W pełnym euforii roku 2015 holenderski dziennikarz Harald Doornbos kupił syryjski paszport za 750 euro ze zdjęciem premiera Holandii. Mark Rutte stał się podczas metamorfozy paszportowej Syryjczykiem Malekiem Ramadanem. Inicjały się zgadzały.

W środę wieczorem 21 sierpnia 27-letni pan z Maroka jechał pociągiem z Bremy do Osnabrück. W pociągu zachowywał się prowokująco głośno i ciągle pluł, oczywiście nie miał biletu i nie dokumentu, tylko dokumentów tożsamości. Obywatel Maroka jak się potem okazało miał 2,77‰ alkoholu we krwi.

Po kontroli linii papilarnych przez policję federalną okazało się, że pan z Maroka posiada 15 różnych tożsamości, przeciwko niemu toczy się 18 postępowań karnych, w tym 13 za jazdę bez biletu. Oprócz tego posiadał przy sobie skradziony telefon.

Po tym jak pan z Maroka wyspał się w celi i przekąsił coś niecoś na śniadanie, co zostało sfinansowane z pieniędzy niemieckich podatników, został doprowadzony do sądu rejonowego w Osnabrück i został skazany w trybie przyspieszonym na 200 euro kary, którą musi spłacić w 40 ratach po 5 euro miesięcznie!

Doceniasz naszą pracę? Wesprzyj nas!

 

Źródła:

https://www.presseportal.de/blaulicht/pm/70276/4354540

https://www.rp.pl/Swiat/309169872-Syryjski-paszport-za-750-euro.html

https://osna-live.de/15361/diebesgut-sichergestellt-schwarzfahrer-mit-15-aliasnamen-in-osnabrueck-festgenommen-und-verurteilt/

35
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
7 Comment threads
28 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
20 Comment authors
bkkkkpaoloDagaArcherGule Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o