fot. pixabay.com

Półmilionowe niemieckie miasto Essen zamówiło 128 kamizelek kuloodpornych dla urzędników, aby zapewnić im bezpieczeństwo podczas przeprowadzania deportacji.

Kamizelki otrzymają funkcjonariusze nowo utworzonego nadreńskiego oddziału Centralnego Urzędu ds. Imigracji (Zentrale Ausländerbehörde, ZAB). W przyszłości ma pracować tam łącznie 300 pracowników. Osoby pracujące w urzędzie będą zajmować się deportacją osób, których azyl został odrzucony.

Przetarg publiczny na kamizelki kuloodporne trwał do 10 sierpnia 2018 r. Wszystkie kamizelki w powinny być rozdysponowane w ciągu roku, maksymalnie do lipca przyszłego roku.

Niemieckie służby mają duże problemy poradzenia sobie z agresją imigrantów w ośrodkach, gdzie czekają na azyl. Podczas interwencji wzywane są liczne oddziały policji do pacyfikacji najbardziej agresywnych. W ostatnim czasie wysłano 250 policjantów do poradzenia sobie z 5 afrykańskimi imigrantami w ośrodku w Donauwörth.

focus.de

53
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
21 Comment threads
32 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
37 Comment authors
bkkkkereFelekk33PietrooNohos Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Pietroo
Gość
Pietroo

No cyrk! Wojsko powinno kilka razy z ostrą amunicją zainterweniować i byłoby po kłopocie. Niech Europa zrozumie, że ta dzicz boi się tylko stanowczej bezwzględności i kary śmierci.

Kasia
Gość
Kasia

A potem zwłoki można zaszyć w świńską skórę. Dzięki temu ten cały „wierny” nie trafi do obiecanego raju z 72 kozami.

Gier45
Gość
Gier45

I pochować na żydowskim cmentarzu.

klioes vel pislamista
Użytkownik

10/10!

Felekk33
Gość
Felekk33

72 prawdziwych kóz nie dostaną na bank. Jedną kozę gumową pompowaną dostaną, + maksymalnie 1 łatka (box naprawczy). I to jest max co mogą dostać.

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Pietroo, Nie tylko cyrk ale dom wariatów sztucznie zrobiono z NASZEJ! Europy. Ale! Uwaga, uwaga młodzi, wyrywni, naiwni, pazerni…Nie dajcie się podprowadzić, bo jeszcze nie wymyślono takiej „kamizelki”, która by chroniła gardziel przed oddzieleniem głowy od tułowia. Do czego zmierzam? Otóż wyczytałam, że policja w sąsiednim kraju ma rekrutować na… Czytaj więcej »

SARA
Gość
SARA

Przecież Europa ich zaprosiła i wciąż zaprasza!Więc dlaczego ktoś miałby teraz do nich strzelać? Unijni przywódcy i szefowie ,,najbardziej oświeconych ,a raczej zaślepionych ”krajów wciąż krzyczą,że wymiana społeczeństwa jest konieczna,jest ratunkiem dla Europy…Tylko ,że to już nie jest Europa dla Europejczyków .Biali mają się wynieść i zrobić miejsce nowej cywilizacji…,że… Czytaj więcej »

Pietroo
Gość
Pietroo

Strzelać powinno się do wszystkich, nie tylko uchodźców jeśli zachowanie zagraża życiu i bezpieczeństwu społeczeństwa.

Archer
Użytkownik

A ja zapytalbym sie wszystkich tych urzednikow ZAB jak glosowali. I gdyby okazalo sie ze nie na AfD albo ze na wybory wogole nie poszli to wyslalbym ich przed oblicze tego agresywnego muslimskiego tlumu nie tylko bez kamizelek ale wczesniej kazalbym im zdjac paski, okulary i sznurowadla aby czarne zloto… Czytaj więcej »

koala_k
Użytkownik

Deportacje powinni zamienić na eksterminacje

easyrider
Użytkownik

Trochę źle się kojarzy to słowo. Po prostu zacząć wyp.ierdalać kolorowych jak leci. Z obywatelstwem czy bez. Ganz egal. A jak się będą stawiać – a będą – używać siły. Stosownie do sytuacji. Jak zaczną strzelać to dzicz sama zacznie spieprzać.

