Włochy fot. pixabay

Muzułmanów we Włoszech jest coraz więcej, dlatego chcą więcej meczetów i muzułmańskich cmentarzy, uznania przez państwo mięsa z uboju halal. Powołali już Zgromadzenie Islamskie, które ma za zadanie negocjować z rządem.

Włoski dziennik „La Stampa” informuje, że wspólnota muzułmanów podjęła inicjatywę utworzenia Zgromadzenia Islamskiego.

Reprezentantem muzułmanów w negocjacjach z rządem Włoch został Roberto Hamza Piccardo, wydawca, pisarz i działacz stowarzyszeń muzułmańskich.

„Do tej pory państwo zawarło porozumienia ze wszystkimi wspólnotami religijnymi, z wyjątkiem muzułmańskiej”- powiedział Piccardo. To ma się zakończyć, chcą więcej meczetów i muzułmańskich cmentarzy, uznania przez państwo mięsa z uboju halal.

Hamza Piccardo uważa, że muzułmanie nie chcą przywilejów, tylko poszanowania ich prawa.

We Włoszech jest 2,7 mln muzułmanów. Jak prognozuje Piccardo, do 2030 roku będzie 5 milionów.

30
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
17 Comment threads
13 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
22 Comment authors
ProfectusLogicStefcio888WoeR Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
888
Gość
888

Kolebka chrześcijaństwa zmieni się już niedługo w państwo islamskie. Ale to ich wybór. Jak sobie pościelisz tak się wyśpisz jak mówi przysłowie. Ratowali, wyławiali, strugali bohaterów, pokazywali jacy to oni humanitarni i przyjdzie im już niedługo pielgrzymować do Mekki. Szerokiej drogi Włosi

Kris11
Gość
Kris11

@ Marek Majewski
Tylko wspaniałych winnic w Toskani żal. smile

easyrider
Gość

888
Dostali palec więc sięgają po rękę. To oczywista konsekwencja tego, że zamiast ich potraktować jak najeźdźców, pozwalamy im aby zdobywali kolejne przyczółki. Tzw. stara UE już padła, to tylko kwestia czasu. My musimy odbijać jak najszybciej z tej tonącej łajby.

Logic1
Gość

I sie organizować – mniej pisania wiecej działania.

kris
Gość
kris

Beatka chce przenieść pomnik jp z francji do Polski ja proponuje za to przenieść bazylikę św Piotra z Rzymu do Polski

Logic1
Gość

Mozna zbużyć meczet w Warszawie i na tym miejsu postawić.

Stefcio
Gość
Stefcio

Ale nie rozumiem waszego optymizmu. Do nas też to już przychodzi. Są i będą nowe meczety, na ulicach coraz więcej ciapatych, czekają tylko na dobry moment i u nas zacznie sie ubogacanie. I nie gadajcie bzdur, co to wy nie zrobicie, ojoj ura bura ho ho ho, bo już i… Czytaj więcej »

888
Gość
888

@ Stefcio Zastanów się zanim coś napiszesz. Słyszałeś może o Ełku? Były tam marsze milczenia? Pisali kredkami na asfalcie? NIE! Zrobili to co powinni zrobić. Nawet w Stanach było o tym głośno. Zgodzę się z Tobą że jest tych kozich synów u nas coraz więcej ale na razie siedzą cicho.… Czytaj więcej »

Stefcio
Gość
Stefcio

Co zrobili? Protesty? Proszę Cie – od protestów nic się nie zmieni, więc tak naprawdę nic nie zrobili. Tak tak, już ja wiem jak wszyscy zareagujemy. I nie będzie to ODPOWIEDNIA reakcja, adekwatna do sytuacji.

Logic1
Gość

Tak już to widzę no ciekawy jestem a nie lepiej zapobiegać niż potem leczyć ? Jesli zaczną robić u nas zamachy to znaczy że bedzie ich minimum kilkaset tysięcy a to oznacza małą wojne domową z nimi i co myslisz że rząd sie na to zgodzi ? te ku…y predzej… Czytaj więcej »

ABC
Gość
ABC

Jak będzie więcej muzułmanów we Włoszech, to zażądają wprowadzenia szariatu w tym kraju. Tak działa mechanizm islamizacji podbijanego terytorium.

