Wstrząsający napad na 97-letniego księdza. Został pobity i opluty przez Marokańczyka

50-letni Marokańczyk brutalnie zaatakował w Mantui na północy Włoch 97-letniego kapłana ks. Antonio Bottoglia, gdy ten siedział w konfesjonale.

Ks. Antonio Bottoglia mimo podeszłego wieku nadal posługuje w swej dawnej parafii św. Katarzyny. Gdy Marokańczyk podszedł do konfesjonału, zażądał od księdza pieniędzy, ten odparł, że nie ma przy sobie portfela. Wtedy 50-latek z północnej Afryki stał się agresywny.

Kapłan został opluty, a następnie pobity. Mężczyzna podczas siłowego ataku na kapłana obrzucił również obecnych w kościele wiernych licznymi przekleństwa i słownymi zaczepkami.

Wezwana przez nich policja szybko ujęła przestępcę. Będzie odpowiadał za napad i przerwanie czynności kultowej – informuje Katolicka Agencja informacyjna (KAI).

źródło: KAI

40 komentarz do “Wstrząsający napad na 97-letniego księdza. Został pobity i opluty przez Marokańczyka

   1. Dokładnie o tym samym myślałem. Ciekawi mnie tylko czy może jakieś egzorcyzmy by zadziałały na takich. Słyszałem kiedyś o islamistach nawróconych na Chrześcijaństwo, ale mimo tego mam pewne wątpliwości…

     1. Odejście Benedykta XVI zostało podobno wymuszone przez ludzi Hillary Clinton a na tron papieski wstawiono posłusznego iluminatom biskupa Bergolio.

  1. @Patriot mnie tez to zastanawia. Doszlam do wniosku, ze oni po prostu nie akceptuja pewnych faktow. Czasami sie tak dzieje – gdy umrze ktos bliski, wazny nie chcemy i nie umiemy zaakceptowac smierci. Tutaj wydaje mi sie jest podobnie. Nie sa w stanie zrozumiec, przyswoic pewnych faktow, poniewaz zawalilby sie caly swiatopoglad, wszystko co do tej pory bronili. Ciezko jest przynac sie do bledu, wiec brnie sie dalej. Dziecko jak klamie, robi podobnie. Usprawiedliwienia sa beznadziejne.

   1. Tak to działa dla części ludzi – tych bardziej normalnych, takich „dobrych”, co nie chcą zrozumieć, że świat nie jest tak różowy, jak chcieliby wierzyć.
    Jest jeszcze drugi mechanizm, który dotyczy przekonanych lewicowców, albo skrajnych lewicowców. Ci tak bardzo nie cierpią tradycji, chrześcijaństwa i wszystkiego, co im się kojarzy z prawicą, że gotowi są sprzymierzyć się z każdym, byle dokopać konserwatystom.

   2. Do beznadziei doprowadzi nas to całe rozbuchane towarzystwo. Nie chcę oglądać się przez ramię idąc wieczorem przez park a do tego to zmierza. „Beznadziejni” to najgorszy wróg bo sieją ferment w naszych szeregach i nimi w pierwszej kolejności trzeba się zająć. OZ, co począć? Za dużo wody ta łódź już nabrała

 1. Ciekawe w tym „incydencie” jest to że bezczelny atak,pobicie i próba rabunku dokonana został nie przez jakiegoś zindoktrynowanego „bojownika” z isis tylko przez „przeciętnego,zwykłego” arabskiego muslima jakich miliony” ubogaca ” zachodnią UE.To pokazuje też co się będzie działo gdy te miliony „zwyklych”,spokojnych” muzułmanów powielą swoją liczebność.

