Niemcy: za obrażanie w internecie kary jak za zabójstwo

Obserwowanie życia politycznego w Niemczech jest nieraz zabawne, nieraz tragiczne. Politycy są otoczeni kastą dobrze opłacanych doradców i nie mają kontaktów z rzeczywistością. Szanowny pan Georg Eisenreich jest z ramienia Unii Chrześcijańsko-Socjalnej (CSU) Ministrem Sprawiedliwości w Bawarii i z pewnością nie ma żadnych kontaktów z niemieckimi rodzinami u których ponad 50% dochodów pożera czynsz w Monachium, najdroższym z wielkich miast w RFN.

Trudno od zwykłych pracujących ludzi domagać się zachwytu nad polityką multikulturalną jak np. budowanie osiedli dla azylantów lub wynajem domków jednorodzinnych dla wielodzietnych rodzin tzw. uchodźców politycznych. W jego to landzie potrzebne są setki policjantów w celu wejścia do ośrodka dla azylantów by tamże aresztować podejrzanego o sprawy kryminalne uchodźcę.

Krytycy polityki reżimowej są dyfamowani i kryminalizowani, przykładem tego jest ostatnie żądanie pana ministra Georga Eisenreicha zwiększenia kar za obrażanie w internecie do dwóch lat więzienia, a za oszczerstwa lub podjudzanie (tzw. mowa nienawiści) do pięciu lat więzienia. W ten sposób kary te wynosiłyby tyle samo co kary za współudział w zabójstwie.

Hilal S. jest uchodźcą z Iraku, ma 14 lat i jest dobrze znany policji monachijskiej.
Hilal zwabił 13-letnią znajomą dziewczynkę do kabiny na basenie w Monachium, na którym nie przebywają dziewczynki w burkach, i tam zażądał od niej seksu oralnego, zmusił ją do onanizowania go, następnie penetrował ją palcami i pobił. Hilal był już karany za kradzieże, zażywa też narkotyków i zażywa życia w chrześcijańskiej zgniliźnie moralnej.
Za podpalenie w centrum handlowym, podpalenia materaca w piwnicy domu mieszkalnego oraz za gwałt został skazany na 28 miesięcy więzienia.
Farida S., matka Hilala, do BILDA: mój syn jest niewinny, nie wierzę w gwałt, on się boi pająków.

Źródła:

https://www.bild.de/regional/muenchen/muenchen-aktuell/bayerns-justizminister-fordert-fuenf-jahre-knast-fuer-online-hetzer-66237142.bild.html

https://www.bild.de/regional/muenchen/muenchen-aktuell/urteil-fuer-westbad-vergewaltiger-14-28-monate-knast-fuer-hilal-s-66171132.bild.html

Dodaj komentarz