Aby ułatwić integrację imigrantów z niemieckim społeczeństwem minister spraw wewnętrznych Thomas de Maizière zapowiedział, że wymagane jest zaniżenie poziomu nauczania w państwowych szkołach, aby imigranci mogli łatwiej dostawać się do szkół oraz, by nie mieli większych problemów z nauką.

Jedną z największych barier dla imigrantów z krajów Afryki i Bliskiego Wschodu jest dostęp do miejsc pracy, które w wysoko rozwiniętych Niemczech wymaga kwalifikacji – czegoś co przybysze nie posiadają poza chęcią „wzbogacania kulturowego” poprzez gwałty i chęć wprowadzania szariatu.

Aby ułatwić integrację imigrantów z niemieckim społeczeństwem federalny minister spraw wewnętrznych Thomas de Maizière zapowiedział, że wymagane jest zaniżenie standardów nauczania w państwowych szkołach, aby imigranci mogli łatwiej dostawać się do szkół oraz aby nie mieli większych problemów z nauką. Z kolei standardy wychowania fizycznego już znacznie spadły w Niemczech, gdyż setki szkolnych sal gimnastycznych wypełnione jest imigrantami.

W Niemczech za sprawą niekontrolowanej imigracji lawinowo rośnie ilość uczniów. Co gorsza emerytowani nauczyciel mają być powoływani przez państwo niemieckie do nauczania imigrantów języka niemieckiego, a obecni proszeni są o nieodpłatne nadgodziny – wynika z raportu News4Teachers.de.

To nie pierwszy skandaliczny pomysł Niemców, kilka tygodni temu jedna ze szkół wpadła na pomysł, aby uczniowie w ramach „doświadczenia zawodowego” zmieniali pościel imigrantom, gotowali im oraz pomagali przy praniu.

źródło: breitbart.com

20
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
7 Comment threads
13 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
hgfggAsgardmacikGloloR456 Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
lolo
Gość
lolo

To jest taka sama sytuacja jak z zatajeniem informacji o fali „uchodźców”. Ewidentne działanie na szkodę własnego(?) narodu. Ciekawe jakie będą następne pomysły? Może od razu Niemcy popełnią zbiorowe samobójstwo?

lolo
Gość
lolo

Ps.
Nieee… najpierw poproszą przybyszów o to by oni przejęli nad nimi władzę i by przybysze byli ich panami a potem popełnią samobójstwo bo będą mieli wyrzuty sumienia, że nie byli zbyt dobrzy, jako słudzy.

lolo
Gość
lolo

Działania niemieckiego ministra są ewidentnym dowodem na poziom intelektualny – czy wrodzony czy może wynikający z zapóźnień cywilizacyjnych – „uchodźców” i wskazówką na problemy adaptacyjne. To następny dowód, obok problemów ze służbą zdrowia w Niemczech, który można wykorzystać od powiedzenia „nie” w sprawie uchodźców. I jest to uzasadnione. Przy okazji… Czytaj więcej »

lolo
Gość
lolo

Ps. Co do wymienionego przez @Nemo, rozlokowywania uchodźców w koszarach Bundenswehry, mój znajomy stwierdził, że takie działanie umożliwia dokładne rozpoznanie terenu. Robi się oczywiście takie rozpoznania satelitarne ale nie połączenia wewnętrzne. Z punktu widzenia obronności kraju jest to działanie zbrodnicze i autor pomysłu i współpracujący przy jego realizacji nadają się… Czytaj więcej »

lolo
Gość
lolo

Ps’
Powinno być: …jeden z bywalców u „Sowy…” podsłuchany przez…

lolo
Gość
lolo

Ps”
Remizy strażackie też trzeba wliczyć…

Kowal
Gość
Kowal

Cham, faszysta i rasista z tego Maizière… jak on może twierdzić że imigranci są głupsi od rodowitych Europejczyków :]

macikG
Gość
macikG

W jaki sposob potomkowie kozojebcow maja byc inteligentniejsi od rasy ludzkiej?
Tutaj nie ma co porownywac tylko wyzynac na miesa jak w zezni.

