Niemcy: Imigranci z Afryki zdemolowali ośrodek. Powód absurdalny!

Imigranci z Togo i Ghany zdemolowali ośrodek dla azylantów w Rees. Imigrantom nie podobały się kwatery, do których zostali przeniesieni, skarżyli się również na słaby zasięg gsm w ośrodku.

Imigranci z Togo i Ghany uzbrojeni w metalowe pręty zdemolowali ośrodek w Rees przy granicy z Holandią, ponieważ byli „niezadowoleni” ze swoich kwater. Skarżyli się również na słaby zasięg gsm w recepcji budynku. Zniszczyli meble, drzwi i okna. Byli pod wpływem alkoholu.

W wyniku burd poszkodowany został jeden policjant, który został poważnie zraniony w nogę. Pracownicy zmuszeni byli wezwać wsparcie.

Policja aresztowała ośmiu imigrantów, obecnie oczekują na proces. Usłyszą zarzut uszkodzenia ciała i mienia oraz stawiania oporu podczas aresztowania.

źródło: dailymail.co.uk

Materiał chroniony prawem autorskim. Kopiowanie i wykorzystywanie treści opublikowanych na ndie.pl zabronione.

74 komentarz do “Niemcy: Imigranci z Afryki zdemolowali ośrodek. Powód absurdalny!

  1. Najzabawniejszy jest fakt, iz zarzuty i wyrok beda stawiac i wydawiac nastepne PAWIANY. Co gorsze, pawiany cholernie gluche, bo nie slysza krzyku obywateli Europy, zadajacych zakonczenia islamizacji Europy!!!

  2. @Jabol
   wyslac ich do Imama…byli pod wplywem alkoholu, to w islamie jest zakazane smile
   Pewnie by mial na to wytlumaczenie…hmm…organizm pod wplywem stresu, sam wyprodukuwal w celach obronnych, znieczuleniowych smile
   Powaznie…to zamknac osrodek, a ich deportowac. Wszystkich z tego osrodka. Kazdego bez wyjatku. Dzieci, starcow, mlodych byczkow. Wszystko.

 1. Wydaje mi się, że zdewastowali ośrodek nie z powodu słabego zasięgu, zrobili to po prostu! Tacy są! Nie szanują niczego! To tylko szukanie powodów przez cywilizowanych ludzi-co takiego im nie pasowało że się tak zachowali?? Nic, oni nie myślą jak my. Dlatego narazie nie zrozumiemy ich a oni nas. Oni rozumieją jedno-chcą ciągle coś, ciągle wiecej. To umieją. Byłam na misji w Ghanie dawno temu, wyrobiłam sobie własne zdanie na temat tego co widziałam. Oni zachowywaliby się tak wszędzie czy w Afryce, czy w Europie. „Biedne Murzynki” musiały po wodę daleko chodzić i nieść ją na głowie, ale jak schylały się po nią to z za sukienki z piersi wypadał telefon kom. Gdyby nie musiały iść po wodę to nic innego nie robiłyby. Oni po prostu nie rozumieją co to jest praca. Europejczycy nie nauczyli ich, za to nauczyliśmy ich brać, dostawać za nic jedzenie i ubrania, że im się należy. Smutne to, bo raczej już ich nie nauczymy niczego.

  1. Na Mikke Fora, czasami publikuje Pamela mieszkająca w RPA. Jej dział zwany „Skarbczykiem Pameli” ukazuje prawdziwe oblicze kolorowych. Czy czarny jest głodny, czy syty. Biedny czy bogaty, zabije bez logicznego wytłumaczenia.

  2. Masz 100 % racji. Kiedyś oglądałam z mężem film o Afrykańskiej rodzinie. Kobieta co rano zostawała w lepiance z pięciorgiem dzieci, a mężczyzna brał najstarszego syna i szli nad wodę łowić ryby. Najpierw pomyślałam, że pewnie łażą tak na te ryby kilka tysięcy lat i nigdy im nie przyszło do głowy żeby sobie ułatwić i wyrównać jakąś ścieżkę, nie przyszło im też do głowy, żeby zabezpieczyć stopy przed ostrymi kamieniami (to był taki kamienisty teren. Cały dzień siedzieli na luzie, uśmiechnięci i łowili, gdy zbliżał się wieczór wracali do lepianki. Podziwiałam piękną Afrykę, kanion, wodospad itd i nagle mnie olśniło i mówię do męża: on ma na co dzień lepiej niż ty w wakacje! Jak ich kraj może się rozwijać z takim społeczeństwem?

 2. Wysyła się 3 policjantów. Jeden ma mp7, drugi ar-15 a 3 milkor MGL. W razie oporu i demolki władza może użyć przymusu. Milkor może strzelać różnymi rodzajami amunicja-aż do kumulacyjno-odłamkowych. W sam raz na pręty metalowe nawet 100 zdenerwowanych lekarzy z Afryki.

 3. „Usłyszą zarzut uszkodzenia ciała i mienia oraz stawiania oporu podczas aresztowania.”

