Po ataku terrorystycznym rozgorzała debata na temat asymilacji imigrantów. Głos zabrała królowa Danii Małgorzata II: muszą się do nas dostosować!

Królowa zachęcała niegdyś swoich rodaków do przyjaznego traktowania przybyszów z innych części świata. Teraz jednak ton nieco zmienił się, choć nadal zapewnia, ze Dania jest krajem otwartym, ale stawia warunek: imigranci muszą się dostosować do duńskich wartości.

– Imigranci nie muszą rezygnować ze swojej religii ani przekonywać się do naszej kuchni. Nie chodzi o klopsiki. Chodzi o to, żeby dopasować się do kraju, do którego przyjechali – stwierdziła królowa Małgorzata II.

Monarchini uzmysłowiła, że chodzi tutaj głównie o muzułmanów. – Mogą chodzić do meczetu, kiedy tylko chcą, ale gdy zaczynają robić rzeczy niezgodne z podstawowymi standardami duńskiego społeczeństwa, muszą sobie uzmysłowić, że to nie przejdzie. – powiedziała.

Debata w Danii rozgorzała po ostatnim ataku terrorystycznym przeprowadzonym przez imigranta z Pakistanu.

13
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
8 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
12 Comment authors
frapolaEl LombrizekregHarryAdamson Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
frapola
Gość
frapola

Powinno się wprowadzić limity jak dla Chińczyków na płodność. Wystarczy przestać płacić socjal a wręcz kary za dwa bachory. Pamiętajmy że kto ma miękkie serce ten ma twarda dupe.

Starża
Gość
Starża

Jej Królewska Mość ma całkowitą rację. Jeśli nie decydujemy się na niewpuszczanie tych ludzi do naszych krajów, to przynajmniej powinniśmy postawić im twarde warunki, jakie muszą spełnić, by tutaj żyć. Mam nadzieję, że za przykładem Jej Wysokości pójdą inni przedstawiciele rządów europejskich.

Costooh
Gość
Costooh

Królowa Danii ma oczywiście rację. Może dlatego muslimy tańczą jak im zagra szwedzki zespół PITBULLFARM (oklaski) https://www.youtube.com/watch?v=B9fQK9t0wOQ&list=PLRa-nkXXMuYGmvFsCBNuv8fKl19xBN36d&index=38

Costooh
Gość
Costooh

Królowa Danii ma oczywiście rację. Może dlatego muslimy tańczą jak im zagra szwedzki zespół PITBULLFARM (oklaski) www_youtube_com/watch?v=B9fQK9t0wOQ&list=PLRa-nkXXMuYGmvFsCBNuv8fKl19xBN36d&index=38
Nie wiem dlaczego na antysystemowym portalu nie można zamieszczać antysystemowych sznurków. W każdym razie tam gdzie dolne pauzy mają być kropki

Adamson
Gość
Adamson

Bo to nie żaden antysystemowy sznurek tylko link do filmu z youtuba który może być różnorakiej treści. Chodzi o to by się nie reklamować w komentarzach. Używanie mózgu nie boli.

bk
Gość
bk

O! Jedna mądra osoba z tych co na świeczniku. Dzięki Małgorzato!

Karbulot
Gość

Swoją drogą nie rozumiem postępowania ciapatych. Skoro ich pragnieniem jest zislamizować Europę, dlaczego sami szkodzą własnym interesom. Jakby siedzieli grzecznie i rozmnażali się, za kilkanaście czy kilkadziesiąt lat zalali nas przewagą ilościową. Wtedy mogliby dochodzić swoich praw z pozycji siły zaludnienia. Zamiast tego robią co jakiś czas głupie wyskoki, bezsensowne… Czytaj więcej »

Adrem
Gość
Adrem

Bo do myślenia rozum jest potrzebny.

Kamil
Gość
Kamil

Po czesci ich rozumiem, bądź co bądź kazdy chce ogladac zmiany juz za swojego zycia.

ekreg
Gość
ekreg

W większości tak robią bo wiedzą że to najlepsza taktyka co jakiś czas zrobić akcję typu zakaz sprzedaży alkoholu, wielki bigotyzm. Mają tu te swoje …… ryje tych immamów czy innych nawiedzonych. Ale przy tak dużej grupie ludzi często nie piśmiennych nie da się tego wszystkiego ogarnać. Także co jakiś… Czytaj więcej »

Pedro Chubascos
Gość

Będą się awanturować jak niegrzeczne dzieci o cukierki, bo żeby się mnożyć, muszą coś jeść i bez zasiłków (traktują je jako jizyah) jest to trudne i niekomfortowe. Będą cały czas coś wymuszać, jęcząc i biadając, bo przecież to oni są biedni i poszkodowani przez Zachód – od krucjat począwszy to… Czytaj więcej »

sm0ker
Gość
sm0ker

zdecydowanie popieram! smile

Harry
Gość
Harry

Dostosuj się, albo wracaj skąd przybyłeś. Jesteś mile widziany, dopóki działasz zgodnie z zasadami gospodarza.