Niemiecki multikulturalizm: Turcy protestują przeciwko tzw. uchodźcom z Afryki!

W bawarskim Waldkraiburg niedaleko ośrodka dla tzw. uchodźców znajduje się park, gdzie Afrykańczycy chętnie przesiadują całymi dniami i zaczepiają przechodniów. Także w czwartek 19 października została zaczepiona przez tzw. uchodźców 14-letnia córka rodziny tureckiej. Od tego zaczął się konflikt i protesty Turków.

Gdy rodzice 14-latki odpowiedzieli na zaczepki doszło do szamotaniny, ale rodzinie udało się uciec przed goniącą ich grupą około 30-40 murzynów do rodziców matki mieszkających tuż przy parku. Nietrudno sobie wyobrazić, co by się stało, gdyby dziadkowie nie mieszkaliby przy parku.

Po tym wydarzeniu 37-letni ojciec rodziny nawoływał na grupie na Facebooku do demonstracji w sobotę przed schroniskiem dla tzw. uchodźców. Policja dowiedziała się o planowanej demonstracji Turków, więc wysłano liczne oddziały policyjne do ochrony tzw. uchodźców z Afryki.

Demonstracja w której udział wzięło około 80 Turków, nie została wcześniej zgłoszona do miasta i była nielegalna, ale policja nie reagowała. Jeden z przemawiających Turków mówił, że „mają dość prowokujących spojrzeń, zaczepek i hałasu”. Niektórzy Turcy obrażali policjantów, grozili linczem, krzyczeli by deportować uchodźców.

Materiał chroniony prawem autorskim. Kopiowanie treści bez pisemnej zgody wydawcy zabronione.

66 komentarz do “Niemiecki multikulturalizm: Turcy protestują przeciwko tzw. uchodźcom z Afryki!

  1. Szlaban ak47
   Skoro rodowici Niemcy nie potrafią, to kto inny się tym zajmuje. Jakby to dotyczyło młodej Niemki, to by takiego odzewu nie było. Mamusia i tatuś by do demonstracji nie nawoływali, tylko cicho siedzieli w domu z poczuciem niemocy. Na policję po co iść skoro można zostać oskarżonym o rasizm, ksenofobię. Poza tym winny by się nie znalazł. Turcy w przeciwieństwie do Niemców zachowują instynkt samozachowawczy, gdzie by się nie znaleźli. Potrafią także się solidaryzować, gdy zachodzi taka potrzeba, a Europejczycy sami sobie pozwoli na narzucenie totalitaryzmu i ograniczenie swojej swobody działania.

  2. Mogę zostać zminusowany ale akurat Turcy są ludźmi jak my, chodzi w sensie że ich życie, byłem w Turcji już nie raz, i są to ludzie bardzo pomocni, rozmawiałem z nimi na temat religii, dlaczego sporo kobiet chodzi bez chust i w ogóle, duża większość mówiła że u nich jest tak jak u nas, kto chce to praktykuje i nikt problemu z tym nie robi, mówili to kobiety i mężczyźni, z tymi Turkami z którymi rozmawiałem byli bardzo pozytywnie nastawieni do Polaków, szanowali mnie i moją rodzinę i uważają nasz kraj jako jeden z najmądrzejszych w lewackiej jewropie smile