  A co z zarzutem TERRORU ??????????????????????????????

  Normalnie, to powinien byc krotki proces i wysylka.
  Swoim zachowaniem pokazuja, ze ochrony w Europie nie potrzebuja.

 4. Po opuszczeniu swoich ekskluzywnych chatek o powierzchni 9m2 z plecionki z liści palmowych, uszczelnionych krowim gównem, w których żyli z matką, ojcem, dwunastoma siostrami, siedmioma braćmi, jedną chudą krową, trzema świniami, kilkunastoma szczurami i workiem pluskiew, warunki zaproponowane przez hitlersynów mogły im się rzeczywiście wydać nie do przyjęcia.

  1. @Paff
   Z ciekawości wszedłem na Google Map. Wprawdzie nie dotarli jeszcze do Togo i Ghany, ale zwiedzili stolicę Ghany – Kumasi. Pochodziłem po uliczkach. Bród, smród i ubóstwo. Większy standard niż ich mieszkania mają nasze garaże samochodowe, czy budy na bazarach. A to przecież stolica. To już nawet nie wyobrażam sobie, jak wygląda ich wieś czy mniejsze miasteczka. O internecie mobilnym nie wspomnę.

  1. @Dagmara
   „Urzekła mnie Twoja historia”… Hmm… Ha, ha, ha, ha, ha…

   A swoją drogą oni jak z okazją do picia wódy. „Najlepszą okazją jest brak okazji” lub „jak nie ma okazji to trzeba ją wymyślić”. A mogli nie podać żadnego powodu… Jak w tym dowcipie o Stalinie:
   „Telewizja radziecka kręci film o dobroci Stalina. Jedno z ujęć; Do Stalina podchodzi małe dziecko i mówi:
   – Wujku, daj cukierka.
   – Won ty s…..u! – Krzyczy Stalin
   W tym momencie kamera kieruje obiektyw na planszę z napisem: A mógł zabić!”

   Widać jednak, że szare komórki… no, że coś tam pracuje. Kontakt jakiś jezd. Nie ma co, ludzkie paniska…

   1. Ps
    A tu dam jeszcze jeden dowcip w ramach analizy demokracji unijnej:
    „- Kiedy odbyły się pierwsze w wiecie wybory według wzorca stalinowskiego?
    – W raju, gdy Pan Bóg stworzył kobietę, przyprowadził ją do Adama i powiedział: „Wybierz sobie żonę””

 5. Problemem nie jet zdemolowany ośrodek, problem jest cyfrowe wykluczenie uchodźców, to prawdziwy skandal że w europie w XXI wieki uchodźcom ogranicza się dostęp do internetu to prawdziwy skandal! ( mam nadzieje że rozumiecie ironię)

 6. K..a inżynierowie i informatycy nie mieli dobrych warunków do pracy….słabe online, brak odpowiednich biurek, pracują-wymagają…

  Swoją droga niech im rozjebia ten cały kraj..patrzmy, śmiejmy sie i to pier…my to

 7. ostatnie badania z 2006 roku pokazywaly ze Niemcy mialy srednie IQ 99, takie samo jak srednie polskie. W Izraelu bylo 95, cztery punkty nizej niz u nas. W krajach afrykanskich bylo wowczas srednio 60-70.
  Ciekawe, ile teraz jest srednio w Niemczech?

 8. aj tam, przesadzaja… jak dla mnie to narod niemiecki poczynil ogromne postepy jesli chodzi o jakosc zakwaterowania w swoich obozach… wiem co pisze!! osobiscie bylem w jednym, ktory u nas postawili…

 9. Na wyposażeniu Bundeswehry jest taka fajna armatohaubica samobieżna PzH2000. Kaliber 155 mm, donośność do 40 km, szybkostrzelność do 13 strzałów na minutę. W przypadku pocisków naprowadzanych laserowo w ostatniej fazie lotu prawdopodobieństwo trafienia w cel o wymiarach 3×3 m zbliżone do stu procent. Idealnie nadaje się do uśmierzania rozruchów w takich ośrodkach. Jedna salwa dywizjonu artylerii rozwiązuje problem. U żołnierzy nie wystąpi stres pola walki, bo nawet nie zobaczą efektu swojej roboty.

 10. Kiedyś było – Holendrzy mają dosyć Polaków, Niemcy mają dosyć Polaków, Brytyjczycy mają dosyć Polaków afery na cały świat…. bo kilku Polaków postanowiło sobie żyć z socjalu, a reszta pracowała szybciej ciężej wydajniej od obywateli tych krajów

  Dziś mamy zalew nierobów którzy jedyne co potrafią to żądać więcej, potrafią gwałcić i napadać, i wymagać swoich praw, nierzadko większych niż rodowici mieszkańcy posiadają, rujnują ich socjal, ich finanse itd

  co mówią Niemcy Brytyjczycy Holendrzy? Polacy WON nie chcemy was tu jesteście nierobami i odbieracie nam pracę… Serio?
  Dziś od mojej znajomej mieszkającej na stałe w Holandii od 4 lat pracującej tam, usłyszałem że, wielu Holendrów nie chce Polaków u siebie w kraju że, są darmozjadami, a ci co łaskawie pracują tam gdzie holender by nawet nie splunął
  bo to poniżej jego godności są określani złodziejami pracy, kilku rodowitych białych holendrów zaczęło popychać wyzywać i pluć na Polkę która ma 153cm wzrostu i waży 45kg… no Prawdziwi bohaterzy postawili się na prawdziwego wroga….