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

„Jedynie” problem w tym, gdzie schował się taki odważny co wyda jakże potrzebne i racjonalne rozkazy…Albo MY albo oni!?…Czas coraz bardziej działa na naszą niekorzyść…

easyrider
Użytkownik

Nie wyda nikt. Chyba, że władza zostanie odebrana politykom i przejęta przez armię. Bez całkowitego odrzucenia lewackiego bełkotu, zaorania i „dorobku” w dziedzinie rozbrajania aparatu sprawiedliwości i organów ścigania, niczego się nie osiągnie. Chyba, że dojdzie do przejęcia władzy przez ulicę. Ale to gorszy wariant, bo do władzy dojdą szumowiny.… Czytaj więcej »

bkkkk
Gość
bkkkk

@Easy, już to pisałam, ale się powtórzę. Otóż z tego co pamiętam, to Bundeswehr ma na stanie przedstawicieli multi-kulti? Więc która armia ma przejmować władzę? Islamska? Toż właśnie do tego oni dążą. U nas znam baaardzo niewielu oficerów, ale też większość ma mózgi sprane Bulem Komoruskim i Tuniem, jakoś na Polsce… Czytaj więcej »

Logic1
Użytkownik

Czemu Europie zostawiono niemiecki problem ? Powinno się ten kraik podzielić między Polskę i Francję a mieszkańców przenieść gdzieś daleko w małych grupach.

Gal Anonim
Gość
Gal Anonim

Do Łaby teren dla Polski,od Łaby dla Francji.

easyrider
Użytkownik

Były pomysły zaorania III Rzeszy po II wojnie. Zimna wojna zweryfikowała te plany.

Antylewak
Gość
Antylewak

A dlaczego pomijasz Czechy i Danię? Czesi wzięliby rewanż za 1938 i wykrojenie im z granic tzw Sudetenlandu. Z kolei Duńczycy mają historyczne prawo do Schleswiku-Holsteinu. Im też się należy.

ocoloto
Gość
ocoloto

Logic1… to nie jest dobry pomysł, francja jest już stracona, więc muzole mieliby jeszcze więcej „własnego terytorium” i graniczyliby z Polską…

bkkkk
Gość
bkkkk

@ocoloto, to niech potem będzie następny tort do podziału, a tymczasem, pełzająco byśmy trochu porządku zrobili. Ja tam dawno głoszę takie tezy jak te wyżej.

Ania Kropelka
Gość
Ania Kropelka

Kiedy Niemcy w końcu wytrzeżwieją z tego lewicowego amoku i urządzą naradę na wzór konferencji w Wannsee, to nie chciałbym być na miejscu muzułmanów w Niemczech.

Gier45
Gość
Gier45

Niech jeszcze dupska zaleją Stygnącym profilem dwuteowym, walcowym.

Pietroo
Gość
Pietroo

Dokładnie, tak jak mają od środka mózgi zalane.

Sokole Oko
Gość
Sokole Oko

Generalnie cieszę się , że u szkopów ciapaci robią co chcą, ale z drugiej strony czeka nas to samo bo pisdzielce islamizują nas na potęgę. Polacy dali się niestety nabrać na patriotyczny lep.

kowalski
Gość
kowalski

Ale żeby ochrona była kompletna powinni zatrudnionym urzędniczkom[i urzędnikom] zafundować jeszcze spodenki przeciw -gwałtowe .Przecież takowe są już produkowane i nawet jest u Niemiaszków popyt.

kici kici KOCUR
Użytkownik

Niemiaszki trochę przeceniają przeciwnika. Tam potrzeba będzie oddział zwartych typu ZOMO i pełne magazynki amunicji aby deportować tę dzicz tam skąd przybyli. Kamizelki to oni sobie mogą… ubrać na pokaz mody lol lol lol lol

Anahu Yamito II
Użytkownik

A tacy mieli byc spokojni i niegrozni ci wyznawcy religii pokoju. Jako takich tez przedstawia ich polskie lewactwo, jak chocby Holland, Mieszkowski i inne celebryty, POpaprance, nowoczesne zyeby i zboki wszelkiej masci.

leppszy
Gość
leppszy

Co ty cipo, wiesz o zomo? Co to masz za peerelowskie ciągoty? Po grzyba sie odzywasz? Wczoraj dałaś popis politycznej głupoty. Tak wiec dobra rada: do garów!

Jaro
Gość
Jaro

A Ty co wiesz??? Ja służyłem w tej formacji u jej schyłku i przeformowaniu w OP .
Gdyby zebrać mój batalion w ramach rezerwy i skierować przeciwko gościom kanzlerin to by zobaczyli jak mogą działać oddziały zwarte – do Afryki spier….by przez morze wpław bez pontonów.

Pozdrownienia I BSI Katowice

leppszy
Gość
leppszy

Masz sie czym chwalic komuszy bandziorze. Prałeś ołmy pod kościolami pierdolony hadziaju? Na Wujku też byłeś?