   1. @Danielu – Turcy w Niemczech pokazali już lojalność względem swojego sułtana Erdogana gdy robili tam zadymy bo im coś rząd Rzeszy podpadł. To jest jawna 5 kolumna w Europie. Jak padnie hasło by wyrzynać „kafirów” to Pan zobaczy jacy oni mili i uprzejmi. Przypomnę, że to Osmanowie (Turcy) notorycznie najeżdżali chrześcijan w Europie by ich zniewolić i zislamizować (gdzie ostatecznie Sobieski ich zgromił pod Wiedniem). Ich ten cały Ataturk trochę rozpuścił, ale teraz nowy wezyr już tam wprowadza nowe islamskie porządki. Ja co prawda w Turcji nie byłem ale pracowałem z Turkami w Germanii – ta całą uprzejmość z ich strony to tylko taka maska, bo komórki nowotworowe islamu ma niemal każdy Turek. Nie jest to co prawda ta „liga” co dajmy na to Pakistaniec czy Afgańczyk – ale należy zachować wobec nich wysoki stopień nieufności. PS. A Erdogana to posądzam o faktyczną chęć zostania jakimś nowym sułtanem co to poprowadzi świętą wojnę wobec niewiernej Europie, tym bardziej, że został odtrącony przez liderów EU, to zapewne dąży do odwetu, a u muzułmanów one z reguły są bardzo krwawe…

   2. No ja akurat miałam z Turkami tylko i wyłącznie złe wspomnienia/skojarzenia (i oni usilnie na to pracowali). W skrócie: chamstwo, zwł. w stosunku do kobiet, buce kosmiczne, bez szerszego wykształtu i rozeznania (a fumy to ma jak nobliści), krzykliwe itd. Poniżają kobiety, a jak dasz takiemu w pysk (albo coś innego), to zacznie awanturę, że mu ubliżasz (serio!).

    1. Niedawno wróciłem z Turcji z wczasów wyobraź sobie jakie zdanie maja oni o nas ; z naszego turnusu jeden narzygał do basenu drugi dał po pijaku w pysk barmanowi bo nie chciał mu nalać alko po zamknięciu baru all-incl.Wiem że część turystyczna to nie to samo co cały kraj , ale tam akurat byli b. mili do nas .

 1. Hahaha chcę zobaczyć teraz komentarze lewaków! Jeśli to biali zrobiliby tę demonstrację, to sprawa prosta – rasizm i faszyzm, ale jeśli beżowi imigranci muzułmanie nie chcą nachodźców z Afryki, to jak to ugryźć? grin

  1. Lewactwo to taka choroba, która zawsze wymyśli jakąś durną odpowiedź. To stan umysłu podobny schizofrenii. Opiszą to jako „incydent” lub ” manifestację kilku zestresowanych rodzin”
   Z lewactwem nie ma co dyskutować. To trzeba leczyć.

  2. @test24
   Leweactwo tego rodzaju wystapien nie komentuje tylki je cenzuruje.
   No gdzie, oprocz ndie, mozna o tym przeczytac? Moze tylko na tureckich blogach (koniecznie po turecku bo Niemiec nie ma prawa wiedziec co sie dzieje).

   „Także w czwartek 19 października została zaczepiona przez tzw. uchodźców 14-letnia córka rodziny tureckiej.”
   A ile dziewuch niemieckich przedtem zaczepili?
   I co na to Niemcy?
   Podkulili ogony, posrali sie ze strachu i pochowali po swoich dziurach, czyz nie?
   Dzielni potomkowie rycerzy spod Grunwaldu oddadza dzis swoje zony i corki nawet do murzynskich burdeli, byleby tylko Adolfina nie zmarszczyla brwi.

  1. Bruksela? Nabrała wodę w usta, Tusk na kolanach klęczy przed Makrelą i Makronem i błaga o zachowanie swego stanowiska, lewactwo brukselskie w postaci Boniego, dziada, pisze już kolejną uchwałę, potępiającą Polskę i skrajną prawicę…

 2. Afryka zawsze dzika. Czarny kontynent i dzicy murzyni ze spuchniętymi jajami napastują muzułmańskie dziewczyny w Niemczech. Czego ja doczekałem ? grin Walki etniczne i konflikty między imigrantami będą narastać, po prostu walka o pokój o przestrzeń egzystencyjną.
  Mam propozycję aby skonfliktowane grupy zaprosić na murawę stadionu Bayernu, a zamiast piłki dać jedną siekierę lub maczetę grin . Oczywiście kibiców z biletami na trybuny stadionów. Sport XXI wieku.