  I jednocześnie w NL są miejscowości gdzie ci wybitnie goście z Afryki i innych krajów 3 świata mieszkają, strach tam wejść, i jak już jakiś Holender bądź Holenderka zapuści w te rejony i jest zmuszona uciekać, zgadnijcie gdzie ucieka mając wybór pomiędzy dzielnicami opanowanymi przez holendrów a dzielnicami gdzie przewaga jest Polaków i Rosjan?
  Uciekają w stronę Polaków bo bezpieczniej niż u swoich…

  Czyli że, co? nie chca nas bo pokazujemy iż Holendrzy to P.I.Z.D.Y nie faceci?

  Holendrzy latają za Polkami i próbują je podrywać bo czują się przy nich bezpieczniej
  Holenderki biegają za Polakami i Rosjanami bo czują się przy nich bezpieczniej
  Polska Pi.zda ma większe jaja niż Holenderski facet….

  I tak o to wygląda pokolenie pi.zd w rurkach…

  Równouprawnienie po lewacku
  po co starać się o równe prawa kobiet skoro z facetów można zrobić pi.zdy smile
  ot co cała filozofia, i działa

   1. Asgardzie, nawet w obrębie jednej rasy, narodu, osady, rodziny – nie jesteśmy równi. Tj. jesteśmy równi wobec prawa, ale wobec siebie na wzajem – jesteśmy różni. Każdy inny: silniejszy, słabszy, wyższy, grubszy, głupszy, bystrzejszy, opiekuńczy, analityczny i tak dalej. Właśnie ta różnorodność stanowi o bogactwie naszego życia, tak w wymiarze osobistym i społecznym – bo wszak staramy się osiągnąć harmonijne współbytowanie z każdym naszym bliźnim – tym głupszym, grubszym itd. Sednem sprawy jest to, by każdy mógł coś wnieść do wspólnego życia, wedle posiadanych uzdolnień i możliwości. Chyba pisałam tu kiedyś o naszej sprzątaczce. Pani z lekkim stopniem upośledzenia umysłowego, ale zdrowa i silna. Nasz blok nigdy nie był tak czysty jak za jej kadencji. Ta prosta kobieta czyniła lepszym życie ponad setki osób! A czy ona była równa np. Szwarcenegerowi albo Einsteinowi? Nie. Ale dostała swoją szansę, WYKORZYSTAŁA JĄ i w efekcie wszyscy na tym skorzystali . Tak to właśnie powinno wyglądać.

  1. Z twierdzeniem „Każdy zasługuje na szacunek” KATEGORYCZNIE się nie zgadzam! Na szacunek trzeba sobie zasłużyć. Każdy startuje z neutralnego poziomu. Jest obojętny. Może zasłużyć na szacunek bądź być pogardzany za swoje czyny. Czarnuchami i beżowymi gardzę jako kolektywem. Właśnie za to, co jako kolektyw, prezentują. Tfu!

 11. Typowy obraz „uchodzcy wojennego” „slaby zasieg gsm…”, to porazajace, oni sa juz skrajnie bezczelni bo widza ze niemiec to pizda i zleglo slowa nie powie nie mowiac o daniu w morde …. czy ci ludzie w koncu przejrza na oczy kogo przyjmuja pod swoj dach i kto nimi rzadzi ….

 12. Papatrzcie jak to bydlo zrobilo demolke z blahego powodu – bo sygnal sieci komorkowej byl za slaby!!! Tak jakby w ich lepiankach w Afryce bylo o wiele lepiej. Blahostka a czarni potrafia zrobic demolke. Spodziewali sie super raju i blahostka im nie pasuje. Teraz co to sie bedzie dzialo, jak nie dostana zasilkow albo kasy na zasilki zabraknie? Rok temu sudanski uchodzca w jakims francuskim miasteczku, zdenerwowal sie jak mu w urzedzie kazali wypelnic formularz, zeby dostac socjalne mieszkanie, zaczal rzucac komputerami, i podpalil urzad. Bo spodziewal sie ze dostanie mieszkanie od zaraz a kazali mu wypelnic papierek. Takie roszczenia czarnej rasy

 13. Czy niemiecka srantifa już dostarczyła im odpowiedni zasięg? A zapomniałem, lewactwo umie tylko na lewo prąd na skłoty podprowadzić, no jak tak płacić za prąd i media? Lewactwo ma za darmo, nachodźcy też.

Dodaj komentarz