Dziennikarz Sylwester Latkowski zdradził, że Mamed Chalidow nabył nieruchomość w Czeczenii. „Rozmawiałem z Mamedem i nie zdziwię się, jak wyjedzie” – twierdzi. Podobno ma dość „ksenofobicznych ataków”.

Polski zawodnik MMA pochodzenia czeczeńskiego Mamed Chalidow pomimo ostatniej wygranej walki został wygwizdany przez publiczność. Jego popularność drastycznie spada. Sylwester Latkowski w programie telewizji Nova zabrał głos na temat nagłego spadku popularności zawodnika.

„On już kupił mieszkanie w Groznym. Teraz też jest obecnie w Groznym, chyba jeszcze z miesiąc tam będzie” – mówił dziennikarz. „Rozmawiałem z Mamedem i nie zdziwię się, jak wyjedzie” – dodał.

Jak informują Sportowe Fakty, zawodnik z Czeczenii podobno ma dość krytyki i słuchania obraźliwych komentarzy na swój temat. Ciągłego odpierania „ksenofobicznych ataków”.

Nieprzychylność kibiców wzięła się m.in. z tego, że sportowiec określa się mianem radykalnego muzułmanina i nie boi się mówić o tym publicznie. Czeczen jest też zwolennikiem przyjmowania uchodźców nad Wisłą, czemu sprzeciwia się większość Polaków. Podśpiewywał również hymn Al-Kaidy.

sportowefakty.wp.pl

Materiał chroniony prawem autorskim. Kopiowanie i wykorzystywanie treści opublikowanych na ndie.pl zabronione.

83
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
75 Comment threads
8 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
79 Comment authors
CyborglolMariusAnahu Yamitoola Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
allahuj
Użytkownik

Tym samym potwierdza że w czeczenii jest bezpiecznie, można kupować nieruchomości i żyć, nawet bezpieczniej niz w Polsce bo stąd ucieka. Na tej podstawie stada czeczeńców okupujące polska granice i składające wnioski o azyl powinny być zlikwidowane, a ci którzy już tu są powinni zostać w!p!erdolen!

Kris11
Gość
Kris11

@allahuj
Bardzo logiczne. Rząd dostaje argument i to mocny. Czeczeńcy spieprzają stamtąd na socjal europejski.

AntyHegemon
Użytkownik

@Kris11 Każdy muzułmanin jedzie do Jełropy po socjal (no były wyjątki kiedy to prawdziwy lekarz czy inny prawdziwie wykształcony człowiek stamtąd zwiewał i miał szansę na szybkie znalezienie pracy). Gdybyś był Czeczenem, myślał jak Czeczen i wierzył jak on, to również byś pchał się do Europy. A dlaczego? Bo frajer… Czytaj więcej »

Łukasz
Gość
Łukasz

Jak w czeczeni byla wojna to spierdolil do Polski i tyle wszystko mu pasowalo, a teraz nagle mu przeszkadza nietolerancja w PL.Niech wypierdala do swoich do czeczeni

Malik
Gość
Malik

Krzyż na drogę

Remku
Gość
Remku

jemu to chyba raczej koza bo on krzyża boi się jak szatan

Kris11
Gość
Kris11

Good bye. I nie wracaj do nas. Grozny to najlepsze miesce dla ciebie.

test24
Gość
test24

Czyli w Czeczeni jest bezpieczniej, niż w Polsce. Mam nadzieję, że ziomeczki z kraju wyjadą razem z nim i znów będzie spokój.

Fantomas
Gość
Fantomas

Czyli w Czeczenii jeśli ktoś nie zajmuje się opozycyjną działalnością polityczną co oznacza głównie zaangażowanie po stronie salafickich ekstremistów to może spokojnie żyć. Na jego przykładzie widać jak zakłamana była i jest ta narracja o rzekomo prześladowanych Czeczeńcach w Rosji.

Secutor
Gość
Secutor

To niech wyp… do swojego gównianego kraju !!!

gvvfgf
Gość

Gonic tego psa z kraju.

Krzysztof
Gość
Krzysztof

niech spierdala papa

Pies
Gość
Pies

Dokładnie. Miejsce dzikusa jest w dzikistanie. Paszoł won! Buda!

Piotr
Gość
Piotr

Sam spier dalajlama

Anahu Yamito
Gość
Anahu Yamito

Piotrus – to wez go sobie do domu. Ale on woli zakutane w szmaty kobitki i ciebie by nawet tknac nie chcial

vel
Gość
vel

Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno…

Marcin Opus
Użytkownik

@vel
A mnie niewymownie nieprzykro.

Anahu Yamito
Gość
Anahu Yamito

Szkoda, ze juz nareszcie musi spadac

ABC
Gość
ABC

Tylko niech zrezygnuje z polskiego obywatelstwa.

Bogus
Użytkownik

99% wypowiedzi mówiących pa pa !!! Proszę porównać zdjęcia jak był młody,delikatny,a czasami brak zarostu,a teraz,brodzizko jak ze zdjęć bojowników islamskich !!!
Również żegnam !!!!

Logic1
Użytkownik

Spier….. i nie wracaj !

Ragnarök
Gość
Ragnarök

No dobra Chalibob. Nikt nie będzie tęsknił.

Olga
Gość
Olga

Szerokiej drogi już czas…