zdjęcie ilustracyjne

Kościół ewangelicko-luterański w Szwecji ukrywa przed policją i władzami nielegalnych imigrantów, którzy otrzymali odmowę ochrony w Szwecji i zeszli do podziemia.

Ukrywanie się w kraju po nieprzyznaniu przez władze prawa azylu stanowi łamanie prawa. Kościół ewangelicko-luterański uważa jednak, że może ukrywać w swoich budynkach nielegalnych imigrantów, oferując im żywność i leki. Ostatnia akcja policji, którzy wkroczyli do jednego z ich budynków i zabrali ukrywających się cudzoziemców, zaskoczyła diakonów.

Rzeczniczka policji Ewa-Gun Westford w Malmoe tłumaczy, że musi kontrolować wszystkie miejsca, co do których istnieje podejrzenie, że przebywają tam nielegalni imigranci.

„Z szacunków Urzędu Migracji wynika, że liczba osób, które znikną z pola widzenia władz, będzie wzrastać. W najbliższych latach, każdego roku ok. 34 tys. imigrantów dostanie odmowę azylu. Z tego prawie jedna trzecia nie opuści Szwecji i się gdzieś zaszyje. Oznacza to, że do 2020 r. będzie się tu ukrywać ponad 49 tys. osób” – czytamy na Rzeczpospolitej.

źródło: rp.pl

34
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
13 Comment threads
21 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
22 Comment authors
ewqwewqNikonhusarzMarekWieR Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Kris11
Gość
Kris11

No muszą heretycy czymś się zająć. Nabożeństw nie odprawiają, bo dla kogo, krzyże wyrzucili z kościołów. Znudziło się pastorom noszenie stringów, pończoch i udzielanie ślubów homoseksualistom to chcą trochę urozmaicić swoje życie: ostry, gwałtowny seks z dzikusem doda tylko pieprzu ich smutnemu życiu.

Neil Rech
Gość

@Kris11 To już nie jest Kościół. Kościół to wspólnota a tam już dawno nie ma żadnej wspólnoty ani ducha.

kowalski
Gość
kowalski

@ Kris@ Easyrider.100% racji.Protestantyzm tak zapędził się w pogoni za postępem,poprawnością ,relatywizmem że stracili poczucie sensu „bycia”.I to dotyczy zarówno hierarchii jak i szeregowych członków zborów.To ich „ukochanie” islamistów to zagłuszanie poczucia własnego bezsensu .

Kris11
Gość
Kris11

Czekają tylko na ścięcie, które będzie dla nich ulgą i uwolnieniem od życia pozbawionego sensu.

Kris11
Gość
Kris11

Samotność.

Anahu Yamito
Gość
Anahu Yamito

Sekta wspiera inna sekte

Nikon
Gość
Nikon

Głupich nie sadzą ani sieją.Same cholery się rodzą.Operowanie i stosowanie do tych zboczeńców rzeczownika pedofil jest co najmniej żałosne wszak jest on zbitką werbalną : 1) paido(s) – dziecko,dzieciak.itp oraz 2) fil(os) – przyjaciel i w tym kontekście pedofil to przyjaciel dzieci,dzieciarni,etc. I trzeba być totalnym zjebem i pojebem by… Czytaj więcej »

Venetta French
Gość

Zdelegalizować kościół, który ukrywa przed prawem kryminalistów, gwałcicieli i terrorystów sad

asd
Gość
asd

ojejej czyżbyś mówił również o kościele katolickim w polsce który tuszuje i ukrywa pedofilów gwałcących polskie dzieci ? Czy masz na myśli również tego księdza który kazał swojej szm.aci.e rodzić na kocu po czym sam poszedł słuchać muzyki na słuchawkach by nie przeszkadzały mu jęki kobiety > Też masz na… Czytaj więcej »

Venetta French
Gość

@asd
Każdą pedofilię trzeba piętnować. Nie ma co rozróżniać, nie popadajmy w paranoję. GWAŁT TO GWAŁT, nie ważne czy w kościele czy w biurze sołtysa… razz

Neil Rech
Gość

@asd To nie Kościół gwałci dzieci. To robią ludzie, którzy podszywają się pod kapłanów. Kościół, chrześcijaństwo niczego złego nie nauczają. A pedofilów znajdziesz w każdym środowisku. Nie słyszałem by lewactwo potępiało np. szkoły za to, że wśród nauczycieli są pedofile.

bkkkk
Gość
bkkkk

…tyle tylko, że to jest kościół państwowy. O ile się nie mylę Szwecja jest rodzajem państwa wyznaniowego. W tym sensie, że monarcha ma być lutrem, że kościół jest dotowany przez państwo (tak jest w Norwegii) itd. No przecież nie mogą zdelegalizować samych siebie. BO by się okazało, że większość szwedzkiej… Czytaj więcej »

Nikon
Gość
Nikon

swój kryje swego.te luterańskie
biskupki-alkoholiczki,wykolejeni
pastorzy,zdegenerowani duńscy
heretycy którzy bydłują z czworo-
nogami a ich heretyckie prawo zwie
to przejawem szacunku dla gwałconych
zwierzaków….(Rzym.1!&ST)… razz

bkkkk
Gość
bkkkk

No Lutry pokazały czym są: ekspozyturą dyabła walczącego z myślą chrześcijańską. TO tak w uproszczeniu i w skrócie. Ale do tego się rzecz sprowadza.