Jaro
Gość
Jaro

Nigdy nie byłem komuchem ,ani bandziorem … Nasze działania polegały w głównej mierze na służbach patrolowych ,a jako oddziałów zwartych na nieustannych utarczkach z kibolami. Na całe szczęście ominęły mnie zadymy polityczne , bo lata 89-91 nie były już tak ,,gorące”. Odnośnie wydarzeń na Wujku – miałem wówczas 12 lat… Czytaj więcej »

leppszy
Gość
leppszy

Pierdu pierdu szmato czerwona

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

leppszy!??
Zamilcz już głupszy i nie pogrążaj się coraz bardziej…Czy to w tej chwili ważne co kto wie o ZOMO? Ważne jest to, że do zneutralizowania odwiecznego wroga białego człowieka, takie lub podobne oddziały by były najlepsze!

urbi
Gość
urbi

leppszy
Osz ty debilu skończony po twoich wpisach widać jak głupi jesteś. Ty pier… pederasto. Nie dorosłeś do tego portalu przygłupie.

Kasia
Gość
Kasia

leppszy

Jak nie masz nic sensownego do powiedzenia, to wypier… z tego forum.

Ewaxx
Gość
Ewaxx

Dlaczego Niemcy tak narzekają , jak ich zaprosili do siebie. Nie potrafią poradzić sobie z agresorami???
Mają przecież duże doświadczenie w radzeniu sobie z milionami ludzi w Europie choćby w okresie 1939-1945!!
Nie mogą teraz zrobić powtórkę z historii ……wobec najeźdźców???

SARA
Gość
SARA

To nie są najeźdźcy,to są zaproszeni goście Makreli! Żydówka zaprosiła ich ,aby zniszczyli Niemcy ,aby pomścić swoich przodków..Ciekawe,czy zemsta jest słodka? Żydzi 70 lat przygotowywali ten numer.. JUNCKER SKUMAŁ I DLATEGO CHLEJE ,BO WIE,ŻE NIE MA ODWROTU.INNI BRNĄ W PRZEPAŚĆ PROWADZĄC ZA SOBĄ SWOJE NARODY -Z UŚMIECHEM NA USTACH ..MYŚLĄ,ŻE… Czytaj więcej »

Wolny Dziad Obywatelski
Gość
Wolny Dziad Obywatelski

Kiedyś w Essen była firma produkująca znakomity sprzęt do masowej deradykalizacji muzułmanów – nazywała się Krupp

Artemis
Użytkownik

Najlepszą obroną jest atak. Boroń im rozdawać , a nie kamizelki. Zaraz hołota by spokorniała.

New Yevish Times: "Anjela Merkel
Gość
New Yevish Times: "Anjela Merkel

„,..najbardziej wplywowa kobieta Swiata”.Tak przez zydów oraz Polaków wychwalana kanclerz Angela Merkel,nie jest i nigdy nie byla NIEMKA.Anjela Kazimierczak/Kasner Merkel,jest komunistka z nrd,polska zydówka po ojcu ZNAJDZIE spod Poznania Horsta Kazimierczak/Kasner,syna Ludwika Kazimierczaka/dziadek Angeli/,ktory walczyl w I wojnie,po stronie Francuzów w armii Hallera,przeciwko Niemcom i po matce zydówce Helena Jencz,nauczycielce… Czytaj więcej »

paskuda
Gość
paskuda

Wreszcie ktos napisal cos prawdziwego na temat bestii i bestialskiego narodu na uslugach diabla

szokman
Gość
szokman

Proponuję zamówić również wozy pancerne, wyrzutnie rakiet i przenośne miotacze ognia. A wystarczyło wykorzystać mózg i nie wpuszczać inwazorów do kraju a do tych którzy tu zmierzali, strzelać . Teraz to leżycie germańce i robicie pod siebie….

III
Gość
III

Tylko mi dajcie wolną rękę oraz immunitet i zwolnienie z odpowiedzialności karnej a powiadam, że zbiorę kilku kolegów i wyręczymy 250-osobowy niemiecki oddział.
Aha, i zrobimy to gratis, po prostu „dla przyjemności”. Przetarg będzie niepotrzebny. Czy ktoś jest zainteresowany?

ocoloto
Gość
ocoloto

III… no tak bez kasy? dla samej przyjemności? co innego jako obywatel dbający o przyszłość własnego potomstwa w europie wtedy się zgodzę, inaczej muszą niemcy płacić, jakby nie patrzeć wyjdzie taniej niż utrzymywanie darmozjadów wink

Nohos
Gość
Nohos

Tak.tak. 2 sprawy z Bydgosczy- ludzie stali i gapili się jak biją ludzi. Nikt nie reagował. A ty bohaterze z odsieczą do Niemiec chcesz jechac? Nie rób z siebie idioty. Staraj się na własnym podwórku dbać o porządek.

SARA
Gość
SARA

Niemcy wykazują objawy schizofrenii.Rozdwojenie jaźni…Mają dla swoich gości rozpostarte ramiona a na sercach kamizelki kuloodporne..A w głowach…siano!