 2. I znowu Marokańczyk. Słowo daję, ale gdyby Marokańczykom i Pakistańczykom zamknąć granice, to przestępczość wśród muzułmanów w Europie spadłaby ponad 90%. Ciągle słychać tylko o tych dwóch nacjach, z czego Marokańczycy to w ogóle przodują w przestępstwach. A tam przecież nie ma wojny, wywalić ich z Europy i po krzyku. Ciekawe, czy muzułmanie solidarnie przeproszą pobitego księdza, tak jak polscy lewaccy studenci przepraszali ponoć oplutą muzułmankę. Pobić i opluć prawie stuletniego staruszka. Bohater kurwa jego mać, zasrana dzika czarna małpa. Niech do mnie podskoczy, to tak mu pałą zdefasonuje buźkę, że do końca życia będzie tylko potrafił pluć, ale pod siebie.

  1. „Ciągle słychać tylko o tych dwóch nacjach”

   Dużo nich słychać, to prawda, ale nie są aż takimi wyjątkami. I tak najgorsi są Somalijczycy, bo tam państwo nie działa zupełnie i mieszkańcy są kompletnie zdemoralizowani. Afganistan też dostarcza sporo tałatajstwa, a generalnie kraje Maghrebu to syf. Syria, Irak i Palestyna – też nie lepsze.
   No i nie zapominajmy o Nigerii – ci są powszechnie znienawidzeni w całej Afryce, choć muzułmanie stanowią tam mniejszość.

   1. Ranking tego kolorowego antybiałego, antyeuropejskiego i antychrześcijańskiego tałatajstwa to obecnie:
    1. Marokańczycy
    2. Pakistańczycy
    3. Erytrejczycy
    4. Somalijczycy
    5. Nigeryjczycy
    6. Afgańczycy
    7. Irakijczycy
    8. Syryjczycy
    9. Etiopczycy
    10. Bengalczycy (Bangladesz)

    1. @Marek patrze na ta liste i jak pamietam z dziecinstwa to o tych krajach mowilo sie, ze jak nie bedziesz pracowac to bedziesz zyl jak w Afryce i zbieral smieci w kolorowym ubranku.
     Pamietam tez, ze jak sie nie chcialo jesc to mowli: a biedne dzieci w Afryce gloduja. Moja siostra odpowiedziala kiedys na to tak (a byla w 4klasie szkoly podstawowej): Ale Marlena tez nie ma cos jesc i dziele sie z nia kanapkami, to jeszcze z Afryka mam sie dzielic?

  2. @Karbulot Kosa. Pod żeberko i cięcie tętnicy udowej. I w tył zwrot, nie czekając na „sprawiedliwość” w sądach. Korzystając z okazji ponownie apeluję do rodaków. Noście noże, uczcie się nimi posługiwać i używajcie w słusznej sprawie – obronie siebie i innych. I nie czekajcie aż przyjedzie policja, bo zawsze zrobią z Was „nożownika”, nawet jeśli użyjecie go w ramach obrony koniecznej.

 3. „Kapłan nie miał przy sobie portfela. Został więc najpierw opluty, a następnie pobity przez napastnika, który zwymyślał też obecnych w kościele wiernych.” – a papież Franciszek mówił, że „uchodźcy” są jak Chrystus pielgrzymujący. Tiaaaaa Franciszek to lewacka menda , Benedykta obalili bo ostrzegal przed islamem

 4. a reszta makaronów siedziała i przyglądała się???????????????? bali się jednego bandziora???????????????? włosi zasłużyli na takie traktowanie – są tchórzami…………..oprócz tego staruszka…

 5. Jedna z licznych skandalicznych podejścia Unii a w szczególnośći Włoch i Hiszpanii do której przybywa gremium młodych Marokąńczyków i Algierczyków, nacji które nadgminnie wystepują w statystykach kriminalnych jest to, że toleruje się ich pobyt zamiast natychmiastowej odsyłki. Bardzo czestym argumentem jest, że pobyt więzieniach w ich krajach za przestepstwa jak rozbój i gwałt nie odpowiada standartom europejskim czyli to jest naruszenie praw człowieka. A przecież w wyżej wymienionych krajach tylko nieliczni aktywiści polityczni jak pisarze, dziennikarze czy obroncy praw kobiet narażeni na prześladowania mogą oczekiwać azyl w Europie. A przestępczej reszcie dobrze by zrobił pobyt u siebie w pierdlu.

Dodaj komentarz