Nikon
Gość
Nikon

duńscy heretycy dużo ale to dużo lepsi!
Za ks dr M.Lutrem kłapią mordami:
SOLA SCRIPTURA – TYLKO BIBLIA a wbrew
BIBLII kopulują zwierzaki i zgodnie z duńskim
ustawodawstwem jest to przejaw szacunku
dla czworonogów…

Nikon
Gość
Nikon

a duńczycy totalnie upodobnili się do
dzików!pie*** ryłhami:SOLA SCRIPTURA –
TYLKO BIBLIA a wbrew BIBLII uprawiają
sex intergatunkowy chociaż Napisano w
BIBLII:”każdy w/g gatunku swego” i to jest
tak jak czart weźmie się za Biblię…(Mat.IV!)…

Magdalena
Gość
Magdalena

Czytając „Dzieci z Bullerbyn” autentycznie odczuwam smutek. Takiej Szwecji juz nie bedzie… W ciągu jednego wieku stoczyla się na samo dno.

Kris11
Gość
Kris11

W ciągu 50 lat.

Magdalena
Gość
Magdalena

Tak, faktycznie

Marek
Gość
Marek

Lewaccy durnie rządzący obecnie Szwecją każą zapewne niedługo spalić „Dzieci z Bullerbyn” bo przecież tam nie ma nic o uchodźcach, kolorowych i muzułmanach. Tak więc ta książka dołączy do „rasistowskich”, „ksenofobicznych”, „faszystowskich”, „islamofobicznych” i „homofobicznych” lektur, które należy usunąć ze szkół i bibliotek.

Magdalena
Gość
Magdalena

A Pippi? To jest dopiero rasizm. Pójdzie pierwsza na stos.
To jakie lektury szkolne wprowadzą dzieciom? Koran?

Marek
Gość
Marek

Słyszałem o tym przypadku. Bibliotekarze w podsztokholmskiej miejscowości Botyrka kazali wycofać stare wydania Pippi w których nie podobało im się sformułowanie „Król Murzynów”. Wycofane książki jak się okazało są potem niszczone a najczęściej palone !!! Pippi napisała ta sama autorka co „Dzieci z Bullerbyn” czyli Astrid Lindgren

Margareta Beaurepaire
Gość

Szwecja. I wszystko jasne.

Vern Dubose
Gość

Wszyscy dostali tam pierdolca w tym temacie, kwestia miesięcy jak zaczną im rozkazywać aby przechodzili na islam, a jak nie to w świetle prawa ich będą mordować, ku uciesze lewaków.

ocoloto
Gość
ocoloto

W najbliższych latach, każdego roku ok. 34 tys. imigrantów dostanie odmowę azylu. no to jestem w szoku!!!! nasuwa się jednak pytanie… ile ciapaków w danym roku przyjedzie i ile ciapaków urodzi się w tym kalifacie, hmmmmm. oceniam, że 300 000 a nawet 400 000 rocznie

ABC
Gość
ABC

Szwecja, ten kraj musi upaść.

Marek
Gość
Marek

Szwecja to już nie jest kraj tylko stan umysłu.

Sasa
Gość
Sasa

Ja bym tego nie nazywał Kościołem, bo dla prawdziwego Kościoła to obraza.

test24
Gość
test24

Literówka. Powinno być: „ewangelicko-LUCYFERański”!

Mareczyk
Gość
Mareczyk

Chcę wierzyć, że ci imigranci to chrześcijanie, bo nie wierzę, że nie przyznano tam azylu muzułmanom. Ale jak na jakimś filmie o Szwecji wypowiadał się homo-pastor, który otwarcie sugerował, że każdego przeciwnika homosi trzeba zamknąć w obozach koncentracyjnych, to mam trudności z podejrzewaniem ich o ludzkie odruchy.

Anna
Gość
Anna

aż trudno sobie wyobrazić,że te szmaty to potomkowie dzielnych wikingów……………

WieR
Gość
WieR

Kościoły tak jak domy, bywają rodzinne ale są też publiczne potocznie nazywane burdelami.Tak też bym określił ten ewangelicko-luterański w Szwecji islamizujący własny kraj na zgubę obywateli.

husarz
Gość
husarz

Dlaczego diakoni nie zostali aresztowani za udzielenie pomocy w przestępstwie ?

ewqwewq
Gość
ewqwewq

Co za jebani debile… Sami kreca sznur na swoje puste lby.