W Zgromadzeniu Parlamentarnym Rady Europy odbędzie się debata związana z niedawnymi napaściami na kobiety w Niemczech.

Rada Europy nie będzie debatować o demokracji w Polsce, przynajmniej na razie. Potrzebne były 2/3 głosów, których zabrakło. Odbędzie się natomiast debata o ochronie kobiet po atakach w Niemczech.

Zgromadzenie zdecydowało, że na rozpoczynającej się sesji najpierw zajmie się bezpieczeństwem i zagrożeniami związanymi z terroryzmem, a następnie „ochroną kobiet i rzetelnym informowaniem o faktach” w związku z niedawnymi wydarzeniami w Kolonii i innych niemieckich miastach.

Szef MSW Nadrenii Północnej-Westfalii Ralf Jaeger poinformował, że liczba zawiadomień o napaściach seksualnych i rabunkowych na kobiety w sylwestra w Kolonii i innych okolicznych miastach doszła do 1000.

To nie koniec problemów w Niemczech. Imigranci zaczęli atakować także policjantki, które ledwo sobie dają radę z agresywnymi napastnikami. „Westdeutsche Allgemeine Zeitung” informuje o groźbach, obrazach i atakach ze strony islamskich imigrantów. Często nie chcą z nimi w ogóle rozmawiać… bo to kobiety.

Gazeta rozmawiała w tej sprawie z kilkoma policjantkami. Wszystkie przyznają, że w ostatnim czasie przemoc i nienawiść ze strony muzułmanów jest zjawiskiem coraz częstszym i coraz bardziej dotkliwym. Przed napływem mas imigrantów sytuacja była spokojniejsza.

TVN24.pl/Pch24.pl/Ndie.pl

7
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
5 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
ZnafcaPolakPatriotpabloPatriot Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Lilith
Gość

Debata nic nie zmieni. Finał rozmów będzie pewnie jeden- aby nie dopuścić do wzrostu nastrojów eurosceptycznych (czasem chętniej nazywanych skrajną prawicą); może znajdą się też głosy pożytecznych idiotów, którzy z ofiar zrobią imigrantów/gwałcicieli. Przecież nie można stygmatyzować „uchodźców” i łączyć ich z przestępczością (rabunkową, seksualną). To co niektóre kraje uznają… Czytaj więcej »

Znafca
Gość
Znafca

„Finał rozmów będzie pewnie jeden- aby nie dopuścić do wzrostu nastrojów eurosceptycznych (czasem chętniej nazywanych skrajną prawicą); może znajdą się też głosy pożytecznych idiotów, którzy z ofiar zrobią imigrantów/gwałcicieli” PO 1 EUROSCEPTYK TO NIE OZNACZA SKRAJNA PRAWICA. A finał jeżeli chodzi o Niemcy będzie inny-1 wersja-hitleropodobny dojdzie do władzy i… Czytaj więcej »

Patriot
Gość
Patriot

„Siedemnastolatka z Danii zaatakowana przez bandytę będzie miała postawiony zarzut użycia wobec napastnika gazu pieprzowego, którego posiadanie i używanie w Danii jest niezgodne z prawem.[…] dziewczyna zeznała, że napastnik powalił ją na ziemię i próbował rozebrać. Wtedy użyła wobec niego gazu pieprzowego.” Brawo tylko pogratulować oby szybko ludzie się obudzili… Czytaj więcej »

Polak
Gość
Polak

Debilnych lewackich gebelsów mi nie żal. Mają co chcieli.

Patriot
Gość
Patriot

A kiedy będzie debata o ochronie wszystkich biednych policjantuf z lewackiej unii bo w szwecji też uciekają już nawet faceci w mundurach przed imigrantami. Powinni poprosić OMON o lekcje postępowania z agresywnymi imigrantami albo przyjąć ukraińskich imigrantów z byłych oddziałów Berkut’u https://www.youtube.com/watch?v=9LxMvVIjJFo

http://www.dailymail.co.uk/news/article-3417669/Police-flee-lives-Swedish-migrant-camp-surrounded-screaming-mob-try-relocate-ten-year-old-boy-raped-multiple-times.html

btw. dziewczyna która została wzbogacona nożem ładna była…

pablo
Gość
pablo

No i co wspaniała unia zaradzi. Powie pewnie, że kobiety powinny się dostosować, nie wychodzić same w nocy i trzymać się od imigrantów „na odległość wyciągniętej ręki”. Ewentualnie wyślą tabun prostytutek do każdego z obozów, żeby sobie użyli bo to „jedna z podstawowych potrzeb mężczyzn”. unia taka cudowna i tak… Czytaj więcej »