  1. Dlaczego tylko jedną maczetę? Proponowałem to już kiedyś przy okazji naszych pseudokibiców, więc zmodyfikuję trochę. Każdy wchodzi z czym chce, ale przy wejściu na stadion wszyscy oddają smartfony i wkładają je do worka. Po walce ostatni trzymający się na nogach zwycięzca zabiera cały worek jako nagrodę. Powtarzamy igrzyska aż będą chętni, co tydzień. Piwo w cenie biletu dla widzów. Pozdrawiam,

 3. Jeszcze troche, a beda sie palowac nie tylko turcy z czarnymi, ale biali z turkami, chinczyki z kosmitami, itd. To pierwiosnki polityki zydowsko-lewackiej, ktora doprowadzi do wojny w Europie. Jesli tego nie powstrzymamy, to bedzie to nasz koniec. Te zydo-lewackie s……. osiagna swoj cel.

 4. Konflikty wewnątrz grup imigranckich są nieuchronne. Zwłaszcza pomiędzy muzułmaninami i wyznawcami kultu zwierząt, duchów, kamieni czy drzew z Afryki. Islamiści też się tną pomiędzy sobą vide szyici kontra sunnici. Konflikty idą też wzdłuż granic państwowych: Irakijczycy kontra Syryjczycy, Afgani kontra Albani, Libijczycy vs Somalijczycy. To pokazuje na absurd i zbrodniczość idei multi kulti wstrzykiwanej niczym trucizna do serca Europy.

  1. Tymczasem trwa komunistyczne zakłamywanie rzeczywistości.
   „Powstają wytyczne dla dziennikarzy europejskich w jaki sposób powinni pisać o imigrantach i islamie. Wytyczne są sfinansowane przez Rights, Equality and Citizenship Programme of the European Union. ”

   „Wytyczne zalecają, aby nie podawać szczegółów zbrodni. Ograniczyć cytowanie krytycznych opinii. Nie ujawniać, że niektórzy imigranci podają fałszywe dane dotyczące ich tożsamości. Nie pisać, że różnią się od nas czy to wyglądem czy też zachowaniem się. Pomijać w opisach jakiekolwiek uwagi na temat ubioru muzułmanek. Nie używać takich słów jak fala (wave), powódź (flood), horda (horde) czy też napływ (influx). ”

   i teraz mocne

   ” Wedle wytycznych dziennikarz musi zawsze pamiętać o tym, że nie istnieje strukturalny związek pomiędzy migracją a terroryzmem (no structural connection between migration and terrorism). Nie powinno się tego uogólniać nawet, gdyby fakty mogły prowadzić do innych, mających większy związek z rzeczywistością, wniosków. ” Ha, ha, ha, ha, na pohybel faktom.

  2. Tyle różnych nacji tych imigrantów, że jakaś wytwórnia gier mogłaby się pokusić o zrobienie gry RTS grin Dostępne mapy: Niemcy, Francja, Szwecja. Wielka Brytania. Budujesz baraki, werbujesz maczetników, zamachowców, gwałcicieli itp. Surowców zbierać nie trzeba wystarczy iść po social. Jeśli osiągniesz odpowiedni poziom populacji to odblokowujesz broń specjalną „AIDS”, wysyłasz szpiega z AIDS do bazy przeciwnika i truje wszystkich. grin … Chyba jestem odrobinę skrzywiony, przepraszam.

     1. @kris,
      no tak ale to były czasy „zbrodniczej komuny”. Dziś granic nie ma – bo taka była cena wystąpienia z kołchozu moskiewskiego i wdepnięcia do kołchozu brukselskiego, dla niepoznaki zwanego „kapitalizmem wolnorynkowym i demokracją”. Ci, którzy ostrzegali przed tym, byli zwani oszołomami, antydemokratami itd.
      Granice na Odrze i Nysie? to se ne vrati, niestety.

