Policja foto: Rama wikimedia.commons.org (CC BY-SA 2.0 FR)

Aż 8000 dodatkowych policjantów chce jak najszybciej zatrudnić francuskie MSW w związku z utrzymującym się zagrożeniem ze strony islamskich terrorystów. Chętnych brakuje, ponieważ się boją.

Francja jest jednym z tych krajów, które bardzo silnie zostały ubogacone kulturowo przez politykę multikulturalizmu. W wielu dzielnicach Paryża imigranci nie boją się obrzucać radiowozy policyjne kamieniami czy nawet koktajlami Mołotowa. Imigranci, którzy masowo dostali się do kraju, nie przestrzegają żadnych zasad i pod presją narzucają swoją kulturę.

Policja we Francji ma duże problemy z pozyskaniem do pracy nowych funkcjonariuszy. We francuskich mediach pojawiły się nawet reklamy zachwalające zawód policjanta. Co ciekawe, w spocie w roli przestępców występują wyłącznie biali ludzie. „Zostań policjantem! Stań się stróżem naszego pokoju!” – słychać wypowiadane kobiecym głosem zachęty w reklamach telewizyjnych.

Młodzi Francuzi najchętniej wywiesiliby białą flagę. Jak informuje RMF FM, według najnowszych sondaży młodzież uważa, że zawód policjanta stał się z powodu islamskich terrorystów zbyt niebezpieczny. Twierdza też, że wymaga zbyt wielu wyrzeczeń, policjanci mają coraz mniej dni urlopu.

Ostatnią głośną sprawą było skatowanie policjantki w imigranckiej dzielnicy Paryża podczas Sylwestra. Policjantka oraz towarzyszący jej funkcjonariusz nie mieli szans w starciu z liczącym według doniesień nawet 300 osób tłumem. Nagranie z pobicia zostało udostępniane w mediach społecznościowych przez uczestników zajścia. Pisaliśmy na łamach naszego portalu na ten temat (TUTAJ).

27
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
10 Comment threads
17 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
21 Comment authors
Wolny Dziad ObywatelskiPeszPatriotabibukrolowa bona Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o