII:”każdy w/g gatunku swego” i to jest
   tak jak czart weźmie się za Biblię…(Mat.IV!)…

  1. Lewaccy durnie rządzący obecnie Szwecją każą zapewne niedługo spalić „Dzieci z Bullerbyn” bo przecież tam nie ma nic o uchodźcach, kolorowych i muzułmanach. Tak więc ta książka dołączy do „rasistowskich”, „ksenofobicznych”, „faszystowskich”, „islamofobicznych” i „homofobicznych” lektur, które należy usunąć ze szkół i bibliotek.

    1. Słyszałem o tym przypadku. Bibliotekarze w podsztokholmskiej miejscowości Botyrka kazali wycofać stare wydania Pippi w których nie podobało im się sformułowanie „Król Murzynów”. Wycofane książki jak się okazało są potem niszczone a najczęściej palone !!! Pippi napisała ta sama autorka co „Dzieci z Bullerbyn” czyli Astrid Lindgren

 2. W najbliższych latach, każdego roku ok. 34 tys. imigrantów dostanie odmowę azylu. no to jestem w szoku!!!! nasuwa się jednak pytanie… ile ciapaków w danym roku przyjedzie i ile ciapaków urodzi się w tym kalifacie, hmmmmm. oceniam, że 300 000 a nawet 400 000 rocznie

 3. Chcę wierzyć, że ci imigranci to chrześcijanie, bo nie wierzę, że nie przyznano tam azylu muzułmanom. Ale jak na jakimś filmie o Szwecji wypowiadał się homo-pastor, który otwarcie sugerował, że każdego przeciwnika homosi trzeba zamknąć w obozach koncentracyjnych, to mam trudności z podejrzewaniem ich o ludzkie odruchy.

Dodaj komentarz