Lilith
Użytkownik

Nigdy nie słyszałam aby zaniżać poziom nauki specjalnie dla Hindusów lub Chińczyków. O muzułmanach mających problemy z nauką słyszał chyba każdy. No ale gdzie są te elity (inżynierowie i lekarze) o których w mediach tak trąbiono? Chyba ich garstka była jeśli MWS Niemiec chce obniżać poziom nauczania licząc, że to… Czytaj więcej »

Harry
Gość
Harry

Równać do dołu – wspaniałe rozwiązanie. Nie chciałbym jechać po moście zaprojektowanym przez inżyniera, który nie douczył się jak obliczyć obciążenie oraz naprężenia mechaniczne elementów konstrukcyjnych, albo leczyć się u lekarza ortopedy, który nie zna układu kostnego człowieka (już lepiej u znachora).

Lukasz
Gość
Lukasz

Jak to się nie zaniża poziomu? Nawet na przykładzie polaków. Przyjeżdżają z 10-14 letnimi dziećmi które wogóle języka nie znają do UK, Szwecji bądź innych krajów. Zapisują dzieci do szkoły a te sobie radzą. Jak to k…a możliwe? Odpowiedz sobie sam.

Asgard
Gość
Asgard

Niemcy likwidując faszyzm chcą koniecznie sprowadzić sobie coś gorszego – islam.

Co za obłęd – takie zachowanie wymaga zbiorowego leczenia psychiatrycznego.

R456
Gość
R456

Ktoś już wcześniej miał wizję, że Niemcy mogą stanąć na czele światowego Islamu … Google: Religious views of Adolf Hitler According to Speer, Hitler stated in private, „The Mohammedan religion too would have been much more compatible to us than Christianity. Why did it have to be Christianity with its… Czytaj więcej »

lolo
Gość
lolo

Mój znajomy, który w życiu „z niejednego pieca jadł chleb” i np. w sprawach obronności jest zorientowany, powiedzmy delikatnie, dobrze, też uważa, że znasz się na rzeczy i w sprawach Islamu jesteś kompetentny. Ja w każdym razie na Twoich wpisach korzystam. Sporo.

R456
Gość
R456

Moja wiedza jest pobieżna jesli chodzi o Islam, ale staram się duzo czytać, nadrabiać zaległości w tym temacie i wyciągać wnioski. Zawsze interesowałem się historią, chociaż bardziej skupiałem się na II wojnie Światowej. Mój konik to ZSRR i jego blok. Dla lepszego zrozumienia tematu trochę dyskutuję też z Muzułmanami i… Czytaj więcej »

lolo
Gość
lolo

Myślisz, że jak kończysz studia to jesteś specjalistą w czymś tam? Specjalistą stajesz się dzięki doświadczeniu, praktyce i tzw. konikowi. Nie trzeba być pracownikiem naukowym. To tylko tytuł do chełpienia się czasem ale fachowości bywa nie zastąpi. Taka p. prof. M. Środa jest chyba świetnym przykładem. To co czyni Cię… Czytaj więcej »

lolo
Gość
lolo

Ps. Mówisz ZSRR… nie jestem specjalistą od tego tematu, ale w ramach mych zainteresowań tematyką spiskową przewinęła mi się informacja o tym, że najwyżsi dostojnicy państwowi czyli partyjni w ZSRR – w sumie niewielka grupka – składali przysięgę na wierność nie konstytucji ZSRR, ale na wierność „nieznanym przełożonym”. A to… Czytaj więcej »

Asgard
Gość
Asgard

Coś jest na rzeczy. Pamiętam jak kilkadziesiąt lat temu rozmawiałem z Ojcem na ten temat. Dokładnie to samo mówił – Hitler fascynacja islamem. Jednak Niemcy nie porzucili swojego „planu” widać. Ciekawe, że o to obrońcy Europy są nazywania faszystami skoro Hilter był socjalistą.

optymalny
Gość
optymalny

Bardzo dobrze. Europa niech głupieje a specjaliści z grupy wyszechradzkiej za kilkadziesiąt lat chętnie stery w europie przejmą.
Choć głupim narodem łatwiej rządzić i posyłać na wojenki.

hgfgg
Gość
hgfgg

Za parę lat cały zachód bedzie taki jak kraje afrykańskie. syf kila i mogila. Cofanie się w rozwoju. Takie to ubagacanie kulturowo