AntyHegemon
Gość

„Hamza Piccardo uważa, że muzułmanie nie chcą przywilejów, tylko poszanowania ich prawa”. Najlepiej gdyby, to było poszanowania prawa szariatu i uznanie go za równe wobec prawa Państwowego. To powolny proces od próby przyznania muzułmanom takich samych prawa jak mają włosi do zmiany obecnego prawa poprzez wmieszanie swoich. W tych 2,7… Czytaj więcej »

ania
Gość
ania

Ja tylko dodam do tego coś, o czym przeciętny Polak zachłystujący się PISem, nie wie, bo się nie interesuje: wejdźcie na stronę Ministerstwa Finansów i ze zdumieniem zobaczycie, że drugim co do ważności po „bogu Morawieckim” jest – uwaga – Wiesław Janczyk – Sekretarz Stanu, Pełnomocnik Rządu do Spraw Wspierania… Czytaj więcej »

Bachus
Gość
Bachus

Wtrącę się delikatnie, ale kto to Ukrainiec? Przecież to też qrde jest Polak, z województwa Ukraina, ukradzionego przez Stalina Polsce! Podobnie jak zajumał nam województwo Biało-Ruskie. Dodatkowo Sowieci przez lata indoktrynowali ich niemożebnie, Szwaby też rozbudziły w nich jakieś „dążenia”, część z nich to Banderowcy, ale większość to po prostu… Czytaj więcej »

Pedro Chubascos
Gość

Jakoś mnie to nie dziwi… „Muzułmanie nie chcą przywilejów, tylko poszanowania ich prawa” – a jakie jest ich prawo? Proszę bardzo: przeczytajcie sobie „Pakt Omara”, wynikający bezpośrednio z Koranu i Sunny i powiedzcie, z czym się Wam kojarzy?

wittmann86
Gość

Wszędzie się powołują, na co tylko mogą. Czują przewagę. Kozawiószów ciężko potrzymać jak mają twarde podłoże. Włosi sami już mnie wiedzą nad czym panują, a nad czy nie. Temat pożywienia (lubię świnię) to już tylko pęd w stronę rządu nad którym za żarcie można wyciągnąć „wszystko”.

Kris11
Gość
Kris11

„jak prognozuje Piccardo”… czyżby wiedział z wyprzedzeniem ile milionów przybędzie w najbliższych latach? Nazwisko wskazuje na włoskiego renegata, kto wie czy nie masona wysokiego stopnia. Po Zgromadzeniu przyjdzie kolej na parlament. Swoją drogą ciekawe ilu renegatów zasiada w ławach poselskich, mam na myśli niby rdzennych Włochów, którzy nawrócili się na… Czytaj więcej »

Rafa
Gość
Rafa

Czemu przeciw tak barbarzynskiemu mordowaniu zwierzat te „aniolki” z parlamentarnego zespołu przyjaciół zwierząt, czy tez inne im pokrewne organizacje nie otworza mordki i nie pisna ani slowa sprzeciwu. Jakos cichutko z krytyka islamistow w tym kierunku. jakos ani razu nie widzialem tych „przyjaciol zwierzat”, by filmowali podżynanie gardel zwierzakom w… Czytaj więcej »

szokman
Gość
szokman

Takie stworzyli prawo i nic nie zrobią. Muzułmanie chcą więcej meczetów, więcej praw? A ja, europejczyk mówię : NIE” i co mi zrobicie islamskie psy? Nie o koniec, nie podoba się to WON na pustynię dymać wielbłądy. Nie odpowiada im wieprzowina ale mocz wielbłąda tym podłym obłudnikiem pasuje i smakuje…… Czytaj więcej »

kowalski
Gość
kowalski

Muslimów we Włoszech jest ok. 2 mln. [niecale 3%] do tego w większości żyją z zasiłków, handlu narkotykami i kradzieży i już mnożą groźby i roszczenia!.Co będzie gdy osiągną 30% populacji Włoch.?!

ola22
Gość
ola22

Sterylizować.

test24
Gość
test24

Koloseum do Polski!

kris
Gość
kris

Bardzo ciekawie przedstawić to skrajnie lewicowy portal wp.pl, napisano tam że za kilka lat liczba muzułmanów wyniesie we Włoszech kilka milionów, a w roku 2060 1/3 mieszkańców Włoch będzie pochodzić zza granicy, widać redaktorowi nie chciało przejść przez klawiaturę że w 2060 roku 1/3 mieszkańców Włoch to będą islamiści

Kris11
Gość
Kris11

Te prognozy to nonsens. Jak się zaczną rzezie muzułmanie szybko przekroczą 50%. Nie imigranci, ale muzułmanie, którzy będą ciąć równo białych i murzynów innego wyznania.

Szlaban ak47
Gość
Szlaban ak47

Jestem za więcej tego muzułmańskiego ścierwa we Włoszech niech islamuchy zrobią im kalifat i prawo szariatu

German concentration camps
Gość
German concentration camps

Włosi, obudźcie się w koncu …. inaczej za 10 lat sami bedziecie musieli uciekac z wlasnego domu bo najechala was inwazyjna, brutalna totalitarna ideologia ktora nie zna wartosci tj litosc, tolerancja, integracja. Mimo ze za czasow Hitlera nie daliscie najlepszego swiadectwa swojego czlowieczenstwa jest szansa rehabilitacji ….

Mr. ??
Gość
Mr. ??

Tylko czekam jak ogłoszą ściganie i karę śmierci za homoseksualizm, zgodnie z prawem szariatu,
lewacy z LGBTQ się popłaczą grin

WieR
Gość

Kolejni będą ludożercy którzy „nie chcą przywilejów, tylko poszanowania ich prawa”