     2. Komuna, Aniu, to akurat BYŁA zbrodnicza. Z tym, że miała przebłyski zdrowego rozsądku. Np. z tymi granicami. Parę innych dobrych rzeczy też by się znalazło, ale to na inne forum. W każdym razie, skoro RP NIE ogłosiła (a powinna była), iż nie jest następcą prawnym PRL, to i temat granic powinniśmy prowadzić po peerelowsku, czyli „Odra i Nysa i ni *uja” oraz „granica = wizy, kontrole, patrole”.

   1. To prawda, akceptacja ich kulrury, sposobu zycia, to nasza zguba. Oni musza kumac, ze maja robic wypad z Europy, bo inaczej zakorzenia sie na zawsze i beda rozszerzac swa przestrzen zyciowa wypierajac z niej nas.
    Ten brak pogardy dla mordercow, no bo widac i slychac jak chrzescijan morduja na swoich terenach, jest przerazajacy. To samo dotyczy nazistow. Ostatnie komentarze Gadowskiego odslaniaja prawdziwe oblicze Axel Springer, jego wlasciciela. No i co sie dzieje? A no dalej zapewne Polacy kupuja ich gazety, a Gadowski jest podany do sadu za SLOWA PRAWDY HISTORYCZNEJ na terenie wlasnej OJCZYNY, POLSKI!!! K*** ludzie przebudzcie sie i zacznijcie myslec, bo inaczej beda nas doic i dymac, az na nowo padniemy i przestaniemy jako nacja egzystowac. Nie kupujcie smieci z Zachodnich, jesli tylko jest to mozliwe. Wybierajcie polskie gazety, polskie produkty, ……. To nasza domokratyczna droga oporu, tu im mozna bezkarnie w ich finansowa morde strzelic. Wiec dlaczego czekamy i nic nie robimy. Oni z nas sie smieja, ze mimo swiadomosci jak nami gardza i nas ponizaja, my kupujemy ich produkty. Czy dziwi jeszcze fakt, ze nas za nic maja??? Chyba nie.

  1. Wg mnie Turcy w niemczech ( celowo z małej litery wink ) czują się jak u siebie na zdobytych fragmentach kraju, mają niemieckie papiery itd. a tu niespodzianka – agresywna konkurencja z czarnego lądu się wprowadza i chce mieć też coś dla siebie!
   Ciekawe rzeczy się zapowiadają.

 5. Nareszcie doczekałem, że ktoś nazywa sprawy po imieniu; goniącą ich grupą około 30-40 murzynów; to mi się podoba murzyni ganiają za brudasami super ważne że nie u nas a w kalifacie niemieckim niech se robią co chcą, jak mają takich polityków, jak to było Ordnung muss sein.

 6. No to mamy igrzyska. Zawsze sie dziwilam, ze Hitler dochodzil sobie do wladzy i nikt nie zareagowal. Dzisiaj mamy dokladnie ta sama sytuacje. Mlodzi na Zachodzie wsadzili nosy w telefony, nogi w rurkii nic ich nie obchodzi poza wlasnym ja. Nie interesuje ich, ze najezdzca odbiera im Europe. Co bedzie dalej? Juz przerabialismy 2WS

 7. Niemcy nie zdają sobie sprawy jak poszczególne odłamy islamu nawzajem siebie nie lubią. Zawsze myślałem, że szyici z sunnitami zaczną się zwalczać dopiero w chwili pokonania szeroko pojętego Chrześcijaństwa…. cóż, chyba nastąpi to dużo wcześniej…

 8. Widocznie przepowiednie Nostradamusa muszą się sprawdzić i spełnić.Wielka Wojna Religijna

  Na początek XXI wieku Wielki mistrz Nostradamus przewiduje najazd islamu na Europę. Ma to być jednoczesny najazd wielkich armii muzułmańskich na Grecję i Bałkany oraz na Włochy, Hiszpanię i Francję. (To już się sprawdziło!!!!!)

  Ma dojść do wielkiego najazdu islamu na Europę. Ma to być starcie dwóch wielkich cywilizacji. Cywilizacji Zachodniej z Kalifatem Wielkiego Talibanu – jak nazywał Nostradamus imperium islamskie.

  Do Francji ma napłynąć tylu wyznawców proroka, że kraj ten nie będzie mógł sobie z nimi poradzić. Najpierw ma wybuchnąć wojna domowa we Francji spowodowana przez żyjących w niej muzułmanów a potem krwawe walki ogarną cały kraj i nastąpi rozpad państwa. Paryż ma spłonąć z rąk swoich muzułmańskich mieszkańców. Od tego momentu mają zacząć się wielkie rewolucyjne zmiany na całym świecie które Nostradamus określa jako wielki kataklizm.

  Podobny los czeka Hiszpanię i Włochy. Kierunki ataków hord Mahdiego – tak nazywał Nostradamus wielkiego władcę imperium islamskiego który najedzie Europę.

  Podobnie tragiczny los spotka także część Niemiec i narody bałkańskie do których islam od dawna rości pretensje – czasy tureckie.

  Pierwszym krajem który odrodzi się w Europie po 27 letniej wojnie ma być Hiszpania. Wyzwalanie Hiszpanii ma zacząć się w latach 2041-2044.(najazd muzułmanów rozpoczął się w 2015 roku na Europę plus 27 lat czyli dopiero w 2042 roku zacznie się …wyzwolenie Hiszpanii)

  Cała Europa Zachodnia ma cierpieć w wyniku wielkiej wojny cywilizacji. Wojna ma mieć charakter religijny, totalny. Zabijani mają być wszyscy. Starcy, dzieci i kobiety. Do Europy powróci niewolnictwo wprowadzone ponownie przez islam.

  III wojna światowa ma stać się wojną religijną chrześcijaństwa z islamem. Wojną na śmierć i życie – któraś z tych religii musi zniknąć jak pisze Nostradamus.
  O prześladowaniach chrześcijan przez muzułmanów tak pisze wielki prorok Nostradamus : „To niesamowite, Porażające … Nigdy przed III wojną i nigdy po nie było i nie będzie takich okropności.”
  Persage I. 13: „Wielkie ogniste zdobyczne grzyby i świetliste strzały spadając z nieba będą towarzyszyły jego pochodowi. Wojna ! Wojna ! przybędzie do dumnych i chorych republik Zachodu”.

  Ta straszliwa wojna ma potrwać 27 lat. Polska ma być wolna od bezpośredniej okupacji islamskiej …ale ma być pod jakimś wpływem islamu.

  Pola wg przepowiedni na mapie to główny zasięg terenów które podbije islam w Europie. Tereny te oznaczają prawie w ten sam sposób aktualni przywódcy państwa islamskiego. Mahdi – wódz świata islamu połączy obydwa zwalczające się obozy i runie na Europę. Pod jego sztandarami znajdą się wielomilionowe armie w których będą i sunnici i szyici.(zapowiedź najazdu muzułmańskiego wodza ..czciciela Hitlera czyli Erdogana).

  W trakcie trwania III wojny światowej ma przyjść na ziemię kataklizm z kosmosu który spowoduje zatopienie wielu lądów i obszarów nadmorskich.

  Ucierpią także polskie nadmorskie pasy wybrzeża oraz Zalane zostaną Żuławy. Ojciec Klimuszko pisał, że może zginąć w Polsce nawet kilka milionów ludzi w wyniku tego kataklizmu. Ma zniknąć Hel i Gdańsk zalane przez morze. Na rycinach współczesnej mapy Peter Lemesurier naniósł zupełnie inne linie brzegowe państw niż te które znamy dzisiaj. Linie brzegowe są zaznaczone według wskazań Nostardamusa. Proszę zauważyć, że na mapach nie ma części polskiego wybrzeża oraz morze sięga od Szczecina prawie aż pod Poznań. Wpływ na zmiany klimatyczne ma mieć też masowe stosowanie broni jądrowej.

  Po wojnie w Europie ma zostać mniej niż połowa ludzi z czego Polska będzie najludniejszym krajem bo na jej terytorium nie będzie się toczyć wojna.

  Cały pas ziemi obejmujący Niemcy aż do Morza Czarnego ma zostać skażony i będzie długo niezamieszkały.

  Po III wojnie światowej według Nostradamusa rządzić będą tylko dwa mocarstwa Polska i Francja. Obydwa kraje podzielą Europę – po wygnaniu wojsk islamskich – między siebie.

  Granica Polski i Francji przebiegać będzie na Łabie. Do Lechistanu – bo tak będzie znowu nazywać się będzie Polska – powrócą stare słowiańskie ziemie z przed 1000 lat, podbijane przez Niemców.

  Polska ma zjednoczyć wszystkie ziemie Słowian, w tym podbije upadłą Rosję i pod jednym berłem – tzw. III Kraka władcy Niezwyciężonego. Wielkiego dowódcy i stratega który nie przegra żadnej bitwy. Granice Lechistanu sięgać będą aż do Uralu, Kaukazu i Morza Czarnego.

  W końcu dwudziestego przed Bożym Ciałem,
  Narodzi się biednemu Słowianinowi Trzeci Krak,
  Potomek Wielkiego Królewskiego Rodu Jagiellonów.
  Będzie największy z dwóch przed nim i dwóch po nim,
  Niezwyciężony dowódca, wyzwoli kraj od wpływu muzułmanów.
  Zostanie Królem Polski i dwunastu Narodów Europy – jako przyjaciel króla Henryka

  {(wyjaśnienie- to pod koniec XX wieku urodzi się przed Bożym Ciałem,które jest zawsze 60 dni po Wielkanocy-ruchome to dni . Ten przywódca III Krak władca niezwyciężony…. czyli pasuje to do naszego Andrzeja Dudy urodzonego w Krakowie dnia 16 maja 1972 (45 lat)po koniec XX wieku, a Boże Ciało było – 1 czerwca 1972 r. }

  Treść z utworu Nostradamusa -Persage IX 44, 88: „Po 500 latach kraj Jagiellonów powstanie z kolan. Zastąpi na wschodzie Wielkiego Rusa. Razem z Francją w wielkim Przymierzu. Po III wojnie rządzić będą razem Europą”.

  1. Tyle tylko, że ja pamiętam i od starszych wiem o zjawisku opisanym dalej. Otóż co opresja (zabory, okupacja, komuna), to wysyp proroctw Sybilli i Nostradamusa. Każdorazowo dopasowanych do epoki. Owo dopasowanie obserwowane na przestrzeni dziejów (zabory, okupacja, komuna – to już trzy próby) każe mi dopatrywać się rączki służb w tworzeniu tych „prastarych” przepowiedni. (N.b. Nostradamus mnie ciekawi, ale nie spotkałam rzetelnego wydania jego wierszy. W końcu to dzieła z pewnej epoki, więc niby powinny zostać zebrane, opracowane, porządnie wydane. A nie znalazłam. Może za mało szukałam, nieważne. W każdym razie tego Nostradamusa, to ja nawet źródłowo nie znam!) Co chcę przez to powiedzieć? Ano to, że proroctwa, proroctwami, do przewidzenia sytuacji wystarczy zdrowy rozsądek (dla bezpieczeństwa nazywany tu przez nas jasnowidztwem). A jak już mowa o zdrowym rozsądku, to powtórzę postulaty, które pojawiały się na samym początku ndie: ćwiczyć, nawiązywać kontakty, zgromadzić zapasy na zimę, zaopatrzyć się w porządny sprzęt i odzież, kupić broń – takie tam podstawy.
   W kwestiach duchowych polecam przypomnieć sobie, że nie w takich już sytuacjach dawalim se radę jako naród, więc i teraz damy radę, byle była dobra wola i wiara.

Dodaj komentarz